חייב עזרה נפגש אם קבן עוד כמה ימים ..

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

narkison123
יצירת קשר:

חייב עזרה נפגש אם קבן עוד כמה ימים ..

הודעהעל ידי narkison123 » 25 יוני 2012 16:05

אז ככה אני כבר חצי שנה בצבא אני יודע שחפרתי פה עם הסיפור שלי ועל הקבן וכל זה אבל אינ פשוט חייב לדעת שעשיתי הכל לפני הפגישה ולהיות רגוע עם עצמי ..
הייתי בכמה בסיסים מאז שהתגייסתי ועכשיו אני בבסיס קרוב לבית יומיות ... והייתי אצל קבן אחד 4 פעמים ואצל פסיכיאטר עוד פעמיים עכשיו הם לא הוציאו אותי עד עכשיו כי נראלי אני פשוט באתי אליהם עם האמת ושפכתי להם את הכל מול העיניים (הבנתי שגם אם יש בעיות אמיתיות צריך לעשות משחק אחר שכן מרשים את הקבן) אז אחרי כל הפעמים האלה יש לי פגישה עם קבן אחר עוד כמה ימים ..
איך לדבר איתו? באיזה סגנון? מה לא להגיד לו? ומה אתם אומרים יש לי סיכוי טוב לצאת ? אני פשוט חייב לצאת אני מודאג אני לא מתפקד כבר איבדתי את השפיות שלי באמת לא בצחוק אני ממש נהייתי דפוק אני חייב לצאת כמה שיותר מהר אני שוקל לקחת ליתר בטחון איזה סכין או משהו לחדר של הקבן שאם הוא לא יוציא אותי אני יאיים לחתוך את עצמי או דברים כאלה אני ממש חייב את העזרה שלכם מבחינתי הפגישה הבאה זאת התחנה האחרונה
dudu_dudu
יצירת קשר:

Re: חייב עזרה נפגש אם קבן עוד כמה ימים ..

הודעהעל ידי dudu_dudu » 25 יוני 2012 16:42

חחחחחחח אחי אתה ממש מצחיק אותי חחחחחחחחחחח
אל תתאמץ אפילו להכניס סכין או משהו אחר חחחחחחח אתה רוצה בית משוגעים בכפייה?
narkison123
יצירת קשר:

הודעהעל ידי narkison123 » 25 יוני 2012 17:07

למה בית משוגעים שמעתי הרבה אנשים שעשו דברים כאלה והציאו אותם דרך פסיכיאטר ישר ..
וחוץ מזה שאני לא רואה הרבה ברירות המצב שלי רק מדרדר ואני נמצא בתחתית של החיים שלי אני לא יודע מה לעשות יותר ואני ממש מרגיש שגעון אז שאין לי ברירה לפעול בדברים כאלה אם זה יכול לעזור
אורח

הודעהעל ידי אורח » 26 יוני 2012 00:39

מצב כמו שלך תקרא את זה

קוד: בחר הכל

http://www.newprofile.org/forum/viewtopic.php?f=2&t=107
אורח

הודעהעל ידי אורח » 26 יוני 2012 12:41

narkison123 כתב:למה בית משוגעים שמעתי הרבה אנשים שעשו דברים כאלה והציאו אותם דרך פסיכיאטר ישר ..
וחוץ מזה שאני לא רואה הרבה ברירות המצב שלי רק מדרדר ואני נמצא בתחתית של החיים שלי אני לא יודע מה לעשות יותר ואני ממש מרגיש שגעון אז שאין לי ברירה לפעול בדברים כאלה אם זה יכול לעזור

איפה שמעת? מהחברים המפגרים שלך שהמציאו את זה? טמבל.
fu

הודעהעל ידי fu » 27 יוני 2012 11:47

אם המצב שלך כל כך קשה כמו שאת ה מתאר אותו פה, אז אין לך מה לדאוג ויוציאו אותך.
כשאתה מול הקב"ן על תדבר יותר מידי.
תן לו לשאול שאלות ולהוביל ותתרכז בתשובות קצרות שמבהירות עד כמה הדכאון שלך קשה וכמה המצב שלך על הפנים.
יותר חשוב ההתנהגות שלך ממה שאתה אומר.

אל תחשוב אפילו על להביא סכין או שטות אחרת. שאחד מהחברים שלך שעשה את זה יכתוב פה בפורום. זה נשמע כמו סיפורי סבתא. שמעתי מלא כאלה ומשום מה כל פעם שמישהו באמת ניסה את זה הוא רק הסתבך.
במקרה הטוב הקב"ן יעיף אותך מהפנים שלו, במקרה הבינוני יעלה אותך למשפט על זה ובמקרה הרע ישלח אותך לאשפוז במחלקה פסיכיאטרית והשם שלך ישאר שמור במערכת הבריאות לנצח.

אם תוציא החוצה את הדכאון שלך מספיק באופן ברור אתה תהיה בדרך החוצה.
ושוב - אל תנסה לשכנע אותו במילים שאתה בדכאון קשה. תראה לו את זה בהתנהגות
narkison123
יצירת קשר:

הודעהעל ידי narkison123 » 28 יוני 2012 20:38

תודה גבר עזרת לי וקצת נרגעתי

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 16 אורחים