בליעת כדורים...

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

outOnBail
יצירת קשר:

בליעת כדורים...

הודעהעל ידי outOnBail » 04 יולי 2012 13:11

טוב הגעתי לנקודת מפנה שכבר לא אכפת לי, אני מקווה שיענו לי בשעות הקרובות...

אני עריק חודש וקצת, ההורים שלי חופרים לי עד שבא לי לקפוץ מהחלון, שאני חושב על הכלא אין לי כוח הייתי בכלא כבר וזה לא יותר מסתם ביזבוז זמן...

לפסיכיאטר אין לי כסף, רציתי לארגן פסיכיאטר דרך קופ"ח אבל הצבא המזדיין שם אותי בהקפאה ואני לא יכול לקבל שירותים מהקופ"ח שלי, אז עם ככה הגעתי לשתי דרכים, תציעו לי מה עדיף...

לכתוב מכתב התאבדות לשים בכיס, לבלוע כמה כדורי אקמול, לארגן שחבר ייקח אותי לבית חולים וייעשה סיפור מכל זה, ייאשפזו אותי יום אני אקבל מכתב שניסיתי להתאבד וכו' מהבית חולים אתן את זה לקב"ן ואם יצליח אני מחוץ לצבא רוב הסיכויים, כן?

או:

ללכת לבקו"ם להסגיר את עצמי, לקחת איתי כדורים בכיס, או בזמן המשפט או מחוץ למשפט לבלוע כדורים, בזמן נתון ואפשרי שיהיה לי לבלוע את הכדורים ולהגיד שנמאס לי בטון דיכאוני, ואז אלקח לבית חולים אעבור את כל מה שצרך ויחזירו אותי לראות קב"ן וכו'...

מה עדיף? תודה לעוזרים!
Donnie Darko
יצירת קשר:

Re: בליעת כדורים...

הודעהעל ידי Donnie Darko » 04 יולי 2012 13:33

זה מסוכן מדי ולא שווה את מה שאתה מנסה לעשות.

רק תחשוב שאתה עושה משהו בסגנון מנת יתר של הרואין בשביל לצאת מאיזה צבא מעפן...

הבעיה ברוב האנשים שרוצים לצאת מהצבא זה שהם מפחדים. וחושבים יותר מדי..
מה בעיה להתפשט, לנופף בשמוליק שלך במשפט ותוך כדי לחתוך את עצמך עם איזו זכוכית מאולתרת? 100% מעיפים אותך בסופו של דבר אחרי דבר כזה כי אנשים כאלה בקושי קיימים שזה מה שעשו לחבר אחד שלי שרצה לצאת ויצא בסוף.
ואם מישהו מנסה לעצור אותך, תחתוך גם אותו. ככה אתה מסוכן לסביבה ולא רק לעצמך.

מי שיושב בשקט כמו חנון ומציית להם גם אם הוא יבלע 4000 כדורי אקסטזי הוא ישאר בצבא ויעשה 3 שנים כמו כולם.
אם אתה בא עם דם בעיניים הם יפחדו ממך ובסופו של דבר לא ירצו להחזיק אותך. תן להם סיבות לא להחזיק אותך בכך שאתה עושה רושם שאתה מסוכן. לסביבה, לעצמך ולמי לא...
vishskin
יצירת קשר:

הודעהעל ידי vishskin » 04 יולי 2012 13:37

תזרוק את הכדורים לפח אתה ממש לא רוצה אשפוז
אם תלך למיון ותביים ניסיון התאבדות יאשפזו אותך כפוי למשך 3 ימים, לאח"כ מכן יהיה לך וועדה שתבדוק האם אתה עדיין מעוניין לפגוע בעצמך, במידה והם יחשבו שכן אז אתה תתאשפז לעוד שבועיים ואז תהיה לך וועדה נוספת. בכל הזמן הזה יזריקו לך תרופות ותקבל טיפולים שהוכחו בכל העולם כבלתי יעילים ומשומה בישראל עדיין משתמשים בהם. במידה ובמהלך האשפוז לא תשתף פעולה או שסתם לא תבוא להם בטוב יקשרו אותך למיטה בלי יכולת לזוז גם לא לשירותים. זה למה אני אישית אף פעם לא אמליץ למישהו ללכת לפסיכי במיון בכל דבר שקשור לפגיעה עצמית. אצל פסיכיאטר אזרחי זה אחרת הוא באמת שם לעזור לך

