סוף השבוע תחנה אחרונה עזרה אחרונה אני מקווה .

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

narkison123
יצירת קשר:

סוף השבוע תחנה אחרונה עזרה אחרונה אני מקווה .

הודעהעל ידי narkison123 » 09 יולי 2012 14:08

אז ככה אני חופר פה קבוע כי אני ממש לחותץ לצאת מהצבא אני מבקש באמת יום חמישי יש לי פסיכיאטר אחרי פעמיים שראיתי פסיכיאטר זאת הפעם השלישית אני רואה מישהו אחר תתנו לי בבקשה עצות שלכם מנסיון, איך להתנהג ואיך לדבר בפגישה איתו שהוא יוציא אותי ב100% אני חייב כבר סוף השבוע הזה להיות מחוץ לצבבאאא !!!!!!!!
תודה מראש אנשים
mark18
יצירת קשר:

Re: סוף השבוע תחנה אחרונה עזרה אחרונה אני מקווה .

הודעהעל ידי mark18 » 09 יולי 2012 16:08

תקראה את הTARGET 21 ותתנהג בהתאם - לדבר חלש, מבט לרצפה, לראות מצב רוח דיכאוני (תקראה את ה TARGET למידע מדיוק).
מה היה לך בפגישות הקומות עם הפסיכיאטר\קבן?
narkison123
יצירת קשר:

הודעהעל ידי narkison123 » 10 יולי 2012 12:41

בפגישות הקודמות היו לי בבסיס שהייתי בא והקבן והפסיכיאטר שם היו בני זונות הייתי אצל הקבן 4 פעמים והוא לא הוציא אותי רק הביא לי תש והפסיכיאטר שם רק הורידש לי פרופיל 45 ואני לא מופתע כי אז בתקופה הזאת לא ידעתי איך להתנהג ואני כמו דפוק חשבתי שאני יסביר להם כמה קשה לי בצבא וכמה לא טוב לי והם יוציאו אותי ... עכשיו אחרי שאני יודע הכל הייתי אצל קבן בבסיס החדש שלי התנהגתי בדיוק כמו בטרגט ממש אחד על אחד הייתי נראה באמת גמורר מהחיים אבל הוא בפגישה לקח לו שעתיים "להשתכנע" ממני ולקבוע לי תור לפסיכיאטר (למרות שהפגישה היתה עם אמא שלי)
mark18
יצירת קשר:

הודעהעל ידי mark18 » 10 יולי 2012 13:07

אז עכשיו אתה בדרך הנכונה... פשוט תמשיך להיתנהג כמו בטארגט אצל הפסכיאטר ורוב הסיכויים שהוא ישחרר אותך
narkison123
יצירת קשר:

הודעהעל ידי narkison123 » 10 יולי 2012 13:14

ולא לדבר איתו כמעט נכון ??
Coleworld
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Coleworld » 10 יולי 2012 17:22

narkison123 כתב:ולא לדבר איתו כמעט נכון ??

גבר אתה יכול בבקשה להגיד לי מה אמרת לקב"ן בבסיס הקודם שלך? זה שלא הסכים לשחרר אותך אפילו אחרי 4 פגישות?
narkison123
יצירת קשר:

הודעהעל ידי narkison123 » 10 יולי 2012 20:13

דיברתי איתו על המצוקות שלי ועל החרדות שלי ועל כל הבעיות שיש לי מאז שהתגייסתי כי אני באמת הייתי ואני עד עכשיו בתקופה ממש קשה לא יודע הוא גם היה בן אדם זבל אבא שלי גם דיבר איתו בטלפון והוא אמר לי שהוא חר של בן אדם וחוץ מזה שחשבתי שהקבן ייראה שרע לי בחיים ופשוט יהיה נחמד ויוציא אותי אבל אז הכרתי את האתר הזה והבנתי שזה לא הולך ככה
Coleworld
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Coleworld » 10 יולי 2012 21:08

