עזרה דחופה

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

oran147
יצירת קשר:

עזרה דחופה

הודעהעל ידי oran147 » 04 אפריל 2012 10:21

שלום וחג שמח לכם אנשים יקרים!
אני מבקש לקרוא את הסיפור שלי במלואו על מנת לדעת איך לעזור לי, זה נורא חשוב לי.. :roll:
אממ אז זה הסיפור שלי, התגייסתי בנובמבר וסירבתי ללכת לשריון ישבתי במעצר הזה בבקום פעמיים(על הפנים). בפעם השנייה שישבתי שם אחד החיילים ניסה לתלות את עצמו ומאז יש לי סיוטים בלילה, אני מרטיב ובכלל מפחד מהצבא.. לא רוצה להיות חלק ממנו. גייסו אותי לבה"ד 20 חיל חימוש עשיתי טירונות בקושי עם כמה גימלים נפשיים ונפקדויות קטנות בגלל המצב שלי. העבירו אותי איך שהוא טירונות אחרי גם כמה מפגשים עם קבן ששמע את הסיפור ובפעמים הראשונות שמע והקשיב ונתן לי יום חופש בבית ובשאר טען שאני לא משתף פעולה וצעק עליי הרבה.
בכל אופן, כשסיימתי את הטירונות הגעתי לקורס חשמלאי טנקים(סירבתי שיריון ודפקו אותי חיל חימוש בשריון חח איזה צבא של בני זונות) בכל מקרה גם שם עשיתי בעיות לא הסכמתי יותר לישון בבסיס כי כולם רואים אותי בלילה קם עם רטיבות במכנס וצוחקים עליי והתלוננתי על זה אבל אף אחד לא עזר. בלעתי כדורים ואמא שלי לקחה אותי למיון שם ראיתי פסיכיאטר שנתן לי 7 ימי גימלים נפשיים וכתב שאיני כשיר לשירות בצה"ל. כשחזרתי מהגימלים נתנו לי לראות קבן ששוב צעק עליי והשפיל אותי ואמר שאני משחק אותה(כל זה בזמן שאני בוכה ומתחנן שאיני רוצה לחזור שאני מפחד ומאיים להתאבד). נתנו לי לראות פסיכיאטר צבאי שיחליט מה לעשות איתי והוא החליט שאני כשיר.
בקיצור החזירו אותי לקורס וביום הראשון שהגעתי מהדיכאון שוב בלעתי כדורים ולקחו אותי למיון המפקדים.. שוב ראיתי פסיכיאטר שטען במכתב שאני לדעתו לא כשיר וצריך לראות ועדה שתשקול להוציא אותי.
הייתי בנוהל התאבדות ושם המפקדים התייחסו אליי מאוד מגעיל ולא אכלתי ולא שתיתי יומיים אז ברחתי וחזרתי אחרי יומיים כי ההורים שלי הכריחו אותי. כשחזרתי ראיתי שוב קבן ששוב צעק עליי והתחלתי לבלוע לו כדורים בחדר והוא אמר לי שאני מבחינתו נשפט על זה. קיבלתי 14 יום כלא על הנפקדות ועל הבליעת כדורים ושוב ברחתי ומאז ועד היום אני עריק כבר חודשיים ולא יודע מה לעשות..... בזמן העריקות הספקתי ללכת לברה"ן תל השומר ואף אחד לא טיפל בי רק התקשרו לקבן ביחידה שלי ליידע אותו ואמרו לי לחזור לשם אפילו שההורים שלי התקשרו לצעוק עליהם שאני לא מסוגל.
איך לצאתתת כבר מהצבא החרא הזהההה?? אני באמת מפחד מהכלא ולא יודע מה לעשות!
alex gerenshtein

