יציאה מהארץ

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

nomanymore
יצירת קשר:

יציאה מהארץ

הודעהעל ידי nomanymore » 18 אפריל 2012 20:05

[i]אני משתמטת כבר יותר מחצי שנה, לא הלכתי לצו ראשון ולא הייתי בשום זימון, קיבלתי איזה 5 צווי מעצר שבאחד היה כתוב שיציאה מהארץ תיחשב כעבירה פלילית.
מחלק מהאנשים שמעתי שכשאני יוצאת מהארץ לא תהיה בעיה אבל אם אני חוזרת, ברגע שכף רגלי תדרך חזרה בארץ תחכה לי משטרה בשדה התעופה...
השאלה אם זה נכון?

אני לא ממש מתכננת לחזור ובמקרה שכן אין לי בעיה לשבת בכלא אחרי שאני חוזרת אבל שלא יהרסו לי את התוכניות לפני...האם זה בדוק ב100% שלא יכולים לעצור אותי בשדה תעופה לפני שאני נוסעת??

ועוד דבר, מישהו אמר לי שלא יכולים להכניס אותי לכלא כי אני עדיין לא עברתי שום בדיקות ושום כלום...זה נכון?
אורח

Re: יציאה מהארץ

הודעהעל ידי אורח » 18 אפריל 2012 21:59

ואוו, נושא מסובך.
למען האמת, כבר עברת עבירה פלילית בכך שלא התייצבת לצווים. גם בבדיקת רשיון יכולים לעצור אותך.
אני לא יודע במאה אחוז, אבל אני חושב שאת לא יכולה גם לצאת מהארץ. ברגע שיבדקו את הדרכון יעצרו אותך.
לגבי השאלה השנייה, יכולים להכניס אותך למעצר מנהלי של 48 שעות, יבדקו אם את כשירה לגיוס ובמידה שכן ישלחו אותך לבקו"ם.
בכל מקרה, לא תקבלי כאן תשובה גורפת ונכונה, ככה שאני ממליץ לך להתייעץ עם מישהו שיודע, עורך דין או אנערף...
אורח

הודעהעל ידי אורח » 18 אפריל 2012 22:56

nomanymore כתב:[i]אני משתמטת כבר יותר מחצי שנה, לא הלכתי לצו ראשון ולא הייתי בשום זימון, קיבלתי איזה 5 צווי מעצר שבאחד היה כתוב שיציאה מהארץ תיחשב כעבירה פלילית.
מחלק מהאנשים שמעתי שכשאני יוצאת מהארץ לא תהיה בעיה אבל אם אני חוזרת, ברגע שכף רגלי תדרך חזרה בארץ תחכה לי משטרה בשדה התעופה...
השאלה אם זה נכון?

אני לא ממש מתכננת לחזור ובמקרה שכן אין לי בעיה לשבת בכלא אחרי שאני חוזרת אבל שלא יהרסו לי את התוכניות לפני...האם זה בדוק ב100% שלא יכולים לעצור אותי בשדה תעופה לפני שאני נוסעת??

ועוד דבר, מישהו אמר לי שלא יכולים להכניס אותי לכלא כי אני עדיין לא עברתי שום בדיקות ושום כלום...זה נכון?

יכולים לעצור אותך בשדה התעופה גם כשאת נוסעת, וגם בבדיקת רשיונות בדרך לשדה התעופה.

לפני שיכניסו אותך לכלא את תראי רופא צבאי שיאשר שאת כשירה למעצר (וכולם כשירים למעצר חוץ מאנשים גוססים) וזהו.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 19 אפריל 2012 09:46

תסדרי את זה כמה שיותר מהר.
אם את רוצה לצאת מהצבא זה לא כזה מסובך למרות כל הצווים.
את אחרי גיל 18?
אם את לפני אז אין שום בעיה ולא יעשו לך כלום שלא הגעת עד עכשיו.
אם את אחרי אז את צריכה להתחיל להביא תרוצים.
בגדול לכי לפסיכיאטר ותשיגי חוות דעת של בעיות נפשיות ותשלחי לצבא ותבקשי לראות קב"ן.

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 13 אורחים