חוות דעת מפסיכיאטר אזרחי?

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

nomanymore
יצירת קשר:

חוות דעת מפסיכיאטר אזרחי?

הודעהעל ידי nomanymore » 23 ינואר 2012 00:03

לא הלכתי לצו ראשון קיבלתי איזה 5 מכתבים עם איומים וצוי מאסר ומה לא, שילכו לעזעזל אני לא מתכוונת אפילו לדבר איתם ביינתיים עד שאין לי מספיק אמצעים לשכנע אותם לשחרר אותי.
יש לי בעיות אמיתיות (בלי להרחיב יותר מדי) ואני רוצה לקבל חוות דעת מפסיכולוג פרטי כדי להגדיל את סיכויי השיחרור שלי.
אני יודעת שזה עולה מלא כסף אבל זה לא משנה, אני אשלם כמה שצריך, אני אשב בכלא כמה שצריך אם זה מה שישחרר אותי.

בכל אופן, הדבר היחיד שאני רוצה לדעת זה איך בדיוק לקבוע עם הפסיכיאטר...מצאתי מישהו שהומלץ לי ושנותן חוות דעת מה שאני לא יודעת זה מה בדיוק לאמר כשאני מתקשרת לקבוע תור.
לאמר שאני רוצה תור כדי לקבל חוות דעת לצבא ישר כשאני קובעת או שסתם לקבוע "לדבר" ולהכניס את העניין של החוות דעת איפושהו באמצע השיחה?
אורח

Re: חוות דעת מפסיכיאטר אזרחי?

הודעהעל ידי אורח » 23 ינואר 2012 00:05

nomanymore כתב:לא הלכתי לצו ראשון קיבלתי איזה 5 מכתבים עם איומים וצוי מאסר ומה לא, שילכו לעזעזל אני לא מתכוונת אפילו לדבר איתם ביינתיים עד שאין לי מספיק אמצעים לשכנע אותם לשחרר אותי.
יש לי בעיות אמיתיות (בלי להרחיב יותר מדי) ואני רוצה לקבל חוות דעת מפסיכולוג פרטי כדי להגדיל את סיכויי השיחרור שלי.
אני יודעת שזה עולה מלא כסף אבל זה לא משנה, אני אשלם כמה שצריך, אני אשב בכלא כמה שצריך אם זה מה שישחרר אותי.

בכל אופן, הדבר היחיד שאני רוצה לדעת זה איך בדיוק לקבוע עם הפסיכיאטר...מצאתי מישהו שהומלץ לי ושנותן חוות דעת מה שאני לא יודעת זה מה בדיוק לאמר כשאני מתקשרת לקבוע תור.
לאמר שאני רוצה תור כדי לקבל חוות דעת לצבא ישר כשאני קובעת או שסתם לקבוע "לדבר" ולהכניס את העניין של החוות דעת איפושהו באמצע השיחה?

אם תלכי לצו ראשון אפילו בלי חוות דעת ותבקשי קבן תקבלי... וככה תחסכי כסף.
להתעלם מהצווים זאת דרך מטומטמת לפעול וזה לא ייתן לך שום דבר.
nomanymore
יצירת קשר:

הודעהעל ידי nomanymore » 23 ינואר 2012 00:09

אם תלכי לצו ראשון אפילו בלי חוות דעת ותבקשי קבן תקבלי... וככה תחסכי כסף.
להתעלם מהצווים זאת דרך מטומטמת לפעול וזה לא ייתן לך שום דבר.

