חרדות ופחדים מהצבא, חייב את העזרה שלכם.

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

maorrrr1
יצירת קשר:

חרדות ופחדים מהצבא, חייב את העזרה שלכם.

הודעהעל ידי maorrrr1 » 24 פברואר 2012 00:58

שלום.
אני אמור להתגייס עוד חודש, ואני סובל מחרדות ופחדים ברמה שקשה לתאר. מגיל קטן אני רוצה את המסגרת הזאת בתור משהו מפחיד, סוג של חור שחור... ככה הוא נראה בעיניי לפחות, ואני לא יכול לחיות עם זה כבר.
אני לא נרדם בלילות, אני חושב על זה 24 שעות, ולא מצליח להתרכז בכלום. רבתי עם כל החברים משלי לפני 4 חודשיים בערך רק בגלל לחצים וחוסר חשק לצאת, ובנוסף אני מפחד מהצבא יותר מאשר מהמוות. אני לא יודע מה לעשות, אני רוצה לצאת. קבעתי תור לפסיכיאטר ביום ראשון בבוקר, ואמא שלי מכירה עובד עירייה שמסדר לי פגישה עם קב"ן. עכשיו, אני מפחד שהם לא יאמינו לי, לא יודע למה, אני לא משקר, וכמובן שאני אגזים קצת, אבל אני מפחד שלא יאמינו לי בכלל.

שאלות.

1. הקב"ן רע? הוא מנסה להכשיל או שהוא שומע ומקשיב פשוט? כנ"ל לפסיכיאטר.
2. אני רוצה את הפטור הזה יותר מכל דבר בחיים שלי. אם זה לא יעזור, יש עוד דרך? למרות שאני אעשה הכל בשביל להצליח!

אשמח לראות תגובות, אתם נראים רציניים.

תודה.
אורח

Re: חרדות ופחדים מהצבא, חייב את העזרה שלכם.

הודעהעל ידי אורח » 24 פברואר 2012 02:46

maorrrr1 כתב:שלום.
אני אמור להתגייס עוד חודש, ואני סובל מחרדות ופחדים ברמה שקשה לתאר. מגיל קטן אני רוצה את המסגרת הזאת בתור משהו מפחיד, סוג של חור שחור... ככה הוא נראה בעיניי לפחות, ואני לא יכול לחיות עם זה כבר.
אני לא נרדם בלילות, אני חושב על זה 24 שעות, ולא מצליח להתרכז בכלום. רבתי עם כל החברים משלי לפני 4 חודשיים בערך רק בגלל לחצים וחוסר חשק לצאת, ובנוסף אני מפחד מהצבא יותר מאשר מהמוות. אני לא יודע מה לעשות, אני רוצה לצאת. קבעתי תור לפסיכיאטר ביום ראשון בבוקר, ואמא שלי מכירה עובד עירייה שמסדר לי פגישה עם קב"ן. עכשיו, אני מפחד שהם לא יאמינו לי, לא יודע למה, אני לא משקר, וכמובן שאני אגזים קצת, אבל אני מפחד שלא יאמינו לי בכלל.

אם אתה מפחד אז אין מה לעשות, אבל קודם תלך ואחר כך אם לא הולך תתחיל לפחד, אין טעם לפחד סתם.
כדאי גם שתזיז ת'תחת שלך, כי העובד עירייה נשמע כמו חרטטן גדול, והגיוס שלך מאוד קרוב.
אחרי הפסיכיאטר מהר לפקסס ללשכת הגיוס פקס ותקווה שיספיקו לזמן אותך לקבן, למרות שרוב הסיכויים הם שאין מספיק זמן לזה.

שאלות.

1. הקב"ן רע? הוא מנסה להכשיל או שהוא שומע ומקשיב פשוט? כנ"ל לפסיכיאטר.
רע? מה אתה בגן? כן יש אנשים רעים ויש אנשים טובים בכל מקום, לקבן יש אינטרס שתישאר בצבא ולכן הנטייה שלו תהיה תמיד לכיוון המשך שירות. אבל אם הוא רואה שמישהו לא מסוגל אז אין ברירה אלא לשחרר.
2. אני רוצה את הפטור הזה יותר מכל דבר בחיים שלי. אם זה לא יעזור, יש עוד דרך? למרות שאני אעשה הכל בשביל להצליח!
אפשר ללכת שוב ושוב לקבן, אם בפעם אחת לא הולך זה לא נורא.

אשמח לראות תגובות, אתם נראים רציניים.

תודה.
maorrrr1
יצירת קשר:

הודעהעל ידי maorrrr1 » 24 פברואר 2012 10:14

אני יודע שזה נשמע ככה, אבל חרטטן הוא לא, הוא עובד עירייה שמחובר לצבא כי זאת העבודה שלו. הוא עוזר לילדים שהצבא לא רוצה לגייס להתגייס (כאלה על סמים, תיקים וכל מיני...). הוא עזר לאחי הגדול המון, והוא נמצא כל יום רביעי בתל השומר ככה שהוא יכול לסדר לי פגישה עם קב"ן.
אני יודע שאין זמן, ובגלל זה אני הולך יום ראשון לפסיכיאטר ואחרי הפגישה אני קופץ למשרד של העובד עירייה הזה בשביל שיעביר להם את המכתב. אחר כך אני פשוט מחכה לפגישה עם הקב"ן.

ואתה צודק, מיותר לפחד עכשיו... אבל בדרך כלל הפסיכיאטר כותב שאתה לא מתאים או שלא תמיד? אני הולך לעשות את מה שכתבתם כאן (להסתכל לנקודה אחת, לגמגם, לקחת את הזמן...).
maorrrr1
יצירת קשר:

הודעהעל ידי maorrrr1 » 25 פברואר 2012 11:40

אפשר לקבל עזרה?
מחר אני נפגש עם הפסיכיאטר, אני אשמח לשמוע כל מיני שאלות שהוא שואל, ודרכים לענות לו בשביל לגרום לו להבין שאני בדיכאון. אני ממש לא רוצה לעשות צבא, תעזרו לי לצאת! :(
theone1
יצירת קשר:

הודעהעל ידי theone1 » 25 פברואר 2012 12:02

קרא טרגט21.

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו־ 42 אורחים