השתחררתי :) כמה שאלות

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

....
יצירת קשר:

השתחררתי :) כמה שאלות

הודעהעל ידי .... » 29 יולי 2012 21:59

בשעה טובה אחרי מסע מפרך השתחררתי. יש לי כמה שאלות:
1. ישבתי בכלא 10 ימים(בגלל עריקות) כשאני עם פרופיל נפשי. זה בסדר?
2. האם מגיעות לי הטבות כלשהן? מענק? משהו? (רשום שהייתי 5 חודשים)
3. בהתנהגות רשום: 'לא מניחה את הדעת'... למה? הייתי חייל ממושמע בסך הכל, בגלל העריקות אולי? זה מצדיק? - גם בהערכה לא רשום כלום. למה?
4. אני חושש ממה שאמרתי ב3, כי הבנתי שבקורות חיים מצרפים תעודת שחרור וכאלה.. מדאיג אותי שלא יחשבו שאני לא מקצועי ו'לא מניח את הדעת'.

תודה ושבוע טוב!
אורח

Re: השתחררתי :) כמה שאלות

הודעהעל ידי אורח » 29 יולי 2012 23:56

.... כתב:בשעה טובה אחרי מסע מפרך השתחררתי. יש לי כמה שאלות:
זה ממש לא בסדר!!! מחר לך ותתלונן שיחזירו לך את הימים שישבת כי זה בניגוד לחוק!!!!!!!!!!! חוק זה חוק!!!!!!!!!
3. בהתנהגות רשום: 'לא מניחה את הדעת'... למה? הייתי חייל ממושמע בסך הכל, בגלל העריקות אולי? זה מצדיק? - גם בהערכה לא רשום כלום. למה?
ערקת, ישבת בכלא, אבל היית חייל ממושמע בסך הכל אה? וואלעק אתה, מה שנקרא לידת עכוז.....
4. אני חושש ממה שאמרתי ב3, כי הבנתי שבקורות חיים מצרפים תעודת שחרור וכאלה.. מדאיג אותי שלא יחשבו שאני לא מקצועי ו'לא מניח את הדעת'.
אתה מתבלבל בין תעודת שיחרור לבית תמונת עירום של אחותך, תצרף את הדבר הנכון ידביל!!!!!!!!!!!

תודה ושבוע טוב!
אורח

הודעהעל ידי אורח » 30 יולי 2012 10:12

אורח כתב:
.... כתב:בשעה טובה אחרי מסע מפרך השתחררתי. יש לי כמה שאלות:
זה ממש לא בסדר!!! מחר לך ותתלונן שיחזירו לך את הימים שישבת כי זה בניגוד לחוק!!!!!!!!!!! חוק זה חוק!!!!!!!!!
ערקת, ישבת בכלא, אבל היית חייל ממושמע בסך הכל אה? וואלעק אתה, מה שנקרא לידת עכוז.....
אתה מתבלבל בין תעודת שיחרור לבית תמונת עירום של אחותך, תצרף את הדבר הנכון ידביל!!!!!!!!!!!

תודה ושבוע טוב!

אני אבדוק את העניין של הכלא.. מסתומרת חוק? איפה יש חוק שאומר את זה, או מה החוק אומר בעצם? (שאדע על מה אני מתלונן)

וצודק חח, דיברתי על התעודת הערכה... זה משהו שאף אחד לא יצטרך?
narkison123
יצירת קשר:

הודעהעל ידי narkison123 » 31 יולי 2012 23:18

תתאר את הפגישה שלך עם הפסיכיאטר ומה אמרת לו ??

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 16 אורחים