אני ממליץ שכן תלך אליו ותגיע מקסימום לרמיזה על התאבדות וגם לא במידה שהוא ירגיש חשש מיידי לחייך או חיי אחרים סביבך. כן תפעל נכון כדי לקבל חוו"ד מספיק טוב שתכלול גם חרדות ודכאונות סביב מאסר, אתה עדיין תקבל כלא אבל יתחשבו בך יותר כאשר יראו שבאמת היית במצוקה והלכת למיון. באמצעות החוו"ד והחצנת המצוקה מול מפקדים תקבל קב"ן מיוזמתם (ואם לא אז תבקש הם יביאו לך יחסית מהר).
mark18
יצירת קשר:

הודעהעל ידי mark18 » 04 יולי 2012 14:31

לפגוע בעצמך בגלל הצבא זה הדבר הכי דפוק לעשות. כל ניסיון התאבדות עם כדורים הוא טיפשי למדי. חוץ מזה שתהיה במיון ויעשו לך שטיפת קיבה (ידחפו לך צינור לקיבה ולמעשה יגרמו לך להקיא) יש סיכוי די גדול להגיע לאשפוז כפוי.
הדרך הכי טובה בשבילך להישתחרר היא להשיג חוות דעת מפסיכיאטר (ולא לבוא בגישה שאני מתאבד אלא להראות לו את הקושי והמצוקה הנפשית שלך).
כדאי לך לבוא עם חוות הדעת לברהן תל השומר (אני לא יודע עם הם מקבלים עריקים אבל אם יראו שאתה במצוקה יתנו לך לראות שם קבן)
לאחר מכן תסגיר את עצמך (רוב הסיכויים שתקבל שבוע- שבועיים כלא) לבקש לראות קבן בכלא (במקרה שהקבן בברהן לא עזר לך) ולהציג לו את חוות הדעת. אחר כך הוא יפנה אותך לפסיכיאטר והוא כבר יוכל לשחרר אותך.
הכי חשוב זה לפעול בחוכמה ולא לעשות דברים מטופשים כמו לבלוע כדורים.
Coleworld
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Coleworld » 04 יולי 2012 15:01

mark18 כתב:לפגוע בעצמך בגלל הצבא זה הדבר הכי דפוק לעשות. כל ניסיון התאבדות עם כדורים הוא טיפשי למדי. חוץ מזה שתהיה במיון ויעשו לך שטיפת קיבה (ידחפו לך צינור לקיבה ולמעשה יגרמו לך להקיא) יש סיכוי די גדול להגיע לאשפוז כפוי.
הדרך הכי טובה בשבילך להישתחרר היא להשיג חוות דעת מפסיכיאטר (ולא לבוא בגישה שאני מתאבד אלא להראות לו את הקושי והמצוקה הנפשית שלך).
כדאי לך לבוא עם חוות הדעת לברהן תל השומר (אני לא יודע עם הם מקבלים עריקים אבל אם יראו שאתה במצוקה יתנו לך לראות שם קבן)
לאחר מכן תסגיר את עצמך (רוב הסיכויים שתקבל שבוע- שבועיים כלא) לבקש לראות קבן בכלא (במקרה שהקבן בברהן לא עזר לך) ולהציג לו את חוות הדעת. אחר כך הוא יפנה אותך לפסיכיאטר והוא כבר יוכל לשחרר אותך.
הכי חשוב זה לפעול בחוכמה ולא לעשות דברים מטופשים כמו לבלוע כדורים.

