צריך עזרה.. קצת חדש בכל העסק הזה

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

ירדן ירדן
יצירת קשר:

צריך עזרה.. קצת חדש בכל העסק הזה

הודעהעל ידי ירדן ירדן » 20 יולי 2012 21:15

היי, אני ירין, אני בן 18
אני מתגייס עוד 5 חודשים
ואני די מפחד מזה, לא ממש רוצה כל כך, לא חושב שמתאים לי כל כך מסגרת צבאית, מפחד מהפקודות, לא הצלחתי לשרוד אפילו בגדנע את הפקודות, לא מסוגל שמדברים איתי בדיסטנס הזה, אני באמת מפחד, משקשק, שאני אשכרה הולך להחזיק נשק.
הייתה לי פגישה עם קבן והוא החליט שיש לי קה"ס, וקיבלתי מנילה עם האפשרויות קדצ נהיגה, חייל בחיל האוויר ובטכני של חיל האוויר, שירות בתי סוהר ומשטרה צבאית, זה גרם לי לשקשק עוד יותר. אני רוצה לחיות את החיים, וזה די נתקע לי באמצע, ואין לי מושג מה אני הולך לעשות.
ניסיתי להגיע לגלי צהל, או ל"במחנה" , כי אני אוהב לכתוב ולסקר ולערוך מוזיקה, וחשבתי שזה אולי יעזור לי, ברור שהסיכויים היו נמוכים ולא הצלחתי להגיע לזה, וגם לזה אני לא כל כך בטוח שאני רוצה ויכול נפשית, שוב , אני מפחד מהמסגרת הצבאית.
עוד יותר , יהיה קשה לי עם השיער שלי, להסתפר, כמה שזה נשמע מצחיק, אותי זה לא מצחיק, השיער שלי זה משהו חשוב, ובלעדיו אני ירגיש כל כך מכוער, זה נשמע אידיוטי, אבל באמת יהיה לי קשה עם זה.
יש לי עוד מעט פגישה עם קבן, אני לא יודע למה, פשוט קראו לי, ואני ממש לא יודע מה להגיד לו, ואני לא יודע אם יהיה לי בכלל את האומץ להגיד לו את כל מה שאני מרגיש באמת, מה להגיד לו, מה לעשות?
ההורים שלי ממש יכעסו אם הם ידעו שאני לא ממש רוצה להתגייס, המוטיבציה שלי לזה ממש נמוכה, הם לא יקבלו אותי, מה להגיד להם? מה לעשות עם זה? איך לצאת מהסיפור הזה?
dudu_dudu
יצירת קשר:

Re: צריך עזרה.. קצת חדש בכל העסק הזה

הודעהעל ידי dudu_dudu » 20 יולי 2012 22:31

קרא את הסיפור שלי:
viewtopic.php?f=2&t=13227
זה יתן לך פחות או יותר רקע....

עכשיו לגביי התפקידים שקיבלת- חיל האוויר טכני וקד"צ נהיגה, אלה התפקידים ההכי גרועים שיש! וציינתי כך גם באשכול שלי גם לי הצבא ניסה לדחוף את התפקידים האלה, שלא תעז ללכת לזה אתה תסבול והדרך החוצה מהתפקידים האלה הם קשים ביותר! פשוט לא כדאי !
ואם דוחפים לך חיל חימוש זה גם חרא שלא תעז ללכת גם לזה...

בקיצור קרא את הסיפור שלי ואם יש לך שאלות תשאל....

בקשר להורים, הם יבינו אותך, והם צריכים לדעת שאתה כבר אדם בוגר שלוקח החלטות...תדבר איתם קצת על זה ותסביר להם שזה לטובה.
אורח

Re: צריך עזרה.. קצת חדש בכל העסק הזה

הודעהעל ידי אורח » 21 יולי 2012 01:32

ירדן ירדן כתב:היי, אני ירין, אני בן 18
אני מתגייס עוד 5 חודשים
ואני די מפחד מזה, לא ממש רוצה כל כך, לא חושב שמתאים לי כל כך מסגרת צבאית, מפחד מהפקודות, לא הצלחתי לשרוד אפילו בגדנע את הפקודות, לא מסוגל שמדברים איתי בדיסטנס הזה, אני באמת מפחד, משקשק, שאני אשכרה הולך להחזיק נשק.

יפה שיש לך את הביצים להגיד שאתה מפחד, רוב הילדים בגילך מנסים להתנהג כמו "גבר גבר" או שפשוט אין להם מספיק שכל להבין לקראת מה הם הולכים.