narkison123 כתב:דיברתי איתו על המצוקות שלי ועל החרדות שלי ועל כל הבעיות שיש לי מאז שהתגייסתי כי אני באמת הייתי ואני עד עכשיו בתקופה ממש קשה לא יודע הוא גם היה בן אדם זבל אבא שלי גם דיבר איתו בטלפון והוא אמר לי שהוא חר של בן אדם וחוץ מזה שחשבתי שהקבן ייראה שרע לי בחיים ופשוט יהיה נחמד ויוציא אותי אבל אז הכרתי את האתר הזה והבנתי שזה לא הולך ככה

כן אבל מה אמרת לו? שאתה הולך להתאבד אם אתה תמשיך בגיוס? שרע לך בצבא? מה אמרת שהכשיל אותך?
narkison123
יצירת קשר:

הודעהעל ידי narkison123 » 11 יולי 2012 00:44

אמרתי לו שאני רוצה כבר להתאבד תוך כדי בכי וזה לא עזר גם לקבן וגם לפסיכיאטר .. שתיהם כאילו לא התייחסו בכלל למה שאני אומר הקבן אמר שלא כדי לי לעשות את זה שגם מי שמנסה להתאבד הוא לא מוציא אותו ...
Coleworld
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Coleworld » 11 יולי 2012 01:54

narkison123 כתב:אמרתי לו שאני רוצה כבר להתאבד תוך כדי בכי וזה לא עזר גם לקבן וגם לפסיכיאטר .. שתיהם כאילו לא התייחסו בכלל למה שאני אומר הקבן אמר שלא כדי לי לעשות את זה שגם מי שמנסה להתאבד הוא לא מוציא אותו ...

נראה לי עדיף לרמוז רמיזה עבה מאשר להגיד אבל הוא סתם מזיין תמוח שהוא אמר לך שהוא לא מוציא הוא מנסה למתוח אותך ולראות אם תחזור אפילו שהוא "מוציא אותך בידיים ריקות"
שיהיה לך בהצלחה ותעדכן :)
narkison123
יצירת קשר:

הודעהעל ידי narkison123 » 11 יולי 2012 11:34

כוס אמא של צהללללל בסוף לא היתה לי פגישה הבסיס שהיתה אמורה להיות לי הפגישה זה בסיס שהייתי מסופח לו קבעתי תור לקבן ואז שנגמר לי הסיפוח עדיין היה לי אישור לראות את הקבן שם והקבן הבן זונה הזה אמר לי ששבוע הבא אני יראה פסיכיאטר אני בא לבסיס והם אומרים לי שבגלל שאני לא מהבסיס אני לא יכול לקבל את הטיפול של הפסיכיאטר אלא רק טיפול תרופתי כושלאמאמאמא שלהם כמה חיכיתי ליום הזה אני משתגע עכשיו הם אומרים שרק מהבסיס שאני נמצא בו אפשר לראות פסיכיאטר והם יבדקו אם הקבן שם שייקבע לי תור לירפא אבל הוא בן של זונה והוא לא יקבע לי כוסמאמאמאמאמאמאמאאקקק בני זונות אני נמצא במצב מסובך שאני לא יתפלא אם לא תבינו מה אני אומר !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
אורח

הודעהעל ידי אורח » 11 יולי 2012 16:24

narkison123 כתב:כוס אמא של צהללללל בסוף לא היתה לי פגישה הבסיס שהיתה אמורה להיות לי הפגישה זה בסיס שהייתי מסופח לו קבעתי תור לקבן ואז שנגמר לי הסיפוח עדיין היה לי אישור לראות את הקבן שם והקבן הבן זונה הזה אמר לי ששבוע הבא אני יראה פסיכיאטר אני בא לבסיס והם אומרים לי שבגלל שאני לא מהבסיס אני לא יכול לקבל את הטיפול של הפסיכיאטר אלא רק טיפול תרופתי כושלאמאמאמא שלהם כמה חיכיתי ליום הזה אני משתגע עכשיו הם אומרים שרק מהבסיס שאני נמצא בו אפשר לראות פסיכיאטר והם יבדקו אם הקבן שם שייקבע לי תור לירפא אבל הוא בן של זונה והוא לא יקבע לי כוסמאמאמאמאמאמאמאאקקק בני זונות אני נמצא במצב מסובך שאני לא יתפלא אם לא תבינו מה אני אומר !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

