מעוניין לצאת עוד לא התגייסתי...

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

outOnBail
יצירת קשר:

מעוניין לצאת עוד לא התגייסתי...

הודעהעל ידי outOnBail » 04 יוני 2012 16:20

אני בן 21 בקרוב, והיה לי צו גיוס ב-25.3 לא ידעתי על הצו הזה, וחודש וחצי אחרי לוכדי עריקים באו לבית שלי ועצרו אותי, לקחו אותי למעצר דן, ומשם למעצר בקום שם נשפטתי ל20 יום בכלא 6, השתחררתי אתמול והבנתי שאני לא רוצה להתגייס, אתמול כשהשתחררתי הייתי אמור להתייצב בבקום אבל לא הלכתי אני מתכוון ללכת בעוד שבועיים לאחר שאקבל את תעודת הבגרות שלי, הבנתי שכרגע אני "נפקד בקום".

בשבועיים האלה אני מתכנן ללכת לפסיכיאטר אזרחי ולהוציא חוות דעת, התכוונתי לספר לו - "שיש לי פחדים מהגיוס לצה"ל אני רואה את חברים שלי סובלים מאז התגייסו, דוד שלי מובטל מאז השתחרר בצבא הוא סבל וגם אחריו הוא סבל. אני יודע שזו מסגרת שלא תתאים לי מסגרת שאם אכנס עליה הדיכאון שהחל אצלי בגלל המחשבות על הצבא יחריף ולא יודע לאן יתגלגל, אני לא רוצה לאבד את החיים שלי בגלל הצבא, החיים שלי קצרים ולא רוצה שיגמרו בגלל כמה אנשים אטומים שלא הקשיבו לי." איך זה נשמע?

כשאגיע לבקום אני מתכוון לא להתפנות עד הרגע בו אראה קב"ן.

ושאלה אחרונה:
שמעתי שאם עוד לא עליתי על מדים ואני ללא חוגר וכו' אני אכנס כלא על סרבנות, כל פעם בין 7 יום ל-20 יום וכשאגיע בסה"כ ל-90 יום כ-3 חודש הצבא יחליט לפטור אותי, האם זה נכון? והאם בתור אחד שלא התגייס בלי חוגר אני יכול לראות ג"חלת וכו'?

תודה לעוזרים!
אורח

Re: מעוניין לצאת עוד לא התגייסתי...

הודעהעל ידי אורח » 04 יוני 2012 17:53

outOnBail כתב:אני בן 21 בקרוב, והיה לי צו גיוס ב-25.3 לא ידעתי על הצו הזה, וחודש וחצי אחרי לוכדי עריקים באו לבית שלי ועצרו אותי, לקחו אותי למעצר דן, ומשם למעצר בקום שם נשפטתי ל20 יום בכלא 6, השתחררתי אתמול והבנתי שאני לא רוצה להתגייס, אתמול כשהשתחררתי הייתי אמור להתייצב בבקום אבל לא הלכתי אני מתכוון ללכת בעוד שבועיים לאחר שאקבל את תעודת הבגרות שלי, הבנתי שכרגע אני "נפקד בקום".

בשבועיים האלה אני מתכנן ללכת לפסיכיאטר אזרחי ולהוציא חוות דעת, התכוונתי לספר לו - "שיש לי פחדים מהגיוס לצה"ל אני רואה את חברים שלי סובלים מאז התגייסו, דוד שלי מובטל מאז השתחרר בצבא הוא סבל וגם אחריו הוא סבל. אני יודע שזו מסגרת שלא תתאים לי מסגרת שאם אכנס עליה הדיכאון שהחל אצלי בגלל המחשבות על הצבא יחריף ולא יודע לאן יתגלגל, אני לא רוצה לאבד את החיים שלי בגלל הצבא, החיים שלי קצרים ולא רוצה שיגמרו בגלל כמה אנשים אטומים שלא הקשיבו לי." איך זה נשמע?

אתה לא נואם בפני הכנסת, והדוד שלך לא קשור בכלל למקרה שלך. חוץ מזה פחות זיוני שכל על "החיים שלי קצרים" ותענה למה שהוא ישאל אותך.

