איך מתחילים?

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

בוטנים
יצירת קשר:

איך מתחילים?

הודעהעל ידי בוטנים » 29 יולי 2012 13:27

טוב כבר שנה שאני חושבת על זה והחלטתי שאני לא ממש רוצה להתגייס, ושאם כן אז למורה חיילת שזה בתכלס דומה נורא לשירות לאומי רק על מדים, אבל זה עדיין באסה כי זה בעצם לייצג את צהל ולהציג אותו בתור דבר טוב

כבר היה לי צו ראשון ועדיין לא קיבלתי פרופיל רפואי כי שלחו אותי לעשות כל מני בדיקות ואחר כך אקבל פרופיל אבל אני מניחה שזה לא יהיה 21 (לצערי), יותר לכיוון ה45 נראלי...
הם גם ביקשו ממני בצו לחתום על משהו ולא ממש קראתי וחתמתי כי החיילת ממש הלחיצה אותי ואני לא כל כך בטוחה מה זה אומר...

השאלה היא איך מתחילים? מה כדאי לי לעשות? לפנות לועדת מצפון או על סעיף נפשי או על מה?
העניין הוא שגם ההורים שלי לא בדיוק יודעים על הדעות שלי בנושא וגם עדיף שלא ידעו... אין לי יותר מדי כוונות לספר להם

אני ממש לא יודעת מה לעשות אם זה ואין לי יותר מדי אנשים לפנות אליהם עם עזרה, אני גם לא הכי מכירה אנשים שמתמודדים עם זה...
אורח

Re: איך מתחילים?

הודעהעל ידי אורח » 29 יולי 2012 19:08

על מה קיבלת 45?
תיקראי פה מהפוסטים - יש את כל מה שאת צריכה - סיפורים של אנשים על התהליך, למה מפחדים מפרופיל 21, טארגט 21 שמסביר בידיוק את כל התהליך ואיך להתנהג.
כדאי לך לקבוע תור לקב"ן בלשכת גיוס (לא יודע מספרים אבל תנסי להתקשר למספר של הצו ראשון ולהשיג תור לקב"ן) תלכי באזרחות לפסיכיאטר ותעשי מה שטארגט 21 לימדו אותך - תקבלי המלצה ממנו לא לשרת על סעיף דיכאון ועם זה תבואי לפגישה עם הקב"ן.
לדעתי תספרי להורים כמה שיותר מוקדם, תטפטפי לאט לאט ותסבירי כמה קשה לך נפשית - הם ישלימו עם זה.
בוטנים
יצירת קשר:

הודעהעל ידי בוטנים » 31 יולי 2012 09:30

עדיין לא קיבלתי פרופיל, אני צריכה לעשות השלמה (כבר היתה לי אחת אבל הם מטרטרים)
אני מניחה שאקבל 45 על תת משקל, בעיות ברכיים, גב, מפרקים(גמישות יתר), בעיית לב קלה ועוד הרבה דברים שנחשבים קלים ולא מספקים בשביל פרופיל 21...

אני לא ממש יודעת מה זה טארגט 21? תוכל להסביר?
qwert
יצירת קשר:

הודעהעל ידי qwert » 01 אוגוסט 2012 21:48

http://kodeks.arabblogs.com/index1.html

זה מדריך, תעברי בקידוד לעברית - מסבירים שם הכל.
בוטנים
יצירת קשר:

הודעהעל ידי בוטנים » 03 אוגוסט 2012 20:47

וואו, אני לא הכי מבינה במחשבים, תוכל להסביר איך מקדדים את זה?

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 19 אורחים