בשיחה ראשונה היום עם הקב"ן בשאיפה ל 45 מה ההתרשמות ?

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

ImaLegend
יצירת קשר:

בשיחה ראשונה היום עם הקב"ן בשאיפה ל 45 מה ההתרשמות ?

הודעהעל ידי ImaLegend » 23 פברואר 2012 19:28

אהלן, אני לוחם כבר שנה ו4 והחלטתי להוריד פרופיל כמה שיותר נמוך ועדיין להישאר בצבא(כמעט בחצי לא נסיים 3 שנים?)
מה שאני מנסה להשיג בתאכלס זה תנאי שירות מהטובים שצהל יכול להציע, בסיס פתוח יומיות קלב וכד'..

בשיחה עם הקבן הוא התרשם ולפי דעתי אפילו איבחן מאניה דיפרסיה .
כל השיחה הייתי בדיכאון והבהרתי לו שאני לא מוצא עבודה קבוע בגלל שאני בדיכאונות ומצבי רוח קיצוניים כל הזמן וגם עם חברות אני לא מחזיק יותר מחודשיים ושאין לי חברים קבועים וכד'..
הוא אפילו סירטט לי על הדף את הגלים של המצבי רוח בצורה קיצונית ושאל אותי אם זה אני ואמרתי שכן.

לקראת סוף השיחה הקבן שאל אותי אם אני אהיה מוכן לחשוב על טיפול תרופתי, אמרתי שכן( לא שבאמת אני אקח ) ואם אני מעוניין שפסיכיאטר יאבחן אותי חשבתי דקה ואמרתי לו כן.

הוא החליט שניפגש עוד שבועיים (כנראה הוא בציפייה שאני אשחק לו את המצב רוח השמח ) ואז יחליט אם לתת לי פסיכיאטר לפי מה שהבנתי

והוא שאל אותי אם הוא יכול לדבר עם ההורים לא עניתי ואמרתי לו שאני לא מוכן שהם לא תומכים בי בכלל ושהם כל הזמן נגדי

מה אתם מייעצים לי לעשות? איך להגיע לפגישה הבאה אליו מה להגיד איך להתנהג, האם הוא מורח אותי? כי הרגשתי ממש שלא
אורח

Re: בשיחה ראשונה היום עם הקב"ן בשאיפה ל 45 מה ההתרשמות ?

הודעהעל ידי אורח » 23 פברואר 2012 21:57

ImaLegend כתב:אהלן, אני לוחם כבר שנה ו4 והחלטתי להוריד פרופיל כמה שיותר נמוך ועדיין להישאר בצבא(כמעט בחצי לא נסיים 3 שנים?)
וואלה איזה שכל איזה הגיון... פשששש "בזבזתי שנה וחצי אז שאני לא אבזבז עוד חצי שנה?" זה ההגיון המנחה שלך? טמבל...
מה שאני מנסה להשיג בתאכלס זה תנאי שירות מהטובים שצהל יכול להציע, בסיס פתוח יומיות קלב וכד'..

חחחחחחחח אתה תהיה ג'ובניק שיאכל הרבה חרא, אולי מאיפה שאתה נמצא זה נראה לך כיף וגן עדן אבל תתכונן לאכול הרבה חרא, רק מסוג קצת שונה.

בשיחה עם הקבן הוא התרשם ולפי דעתי אפילו איבחן מאניה דיפרסיה .
כל השיחה הייתי בדיכאון והבהרתי לו שאני לא מוצא עבודה קבוע בגלל שאני בדיכאונות ומצבי רוח קיצוניים כל הזמן וגם עם חברות אני לא מחזיק יותר מחודשיים ושאין לי חברים קבועים וכד'..
הוא אפילו סירטט לי על הדף את הגלים של המצבי רוח בצורה קיצונית ושאל אותי אם זה אני ואמרתי שכן.

לקראת סוף השיחה הקבן שאל אותי אם אני אהיה מוכן לחשוב על טיפול תרופתי, אמרתי שכן( לא שבאמת אני אקח ) ואם אני מעוניין שפסיכיאטר יאבחן אותי חשבתי דקה ואמרתי לו כן.

הוא החליט שניפגש עוד שבועיים (כנראה הוא בציפייה שאני אשחק לו את המצב רוח השמח ) ואז יחליט אם לתת לי פסיכיאטר לפי מה שהבנתי

אם הוא קבע לך לעוד כל כך הרבה זמן, ועוד פגישה איתו ולא עם הפסיכיאטר, אז אתה לא הולך לקבל שום דבר חוץ משיחות מוטיבציה ומריחה.

והוא שאל אותי אם הוא יכול לדבר עם ההורים לא עניתי ואמרתי לו שאני לא מוכן שהם לא תומכים בי בכלל ושהם כל הזמן נגדי

מה אתם מייעצים לי לעשות? איך להגיע לפגישה הבאה אליו מה להגיד איך להתנהג, האם הוא מורח אותי? כי הרגשתי ממש שלא

חכה עוד שבועיים לפגישה ותראה אם מורחים אותך או לא.

ImaLegend1

הודעהעל ידי ImaLegend1 » 24 פברואר 2012 03:43

אני לא יוצא מהצבא בגלל ההורים שלי אידיוט לא כי אני לא רוצה.. וזה שאני יאכל חרא בג'וב אני יודע רק שיהיה לי נגישות הרבה יותר גבוהה לבית..

השאלה היא איך להגיע לשיחה הבאה עם הקב"ן ...
theone1
יצירת קשר:

הודעהעל ידי theone1 » 25 פברואר 2012 12:11

השאלה היא לאן אתה שואף?
Imalegendder

הודעהעל ידי Imalegendder » 25 פברואר 2012 16:14

45 \64
העיקר שיירד לי הפרופיל מ97 , שיעביר אותי קל"ב עם יומיות .
אם הוא איבחן מאניה דיפרסיה ובאתי פגישה ראשונה בדיכאון איך לבוא אליו בפגישה השנייה?
הוא כבר דיבר איתי על פסיכיאטר וכדורים רק צריך לדעת איך לשחק לו במפגש הבא
אורח

הודעהעל ידי אורח » 28 פברואר 2012 14:00

לא יזיזו אותך מטר מהתפקיד שלך אם תראה שאתה במאניה.
תמשיך בקו הדכאוני. תראה ירידה בתיפקוד בבסיס שלך. תבוא עם גישה פסימית

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 47 אורחים