תגידו אם אני רוצה לומר לפסיכיאטר שאני ניסיתי להתאבד בעבר ויש לי מחשבות על כך וזה פסיכיאטר מקופת חולים הוא יכול לעשות אישפוז כפוי?!
outOnBail
יצירת קשר:

הודעהעל ידי outOnBail » 04 יולי 2012 16:06

תודה על המענה המהיר...

אני עדיין לא התגייסתי, אני נחשב "עריק בקו"ם" מעולם לא עליתי על מדים, ואין לי חוגר, רק מספר אישי!

בברה"ן לא יקבלו אותי כי אני לא חייל, בקופ"ח לא יקבלו אותי כי אני בהקפאה, אם אני הולך לבקו"ם זה ישר משפט וכלא, אני מותקף מכל הכיוונים!

זה מה שנותר לי, הרי בכל מעשה יש סיכון, ואם רוצים הצלחה צריך תמיד לקחת צעד קדימה, במיוחד עם גוף שבא נגדך ראש בראש!

אם אני אלך ביידים ריקות, בלי מסמכים וכו', ואבקש קב"ן לא ייתנו לי, בכלא בשביל לראות קב"ן צריך הרבה מאוד זמן, וזה גם קב"ן שנראה לי בלתי אפשרי להוציא ממנו פטור!

הגעתי לצומת דרכים שכל הדרכים חסומות, ורק דרך צדדית אחת קטנה שבסופה יש אור, ואם אני לא אלך בה, זה עוד עריקות ועוד כלא, כי לפסיכיאטר אין לי כסף בת'כלס!

אבל אם אצליח להוציא מהמיון מכתב שניסיתי להתאבד הצבא נותן לי פטור אוטומטית בלי משחקים, לפי מה שהבנתי זה נכון?
ואישפוז זה לא יותר מיום, אני מכיר אדם שבלע כדורים, שני כדורי אקמול שנחלקו ל-10 ולחולים זה נראה כאילו הוא בלע חצי חפיסה, אושפז יום אחד השתחרר, ומהצבא קיבל שיחור תוך פחות משבוע.

שלא תתבלבלו אני הולך לבית חולים רגיל, לא בית חולים פסיכיאטרי!
mark18
יצירת קשר:

הודעהעל ידי mark18 » 04 יולי 2012 16:44

תודה על המענה המהיר...

אני עדיין לא התגייסתי, אני נחשב "עריק בקו"ם" מעולם לא עליתי על מדים, ואין לי חוגר, רק מספר אישי!

בברה"ן לא יקבלו אותי כי אני לא חייל, בקופ"ח לא יקבלו אותי כי אני בהקפאה, אם אני הולך לבקו"ם זה ישר משפט וכלא, אני מותקף מכל הכיוונים!

זה מה שנותר לי, הרי בכל מעשה יש סיכון, ואם רוצים הצלחה צריך תמיד לקחת צעד קדימה, במיוחד עם גוף שבא נגדך ראש בראש!

אם אני אלך ביידים ריקות, בלי מסמכים וכו', ואבקש קב"ן לא ייתנו לי, בכלא בשביל לראות קב"ן צריך הרבה מאוד זמן, וזה גם קב"ן שנראה לי בלתי אפשרי להוציא ממנו פטור!

הגעתי לצומת דרכים שכל הדרכים חסומות, ורק דרך צדדית אחת קטנה שבסופה יש אור, ואם אני לא אלך בה, זה עוד עריקות ועוד כלא, כי לפסיכיאטר אין לי כסף בת'כלס!

אבל אם אצליח להוציא מהמיון מכתב שניסיתי להתאבד הצבא נותן לי פטור אוטומטית בלי משחקים, לפי מה שהבנתי זה נכון?
ואישפוז זה לא יותר מיום, אני מכיר אדם שבלע כדורים, שני כדורי אקמול שנחלקו ל-10 ולחולים זה נראה כאילו הוא בלע חצי חפיסה, אושפז יום אחד השתחרר, ומהצבא קיבל שיחור תוך פחות משבוע.
שלא תתבלבלו אני הולך לבית חולים רגיל, לא בית חולים פסיכיאטרי!

