פסיכיאטר צבאי לא מסכים עם חומרת המצב

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

janusu
יצירת קשר:

פסיכיאטר צבאי לא מסכים עם חומרת המצב

הודעהעל ידי janusu » 07 מרץ 2012 23:00

בהמשך לנושא: viewtopic.php?f=2&t=12741
הייתי אצל פסיכיאטר אתמול בלשכה, סיפרתי על החרדה שלי. אחרי ששוחחנו הוא אמר לי שמעבר מפרופיל 97 ל21 הוא קיצוני מדי לטעמו ואין הצדקה פסיכולוגית, אבל מה שבטוח הוא מוריד אותי לפרופיל עורפי שבו אני אעשה יומיות. מחר יש לי סיכום פרופיל/וועדה שיקבעו לי פרופיל וסביר להניח שידחו את הגיוס שלי קצת (12.3).

עכשיו, התחלתי בינתיים ציפרלקס. הפסיכולוג שלי תומך בי ואמר שהם צריך הוא יכול להביא לי מכתב שמתאר החמרה במצב החרדות.
אז מה הצעדים הבאים שלי כדי לצאת?
אורח

Re: פסיכיאטר צבאי לא מסכים עם חומרת המצב

הודעהעל ידי אורח » 08 מרץ 2012 03:19

janusu כתב:בהמשך לנושא: viewtopic.php?f=2&t=12741
הייתי אצל פסיכיאטר אתמול בלשכה, סיפרתי על החרדה שלי. אחרי ששוחחנו הוא אמר לי שמעבר מפרופיל 97 ל21 הוא קיצוני מדי לטעמו ואין הצדקה פסיכולוגית, אבל מה שבטוח הוא מוריד אותי לפרופיל עורפי שבו אני אעשה יומיות. מחר יש לי סיכום פרופיל/וועדה שיקבעו לי פרופיל וסביר להניח שידחו את הגיוס שלי קצת (12.3).

עכשיו, התחלתי בינתיים ציפרלקס. הפסיכולוג שלי תומך בי ואמר שהם צריך הוא יכול להביא לי מכתב שמתאר החמרה במצב החרדות.
אז מה הצעדים הבאים שלי כדי לצאת?

שוב בקשה לראות קבן\פסיכיאטר בצירוף מכתב נוסף מהפסיכולוג שלך.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 08 מרץ 2012 16:07

לא יודע מה הוא בדיוק אמר לך בשיחה אבל הורדת פרופיל לא מבטיח יומיות.
גם עם 45 נפשי יכולים לשים אותך בתפקידים של 11 3. רק הת"ש 7 מבטיח לך יומיות.
אני לא מודע לחומרת החרדה שלך אבל הבעיה עם חרדה זה שאם אתה עושה יומיות זה כמו בצפר.

בכל מקרה לך תאשר את ההורדת פרופיל, ככל שמתקרבים ל21 זה יותר קל לצאת. לתאר החמרה במצב זה הצעד הנכון.
אני לא בטוח אם להסכים לקחת כדורים זה צעד נכון, אני הייתי הולך בגישה של מתנגד לתרופות - לא רוצה שום הקלות, שיחות, תרופות - רק לצאת מהצבא.
alex gerenshtein

בעקרון זה נכון ש מ פרופיל 97 ל 21 נפשי זה טווח גדול ורציני

הודעהעל ידי alex gerenshtein » 08 מרץ 2012 16:14

ככה שקודם כל תוריד ל 64 או ל45 נפשי ומשם כבר תבקש שוב פעם קב"ן ואז הסיכוי לרדת לפרופיל 21 נפשי יהיה יותר גדול לקב"ל אבל לא מ 97 ל 21 נפשי בת אחת ככה שאתה יכול לשכוח במילה קצרה לרדת מ 97 ל 21 נפשי במכה אחת כמו שאומרים קודם תרד ל 64 או 45 ואז משם תתחיל לחשוב על לרדת ל 21 אבל לא לפני
janusu
יצירת קשר:

הודעהעל ידי janusu » 09 מרץ 2012 11:33

הייתי בסיכום פרופיל, הרופאה אמרה שהפרופיל ירד ל45. היא לא אמרה לי שום דבר על ת"ש(לא התפקיד שלה?).
לגבי גיוס אמרו לי להתקשר בראשון/שני ולראות למתי דחו לי את הגיוס.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 09 מרץ 2012 13:24

45 זה כבר רגל אחת בחוץ. עכשיו תנסה לקבוע עוד פגישה עם פסיכיאטר (קודם צריך קב"ן שוב?) שיתן המלצה ל21.
תגיע עם מכתב מהפסיכולוג שלך שמתאר החמרה, ותראה להם שהמצב שלך באמת החמיר - בהתנהגות היומיומית, תפקוד בחיים, שפת גוף.
תנסה ללחוץ כמה שיותר שזה יקרה לפני הגיוס אחרת זה סתם יסחב עד שתקבל קב"ן בטירונות.

ואם אתה לא מצליח לפני הגיוס, הרבה ממליצים פה להיות נפקד איזה יום וללכת לברה"ן בתל השומר לראות שם קב"ן.

בהצלחה

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 17 אורחים