האם זה נכון או לא?

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

outOnBail
יצירת קשר:

האם זה נכון או לא?

הודעהעל ידי outOnBail » 25 יוני 2012 19:10

לא התגייסתי לצבא ישבתי כבר 20 יום כלא על השתמטות של חודש וחצי, ומאז השתחררתי לא חזרתי לכלא כבר שבועיים וטיפה, היום הגיע אלי חייל לבית ונתן לאמא שלי מכתב, הוא רצה לדבר איתי אבל לא הייתי בבית.

במכתב שהוא הביא היה רשום שעל עריקות אני יכול לקבל עד כ-3 שנים כלא לפי חוק תשט"ו 55, האם זה נכון?
ובנוסף, אני יכול לקבל רישום פלילי? זה נכון?

אני מחפש פסיכאיטר באזור פ"ת אך אני לא מוצא במחיר סביר, אני מרושש ולהוריי אין כסף, הם נאבקים איתי על הייאוש שנכנס בי כל יום מדברים קטנים, אני לא הולך להתגייס כי אני יודע שהצבא יפיל אותי לקרשים, אם דברים שביום יום, דברים שמפעילים לא יותר מטיפה לחץ ממוטטים אותי וגורמים לי לשכב במיטה ללא מעש ולחשוב מחשבות שלא במקום, הצבא יגרום לי להגיע למקום שלא עלינו!

וזאת האמת, וזה מה שאני הולך לספר לפסיכאיטר בין אם הוא יקבל את זה או לא, כי זאת האמת.

אני רק רוצה לעשות זאת לפני שיעצרו אותי המ"צ, אשמח לפסיכאיטר טוב באזור המרכז-פ"ת שיסכים לרשום לי המלצה לשחרור מהצבא במחיר סביר...

ושאלה אחרונה, אם עוצרים אותי אין לי סיכוי לראות קב"ן בבקו"ם כי אני נלקח ישירות לכלא ושם לראות קב"ן הסיכויים קרובים לאפס בעקבות ריבוי בקשות מהאסירים לראות קב"ן!

תודה לעוזרים!
אורח

Re: האם זה נכון או לא?

הודעהעל ידי אורח » 25 יוני 2012 23:10

outOnBail כתב:לא התגייסתי לצבא ישבתי כבר 20 יום כלא על השתמטות של חודש וחצי, ומאז השתחררתי לא חזרתי לכלא כבר שבועיים וטיפה, היום הגיע אלי חייל לבית ונתן לאמא שלי מכתב, הוא רצה לדבר איתי אבל לא הייתי בבית.

במכתב שהוא הביא היה רשום שעל עריקות אני יכול לקבל עד כ-3 שנים כלא לפי חוק תשט"ו 55, האם זה נכון?
ובנוסף, אני יכול לקבל רישום פלילי? זה נכון?
שני הדברים נכונים, כמובן שלא מקבלים 3 שנים אבל רישום פלילי הרבה קיבלו, ובכלל עריקות זה דבר מטומטם וחסר תועלת לעשות וזה רק מבזבז לך את הזמן.

אני מחפש פסיכאיטר באזור פ"ת אך אני לא מוצא במחיר סביר, אני מרושש ולהוריי אין כסף, הם נאבקים איתי על הייאוש שנכנס בי כל יום מדברים קטנים, אני לא הולך להתגייס כי אני יודע שהצבא יפיל אותי לקרשים, אם דברים שביום יום, דברים שמפעילים לא יותר מטיפה לחץ ממוטטים אותי וגורמים לי לשכב במיטה ללא מעש ולחשוב מחשבות שלא במקום, הצבא יגרום לי להגיע למקום שלא עלינו!
לא יודע מה זה מחיר סביר בשבילך, אבל במחיר של 500 שקל אפשר למצוא פסיכיאטר שנותן חוות דעת.
אפשר גם לא לשלם כלום וללכת לברהן, או לבקש קבן בבסיס, ומי שנראה במצוקה ולא מתפקד יקבל אחד ודי מהר.