יש אפשרות לפנות לפסיכיאטר פרטי ולקבל ממנו חוות דעת. בכל מקרה זה מאוד לא מומלץ כי אחרי האשפוז יפנו אותך לפסיכיאטר ואם הוא יראה שאתה יכול לפגוע בעצמך שנית הוא יפנה אותך לאשפוז כפוי בבית חולים פסיכיאטרי (האשפוז יכול להימשך שבוע או יותר שבמהלכו ידחפו לך בכוח כדורים נוגדי דיכאון וסמים מזיקים אחרים).
אחרי שתשתחרר מהאשפוז הכפוי עדיין תהיה חייב להיתיצב בצבא, ולהישפט. כמובן שכל הבלגן הזה יעזור לך להישתחרר אבל זה לא יגרום לשחרור מיידי מהצבא. עדיין תשב בכלא, תראה קבן ואז פסיכיאטר צבאי. (עדיין יהיה אותו תהליך, גם אם לא ניסיתה להיאבד אלה רק הייתה משיג חוות דעת כי כאשר ישחררו אותך מהאשפוז פשוט יתנו לך חוות דעת וזהו, לא ישחררו אותך באופן קסום מהצבא)
מה שאתה עושה זה מאוד קיצוני ומיותר
אפשר לצאת מהצבא גם בלי לפגוע בעצמך ובלי להגיע לאשפוז כפוי. זה מיותר. פשוט תשיג חוות דעת מפסיכיאטר פרטי או במיון תסגיר את עצמך תראה קבן ואז אם הוא יראה את המצוקה שלך הור יפנה אותך לפסיכיאטר ואז ישחררו אותך.
במקרה שבכל זאת אתה ממשיך בדרך שלך ומנסה להיאבד תחשוב טוב ותנסה שבטעות לא "להצליח" בניסין שלך.
vishskin
יצירת קשר:

הודעהעל ידי vishskin » 04 יולי 2012 17:07

השחרור בסופו של דבר הוא לא על נטיות אובדניות אלא על דיכאון קליני
אפשר לצאת גם בלי להצהיר או לרמוז על נטיות אובדניות. זה כן לוקח יותר זמן.

כדי להיכנס לאשפוז כפוי אתה צריך לעבור מספר קריטריונים שפסיכיאטר במיון צריך לאבחן
הפרמטר העיקרי הוא האם אתה מהווה סיכון לעצמך או לאחרים. בנוסף הוא לא יוכל לאשר את זה לבד
הפסיכיאטר במיון מעביר בקשה לפסיכיאטר מחוזי והוא זה שמאשר את זה ולבסוף שולח אותך לאשפוז.

גם אם תעשה את ההצגה הכי מושלמת בעולם, הכרטיס יציאה הוא דרך קב"ן בלבד וזה יתבצע רק אם הוא יאפיין מחלה נפשית או מצב נפשי לקוי (לדוגמה דיכאון קליני)
גם אין שום דבר שאתה יכול לעשות כדי למנוע את הכלא. רק להפחית את העונש
outOnBail
יצירת קשר:

הודעהעל ידי outOnBail » 04 יולי 2012 21:34

תבינו שהגעתי לדרך הזו מיאוש קשה, כל חיי הלכתי בדרך הנורמה, הייתי הולך לבית הספר לומד לא מבריז, וכשהמורה הייתה אומרת משהו לא טוב עליי תמיד הייתי נבהל, בחוץ חבריי היו מהצד השני ותמיד שיחקתי איתם ת'משחק של להיות בחור קשה, ונוצרו בי עם השנים שני דמויות אני שבת'כלס אני ילד טוב ובצד השני אני שמסוגל לעשות דברים כדי לא לצאת "פראיר" או "פחדן".

