התיעצות על יציאה מהצבא, פרופיל 45 ובקרוב פסיכיאטר.

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

idan228
יצירת קשר:

התיעצות על יציאה מהצבא, פרופיל 45 ובקרוב פסיכיאטר.

הודעהעל ידי idan228 » 01 יולי 2012 19:52

הסיפור ממש ארוך, אבל אני ינסה לקצר.

הייתי שוחר, התגייסתי למערך הטכני, במיונים הלכתי לקפס שהפנה אותי לפסיכיאטר אזרחי שהוא הפנה אותי לפסיכיאטר רפואי שהוריד לי פרופיל ל45 נפשי ורשם לי שאני יהיה קרוב לבית ובתפקיד קל ושבעה ימים בשבוע,
ובתכלס קיבלתי הכל חוץ מהת"ש 7 כי הפסיכיאטר שיקר עליי ולא רשם את זה שיהיה לי ת"ש 7 אז לא קיבלתי.

עכשיו שמו אותי כאפסנאי טכני וזה תפקיד דפוק ומשעמם שאני רק מתחרפן ממנו.
הייתי אצל קפסית שבוע שעבר ואני לא יודע אם היא ניסתה להפחיד אותי או שזה באמת נכון אבל היא אמרה ככה
שכנראה שאני לא מתאים לצבא והיא רוצה לדבר עם אמא שלי ולבדוק באמת מה המצב ושהיא תשקול להוציא אותי מהצבא, ושלבינתיים היא תקבע לי תור לפסיכיאטר ואני ידבר איתו.

עכשיו אני בבלאגן, כי אני לא אוהב את הצבא ואפעם לא אהבתי, וכן מאוד יהיה לי כיף וטוב לעוף מהצבא כי רק התגייסתי והשחרור לא נראה באופק בכללל, מצד שני אני יכול להעביר שלוש שנים אבל זה יהיה סבל נוראא ואני לא בטוח אם אני יצליח לעמוד בזה.

--------------------------------------------------------------------------------------------
עריכה:

זהו החלטתי שאני רוצה לצאת מהצבא...בבקשה תעזרו לי איך אני עושה את זה.
הפסיכיאטר איבחן אותי שאני בדיכאון שלב לפני קליני, ואני לא בשל ריגשית לצבא - וזה בעיקר הסעיפים.
מה להגיד עוד בשביל לצאת מהצבא?
בבקשה!
נערך לאחרונה על ידי idan228 ב 04 יולי 2012 17:40, נערך פעם 1 בסך הכל.
mark18
יצירת קשר:

Re: התיעצות על יציאה מהצבא, פרופיל 45 ובקרוב פסיכיאטר.

הודעהעל ידי mark18 » 01 יולי 2012 23:00

לא הבנתי את הבעיה. אתה רוצה להישתחרר או לא?
אם כן, אז תמשיך להראות מצוקה,תדבר עם ההורים שישתפו פעולה ועם קצת מזל תשתחרר
אם לא, אז תסביר שאתה רוצה להמשיך בשירות ואף אחד לא ישחרר אותך (כמובן שעדיין תהיה בתפקיד המשעמם שיש לך)
הכי חשוב תחליט מה אתה רוצה.
idan228
יצירת קשר:

הודעהעל ידי idan228 » 03 יולי 2012 07:09

[quote][/quote]זה העניין שאני רוצה להתייעץ , האם לצאת ואז לעשות שירות לאומי אבל להיות עם התווית של 21 נפשי , או להישאר ואיכשהו לנסות לעבור תפקיד או בסיס ( תגידו לי איך אני עושה את זה ) כדי שיהיו לי יציאות כמו 5-9 וככה אני מאמין שאני יצליח לסיים שלוש שנים
dudu_dudu
יצירת קשר:

הודעהעל ידי dudu_dudu » 03 יולי 2012 10:28

אני מקווה שלמדת את הכלל ההכי חשוב בצבא- אל תסמוך עליהם אף פעם!! הם חבורה של שקרנים!

לך על 21 הם חבורה של נוכלים גם ככה יש לך תפקיד באמת דפוק אז למה אתה רוצה לבזבז 3 שנים על חרא כזה?

