עזרה בבקשה

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

oran147
יצירת קשר:

עזרה בבקשה

הודעהעל ידי oran147 » 09 פברואר 2012 08:30

שלום, אני התגייסתי לצה"ל לפני קצת יותר מחודשיים וזהו.. החלטתי שאני רוצה לצאת!
מההתחלה סירבתי שריון ישבתי במעצר והתפניתי בסופו של דבר לחימוש כי זה קרוב לבית(חשבתי ככה לפחות אבל התברר שזה רק הטירונות והקורס).
בכל אופן שיבצו אותי לקורס של חשמלאי טנקים וזהו.. נמאס לי מהצבא הזה החלטתי שהוא לא בשבילי! במעצר מאוד סבלתי בטירונות מאוד סבלתי.. אני רוצה להיות שוב אזרחחחח!!!! :(((((((
הייתי אצל פסיכיאטר אזרחי עם אמא שלי אחרי שבלעתי 2 כדורי אופטלגין ואמא שלי לקחה אותי למיון.. הפסיכיאטר מיד אמר שאיני כשיר לשירות בצה"ל ונתן לי גימלים נפשיים יחד עם המלצה. כאשר חזרתי לבסיס ראיתי קבן שאמר שאני סתם עושה הצגות והוא לא ישחרר אותי. ראיתי גם פסיכיאטר צבאי שאמר לי את אותו הדבר.
התקשרתי צעקתי התלוננתי... כלום!!!!!
שמו אותי בנוהל התאבדות אחרי שבבסיס שוב בלעתי כדורים ושוב לקחו אותי למיון וגם שם הפסיכיאטר אמר שאני לא מתאים... וברחתי דפקתי פשוט נפקדות כי לא הרגשתי טוב והתייחסו אליי כמו לאיזה זין!
חזרתי וקיבלתי 14 יום מחבוש... ושוב ברחתי! עכשיו אני נפקד....כבר שבוע...
אני פשוט לא אחד שמתאים לאופי שלו כלא.. אני מרגיש שאני נטרף שאני במקומות כאלה!!! די... הספיק לי מהצבא הזה קיבינימט!
יש לי ביד 2 המלצות מ2 פסיכיאטרים ורציתי ללכת לברהן בתל השומר אבל אני לא בטוח שיקבלו אותי בגלל שיש לי קבן ביחידה ובגלל שהקבן ביחידה וגם פסיכיאטר צבאי כבר בחנו אותי עם החוות דעת האלה.... מה אתם אומרים? וחוץ מזה, אפשר להביא איתי את אמא שתתמוך בי בברהן בתל השומר במידה ויש סיכוי בשבילי ללכת לשם?

תודה רבה רבה מראש!
oran147
יצירת קשר:

Re: עזרה בבקשה

הודעהעל ידי oran147 » 09 פברואר 2012 08:56

עדכון: עכשיו אבא שלי התקשר לשם ואמרו שלא יקבלו אותו בלי הפנייה מהיום או אתמול מהמיון ושהם גם ככה לא יכולים לשחרר אותי כי אני לא שייך אליהם. אבא שלי הסביר שאני לא רוצה לחזור ליחידה ושאני במצב נפשי קשה והם אמרו שמבחינתם הם יכולים רק להורות על אישפוז ולא לשחרר אותי רק להחזיר אותי ליחידה! מה לעשות?
fu

הודעהעל ידי fu » 09 פברואר 2012 11:01

כמובן שזה מה שיגידו לך בברה"ן. ורשמית זה ההוראות שלהם.
אבל... אם תגיע לשם ולא תסכים ללכת עד שלא נותינם לך לראות קב"ן. אם תשב שם ותראה מצוקה, עם חוות הדעת שיש לך ביד, הם בסופו של דבר יתנו לך לראות קב"ן.
זה עובד לכל מי שמגיע לשם.
תראה מצוקה ואל תסכים ללכת משם עד שלא מראים לך קב"ן , ותראה איך שבסוף נותנים לך.
רק תדע שגם אם קב"ן ימליץ על שחרור, וגם אם תעבור ועדה רפואית שתשחרר אותך, עדין אתה צריך להשפט על העריקות.
בדר"כ עם פרופיל 21 ביד הם לא עושים הרבה בעיות אם אתה נשפט בבסיס גדול של משטרה צבאית.
בהצלחה.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 09 פברואר 2012 11:43

oran147 כתב:עדכון: עכשיו אבא שלי התקשר לשם ואמרו שלא יקבלו אותו בלי הפנייה מהיום או אתמול מהמיון ושהם גם ככה לא יכולים לשחרר אותי כי אני לא שייך אליהם. אבא שלי הסביר שאני לא רוצה לחזור ליחידה ושאני במצב נפשי קשה והם אמרו שמבחינתם הם יכולים רק להורות על אישפוז ולא לשחרר אותי רק להחזיר אותי ליחידה! מה לעשות?

כמו שאמרו לך מה שאומרים בטלפון זה לא מה שעושים כשאתה מגיע לשם.
חוץ מזה תפסיק לסרסר את אמא ואבא שלך, הם לא יעשו את העבודה בשבילך..... לך תזיז את התחת לברהן ואם ההורים רוצים הם יכולים להתקשר לקצין העיר או לנציב הקבילות ולהתלונן על המצב הנפשי שלך ולומר שאתה לא מקבל מענה. בטח שלא להתקשר לאיזה פקיד מושתן בן 18 וחודש שעונה לטלפונים בברהן תל השומר.
oran147
יצירת קשר:

הודעהעל ידי oran147 » 09 פברואר 2012 11:55

לא אמרו שלא יקבלו אותי אמרו שיקבלו והמקסימום שיעשו מבחינתם זה לתת לי הפנייה לקבן שוב ביחידה שלי ותבינו שהקבן ביחידה שלי לא רוצה לשחרר אותי!
וחוץ מזה מה לגבי הפנייה? אני צריך ללכת שוב לפסיכיאטר או ללכת עם מה שיש לי?
אורח

הודעהעל ידי אורח » 09 פברואר 2012 13:53

oran147 כתב:לא אמרו שלא יקבלו אותי אמרו שיקבלו והמקסימום שיעשו מבחינתם זה לתת לי הפנייה לקבן שוב ביחידה שלי ותבינו שהקבן ביחידה שלי לא רוצה לשחרר אותי!
וחוץ מזה מה לגבי הפנייה? אני צריך ללכת שוב לפסיכיאטר או ללכת עם מה שיש לי?

אתה ממש קשה קליטה... מתאים לך חיל החימוש.
koko
יצירת קשר:

הודעהעל ידי koko » 14 פברואר 2012 03:00

אני מנסה להבין למה הם אמרו לך שאתה עושה הצגות, אם אצל הפסיכיאטר במיון שיחקתה אותה כמו שצריך.
מה אתה עושה אצל הקבנים שהם לא מאמינים לך ודווקא במיון כן מאמינים לך?

אני בסוטיאציה כמו שלך עם החוות דעת ואני פוחד שהקבנים לא יקבלו אותה.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 14 פברואר 2012 10:11

אממ היה לי דבר דומה שלא רציתי לדרוך בבסיס בשביל לראות קבן מסריח אני לא בטוח עד כמה זה נכון תברר את זה אבל ישמצב שאתה יכול לראות קבן דרך ביקור רופא

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 45 אורחים