חחחחח איזה כיף לראות בן זונה נודניק ומטומטם שבקושי יכול לכתוב משפט בלי 60 טעויות כתיב כמוך סובל ומתעצבן :lol: :lol: :lol: :lol:
הלוואי שיטרטרו אותך עוד שנה :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Coleworld
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Coleworld » 11 יולי 2012 16:46

narkison123 כתב:כוס אמא של צהללללל בסוף לא היתה לי פגישה הבסיס שהיתה אמורה להיות לי הפגישה זה בסיס שהייתי מסופח לו קבעתי תור לקבן ואז שנגמר לי הסיפוח עדיין היה לי אישור לראות את הקבן שם והקבן הבן זונה הזה אמר לי ששבוע הבא אני יראה פסיכיאטר אני בא לבסיס והם אומרים לי שבגלל שאני לא מהבסיס אני לא יכול לקבל את הטיפול של הפסיכיאטר אלא רק טיפול תרופתי כושלאמאמאמא שלהם כמה חיכיתי ליום הזה אני משתגע עכשיו הם אומרים שרק מהבסיס שאני נמצא בו אפשר לראות פסיכיאטר והם יבדקו אם הקבן שם שייקבע לי תור לירפא אבל הוא בן של זונה והוא לא יקבע לי כוסמאמאמאמאמאמאמאאקקק בני זונות אני נמצא במצב מסובך שאני לא יתפלא אם לא תבינו מה אני אומר !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

קודם כל!! תנשום!!

עכשיו: מחר על הבוקר לך לברה"ן תל השומר תגיד שאתה חייב קב"ן דחוף תתעלם מכל מה שהם אומרים פשוט תשב שם בשקט ותיראה מדוכא אפילו אם יגידו לך שקב"ן לא תראה תישאר שם, בסוף יביאו לך קב"ן והוא יעזור לך אם הוא ישאל על הקב"ן ביחידה שלך תגיד לו שהוא שונא אותך והוא לא נמצא שם לעזור לך (אם אני לא טועה אתה יכול לבקש להחליף קב"ן)

אם זה לא עובד:

לך לקצין העיר או תבקש מאחד ההורים להתקשר אליו ולהגיד לו שמצבך מחמיר ובצבא לא עוזרים לך!!

בין לבין: לך לפסיכי אזרחי או מקופת חולים ותבקש פגישה דחופה ותשאל אם הוא נותן חוות דעת אחרי פגישה אחת!! אם כן לך שפוך את הלב (לא כמו הקב"ן שזה יביא אותך למצב שאתה עכשיו אלא תגיד שאתה חושב שהדרך היחידה מהצבא היא דרך ארון מתים ודברים כאלה)

והכי חשוב: אל תיכנע אתה כמעט בחוץ!!!
narkison123
יצירת קשר:

הודעהעל ידי narkison123 » 11 יולי 2012 17:10

כבר הייתי בברהן ולא הראו לי קבן וכבר הייתי אצל פסיכיאטר במיון מה לא עשיתי אחי כאילו הם עושים לי דווקא
Coleworld
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Coleworld » 11 יולי 2012 18:22

narkison123 כתב:כבר הייתי בברהן ולא הראו לי קבן וכבר הייתי אצל פסיכיאטר במיון מה לא עשיתי אחי כאילו הם עושים לי דווקא

לך לקצין העיר תגיד לו שאתה לא מסוגל יותר ואתה שוקל בכובד ראש התאבדות כי אתה לא מסוגל יותר והצבא הורג אותך מבפנים (במילים האלו ממש)

