שאלהה

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

סיגל
יצירת קשר:

שאלהה

הודעהעל ידי סיגל » 17 יולי 2012 00:09

היי רציתי לדעת אם אני עריקה 4 חודשים ונכנסתי להריון
האם אני מקבלת פטור מהצבא וגם לא נכנסת לכלא?
במקרה שכן מקבלים פטור אם אחרי שקיבלתי אותו ואני עושה הפלה אז הפטור עדיין אצלי או שהם יכולים להחזיר אותי לצבא
dudu_dudu
יצירת קשר:

Re: שאלהה

הודעהעל ידי dudu_dudu » 17 יולי 2012 00:28

חחחח למה אתם עושים את זה לעצמכם?
לא עדיף לגמור עם החרא לפני ולהוציא פרופיל 21???? לא מבין ....
אורח

הודעהעל ידי אורח » 17 יולי 2012 09:32

סיגל כתב:היי רציתי לדעת אם אני עריקה 4 חודשים ונכנסתי להריון
במקרה שכן מקבלים פטור אם אחרי שקיבלתי אותו ואני עושה הפלה אז הפטור עדיין אצלי או שהם יכולים להחזיר אותי לצבא

באמת מעניין אם הצבא יסכים לקחת אחריות ולהכניס אותך לכלא, הניחוש שלי הוא שכן, בגלל שבתחילת ההריון אין לך בטן ולכן אין שום סיכון שתיפלי עליה ותהרגי את העובר וכדומה...
לכן רוב הסיכויים שכן תקבלי כלא, ואולי לא תהיה לך הזדמנות לבצע הפלה בכלא.

בהפלה יש גם סיכון (קטן אך בכל זאת) שלא תוכלי להביא ילדים בעתיד.
mark18
יצירת קשר:

הודעהעל ידי mark18 » 17 יולי 2012 12:12

את עדיין תשבי בכלא, ואחר כך תקבלי פטור ותשתחררי.
סיגל
יצירת קשר:

הודעהעל ידי סיגל » 17 יולי 2012 15:37

אין מנהל לפורום הזה?
אני מעדיפה לקבל תשובה ממישהו שבאמת מבין בנושא לפי החוקים של הצבא.
ולא אנשים שנותנים ניחושים ובטח לא כזה שחושב שבחודשים הראשונים אם אין בטן אי אפשר להפיל את התינוק
אורח

הודעהעל ידי אורח » 17 יולי 2012 15:45

סיגל כתב:אין מנהל לפורום הזה?
אני מעדיפה לקבל תשובה ממישהו שבאמת מבין בנושא לפי החוקים של הצבא.
ולא אנשים שנותנים ניחושים ובטח לא כזה שחושב שבחודשים הראשונים אם אין בטן אי אפשר להפיל את התינוק

לא כפרה אין מנהל פעיל בפורום.....

הסיבה שאנשים מנחשים היא בגלל שאת שואלת שאלות של ילדה מפגרת... עלק אם את עריקה ואז תיכנסי להריון אם לא תשבי בכלא, ואם היית תוקפת לא היית יושבת בכלא? אם היית רוצחת לא היית יושבת בכלא? הריון או לא על עבירה פלילית יושבים בכלא.
לא ברור אם יחליטו לשפוט אותך בבית דין + רישום פלילי, או אם יסכימו להקל עלייך אם את שחקנית טובה, ולכן לא ניתן לדעת מה תקבלי.

אף אחד לא אמר שאי אפשר להפיל את התינוק בחודשיים הראשונים, יש לך בעיה בהבנת הנקרא.... אולי במקום להתנהג כמו פוסטמה מטומטמת ולעשות עריקות שלא עזרה לך בכלום חוץ מלסבך הכל, תלכי לעו"ד, תשלמי כמה אלפי שקלים, ואז הוא יענה לך על כל השאלות, כי אף אחד פה לא חייב לך תשובות מבינה, שרמוטונת קטנה וטיפשה?
סיגל
יצירת קשר:

הודעהעל ידי סיגל » 17 יולי 2012 23:02

קודם כל לא שאלתי מה את חושבת על השאלה שלי
והדוגמא שלך ממש מטומטמת אם את לא יודעת חיילת מקבלת גימלים אם היא בהריון אז מן הסתם שלא יושיבו אתה בכלא.

אורח כתב:
סיגל כתב:היי רציתי לדעת אם אני עריקה 4 חודשים ונכנסתי להריון

באמת מעניין אם הצבא יסכים לקחת אחריות ולהכניס אותך לכלא, הניחוש שלי הוא שכן, בגלל שבתחילת ההריון אין לך בטן ולכן אין שום סיכון שתיפלי עליה ותהרגי את העובר וכדומה...
לכן רוב הסיכויים שכן תקבלי כלא, ואולי לא תהיה לך הזדמנות לבצע הפלה בכלא.

בהפלה יש גם סיכון (קטן אך בכל זאת) שלא תוכלי להביא ילדים בעתיד.

כמו שאתה רואה חתיכת שרמוטונת קטנה וטיפשה כן אמרו שאפשר שאי אפשר להפיל את התינוק בחודשיים הראשונים, אז אולי לך יש בעיה בהבנת הנקרא
ומשש לא ביקשתי ממך עצמות למה לעשות ולמה לא
בסך הכל שאלתי שאלה ואם את לא יודעת לענות עליה אז עדיף שפשוט תסתמי במקום לפתוח את הפה שלך כמו במהמה מסריחה ומטומטמת
לכי תנסי לעזור בפורום איך פותחים תרגליים הכי טוב שמה אולי תצליחי יותר
fu

הודעהעל ידי fu » 23 יולי 2012 15:52

לא הבנתי משהו אחד - את עריקה ובהריון או שאת שוקלת להכנס להריון בשביל לפטור את הבעיות של הצבא?

הצבא משחרר נשים בהריון. אני לא יודע מאיזה חודש בדיוק, אבל את יכולה להתקשר לקצין העיר ולשאול שם.
את צריכה לשלוח ליחידה שלך או ליחידה שאת משוייכת אליה מכתב רופא שמעיד שאת בהריון ותצטרכי לעבור בדיקה אצל רופא צבאי.

את עדין תעלי למשפט על העריקות שלך, אבל אין כמעט סיכוי שתשבי על זה בכלא.
כמובן שתלוי בשופט ובכמה זמן ערקת. אבל בגדול, עם פטור ביד וילד בבטן הסיכוי שתשבי בכלא קטן.

אם את רק שוקלת הריון בשביל לצאת מהצבא אז וותרי על הרעין. זה מיותר.
את יכולה להשיג חוות דעת מפסיכיאטר אזרחי שאת בדכאונות ועם בעיות נפשיות אחרות ולהגיע לברה"ן ראשי בתל השומר. את תשיגי פטור ועם הפטור ביד תעלי למשפט. מול השופט תספרי על המצב הנפשי הקשה שלך ושערקת כי לא יכלת לצאת מהמיטה וכו' ולא ישלחו אותך לכלא.
בהצלחה.

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot] ו־ 20 אורחים