אין לך מה לפחד מ כלא צבאי

הודעהעל ידי alex gerenshtein » 04 אפריל 2012 12:12

כי כלא צבאי זה ממש כמו טירונות בסיגנון רק שפה אתה מאחורי הסורגים אבל זה גם תלוי באיזה כלא אתה נמצא ובאיזה פלוגה
מה שאני יכול להגיד לך זה שאם תשב תקופה ארוכה של כמה חודשים בכלא אתה תצבור ימי תב"ן שזה ימי הדפוק ואז ימליצו להוציא אותך על אי התאמה
אורח

Re: אין לך מה לפחד מ כלא צבאי

הודעהעל ידי אורח » 04 אפריל 2012 12:52

alex gerenshtein כתב:כי כלא צבאי זה ממש כמו טירונות בסיגנון רק שפה אתה מאחורי הסורגים אבל זה גם תלוי באיזה כלא אתה נמצא ובאיזה פלוגה
מה שאני יכול להגיד לך זה שאם תשב תקופה ארוכה של כמה חודשים בכלא אתה תצבור ימי תב"ן שזה ימי הדפוק ואז ימליצו להוציא אותך על אי התאמה

אלכס אתה מטומטם... לך תלמד לשון ותעשה משהו עם החיים שלך במקום לתת עצות שמראות כמה אתה דפרניק, יאללה בן כמה אתה 26 כבר? לא הגיע הזמן לגדל קצת שכל?
אורח

Re: עזרה דחופה

הודעהעל ידי אורח » 04 אפריל 2012 12:57

oran147 כתב:שלום וחג שמח לכם אנשים יקרים!
אני מבקש לקרוא את הסיפור שלי במלואו על מנת לדעת איך לעזור לי, זה נורא חשוב לי.. :roll:
אממ אז זה הסיפור שלי, התגייסתי בנובמבר וסירבתי ללכת לשריון ישבתי במעצר הזה בבקום פעמיים(על הפנים). בפעם השנייה שישבתי שם אחד החיילים ניסה לתלות את עצמו ומאז יש לי סיוטים בלילה, אני מרטיב ובכלל מפחד מהצבא.. לא רוצה להיות חלק ממנו. גייסו אותי לבה"ד 20 חיל חימוש עשיתי טירונות בקושי עם כמה גימלים נפשיים ונפקדויות קטנות בגלל המצב שלי. העבירו אותי איך שהוא טירונות אחרי גם כמה מפגשים עם קבן ששמע את הסיפור ובפעמים הראשונות שמע והקשיב ונתן לי יום חופש בבית ובשאר טען שאני לא משתף פעולה וצעק עליי הרבה.
בכל אופן, כשסיימתי את הטירונות הגעתי לקורס חשמלאי טנקים(סירבתי שיריון ודפקו אותי חיל חימוש בשריון חח איזה צבא של בני זונות) בכל מקרה גם שם עשיתי בעיות לא הסכמתי יותר לישון בבסיס כי כולם רואים אותי בלילה קם עם רטיבות במכנס וצוחקים עליי והתלוננתי על זה אבל אף אחד לא עזר. בלעתי כדורים ואמא שלי לקחה אותי למיון שם ראיתי פסיכיאטר שנתן לי 7 ימי גימלים נפשיים וכתב שאיני כשיר לשירות בצה"ל. כשחזרתי מהגימלים נתנו לי לראות קבן ששוב צעק עליי והשפיל אותי ואמר שאני משחק אותה(כל זה בזמן שאני בוכה ומתחנן שאיני רוצה לחזור שאני מפחד ומאיים להתאבד). נתנו לי לראות פסיכיאטר צבאי שיחליט מה לעשות איתי והוא החליט שאני כשיר.
בקיצור החזירו אותי לקורס וביום הראשון שהגעתי מהדיכאון שוב בלעתי כדורים ולקחו אותי למיון המפקדים.. שוב ראיתי פסיכיאטר שטען במכתב שאני לדעתו לא כשיר וצריך לראות ועדה שתשקול להוציא אותי.
הייתי בנוהל התאבדות ושם המפקדים התייחסו אליי מאוד מגעיל ולא אכלתי ולא שתיתי יומיים אז ברחתי וחזרתי אחרי יומיים כי ההורים שלי הכריחו אותי. כשחזרתי ראיתי שוב קבן ששוב צעק עליי והתחלתי לבלוע לו כדורים בחדר והוא אמר לי שאני מבחינתו נשפט על זה. קיבלתי 14 יום כלא על הנפקדות ועל הבליעת כדורים ושוב ברחתי ומאז ועד היום אני עריק כבר חודשיים ולא יודע מה לעשות..... בזמן העריקות הספקתי ללכת לברה"ן תל השומר ואף אחד לא טיפל בי רק התקשרו לקבן ביחידה שלי ליידע אותו ואמרו לי לחזור לשם אפילו שההורים שלי התקשרו לצעוק עליהם שאני לא מסוגל.
איך לצאתתת כבר מהצבא החרא הזהההה?? אני באמת מפחד מהכלא ולא יודע מה לעשות!

