שירות לאומי !!! עזרה

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

baby girl
יצירת קשר:

שירות לאומי !!! עזרה

הודעהעל ידי baby girl » 23 ינואר 2012 13:34

אני רוצה לעשות שירות לאומי ויצרתי קשר עם אגודת שלומית !
מישו יודע משהו על האגודה הזאת ? שמעתי מכמה אנשים שהאגודה הזאת יכולה לדפוק אותי בכך שאני לא יצליח להוציא פטור מהצבא, זה נכון ?!

ושוב פעם איך אני יכולה להוציא פטור מהצבאא על בריאותי ולא על נפשי ?! :?:

תעזרו בבקשה :(
אורח

Re: שירות לאומי !!! עזרה

הודעהעל ידי אורח » 23 ינואר 2012 15:48

baby girl כתב:אני רוצה לעשות שירות לאומי ויצרתי קשר עם אגודת שלומית !
מישו יודע משהו על האגודה הזאת ? שמעתי מכמה אנשים שהאגודה הזאת יכולה לדפוק אותי בכך שאני לא יצליח להוציא פטור מהצבא, זה נכון ?!

ושוב פעם איך אני יכולה להוציא פטור מהצבאא על בריאותי ולא על נפשי ?! :?:

תעזרו בבקשה :(

אין קשר בין שירות לאומי לצבא, אם תא תגיעי לגיוס ואין לך פטור או סיבה רפואית את תסתבכי.

תביאי אישורים לבעיות "בריאותיות" חמורות שיש לך ואז תקבלי על זה פטור, אחרת תעשי חיים שנתיים בלהיות פקידה מחורבנת ומכינת קפה ב-400 שקל בחודש.
פרופילניק

הודעהעל ידי פרופילניק » 23 ינואר 2012 21:12

דבר ראשון: אי אפשר להתנדב לשירות לאומי לפני קבלת פטור מהצבא. אין שום קשר בין שירות לאומי לבין חובת השירות בצבא, ועמותת שלומית לא תוכל לעזור (או להפריע) לך כהוא זה עד שתקבלי פטור מהצבא עצמו.

דבר שני: גם פטור "נפשי" הוא פטור בריאותי. אין כמעט שום הבדל בין הפטורים. למידע נוסף ראי "מי מפחד מפרופיל 21?".
baby girl
יצירת קשר:

הודעהעל ידי baby girl » 23 ינואר 2012 23:25

תודההה רבה:-*
baby girl
יצירת קשר:

הודעהעל ידי baby girl » 23 ינואר 2012 23:42

ין קשר בין שירות לאומי לצבא, אם תא תגיעי לגיוס ואין לך פטור או סיבה רפואית את תסתבכי.

תביאי אישורים לבעיות "בריאותיות" חמורות שיש לך ואז תקבלי על זה פטור, אחרת תעשי חיים שנתיים בלהיות פקידה מחורבנת ומכינת קפה ב-400 שקל בחודש.

הקטע שהבאתי לצבא את כל האישורים - הצבא נתן לי פרופיל 24 והרופא אמרה לי שהפרופיל הזה היה זמני , כל הקטע שהם משגעים אותי כל חודש שולחים זימון להשכת גיוס וכל פעם שאני מגיעה זה נסגר בך שהם לא נותנים לי פרופיל[ בגלל המצב הבריאותי שלי ובגלל שאני נמצאת בטיפולים הצבא לא יודע איזה פרופיל לתת לי !] וכך גם לא מביאים תאריך גיוס.אני שנה כבר תקועה אתם ככה... אני עוד מעט בת 20 ולא עשיתי עם עצמי כלום, חלאס אני רוצה להתקדם לפחות שיתנו לי פטור ואני ייעשה שירות לאומי.

:shock: למה אני צריכה ללכת ולשחק את עצמי שאני חולת נפש ?! כעססמק עם הצבא הזה ! :shock: דרך הגב זה בדוק שפרופיל 21 זה גם נפשי וגם בריאותי ?! שלא היו פאשלות בעתיד?
אורח

הודעהעל ידי אורח » 24 ינואר 2012 00:26

baby girl כתב:ין קשר בין שירות לאומי לצבא, אם תא תגיעי לגיוס ואין לך פטור או סיבה רפואית את תסתבכי.

הקטע שהבאתי לצבא את כל האישורים - הצבא נתן לי פרופיל 24 והרופא אמרה לי שהפרופיל הזה היה זמני , כל הקטע שהם משגעים אותי כל חודש שולחים זימון להשכת גיוס וכל פעם שאני מגיעה זה נסגר בך שהם לא נותנים לי פרופיל[ בגלל המצב הבריאותי שלי ובגלל שאני נמצאת בטיפולים הצבא לא יודע איזה פרופיל לתת לי !] וכך גם לא מביאים תאריך גיוס.אני שנה כבר תקועה אתם ככה... אני עוד מעט בת 20 ולא עשיתי עם עצמי כלום, חלאס אני רוצה להתקדם לפחות שיתנו לי פטור ואני ייעשה שירות לאומי.

:shock: למה אני צריכה ללכת ולשחק את עצמי שאני חולת נפש ?! כעססמק עם הצבא הזה ! :shock: דרך הגב זה בדוק שפרופיל 21 זה גם נפשי וגם בריאותי ?! שלא היו פאשלות בעתיד?

את ממש נודניקית. כל דבר את שואלת לפחות 3 פעמים וחוץ מזה את כותבת סתם שטויות מתוך שיעמום... תמשיכי ככה ואנשים שמבינים יפסיקו לענות לך ותקבלי מידע מטמבלים שיענו לך סתם.
זה שאת בת 21 ולא עשית כלום זאת הבעיה שלך, מה את מספרת לנו? אומרים לך מה לעשות ואת עושה ההפך אז תמשיכי ככה.
baby girl
יצירת קשר:

הודעהעל ידי baby girl » 24 ינואר 2012 00:45

כשדיברתה על הטמבלים התכוונתה לעצמך ?!
אורח

הודעהעל ידי אורח » 24 ינואר 2012 10:46

ת'כלס את דפוקה.
כמה אפשר לחפור בבוץ?
אם יש לך פרופיל 24 בריאותי - תנצלי את זה.
כל מי שאומר לך ללכת לכיוון של נפשי טועה.
24 הוא פרופיל זמני, לכל היותר שנה, איך יכול להיות שמשכו אותך איתו יותר משנה?
אמרת שקיבלת צוים ללשכת גיוס, תכלי ותסדרי את זה מולם.
פשוט תקבעי להם עובדה שאת לא מסוגל להתגייס נוכח המחלה.
אני לא יודע מה המחלה שלך (חוץ מטיפשות), אבל בדרך כלל אחרי חצי שנה - שנה על 24, מקבלים פטור.

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot] ו־ 12 אורחים