בקשר לנשק בטירונות שלי ראיתי שיש חלקים משוחררים באמ-16 שלי, הלכתי למ"מ (קצין) והראיתי לו, והוא צחק לי בפנים.
אם הרובה היה מתפוצץ לי לתוך הפרצוף או בידיים נראה לך שלמישהו היה איכפת? ברור שלא, כי הייתי בשבילם בדיוק את מה שאתה הולך להיות בשבילם - גוש חרא על מדים, בשר תותחים מטומטם ותמים. תחשוב על הפתגם "חכם לומד מטעויות של טיפשים בלי לחזור עליהם".

הייתה לי פגישה עם קבן והוא החליט שיש לי קה"ס, וקיבלתי מנילה עם האפשרויות קדצ נהיגה, חייל בחיל האוויר ובטכני של חיל האוויר, שירות בתי סוהר ומשטרה צבאית, זה גרם לי לשקשק עוד יותר. אני רוצה לחיות את החיים, וזה די נתקע לי באמצע, ואין לי מושג מה אני הולך לעשות.

אתה אולי חושב קצת שאנחנו מנסים לשכנע, או שאנחנו פה "נגד צבא" ולכן אי אפשר לסמוך עלינו באובייקטיביות, אבל אני אומר לך באופן הכי אובייקטיבי שאפשר שאלה התפקידים הכי גרועים שיכולים להיות, בהם כמות הנפקדים והעריקים הגדולה ביותר בצה"ל (ביחד עם חיל החימוש), וקח בחשבון שבגלל זה המון פונים לקבנים שם והקבנים מקשים על החיילים במקומות האלה הרבה יותר עקב כך.

ניסיתי להגיע לגלי צהל, או ל"במחנה" , כי אני אוהב לכתוב ולסקר ולערוך מוזיקה, וחשבתי שזה אולי יעזור לי, ברור שהסיכויים היו נמוכים ולא הצלחתי להגיע לזה, וגם לזה אני לא כל כך בטוח שאני רוצה ויכול נפשית, שוב , אני מפחד מהמסגרת הצבאית.

כדי להתקבל לשם אתה צריך קומבינות, כלומר אבא\אמא\דוד מקושרים, אחרת תשכח מזה.

עוד יותר , יהיה קשה לי עם השיער שלי, להסתפר, כמה שזה נשמע מצחיק, אותי זה לא מצחיק, השיער שלי זה משהו חשוב, ובלעדיו אני ירגיש כל כך מכוער, זה נשמע אידיוטי, אבל באמת יהיה לי קשה עם זה.

למה זה אידיוטי או מצחיק? רק בן אדם מפגר יסכים ללכת שיגזזו אותו כמו כבשה רק כדי שיראה כמו שאר העדר. רואה איך במדינה הזאת שטפו לך את המוח ואתה אפילו לא רואה את זה?

יש לי עוד מעט פגישה עם קבן, אני לא יודע למה, פשוט קראו לי, ואני ממש לא יודע מה להגיד לו, ואני לא יודע אם יהיה לי בכלל את האומץ להגיד לו את כל מה שאני מרגיש באמת, מה להגיד לו, מה לעשות?

אם אתה לא יודע מה להגיד אז תקרא הרבה בפורום, תחשוב על מה שאתה רוצה לעשות, ותחליט מהר, כי יש לך מזל שקיבלת קבן בלי חוות דעת ובלי להתחנן לקבל קבן. אם תתמהמה אז הכל יהיה יותר מסובך בשבילך אחר כך. אם אין לך אומץ ולא תעמוד על שלך אז כולם ירמסו אותך בחיים ובצהל במיוחד, אז או שתיכנס לאמא שלך בחזרה לחור השחור שלה, או שתגדל ביצים ותתחיל לעמוד על שלך, או שפשוט תהיה סמרטוט ואולי תגלה שאתה בכלל אוהב השפלות.

ההורים שלי ממש יכעסו אם הם ידעו שאני לא ממש רוצה להתגייס, המוטיבציה שלי לזה ממש נמוכה, הם לא יקבלו אותי, מה להגיד להם? מה לעשות עם זה? איך לצאת מהסיפור הזה?

כן גם מוישה השכן שלך בטח גם יהיה מאוכזב, אולי תלך תמצוץ לו? אחר כך יהיה לו יותר קל... יאללללללללה מה זאת ההתבכיינות הזאת? ההורים שלך גם מנגבים לך את התחת? אמא שלך עושה לך ביד? מה אתה התוכי שלהם? תתחיל לעמוד על שלך, העולם לא עשוי מצמר גפן אז תגדל קצת ביצים.

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו־ 20 אורחים