כבר קצת מאוחר...שלחו לי צו ראשון לפני יותר מחצי שנה...כמו שאמרתי מאז כבר קיבלתי איזה 5 צוי מאסר.
דיי מאוחר להתייצב עכשיו.אם אני יגיע ללשכת גיוס עכשיו הם רק יזרקו אותי ישר לכלא.
nomanymore
יצירת קשר:

הודעהעל ידי nomanymore » 23 ינואר 2012 00:15

ואני לא "מתעלמת" מהצווים.אני שולחת הודעה ברורה שאין להם מה לדבר איתי.זה כמו חקירה.אם אתה נותן להם משהו לדבר עליו, אם אתה מנהל משא ומתן, מראה שאתה מאמין להבטחות שלהם או מפחד מהאיומים שלהם זה רק נותן להם משהו להחזיק בך.(אני יודעת כי ככה זה קרה לאח שלי...הוא הראה להם שיש "סיכוי" שהוא עוד יתגייס ולקח לו כמעט שנה וחצי אחרי כל ה"משא ומתן" של שיפור תנאים, או איומים וכלא ובלאגן.) אני החלטתי שאני מראה להם על המקום שאין להם אפילו מה לדבר איתי.אם הם רוצים לזרוק אותי לכלא, בבקשה.אבל הם לא יכולים להשאיר אותי בכלא לנצח.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 23 ינואר 2012 01:41

nomanymore כתב:ואני לא "מתעלמת" מהצווים.אני שולחת הודעה ברורה שאין להם מה לדבר איתי.זה כמו חקירה.אם אתה נותן להם משהו לדבר עליו, אם אתה מנהל משא ומתן, מראה שאתה מאמין להבטחות שלהם או מפחד מהאיומים שלהם זה רק נותן להם משהו להחזיק בך.(אני יודעת כי ככה זה קרה לאח שלי...הוא הראה להם שיש "סיכוי" שהוא עוד יתגייס ולקח לו כמעט שנה וחצי אחרי כל ה"משא ומתן" של שיפור תנאים, או איומים וכלא ובלאגן.) אני החלטתי שאני מראה להם על המקום שאין להם אפילו מה לדבר איתי.אם הם רוצים לזרוק אותי לכלא, בבקשה.אבל הם לא יכולים להשאיר אותי בכלא לנצח.

אף אחד לא יזרוק אותך לכלא, את תעברי פשוט את הצו הראשון בתאריך שיקבע לך.

אבל הבנתי שאת מסוג האנשים שלא מקשיבים ומתעקשים לפעול בדרך (כמה שלא תהיה מטומטמת) שלהם, וזאת זכותך... אז שיהיה לך בהצלחה...
Fastney

הודעהעל ידי Fastney » 23 ינואר 2012 10:33

מישהואיכול לעזור בנוגע ללמי לפנות (לאיזה פסיכיאטר) ומה לבקש בטלפון?
dudu_dudu
יצירת קשר:

הודעהעל ידי dudu_dudu » 23 ינואר 2012 10:52

תלכי לפסיכיאטר פרטי או דרך הקופת חולים ותגידי שאת צריכה חוות דעת לגבי מצבך הנפשי... ותלכי אפילו לצו ראשון עם חוות הדעת הזו (את יכולה לקבל קבן על המקום), או שתשלחי את חוות דעת ללשכה... תחכי לזימון..
אורח

הודעהעל ידי אורח » 23 ינואר 2012 13:47

בחרת דרך מפגרת לפעול בה.
בכל מקרה, תלכי לצו הראשון, לא ישימו אותך בכלא.
בצו הראשון בכל שלב שבו את נפגשת עם מישהו מהצבא (ראיון אישי) ספרי על מצבך הנפשי (הרע) ותבקשי קב"ן (לא יודע, אני לא ביקשתי קב"ן ובכל זאת נתנו לי, בגלל שהראתי שאני במצב על הפנים).
תלכי לפאקינג צו ראשון, תלכי לקב"ן, אם לא הולך פגישה ראשונה (כנראה לא יילך, בדרך כלל אנשים משתחררים אחרי 2 קב"נים, אבל מי יודע) אז תשיגי חוות דעת מפסיכיאטר ותשלחי להם יחד עם מכתב קטן שבו את כותבת שאת רוצה קב"ן, ואז אחרי זמן שיכול לנוע בין חודש וחצי-חודשיים וחצי, את תקבלי עוד קב"ן, ואולי תקבלי פרופיל 21.

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 15 אורחים