הבעיה שלך היא שאתה מקשיב לכולם... "זה צעק עליי", "בברהן אמרו לי לא לחזור לשם".
מה איכפת לך בכלל?
לך לברהן ושב שם כל היום כל יום, ותתקשר באותו זמן לנציב הקבילות ולקצין העיר להגיד שאתה במצוקה קשה ומתעלמים ממך... כמובן שכשאתה הולך אז עם חוות הדעת שיש עליך יעזור.

כל ההצגות המטופשות של בליעת כדורים מול הקבן, ולהתנהג כאילו השתנת על עצמך לא עובד אלא אם כן אתה עושה אותם ישר מהטירונות ביום הראשון ולא אחרי כמה שבועות או חודשים.
עכשיו תסגיר את עצמך עם חוות הדעת, לפני שתקבל גם רישום פלילי ובכלא תבקש ותראה קבן.
או לך לברהן תל השומר ושב שם כל יום כל היום עד שתקבל פסיכיאטר ואז אולי 21, אבל גם במקרה הזה תצטרך להסגיר את עצמך (גם אם יהיה לך 21) ותשב בכלא תקופה מסויימת.
oran147
יצירת קשר:

הודעהעל ידי oran147 » 04 אפריל 2012 14:48

אם אני מסגיר את עצמי משמע אני נשברתי וחזרתי לבסיס(משהו שמבחינת מה שהראיתי להם אני לא מסוגל לעשות).
למישהו יש עוד עצות מה לעשות? אם להסגיר את עצמי אז איך כדי שיראו את הבעיה שיש לי... ומה לעשות מרגע שאני מגיע לכלא... להתנהג שם בצורה דכאונית יכולה לעזור? תפרטו לי בבקשה לכם יש ניסיון קצת יותר ממני.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 04 אפריל 2012 15:26

oran147 כתב:אם אני מסגיר את עצמי משמע אני נשברתי וחזרתי לבסיס(משהו שמבחינת מה שהראיתי להם אני לא מסוגל לעשות).
למישהו יש עוד עצות מה לעשות? אם להסגיר את עצמי אז איך כדי שיראו את הבעיה שיש לי... ומה לעשות מרגע שאני מגיע לכלא... להתנהג שם בצורה דכאונית יכולה לעזור? תפרטו לי בבקשה לכם יש ניסיון קצת יותר ממני.

אתה עריק אז אתה מסגיר את עצמך ישר לכלא הצבאי... כלא 4 או כלא 6, ולא לבסיס.
תגיד אתה חושב שזאת בדיחה? אם תמשוך את זה עוד שבוע שבועיים יש סיכוי טוב שתקבל רישום פלילי, לא חבל?
בכלא אם תגיד שאתה רוצה להתאבד יכניסו אותך לבידוד, אבל אם תלך לקבנים ותראה שאתה במצוקה, תביא גם את כל חוות הדעת מהמיון, אז יש סיכוי טוב שתקבל את ה-21 שלך.
hthfs

