עזרה אנשים

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

oran147
יצירת קשר:

עזרה אנשים

הודעהעל ידי oran147 » 05 מאי 2012 01:48

אני כתבתי פה כבר, אני עריק 3 חודשים ויש לי חוות דעת מפסיכיאטרית שאומרת שאני לא כשיר לשירות בצהל ושאני צריך להיות בטיפול פסיכיאטרי עם תרופות ושמקום כמו כלא יכול להביא אותי להחלטות לא נכונות.
הלכתי עם זה לברהן תל השומר לא זזתי הרבה זמן בסוף קצינה קראה את החומר ואמרה לי שאני צריך להסגיר את עצמי ושם יקבל אותי קבן ושהם לא יכולים לעזור לי כי לפי החוות דעת אין לי מחלת נפש וכדומה... היא אמרה שהיא תוכל לעזור בדבר אחד וזה להתקשר אליהם לפני שאני מסגיר את עצמי ושהם ידאגו שקבן יראה אותי מהר יותר.
אז מה אתם אומרים? להסגיר את עצמי פשוט יום ראשון עם החוות דעת או שיש עצה אחרת?
אורח

Re: עזרה אנשים

הודעהעל ידי אורח » 05 מאי 2012 12:38

oran147 כתב:אני כתבתי פה כבר, אני עריק 3 חודשים ויש לי חוות דעת מפסיכיאטרית שאומרת שאני לא כשיר לשירות בצהל ושאני צריך להיות בטיפול פסיכיאטרי עם תרופות ושמקום כמו כלא יכול להביא אותי להחלטות לא נכונות.
הלכתי עם זה לברהן תל השומר לא זזתי הרבה זמן בסוף קצינה קראה את החומר ואמרה לי שאני צריך להסגיר את עצמי ושם יקבל אותי קבן ושהם לא יכולים לעזור לי כי לפי החוות דעת אין לי מחלת נפש וכדומה... היא אמרה שהיא תוכל לעזור בדבר אחד וזה להתקשר אליהם לפני שאני מסגיר את עצמי ושהם ידאגו שקבן יראה אותי מהר יותר.
אז מה אתם אומרים? להסגיר את עצמי פשוט יום ראשון עם החוות דעת או שיש עצה אחרת?

הקצינה מרחה אותך כדי שתעוף משם, אם היית מתעקש ונשאר היית רואה בסוף קבן\פסיכיאטר.
alex gerenshtein

אכן מסכים עם מה שמאר האורח

הודעהעל ידי alex gerenshtein » 05 מאי 2012 12:45

חייל שהיה אכפת לו כמה שיותר מהר לקבל פרופיל 21 ולעוף מהצבא לא היה עוזב את המקום סתם ככה ולהפך היה ונשאר עד שיכניסו אותו לקב"ן בסופו של דבר
oran147
יצירת קשר:

הודעהעל ידי oran147 » 05 מאי 2012 16:36

שורה תחתונה.... מה לעשות מחר???
אורח

הודעהעל ידי אורח » 05 מאי 2012 16:46

oran147 כתב:שורה תחתונה.... מה לעשות מחר???

לך לברהן ושב שם עד שתראה פסיכיאטר\קבן.
או תסגיר את עצמך לכלא ואם לא תצליח לקבל 21 מהקבן בכלא, אז כשתצא מהכלא לך לברהן או לקבן של היחידה שוב.
ככה זה כשעושים דברים מפגרים כמו עריקות... היציאה מתעכבת בכל תקופת העריקות + העונש שתקבל. סתם בזבוז זמן.

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 33 אורחים