שאלה דחופה...

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

Adam505
יצירת קשר:

שאלה דחופה...

הודעהעל ידי Adam505 » 06 יוני 2012 07:21

אני כבר 10 חודשים בצבא היתגייסי לחוות השומר.
עשיתי 2 טירוניות בראשונה לא עברתי ישבתי בכלא 8 יום מתוך 10 שקיבלתי..
עליתי ועדה אי התאמה לצאת מהצבא והיתחרטתי בסוף אחרי ששיגעתי אותם שאני רוצה לצאת נישארתי!!
והייתי שם 3 פעמים נפקד ..
היום אני משרת בפיקוד צפון ודפקתי עוד ניפקדות החלטתי שאני לא מוכן לעשות צבא כי רק חרא יוצא לי מיזה בסוף..
במיוחד שאחרי שהחליטו שהנערי מקם עושים 3 שנים ולא שנתיים..
אני ניפקד כבר שבועיים ומתכוון להיות עריק. רציתי לדעת אם יש איפשרות כזאת של שכירת עורך דין שיעזור לי לא להיכנס לכלא ויעזור לי לצאת מהצבא יש דבר כזה בכלל???
Coleworld
יצירת קשר:

Re: שאלה דחופה...

הודעהעל ידי Coleworld » 06 יוני 2012 13:06

Adam505 כתב:אני כבר 10 חודשים בצבא היתגייסי לחוות השומר.
עשיתי 2 טירוניות בראשונה לא עברתי ישבתי בכלא 8 יום מתוך 10 שקיבלתי..
עליתי ועדה אי התאמה לצאת מהצבא והיתחרטתי בסוף אחרי ששיגעתי אותם שאני רוצה לצאת נישארתי!!
והייתי שם 3 פעמים נפקד ..
היום אני משרת בפיקוד צפון ודפקתי עוד ניפקדות החלטתי שאני לא מוכן לעשות צבא כי רק חרא יוצא לי מיזה בסוף..
במיוחד שאחרי שהחליטו שהנערי מקם עושים 3 שנים ולא שנתיים..
אני ניפקד כבר שבועיים ומתכוון להיות עריק. רציתי לדעת אם יש איפשרות כזאת של שכירת עורך דין שיעזור לי לא להיכנס לכלא ויעזור לי לצאת מהצבא יש דבר כזה בכלל???

מטומטם אל תהיה עריק סיכוי לקבל תיק פלילי בשביל הצבא? לא שווה!! לך לברה"ן תל השומר
Adam505
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Adam505 » 07 יוני 2012 06:38

בגלל זה אני צריך עורך דין!!!
Coleworld
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Coleworld » 07 יוני 2012 12:01

Adam505 כתב:בגלל זה אני צריך עורך דין!!!

גם עורך דין לא יוציא אותך מזה..... בצבא אין חוקים!!
מה שאתה צריך זה ללכת לפסיכיאטר אזרחי או מקופת חולים לבקש חוות דעת אחרי מפגש (לבכות ולהיות בדיכאון במפגש) ולדרוש קב"ן שאותו תקבל תוך 48 שעות
אם אתה תהיה עריק אתה מסתכן בפתיחת תיק פלילי והרס החיים שלך... ובשביל מה? בשביל צה"ל?! בחייך תהיה חכם ותעשה מה שרשמתי לך וגם אם קשה תמשיך ואל תתיאש ומאד חשוב: אל תתפקד תדפוק איחורים אל תמלא פקודות והמפקד יזרז את היציאה שלך.... אם היית עושה בעיות כמו איחורים ואי מילוי פקודות אולי היית מבלה עוד כמה שבועות בכלא אבל סופו של דבר היו מעיפים אותך תוך חודשיים עצם העובדה שאתה שם 10 חודשים מראה שלא עשית את זה, (נפקדות זה לא ממש עוזר)
Adam505
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Adam505 » 08 יוני 2012 01:23

עשיתי הרבה בעייות בחוות השומר אבל שבוע לפני הסייום הישתנתי לטובה לפי מה שהם אומרים!!
ויש לי כבר תיק לא מעניין אותי עוד אחד אם כמה שסה נישמע דפוק אני לא מוכן לשרת עוד יום אחד בצבא לא משנה מה !!!
ולכלא אני לא חוזר יותר מ10 יום!!!
אני מוכן לשלם כמה שיצתרך בשביל לצאת מהצבא בלי כלא ולעשות כל מה שצריך!!
Coleworld
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Coleworld » 09 יוני 2012 08:17

Adam505 כתב:עשיתי הרבה בעייות בחוות השומר אבל שבוע לפני הסייום הישתנתי לטובה לפי מה שהם אומרים!!
ויש לי כבר תיק לא מעניין אותי עוד אחד אם כמה שסה נישמע דפוק אני לא מוכן לשרת עוד יום אחד בצבא לא משנה מה !!!
ולכלא אני לא חוזר יותר מ10 יום!!!
אני מוכן לשלם כמה שיצתרך בשביל לצאת מהצבא בלי כלא ולעשות כל מה שצריך!!

אין לי מה להגיד לך אדם... אתה חי בסרט אם אמרת שעשית "הרבה בעיות" והשאירו אותך, תכניס לראש לא תוכל לצאת מזה בעזרת עורך דין או כסף
דבר נוסף לך מחר בבוקר לברה"ן תל השומר... תבקש קב"ן כמובן בצורה יפה ומנומסת גם אם הם יחפרו לך ויאמרו שקב"ן אתה לא תראה אם תשב כמו ילד טוב (ומופנם לא משחק באייפון אלא יושב כמו טטלה בשקט) הם ייתנו לך קב"ן משם תזיין לו תמוח שאתה הולך להתאבד שאתה תהרוג את עצמך תחתוך את הוורידים מה שבא לך, על זה אין מצב שהם יתעלמו ואם הם כן זאת אומרת שלא היית מספיק משכנע תקרא טארגט 21 יעזור לך ובכללי תעשה מה שרשמתי לך בהודעה הקודמת תאחר ואל תתפקד
ובגלל שאתה חייל דברים לא קורים בין יום אז רוב הסיכויים שתצטרך לחזור לכמה ימים כדי שהמפקד יבין שצבא אתה לא מתכוון לעשות את זה הוא לא יכול להמליץ לקב"ן כשאתה עריק... יש מבין?
Adam505
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Adam505 » 09 יוני 2012 16:22

תביא לי קישור לטארגט 21 אחי
RAMI7250
יצירת קשר:

הודעהעל ידי RAMI7250 » 10 יוני 2012 07:36

אין צורך לשלם הון תועפות על עורכי דין שבלאו הכי לא יוכלו להוציא אותך מזה.

אני לאחר 3 פעמים נפקדות/עריקות יצאתי על פרופיל 21 בלי לשבת בכלא יום אחד ובלי רישום פלילי.

תעבור לפי המסמך של טרגט 21 תתמיד ותצא.

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 34 אורחים