ודי כבר עם הטמטום של רבים מפה עם 21נפשי.
21 נפשי זה מוכר כפטור רפואי לכל דבר לא מצוין שזה נפשי...
אורח

הודעהעל ידי אורח » 03 יולי 2012 12:44

idan228 כתב:
זה העניין שאני רוצה להתייעץ , האם לצאת ואז לעשות שירות לאומי אבל להיות עם התווית של 21 נפשי , או להישאר ואיכשהו לנסות לעבור תפקיד או בסיס ( תגידו לי איך אני עושה את זה ) כדי שיהיו לי יציאות כמו 5-9 וככה אני מאמין שאני יצליח לסיים שלוש שנים

עלק 59 יומיות... כל טמבל שני פה רוצה 59 יומיות כאילו שזה יעזור לו להרגיש טוב על ה300 שקל שהוא עושה בחודש. דפוקים.
Coleworld
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Coleworld » 03 יולי 2012 13:23

אורח כתב:
idan228 כתב:
זה העניין שאני רוצה להתייעץ , האם לצאת ואז לעשות שירות לאומי אבל להיות עם התווית של 21 נפשי , או להישאר ואיכשהו לנסות לעבור תפקיד או בסיס ( תגידו לי איך אני עושה את זה ) כדי שיהיו לי יציאות כמו 5-9 וככה אני מאמין שאני יצליח לסיים שלוש שנים

עלק 59 יומיות... כל טמבל שני פה רוצה 59 יומיות כאילו שזה יעזור לו להרגיש טוב על ה300 שקל שהוא עושה בחודש. דפוקים.

מ 9 עד 5 אני עושה בדיוק 170+ לעבודה באותו יום..... רק תחשוב שאני עובד בעבוד של 6 בבוקר עד 2 בצהריים במינימרקט של מבוגרים שבקושי משהו זז שם וכל היום אני מעביר בלקרוא עיתון ולראות חדשות ועושה מזה 170
ועוד 4 פעמים בשבוע עובד מלצר בערבים ועושה 200 במשמרת שתבין שבעצם ביום עבוד אחד עברתי אותך בשכר של חודש+.... קיצר אל תהיה דפוק גם אם אתה חולה סרטן חסר לך רגל או משוגע שמאמין שהוא היטלר אתה תקבל 21 אי אפשר לראות אם זה נפשי או גופני פשוט רשום "מטעמי בריאות" ואף אחד לא יכול לבדוק תגיד אפילו שעשית ניתוח ברגל והוועדה רפואית לא הסכימה לגייס אותך.... אי אפשר לבדוק
idan228
יצירת קשר:

הודעהעל ידי idan228 » 03 יולי 2012 21:24

ביקשתי עזרה ולא לשמוע את הדעות והסיפורים שלכם ולפתח מזה סתם תגובות באשכול.

מישהו רציני שיעזור?
פרופילניק

הודעהעל ידי פרופילניק » 04 יולי 2012 14:14

אנחנו לא יכולים להחליט את החלטותיך עבורך. זו ההחלטה שלך. כאן באתר יש מידע שיעזור לך להחליט. אני לא התגייסתי וזו הייתה ההחלטה שלי - אולי היא מתאימה לך ואולי לא.

לגבי ההשלכות של פרופיל 21 שהזכרת, קרא כאן:
http://www.newprofile.org/forum/viewtopic.php?f=2&t=8
אין תווית של פרופיל 21 נפשי, כי אף אחד לא יכול לדעת על מה השתחררת - כתוב רק "מטעמי בריאות" והיתר מוגן בסודיות רפואית. ואם תקבל פטור, אתה תוכל כמובן לבחור האם לשרת בשירות לאומי או לא לשרת בו.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 05 יולי 2012 11:41

לך שוב לפסיכיאטר אזרחי תראה לו שהמצב שלך התדרדר ושאתה לא מסוגל יותר להיות בצבא.
תביא את חוות הדעת לקב"ן שלך או אם אתה לא מצליח אצלו לך לברה"ן בתל השומר (יש בפורום מלא מידע על זה, תריץ חיפוש).

עוד פרטים על הפגישה מול הקב"ן יש באתר של טארגט 21. תחפש בגוגל

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot] ו־ 18 אורחים