עכשיו אל תלך לפסיכי במיון של קופת חולים, את זה עושים בהתחלה (גם עדיף עדיין אזרחי) לך ותקבע תור לפסיכיאטר אזרחי עוד השבוע!!! למחר!! ליום שישי!! תקבע ותגיד שוב שהצבא רוצח אותך מבפנים ואתה כבר מגיע למצב שאתה רוצה להרוג את עצמך (אם הוא ישאל כמו מה לדוגמא- תגיד שעלית על הגג וחשבת לקפוץ והתחרטת ברגע האחרון) קיצר אחינו אל תיכנע אתה כמעט בחוץ
narkison123
יצירת קשר:

הודעהעל ידי narkison123 » 11 יולי 2012 18:52

כן מקווה שיהיה טוב אחי בעזרת ה' אני אולי יילך יום ראשון לקצין העיר או מחר אני צריך קצת להירגע כי אני בנתיים בבית בימים הקרובים ..
תודה על העזרה גבר ...

*ופסיכיאטר אזרחי יכול לעזור בטוח כי הבנתי זה יקר ואין לי כסף לזה ?
וקצין העיר איך הוא יכול לעזור ??..
Coleworld
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Coleworld » 11 יולי 2012 20:31

narkison123 כתב:כן מקווה שיהיה טוב אחי בעזרת ה' אני אולי יילך יום ראשון לקצין העיר או מחר אני צריך קצת להירגע כי אני בנתיים בבית בימים הקרובים ..
תודה על העזרה גבר ...

*ופסיכיאטר אזרחי יכול לעזור בטוח כי הבנתי זה יקר ואין לי כסף לזה ?
וקצין העיר איך הוא יכול לעזור ??..

קצין העיר בוא נגיד זה "השוטר הטוב" שם ינסו לעזור לך באמת ולא ישימו לך רגל

ופסיכיאטר אזרחי אכן יקר אבל משתלם... לא עדיף לחסוך את כל החרא הזה בשביל 600 ש"ח?
יש לי תור לפסיכי אזרחי שבוע הבא אני מקווה שלמדתי מספיק מטעויות של אחרים כדי לדעת בדיוק מה להגיד ומה לא לעשות, יש לי שאלה אלייך: אתה ידעת שאתה לא רוצה לשרת לפני שגוייסת?
narkison123
יצירת קשר:

הודעהעל ידי narkison123 » 11 יולי 2012 20:40

לא ידעתי הייתי תמים חשבתי רגיל לא עיקלתי את כל העניין
כבר בתחילת הטירונות ידעתי שאני לא מתאים לצבא
Coleworld
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Coleworld » 11 יולי 2012 21:57

narkison123 כתב:לא ידעתי הייתי תמים חשבתי רגיל לא עיקלתי את כל העניין
כבר בתחילת הטירונות ידעתי שאני לא מתאים לצבא

לא נורא אתה בדרך החוצה... מקווה שאני גם יצליח עם הפסיכי האזרחי אני לא מתכוון להתגייס בשום פנים ואופן
narkison123
יצירת קשר:

הודעהעל ידי narkison123 » 11 יולי 2012 22:25

בהצלחה אחי שנשמע רק בשורות טובות בעז"ה
narkison123
יצירת קשר:

הודעהעל ידי narkison123 » 14 יולי 2012 01:01

תגידו פסיכיאטר אזרחי באמת יעזור לי לצאת מהצבא מהר !?!1 כי אני חייב לצאת כמה שיותר מהר .. ולמי אני מביא את החוות דעת שלו ?!?!
tavoriko
יצירת קשר:

הודעהעל ידי tavoriko » 14 יולי 2012 11:31

לא הקשבת לי וקיבלת על הראש.... וכן ברור שפסיכיאטר אזרחי עוזר... אתה לא זוכר על כל מה שידברנו?

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו־ 13 אורחים