וכמו שאמרתם וחשבתי על זה אני לא רוצה להגיע לאשפוז כפוי שבו ידחפו לי כדורים בכוח, החלטתי, יותר נכון אני חושב על להסגיר את עצמי ולקחת את הכדורים בבקו"ם לפני המשפט או במשפט עצמו, זה אמור לתת לי קב"ן במיידית,ושחרור די מהיר? אין לי יותר כוחות להילחם במערכת הזבלה הזו, שנכנסים בכל כוח באדם הכי קטן וחלש, יהיה מה שיהיה, ואני מקווה שלטובתי הכל יהיה לטובה!

מהוריי כמה שאני אוהב אותם לא מבינים אותי, והגעתי למצב שאני אפילו לא מדבר איתם בגלל הצבא הזה, דבר שבחיים לא חשבתי שיהיה לי איתם, ולמרות שיכנסו בי אחרי המעשה בכל הכוח זה צעד שצריך לעשות בשביל לסיים עם זה ולחזור לחיי הקודמים.
mark18
יצירת קשר:

הודעהעל ידי mark18 » 04 יולי 2012 22:14

תבינו שהגעתי לדרך הזו מיאוש קשה, כל חיי הלכתי בדרך הנורמה, הייתי הולך לבית הספר לומד לא מבריז, וכשהמורה הייתה אומרת משהו לא טוב עליי תמיד הייתי נבהל, בחוץ חבריי היו מהצד השני ותמיד שיחקתי איתם ת'משחק של להיות בחור קשה, ונוצרו בי עם השנים שני דמויות אני שבת'כלס אני ילד טוב ובצד השני אני שמסוגל לעשות דברים כדי לא לצאת "פראיר" או "פחדן".

וכמו שאמרתם וחשבתי על זה אני לא רוצה להגיע לאשפוז כפוי שבו ידחפו לי כדורים בכוח, החלטתי, יותר נכון אני חושב על להסגיר את עצמי ולקחת את הכדורים בבקו"ם לפני המשפט או במשפט עצמו, זה אמור לתת לי קב"ן במיידית,ושחרור די מהיר? אין לי יותר כוחות להילחם במערכת הזבלה הזו, שנכנסים בכל כוח באדם הכי קטן וחלש, יהיה מה שיהיה, ואני מקווה שלטובתי הכל יהיה לטובה!

מהוריי כמה שאני אוהב אותם לא מבינים אותי, והגעתי למצב שאני אפילו לא מדבר איתם בגלל הצבא הזה, דבר שבחיים לא חשבתי שיהיה לי איתם, ולמרות שיכנסו בי אחרי המעשה בכל הכוח זה צעד שצריך לעשות בשביל לסיים עם זה ולחזור לחיי הקודמים.

זו לא הדרך בה כדאי ללכת בשביל להישתחרר מהצבא.
תהליך השחרור הוא תהליך יחסית ארוך שמתחיל מהמלצה מאזרחי אחר כך קבן, פסיכיאטר, ואז שחרור. זה שתקח כדורים יפגע בך ובמשפחה שלך אבל זה בקושי יזיז למערכת הצבאית כל עוד לא עברתה את כל התהליך. כמובן שזה יעזור לך להישתחרר אבל בסופו של דבר משחררים אדם על סעיף של דיכאון כליני ולא על התאבדות, יש הרבה אנשים שניסו להתאבד ובכל זאת השאירו אותם בצבא אחרי הניסיון (ועוד הם קיבלו עונש מאסר על פגיעה ברכוש צהל, חבר שלי שהיה איתי בבהד 20 וניסה לצאת משם קיבל אחרי הניסיון שלו שבועיים כלא במקום קבן ושחרור).
בכל מקרה חשוב לזכור שצבא זה לא סוף העולם, יש חיים גם אחרי צבא אז כדאי לך מאוד לא להצליח בניסיון ההתאבדות שלך.
outOnBail
יצירת קשר:

הודעהעל ידי outOnBail » 05 יולי 2012 10:35

במדור ברה"ן יקבלו אותי אם אין לי חוגר?