הודעהעל ידי hthfs » 04 אפריל 2012 19:39

שמע היה לי מצב דומה לשלך בשירות , קב"ן המליץ לשחרר אותי והפסיכיאטר לא הסכים אז דפקתי עריקות ישבתי 40 יום בכלא
ששמה ראיתי גחל"ת שרק שינתה לי שיבוץ לקל"ב. עדיף שתאזור אומץ ותסגיר את עצמך כמה שיותר מוקדם כי בכלא אתה תשב ממילא
לא יוותרו לך על עריקות של חודשיים אז עדיף לך לאזור אומץ ולהתייצב בכלא כמה שיותר מהר כדי שתשב פחות.
בכניסה לכלא אתה יכול להפגין מצוקה נפשית וישימו אותך באגף חלק ממש סובלים שמה וחלק מעבירים את הזמן בסבבה לגמרי
אני באופן אישי ישבתי באגף 4 ימים ועדיף שמה מבפלוגות כי אתה ישן כל היום ויש לך גישה כמעט כל יום לקב"ן.
הבעיה זה שהקב"נים שמה קשים מאוד כי הם ראו כבר הכל היו שמה אנשים שביימו נסיונות התאבדות 4 ו-5 פעמים עד ששחררו אותם.
אני אחרי שהשתחררתי מהכלא ועברתי בסיס פשוט סירבתי לתפקד , ניסו לדחוף לי כל מיני תפקידים ותמיד אמרתי למפקד בסיס אני לא הולך
לשרת תראה לי קב"ן הם ראו גם שאני לא מפחד ממשפטים כששפטו אותי 5 פעם בערך על סירוב פקודה ואז אחרי שהייתי מחוסר תפקיד
תקופה ובקושי הייתי מתייצב בבסיס ראיתי קב"ן שאמר שזה בזבוז זמן לי ולצבא ועדיף כבר לשחרר אותי.
יש כאלה שיוצאים בפגישות הראשונות אחרים כמוני למשל פשוט צריכים להתיש את הצבא ולגרום לו להעיף אותך.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 05 אפריל 2012 12:53

תשמע אתה עושה טעויות
אם אתה רואה שהקבן נאצי אז תבקש לראות קבן אחר
תגיד שאתה לא סומך עליו שהוא רע אליך הוא צועק עליך הוא שקרן
תגיד עליו דברים מפגרים בלי היגיון
הם חייבים להביא לך קבן אחר

אני שולח לך בפרטי אתה השאר
אורח

הודעהעל ידי אורח » 06 אפריל 2012 12:41

העצה שלי:
לך ביום ראשון שוב לברה"ן. תספר להם את כל הסיפור.
אל תלך משם עד שיתנו לך לראות קב"ן.
אם קורה אותו הדבר וכל מה שיקרה זה שהקב"ן שם יתן לך הפניה לקב"ן של היחידה שלך, תסביר לו שהקב"ן שם לא מקשיב לך ושהוא רוצה שתמות שם (או משהו בסגנון)...
אם זה לא עוזר, תחזור לשם ביום שני. אותו סיפור בדיוק. אם שוב לא נותנים לך הפניה לפסיכיאטר תמשיך עוד יום. בסוף תוך כמה ימים יתנו.
יעזור מאוד אם תבוא לשם עם חוות דעת אזרחית עדכנית שאומרת על המצב שלך.
לך לביקור רופא.
המצב שלך קשה ורופאים אזרחים יבינו שאתה חייב לצאת מהצבא.

תפסיק עם השטויות של הנסיונות התאבדות! זה לא עוזר בכלום ורק מסבך אותך ממש.

אחרי שתקבל המלצה מפסיכיאטר צבאי ל 21 תסגיר את עצמך לבסיס גדול של משטרה צבאית. תרקאה להם כמה המצוקה שלך קשה ושערקת כי הרגשת שאם אתה נשאר שם זה הסוף שלך.
בתקווה הם ייתחשבו בך ולא יתנו לך כליאה ארוכה. אולי אפילו רק תנאי.

וכמו שאמרו פה כולם- אל תדחה את זה. כמה שיותר זמן עובר ככה הכליאה שלך תהיה יותר ארוכה

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 29 אורחים