וזאת האמת, וזה מה שאני הולך לספר לפסיכאיטר בין אם הוא יקבל את זה או לא, כי זאת האמת.
הסיפורים שלך לא ממש מעניינים את הפסיכיאטר.

אני רק רוצה לעשות זאת לפני שיעצרו אותי המ"צ, אשמח לפסיכאיטר טוב באזור המרכז-פ"ת שיסכים לרשום לי המלצה לשחרור מהצבא במחיר סביר...
כל פסיכיאטר ירשום מה הוא רואה ולא ייתן "המלצה לשחרור מהצבא", אתה חי קצת באשליות.

ושאלה אחרונה, אם עוצרים אותי אין לי סיכוי לראות קב"ן בבקו"ם כי אני נלקח ישירות לכלא ושם לראות קב"ן הסיכויים קרובים לאפס בעקבות ריבוי בקשות מהאסירים לראות קב"ן!
בגלל זה נפקדות ועריקות זאת דרך מטומטמם לפעול.

תודה לעוזרים!
fu

הודעהעל ידי fu » 27 יוני 2012 12:01

אתה לא עריק עדין אז זה לא רלוונטי. אבל אל תגיע למצב שבו אתה עריק.
אתה מבוטח בקופת חולים עדין?
אם כן אז לך לשם ותבקש לראות פסיכיאטר. זה ממש זול.
אופציה נוספת זה ללכת למיון בלילה ולראות שם פסיכיאטר.
פסיכיאטר פרטי זו גם אופציה אבל תברר שהוא נותן לך חוות דעת אחרי פגישה אחת כבר.
גם אם 600 ש"ח נשמע יקר, זה משהו חד פעמי שיכול להציל אותך.
תשלח את חוות הדעת ותבקש לראות קב"ן.
בטח זה לא יעזור ותצטרך להגיע בעצמך.
תראה להם שם כמה המצב שלך גרוע ושיבינו שאתה חייב לראות קבן.
לא באלימות אלא במסכנות ובדכאון.

אתה חייב למהר עם זה כי ככל שאתה דוחה את זה ככה המצב שלך נהיה יותר בעייתי ומסובך.

בהצלחה.
outOnBail
יצירת קשר:

הודעהעל ידי outOnBail » 27 יוני 2012 18:29

תודה על התשובות אשמח לעוד תגובות...

ולפי מה שהבנתי זה שאני לא בא יכולה להראות סוג של בעיה, ודווקא לעזור למצב, כי בתכל'ס לא נשאלתי אם אני רוצה להתגייס כשנעצרתי...

אני בא מהעדה האתיופית, ואני רוצה לפברק שאני במצב דיכאוני כי אני עובר בכל מקום שאני נכנס עליו, אני מרגיש סוג של גזענות ולרמוז לכך שלא בא לי על החיים יותר! נשמע טוב?
אורח

הודעהעל ידי אורח » 27 יוני 2012 19:51

outOnBail כתב:תודה על התשובות אשמח לעוד תגובות...

ולפי מה שהבנתי זה שאני לא בא יכולה להראות סוג של בעיה, ודווקא לעזור למצב, כי בתכל'ס לא נשאלתי אם אני רוצה להתגייס כשנעצרתי...

אני בא מהעדה האתיופית, ואני רוצה לפברק שאני במצב דיכאוני כי אני עובר בכל מקום שאני נכנס עליו, אני מרגיש סוג של גזענות ולרמוז לכך שלא בא לי על החיים יותר! נשמע טוב?

תשב כמה ימים ותקרא בפורום, אל תהיה עצלן.
outOnBail
יצירת קשר:

הודעהעל ידי outOnBail » 01 יולי 2012 16:35

קראתי אבל אני צריך עוד קצת מידע מכאלה שעברו את התהליך עצמו, או שהם באמצע התהליך!

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 14 אורחים