כי בקופת חולים של עצמי אני מוקפא, אז אני לא יודע איפה אני יכול לראות רופא, מישהו יודע?
mark18
יצירת קשר:

הודעהעל ידי mark18 » 05 יולי 2012 11:04

אתה יכול לנסות ברהן אבל רוב הסיכויים שלא יקבלו אותך (כבר בשג לא יתנו לך להיכנס בלי חוגר)
אתה יכול לנסות ללכת על פסיכיאטר פרטי או פסיכיאטר במיון (להגיע למיון ולהסביר לפסיכיאטר שיש לך מחשבות אובדניות ודיכאון) חשוב לא לעשות שום דבר ולא לפגוע בעצמך!
אחר כך תשיג חוות דעת מפסיכיאטר. תגיע לבקום ותסגיר את עצמך ישפטו אותך. תגיד שהייתה עריק בגלל המצב הנפשי הקשה שלך ושאתה רוצה לראות קבן. (תציג את חוות הדעת)
יקלו עליך בעונש (שבוע כלא או אפילו תנאי) תראה קבן, הוא ישלח אותך לפסיכיאטר ואחר כך הוא כבר יוכל לשחרר אותך.
חשוב ללכת בדרך מסודרת ולא לעשות שטיות כמו לקחת כדורים. מומלץ גם להסגיר את עצמך כמה שיותר מהר בשביל לקבל עונש קל יותר. (בדרך כלל מקבלים יום כלא על כל יומיים של עריקות, במקרה שלך יקלו עליך אם תהיה לך חוות דעת מפסיכיאטר שאתה במצב נפשי קשה)
outOnBail
יצירת קשר:

הודעהעל ידי outOnBail » 05 יולי 2012 11:20

mark18 כתב:אתה יכול לנסות ברהן אבל רוב הסיכויים שלא יקבלו אותך (כבר בשג לא יתנו לך להיכנס בלי חוגר)
אתה יכול לנסות ללכת על פסיכיאטר פרטי או פסיכיאטר במיון (להגיע למיון ולהסביר לפסיכיאטר שיש לך מחשבות אובדניות ודיכאון) חשוב לא לעשות שום דבר ולא לפגוע בעצמך!
אחר כך תשיג חוות דעת מפסיכיאטר. תגיע לבקום ותסגיר את עצמך ישפטו אותך. תגיד שהייתה עריק בגלל המצב הנפשי הקשה שלך ושאתה רוצה לראות קבן. (תציג את חוות הדעת)
יקלו עליך בעונש (שבוע כלא או אפילו תנאי) תראה קבן, הוא ישלח אותך לפסיכיאטר ואחר כך הוא כבר יוכל לשחרר אותך.
חשוב ללכת בדרך מסודרת ולא לעשות שטיות כמו לקחת כדורים. מומלץ גם להסגיר את עצמך כמה שיותר מהר בשביל לקבל עונש קל יותר. (בדרך כלל מקבלים יום כלא על כל יומיים של עריקות, במקרה שלך יקלו עליך אם תהיה לך חוות דעת מפסיכיאטר שאתה במצב נפשי קשה)

הלכתי לפסיכיאטר במיון והוא סילק אותי בטענה שהוא לא קשור וכו', בגלל זה חשבתי לקחת את הכדורים ולהתאשפז כדי שהוא יהיה קשור ויתערב לטובתי. ופסיכיאטר אזרחי דורש כסף שאין לי, אני מרושש שקל אני לא מקבל מהוריי שגם לא כל כך יש להם כסף, והם בכלל לא לטובתי ואפילו נגדי...

