הועדה שאחרי הפסיכיאטר ואמא בעייתית

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

Silencer
יצירת קשר:

הועדה שאחרי הפסיכיאטר ואמא בעייתית

הודעהעל ידי Silencer » 02 יולי 2012 15:54

הייתי לא מזמן אצל פסיכיאטר צבאי, הוא ביטל לי את מועד הגיוס ונאמר לי שהוא אישר את שחרורי.
הבעיה היא שמעוניינים להזמין לועדה הסופית שמאשרת את הפרופיל (21) את אמא שלי, שמתנגדת בתוקף לשחרור בגלל
שהיא חושבת שיתנקמו בי בחברה ובתעסוקה. יש איזו אפשרות לא לקחת אותה? רשום בהזמנה לועדה שחייבים לבוא עם אחד ההורים.
ואם אני מביא אותה, והיא תתנגד לשחרור שלי, יכול להיות שיגייסו אותי בגלל זה?

לפיסיכאטר ששיחרר אותי יש מסמכים על בעיות משפחתיות שלי, שהן באמת קשות. כך שיש "בשר" לשיחרור שלו.
פרופילניק

Re: הועדה שאחרי הפסיכיאטר ואמא בעייתית

הודעהעל ידי פרופילניק » 02 יולי 2012 18:42

הוועדה הרפואית היא חותמת גומי להמלצת הפסיכיאטר הצבאי ופשוט חותמת על המלצותיו - עד כדי כך, שאצלי ואצל אחרים היא הייתה בלי נוכחות. היה כאן מישהו ששוחרר על ידי פסיכיאטר נגד רצונו, הגיע לוועדה הרפואית וניסה להתווכח איתם, ובכל זאת שחררו אותו. אז בוודאי שאותך ישחררו, אפילו אם אמא שלך תגיד מה שתגיד. אך אולי עדיף להביא מישהו אחר (אבא שלך?) רק כדי להימנע מהאירוע.

לגבי ה"השלכות", אולי תנסה להראות לה את זה ההודעה הזו:
http://www.newprofile.org/forum/viewtopic.php?f=2&t=8
ולהסביר לה שזו בכל מקרה ההחלטה שלך, לא שלה.
Silencer
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Silencer » 02 יולי 2012 19:30

אני שוקל לא להביא אותה באותו היום כדי להימנע מכאב הראש שהיא תעשה לי שם, הם ישלחו אותי חזרה הביתה בלעדיה?
היא לא מעוניינת לתת לי לבחור והיא מנסה לכפות את הרצון שלה עליי. אמרתי לה שזה לא כזה נורא באזרחות והיא תמיד אומרת לי "תתגייס, שלא ישללו ממך את הזכויות" , "תתגייס כדי לקבל הטבות". מעצבן.

היא צריכה לחתום על השיחרור?
פרופילניק

הודעהעל ידי פרופילניק » 02 יולי 2012 19:49

כאמור, הוועדה שלי הייתה ללא נוכחות ולכן אני לא יודע מה ההליך בוועדה, אם כי ידוע לי שהשאלות הן טכניות, ושהוועדה לא מבררת בעצמה את מצבך הפסיכיאטרי. אמא שלך לא ממש יכולה להשפיע על ההחלטות שלה.

אני לא יודע האם באמת נדרש להביא הורה או לא.

מה שאני כן יודע הוא שבמסמך שאני חתמתי עליו, "בקשה לוועדה ללא נוכחות", נדרשה החתימה שלי, וכן נדרשה החתימה של הורה רק למקרה של "מלש"ב מתחת לגיל 18" - אבל כמובן שזה מסמך שונה מהמסמך שחותמים עליו (אם חותמים) בוועדה עם נוכחות. אבל גם אם אתה קטין, וגם אם החתימה שלה באמת נדרשת, בסופו של דבר ההחלטה היא של הצבא, לא של אף אחד משניכם.
dudu_dudu
יצירת קשר:

הודעהעל ידי dudu_dudu » 02 יולי 2012 20:17

אני הייתי בועדה רפואית ממש לפני שבוע בערך...
וזה ככה הולך-
ישבו מולי 2 פסיכיאטרים שאחד דיבר והשני לא.
אתה יודע שאתה משוחרר מהצבא?כן
והם שאלו עוד כמה שאלות מפגרות כאלה כמו-
אתה לוקח כדורים?
למה כזה קשה לך לשרת?

אבל בגדול כל מי שמזומן לועדה הזו בליווי הורים הוא 100 אחוז בחוץ לא יעזור לו...(וגם לא להורים שלו).
אתה יכול להביא רק את אבא שלך אם אמא שלך עושה לך בעיות.
Silencer
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Silencer » 02 יולי 2012 20:39

מה זו בקשה לוועדה ללא נוכחות? זה מסמך שבו אני דורש להגיע לבד לוועדה? אני מעל גיל 18, זה עוזר לי?
dudu_dudu
יצירת קשר:

הודעהעל ידי dudu_dudu » 02 יולי 2012 20:42

Silencer כתב:מה זו בקשה לוועדה ללא נוכחות? זה מסמך שבו אני דורש להגיע לבד לוועדה? אני מעל גיל 18, זה עוזר לי?

אתה לא יכול לבקש ועדה ללא נוכחות זה מה שהצבא מחליט....
פרופילניק

הודעהעל ידי פרופילניק » 03 יולי 2012 00:10

"בקשה לוועדה ללא נוכחות" זה מסמך שהצבא נותן, במקרה שהוא רוצה שהוועדה תהיה ללא נוכחות שלך (וכמובן ללא נוכחות של ההורים) - במקרה שלך הוועדה היא עם נוכחות (יכול להיות שזה קשור לאילוצי זמן שיש להם לפעמים). אבל באמת אין לך ממה לדאוג, אתה תשוחרר אפילו אם תשנה את דעתך ותתנגד להשתחרר.

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו־ 24 אורחים