ושאלה אחרונה:
שמעתי שאם עוד לא עליתי על מדים ואני ללא חוגר וכו' אני אכנס כלא על סרבנות, כל פעם בין 7 יום ל-20 יום וכשאגיע בסה"כ ל-90 יום כ-3 חודש הצבא יחליט לפטור אותי, האם זה נכון? והאם בתור אחד שלא התגייס בלי חוגר אני יכול לראות ג"חלת וכו'?

90 יום זה שטויות, יכולים להחזיק אותך ככה גם חצי שנה, חוץ מזה מה הקשר לסרבנות אם אתה לא מסוגל לשרת ויש לך המלצה מפסיכיאטר? אתה כל הזמן מערבב מחטים עם תחתים.

תודה לעוזרים!
אורח

הודעהעל ידי אורח » 04 יוני 2012 20:44

אורח כתב:
outOnBail כתב:אני בן 21 בקרוב, והיה לי צו גיוס ב-25.3 לא ידעתי על הצו הזה, וחודש וחצי אחרי לוכדי עריקים באו לבית שלי ועצרו אותי, לקחו אותי למעצר דן, ומשם למעצר בקום שם נשפטתי ל20 יום בכלא 6, השתחררתי אתמול והבנתי שאני לא רוצה להתגייס, אתמול כשהשתחררתי הייתי אמור להתייצב בבקום אבל לא הלכתי אני מתכוון ללכת בעוד שבועיים לאחר שאקבל את תעודת הבגרות שלי, הבנתי שכרגע אני "נפקד בקום".

אתה לא נואם בפני הכנסת, והדוד שלך לא קשור בכלל למקרה שלך. חוץ מזה פחות זיוני שכל על "החיים שלי קצרים" ותענה למה שהוא ישאל אותך.

ושאלה אחרונה:

90 יום זה שטויות, יכולים להחזיק אותך ככה גם חצי שנה, חוץ מזה מה הקשר לסרבנות אם אתה לא מסוגל לשרת ויש לך המלצה מפסיכיאטר? אתה כל הזמן מערבב מחטים עם תחתים.

תודה לעוזרים!

תודה על שענית לי, אבל למה אתה תוקף אותי?

כמובן שאני אענה על השאלות שהוא ישאל אבל האם הבסיס של הסיפור מספיק טוב בשביל שהקב"ן יחשוב לפטור אותי מהצבא?

אז הכי הרבה זמן שיכולים להחזיק אותי זה חצי שנה? ולאחר מכן יפטרו אותי?
אורח

הודעהעל ידי אורח » 05 יוני 2012 15:56

זה אני פותח האשכול!אשמח לעוד תגובות ועזרה...

כי אני מתכנן בשבועיים האלה ללכת לפסיכאיטר ולהוציא חוות דעת, אבל אני לא יודע כל כך מה להגיד, ואם מה שבניתי מספיק בשביל שהוא ימליץ לי שחרור מהצבא!

והאם מספיקה איתו פגישה אחת בשביל חוות הדעת או שצריך יותר?
פותח האשכול

הודעהעל ידי פותח האשכול » 06 יוני 2012 12:03

מישהו, בקשה????
פותח האשכול

הודעהעל ידי פותח האשכול » 09 יוני 2012 13:41

עזרה??????
אורח

הודעהעל ידי אורח » 10 יוני 2012 14:01

תחפש בגוגל את המסמך של טארגט 21. קבל משם רעיונות נוספים.
בגדול הרעיון הוא להראות שיש לך מצוקה קשה ולא סתם פחדים רגילים.
עם חוות דעת רצינית אל תסכים לעשות כלום עד שלא נותנים לך לראות קב"ן. אם תתעקש מספיק ולא תסכים לעשות שרשרת חיול ותראה שאתה במצוקה נפשית אתה תראה באותו יום קב"ן.
לא ישלחו אותך לקרא על סרוב פקודה . אבל אתה חייב חוות דעת טובה ואל תאמין לאף מפקד שאומר לך "רק תעשה שרשרת חיול ואז נתן לך לראות קב"ן".
בהצלחה

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 17 אורחים