שנה ו 10 בצה"ל, הציעו לי להשתחרר - האם אקבל תעודת שחרור?

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

ליצן החצר
יצירת קשר:

שנה ו 10 בצה"ל, הציעו לי להשתחרר - האם אקבל תעודת שחרור?

הודעהעל ידי ליצן החצר » 16 יולי 2012 22:15

אז כן, ביום שישי ימלאו לי שנה ו 10 חודשים בצה"ל ואיתן גם דרגות הסמל.
אני אולי החייל הכי בזיוני שאני מכיר, ואני מכיר!
לא משנה למה וכמה.. הפסיכיאטר הציע לי פרופיל 21, ללא שינוי שיבוץ וללא שום אופציה אחרת.

אם יש לי דרך לסיים 3 שנים "בכבוד" - זה רק אם אעבור לשרת קרוב לבית, כרגע אני משרת במרחק 87 ק"מ מהבית וגר בישוב חסר תחבורה ציבורית אך מה לעשות - עדיין נחשב לקל"ב בעיני צה"ל למרות שלוקח לי 3 וחצי שעות להגיע מהבסיס לבית ולהפך! (גם 3 אוטובוסים על הדרך + לתפוס טרמפ לישוב, משעשע הא?)

אז כן, שאלתי היא אחרי כמה זמן "כדאי" לי להשתחרר? מתי אקבל את מלוא הזכאויות? (משכנתא, תעודת שחרור וכו' )
mark18
יצירת קשר:

Re: שנה ו 10 בצה"ל, הציעו לי להשתחרר - האם אקבל תעודת שחרור?

הודעהעל ידי mark18 » 16 יולי 2012 22:57

לדעתי כדאי להישתחרר כמה שיותר מהר...
לגבי "הזכויות" האתה מקבל, אז תקבל את כולם בהתאם לכמות חודשי השירות שלך (בדומה למענק שחרור ופיקדון) לגבי כל הטבה זה משתנה אבל הרוב נקבעים לפי חודשי שירות (לדוגמה, ככל שאתה משרת יותר אתה מקבל מענק יותר גבוהה). פרופיל 21 נחשב לרפואי לכל דבר לכן תהיה זכאי לכל ההטבות (לא שיש הרבה כאלה למעשה באזרחות אפילו לא מרגישים את זה)
Donnie Darko
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Donnie Darko » 17 יולי 2012 23:49

אם "תסיים 3 שנים בכבוד" אתה באמת תצא ליצן החצר של הרס''ר.

כבוד בא אך ורק עם 2 מילים אחרות שמתחילות בכ' - כסף וכוח. בלי זה אתה מקבל כבוד כמו של פליט מדרום ת''א. ובטח שלא בגלל שירות צבאי מעפן

טוס משם כל עוד נפשך בך. אתה לא תקבל שום זכויות, שום משכנתא (זה לא ארה''ב פה שלחיילים נותנים כבוד ועזרה), שום הנחות שומדבר. עם תעודת שחרור אפשר לנגב את התחת אחרי שחרור בשירותים. לסודנים בתחנה מרכזית יש יותר זכויות מחיילים פה. הם יורקים עליך, תירק עליהם חזרה למה מי הם בכלל
dudu_dudu
יצירת קשר:

הודעהעל ידי dudu_dudu » 18 יולי 2012 00:45

Donnie Darko כתב:אם "תסיים 3 שנים בכבוד" אתה באמת תצא ליצן החצר של הרס''ר.

כבוד בא אך ורק עם 2 מילים אחרות שמתחילות בכ' - כסף וכוח. בלי זה אתה מקבל כבוד כמו של פליט מדרום ת''א. ובטח שלא בגלל שירות צבאי מעפן

טוס משם כל עוד נפשך בך. אתה לא תקבל שום זכויות, שום משכנתא (זה לא ארה''ב פה שלחיילים נותנים כבוד ועזרה), שום הנחות שומדבר. עם תעודת שחרור אפשר לנגב את התחת אחרי שחרור בשירותים. לסודנים בתחנה מרכזית יש יותר זכויות מחיילים פה. הם יורקים עליך, תירק עליהם חזרה למה מי הם בכלל

סחתיין על התגובה חחחחח
שילוב של אמת עם ציניות טהורה חחחחח

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 28 אורחים