אם אני הולך להסגיר את עצמי בבקו"ם לא יתנו לי לראות קב"ן, אם אני "עריק בקו"ם" אני יכול להסגיר את עצמי בכלא? שם שמעתי שיש להם עונשים יותר קלים

וחשבתי שפשוט לנסות להבריח לכלא כדורים, או במשפט עצמו לבלוע כדורים, זה יוציא אותי אוטומטית כי הבנתי שהצבא לא מתעסק עם מתאבדים פוטנאציילים, לא?
mark18
יצירת קשר:

הודעהעל ידי mark18 » 05 יולי 2012 11:37

הטעות שלך היא שאין דבר כזה שיחרור קסום מהצבא. צבא הוא גוף די דפוק אם האדם פוגע בעצמו פשוט ישלחו אותו לקבן ואז הקבן יראה שאתה עדיין רוצה לפגוע בעצמך הוא ישלך אותך לאשפוז כפוי, ואם אתה שפוי ולא רוצה לפגוע בעצמך הוא בסהכ יתן לך סעיף קהס (אולי יתן לך כדורים) ויחזיר אותך לשירות.
חבר שלי שהיה איתי בחימוש וניסה לצאת משם, ניסה להיתאבד ("בכאילו") אחרי האשפוז בבית החולים (של יום) שפטו אותו על פגיעה ברכוש צהל והוא ישב בכלא (כמובן שדיברו איתו קבנים) אבל בסופו של דבר החזירו אותו ליחידה וכל המצב הלא נעים הזה לא עזר לא לצאת.
רוב האנשים שמשתחררים יוצאים על סעיף של דיכאון קליני, כלומר הדיכאון שלהם פוגע בתפקוד וכתוצאה הם לא מתפקדים טוב לכן בשלב מסויים צבא מתייאש מהם ומשחרר אותם.
תנסה לראות פסכיאטר פרטי בזול (בשביל חוות דעת צריך פגישה אחת בסביבות 400-500 שח) תנסה אולי עוד פעם לפנות למיון, תגיד שזה מצב דחוף ואתה רוצה לפגוע בעצמך (בלי באמת לעשות משהו)
גם אם לא הצלחתה להשיג חוות דעת, תגיע לבקום תשפט, תסביר להם על המצב הנפשי הקשה (יש סיכוי לראות קבן בכלא או אפילו בבקום באותו היום), גם אם לא יעזרו לך אחרי שתצא ממצב של עריקות תוכל לפנות לברהן או לפסיכיאטר בקופת חולים.
outOnBail
יצירת קשר:

הודעהעל ידי outOnBail » 05 יולי 2012 16:09

mark18 כתב:הטעות שלך היא שאין דבר כזה שיחרור קסום מהצבא. צבא הוא גוף די דפוק אם האדם פוגע בעצמו פשוט ישלחו אותו לקבן ואז הקבן יראה שאתה עדיין רוצה לפגוע בעצמך הוא ישלך אותך לאשפוז כפוי, ואם אתה שפוי ולא רוצה לפגוע בעצמך הוא בסהכ יתן לך סעיף קהס (אולי יתן לך כדורים) ויחזיר אותך לשירות.
חבר שלי שהיה איתי בחימוש וניסה לצאת משם, ניסה להיתאבד ("בכאילו") אחרי האשפוז בבית החולים (של יום) שפטו אותו על פגיעה ברכוש צהל והוא ישב בכלא (כמובן שדיברו איתו קבנים) אבל בסופו של דבר החזירו אותו ליחידה וכל המצב הלא נעים הזה לא עזר לא לצאת.
רוב האנשים שמשתחררים יוצאים על סעיף של דיכאון קליני, כלומר הדיכאון שלהם פוגע בתפקוד וכתוצאה הם לא מתפקדים טוב לכן בשלב מסויים צבא מתייאש מהם ומשחרר אותם.
תנסה לראות פסכיאטר פרטי בזול (בשביל חוות דעת צריך פגישה אחת בסביבות 400-500 שח) תנסה אולי עוד פעם לפנות למיון, תגיד שזה מצב דחוף ואתה רוצה לפגוע בעצמך (בלי באמת לעשות משהו)
גם אם לא הצלחתה להשיג חוות דעת, תגיע לבקום תשפט, תסביר להם על המצב הנפשי הקשה (יש סיכוי לראות קבן בכלא או אפילו בבקום באותו היום), גם אם לא יעזרו לך אחרי שתצא ממצב של עריקות תוכל לפנות לברהן או לפסיכיאטר בקופת חולים.

