פגישה אצל פסיכיאטר

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

Alright
יצירת קשר:

פגישה אצל פסיכיאטר

הודעהעל ידי Alright » 11 יולי 2012 20:51

הסיפור המלא, אשמח אם תקראו - http://www.newprofile.org/forum/viewtop ... =2&t=13222
((חוות הדעת שלי מהפסכיאטר האזרחי מעל חודש, לא יכולתי להרשות לעצמי עוד אחת כי המצב הכלכלי לא משהו.))

ונכון לעכשיו - יצא לי לישון בבסיס יום אחד בשבוע וכל השאר הלכתי ובאתי/גימלים/יום חופש/ מפקדים שיחררו, הוסיפו לי אפטר כי נדנדתי להם, שמה שהפסכיאטר הציע - חמשושים ואפטר לא מתאים לי ושקשה לי מאד, וההורים התערבו בטלפון וכו', הוחלט להוסיף לי אפטר נוסף מהמפקדים, לא מהפסכיאטר. שדרך אגב אמר לי בלי קונצים ושאני צריך לישון שם לפי היציאות שהוא הגדיר לי, אבל מה לעשות, לא יכולתי, אז חפרתי למפקדים והסידור היה שבעצם אני אצטרך לישון שתי לילות בבסיס לפחות, ויצא שישנתי רק לילה אחד אחרי חפירות והצקות לי כי לא יכולתי, ובאותו לילה בשבוע "שישנתי" (בלחץ 3 שעות) הלכתי כמו מעופף בבסיס, בעצם אני תמיד הולך כמו מעופף בבסיס, לא מדבר יותר מידי, לא עושה בכלל את התפקיד שלי, עושה בקושי עבודות כמו לטאטא וכו', באמת כי אני מדוכא מכל המצב.
עכשיו אני צריך לחזור לפסכיאיטר, אני לא יודע מה הוא יגיד לי עכשיו, פסיכיאטר באמת לא מובן, הוא טען שבגלל שלא הסכמתי לכדורים אז אני לא באמת במצוקה אמיתית, אז הוא מרח אותי לעוד חודש ואז אם עדיין קשה לי ואני כן ינסה לישון שם בתנאים שלו (מה שלא יצא לפועל כי מה לעשות לא יכולתי והבריאות שלי קודם והמפקדים אני מאד מקווה שמודעים לזה) אז הוא יתן לי הקלות. עכשיו, אם הייתי באמת ישן שם, מה שלא נראה לי היה אפשרי, אבל נגיד, הוא היה יכול להגיד לי שהנה, הסתדרתי ואני מבלבל בשכל, אבל מצד שני אם אני לא אעמוד בתנאים האלה, הוא יכול למרוח אותי עוד פעם כמו פעם קודמת, בהמשך, היציאות שעשיתי היו יומיות זמנית מקב"ן והוא לא אהב את זה כי אני לא באמת מנסה להסתגל ולא מנסה לפתור את הבעיה, אז הוא החליט למרוח אותי ובנוסף המפקדים אמרו לו שהם לא מכירים אותי ולכן לא יכולים לתת עליי חוות דעת מסודרת כי אני בקושי בבסיס.
עכשיו אני צריך לראות אותו שוב, אני באמת לא משחק אותה כי אני לא צריך כי באמת קשה לי, ואני דואג לשדר את זה כלפי חוץ, אין לי חברים שם, אני לא בתפקיד שלי, פקודות שנותנים לי אני ממלא אמנם פחות או יותר כי אני פוחד מסירוב פקודה אבל אני לא ממלא אותם על הצד הטוב ביותר בוא נגיד. המקום הוא מקום קטן ככה שאין הרבה אנשים ולא הרבה רואים את אופן ההתנהגות שלי ככה שאני פוחד שהמפקדים יגידו לו שוב שהם לא מכירים אותי, ושגם שהפסיכיאטר יגיד לי שאני לא עמדתי בתנאים שלו ובלה בלה בלה ועוד מריחות שכבר נמאסו עליי.

מה לדעתכם יהיה עכשיו? איך עליי לפעול כעת? מה לדאוג להגיד/או לא להגיד?
אשמח לפרטים כי באמת אני נואש.
Alright
יצירת קשר:

Re: פגישה אצל פסיכיאטר

הודעהעל ידי Alright » 13 יולי 2012 00:20

עדכון -

רציתי לדעת מה זה הסעיף הזה, או מה הקוד שלו:

adjustment disorder with mixed anxiety and depressive reaction

הבנתי משהו שקשור בקשיי הסתגלות שמעורבים עם חרדות ותגובה דיכאונית. (נראה לי גם היה מצוין בחוות דעת גם כזה על קווי אישיות חרדתיים וכדומה.. חשוב לציין שדאגתי להסביר שזה באמת בתוך מסגרת הצבא, ונכון, גם לפני הצבא היו לי לא מעט חרדות שהיו מלוות בטקסים -OCD, אבל הסברתי גם שעשיתי 12 שנות לימוד עם בגרות מלאה ומיתנתי את זה לאט לאט, למרות שזה הציק, ואני לא משתמש בתרופות כי אני נגד זה. כמו כן ציינתי שלא היו ניסיונות לפגוע בעצמי חלילה. )

שאלה תמימה - איך סעיף זה משפיע על הרישיון? אזרחות? האם סעיף זה נפוץ? סעיף לא בעייתי?

תודה רבה.
Alright
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Alright » 13 יולי 2012 17:26

אשמח לתגובות...
tavoriko
יצירת קשר:

הודעהעל ידי tavoriko » 13 יולי 2012 18:46

אין שום בעיה עם הסעיף הזה... זה פשוט מראה שלא מצלחת להסתגל למערכת הצבאית..
וזה לא ישפיע אליך על החיים...
לי היה רשום אותו סעיף רק שבנוסף היה רשום עם רצונות אובדניים קשים ולכן דורש מעקב
tavoriko
יצירת קשר:

הודעהעל ידי tavoriko » 13 יולי 2012 18:47

אז השתחררת מהצבא בסוף?
Coleworld
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Coleworld » 13 יולי 2012 20:30

tavoriko כתב:אין שום בעיה עם הסעיף הזה... זה פשוט מראה שלא מצלחת להסתגל למערכת הצבאית..

ועשו לך מעקב?
אורח

הודעהעל ידי אורח » 14 יולי 2012 10:48

Coleworld כתב:
tavoriko כתב:אין שום בעיה עם הסעיף הזה... זה פשוט מראה שלא מצלחת להסתגל למערכת הצבאית..

ועשו לך מעקב?

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Coleworld
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Coleworld » 14 יולי 2012 15:58

אורח כתב:
Coleworld כתב:

ועשו לך מעקב?

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

חחחחח אני אקח את זה כלא.... :)
Alright
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Alright » 15 יולי 2012 15:36

הסעיף הוא מלבד סעיף האסתמה זה: 32747, נראה לי שקשור לקשיי הסתגלות, אך האם מישהו יודע מהם ההשלכות של סעיף זה?
ועוד משהו, אם חסר לי זוג מדים כאשר אני מחזיר ציוד, זה מת"ש? איך אני משיג מדים חדשים?

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot], Google [Bot] ו־ 11 אורחים