תודה לך על ההתיחסות ועל העזרה.

אני אקח את ההצעה שלך, אני אנסה את הדרך שלך, ואני אקח את הכדורים כאופציה האחרונה שלי!

יש לי עוד שאלה אחרונה, אם אני "עריק בקו"ם אני יכול להסגיר את עצמי בכלא?
פעם קודמת נשפטתי בבקו"ם, ומהבקו"ם שולחים לכלא 6 שזה כלא מבאס עם משמעת קשה, עדיף לי כלא 4 שם גם שופטים ומקלים יותר מאשר בבקו"ם. אתה יודע אם בתור "עריק בקו"ם" אני יכול להסגיר את עצמי שם, ויקבלו אותי?
narkison123
יצירת קשר:

הודעהעל ידי narkison123 » 05 יולי 2012 17:06

לך למזי אחי ישימו אותך בכלא 4
outOnBail
יצירת קשר:

הודעהעל ידי outOnBail » 05 יולי 2012 17:11

narkison123 כתב:לך למזי אחי ישימו אותך בכלא 4

מה זה מזי?
צביקה
יצירת קשר:

הודעהעל ידי צביקה » 07 יולי 2012 16:28

בנאדםםם כדורים זה לא אופציה בכלל! אתה אומר שאתה עריק, אוקיי.. אם עוד לא התחלת תהליך של קב"ן תתחיל לקרוא טארגט21 ואז תלך לקב"ן, אל תבוא לא מוכן לפגישה הראשונה עם הקב"ן, כי זה יכול להאריך לך את כל התהליך אם הוא רואה שאתה משחק איתו.
vishskin
יצירת קשר:

הודעהעל ידי vishskin » 07 יולי 2012 17:07

אחי זה אתה נגד המערכת והצבא יודע ללכת ראש בראש נגד חיילים ובייחוד עריקים או WANNA BE משתמטים
ברגע שתקח כדורים אתה תילקח לבית חולים, לא משנה מה יקרה שם בסופו של דבר אתה תחזור לבסיס ושם או שתראה קב"ן מיד או שישלחו אותך מיד לכלא (יש מצב שהמשפט שלך ימשיך גם אם תפונה לבית חולים והעונש ייקבע בלי שתהיה נוכח)
בכל מקרה בבסיס או בכלא אתה תראה קבן מיד וזה לא יהיה כדי שהוא יעזור לך אלא כדי שהוא יענה למפקדים שלך על השאלה האם באמת רצית להתאבד או שעשית הצגה
אם הוא יאמין שעשית הצגה זה כלא נוסף של בין שבועיים לחודש

אם תצליח לשכנע את הקבן לשחרר אותך (ויש מצב שתצליח אחרי מה שעשית) אז הוא כנראה גם יעדכן את האחראים עליך ויקלו עליך בעונש
אם לא ישתכנע אתה כנראה תקבל קהס 42 או אפילו 43 אם יש מצוקה גדולה ואז תלך לקצין מיון שיתן לך תפקיד ממבחר התפקידים הגרועים ביותר בצהל במקומות הכי מסריחים שיש - כנראה אפסנאי בבסיס בערבה שאין אליו תחבורה או נפש חיה מסביב

משם תצטרך לראות קבן בעקביות עד שתשתחרר

בכל אופן שתדע שכלא זה ממש לא נורא סך הכל לא לישון בבית, יותר מזה אין שם שום דבר מעניין
פשוט תירגע אל תלחץ מהמשפט ותנסה לא להיראות משתמט אלא מצוקתי
בהצלחה עם הרגעת נפשך
narkison123
יצירת קשר:

הודעהעל ידי narkison123 » 07 יולי 2012 17:28

outOnBail כתב:
narkison123 כתב:לך למזי אחי ישימו אותך בכלא 4

מה זה מזי?

מז"י זה בסיס לייד קריית מלאכי יש שם מעצר של משטרה צבאית ששם אתה יכול להסגיר את עצמך

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 16 אורחים