קבלו תמיליטריסט הבזוי וההזוי הזה!!!

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

Coleworld
יצירת קשר:

קבלו תמיליטריסט הבזוי וההזוי הזה!!!

הודעהעל ידי Coleworld » 30 יולי 2012 20:48

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4261855,00.html

קדימה להיכנס ולהפציץ בתגובות!!!
וישי

Re: קבלו תמיליטריסט הבזוי וההזוי הזה!!!

הודעהעל ידי וישי » 30 יולי 2012 21:37

Coleworld כתב:http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4261855,00.html

קדימה להיכנס ולהפציץ בתגובות!!!

תדפוק תראש בקיר, לך תסביר לבן אדם כזה שצבא זה לא מבחן לחיים ולא דוגמה לשום דבר. אם הוא מעדיף להעסיק עובד רסר שעשה 3 שנים מאשר מישהו שהוציא תואר ב3 שנים האלה אז שיהיה לו בהצלחה.
ASDAS23

הודעהעל ידי ASDAS23 » 31 יולי 2012 12:39

חחחחחחחחחחח
Donnie Darko
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Donnie Darko » 31 יולי 2012 18:01

זה למה הישראלים הם עם של טמבלים שחושבים על ערכים ולא על כסף ואז נמצאים בחובות מפה ועד לטיזינבי ומאשימים את הממשלה בפאקים שלהם
ולמרות המינוס הענקי בבנק ממשיכים לטוס לחו''ל ולשבת בבתי קפה לכו תבינו את הפיגור

שלא יתפלאו שהם פושטים תרגל אפילו את ההכנסות שלהם הם לא יודעים לנהל ולאזן את זה לעומת ההוצאות שלא נדבר על לנהל עסק...אידיוטים עם אפס ידע בכלכלה וערכים משכונת מצוקה

מדברים על כמה שלהתגייס זה חוק וזה חובה אבל בעצמם עוברים על חוקים אחרים עם של צבועים שרק מזיינים במוח
Coleworld
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Coleworld » 31 יולי 2012 20:10

Donnie Darko כתב:זה למה הישראלים הם עם של טמבלים שחושבים על ערכים ולא על כסף ואז נמצאים בחובות מפה ועד לטיזינבי ומאשימים את הממשלה בפאקים שלהם

שלא יתפלאו שהם פושטים תרגל אפילו את ההכנסות שלהם הם לא יודעים לנהל ולאזן את זה לעומת ההוצאות שלא נדבר על לנהל עסק...אידיוטים עם אפס ידע בכלכלה וערכים משכונת מצוקה

מדברים על כמה שלהתגייס זה חוק וזה חובה אבל בעצמם עוברים על חוקים אחרים עם של צבועים שרק מזיינים במוח

העם הכי פראייר בעולם זה אנחנו... מי שהולך לפי החוקים של המדינה נדפק, אני יודע שהמעסיק הזה הוא מיעוט כי לרוב לא באמת אכפת אבל עדיין זה מפתיע שדבר כזה מפורסם באתר חדשות... ואפילו שזוהי עבירה על החוק הוא ימשיך עם השטויות שלו.. מעצבן גם שהמדינה הזאת היא "מדינת צבא" ואנשים לא מבינים שאת כל הג'ובניקים שמתבטלים לא צריך!! רק היום אנשים ממחזור של שנה שעברה מהבית ספר שלי מעלים תמונות שהם בקירייה רואים טלויזיה ומשחקים פוקר... איך זה להגן על המדינה?! אנשים פשוט מטומטמים נשבע לך!!
אורח

הודעהעל ידי אורח » 31 יולי 2012 23:15

ילדותי ביותר.
וזה למה אי אפשר להתווכח איתם.
Donnie Darko
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Donnie Darko » 01 אוגוסט 2012 15:19

Coleworld כתב:
Donnie Darko כתב:זה למה הישראלים הם עם של טמבלים שחושבים על ערכים ולא על כסף ואז נמצאים בחובות מפה ועד לטיזינבי ומאשימים את הממשלה בפאקים שלהם

העם הכי פראייר בעולם זה אנחנו... מי שהולך לפי החוקים של המדינה נדפק, אני יודע שהמעסיק הזה הוא מיעוט כי לרוב לא באמת אכפת אבל עדיין זה מפתיע שדבר כזה מפורסם באתר חדשות... ואפילו שזוהי עבירה על החוק הוא ימשיך עם השטויות שלו.. מעצבן גם שהמדינה הזאת היא "מדינת צבא" ואנשים לא מבינים שאת כל הג'ובניקים שמתבטלים לא צריך!! רק היום אנשים ממחזור של שנה שעברה מהבית ספר שלי מעלים תמונות שהם בקירייה רואים טלויזיה ומשחקים פוקר... איך זה להגן על המדינה?! אנשים פשוט מטומטמים נשבע לך!!

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4262431,00.html

כך, ידידיי, חי הישראלי הממוצע. וזה עוד נחשב "מעמד ביניים" שחי טוב יחסית, אתם לא רוצים לדעת מזה מעמד העוני ומשפחות דלות תקציב. בואו נגיד את זה ככה אפריקה לא רחוקה מזה באיכות חיים..

לא יודע מה איתכם, אני לא ממש רוצה לדמיין את עצמי עוד 10~15 שנה עם חובות מפה ועד לטיזינבי תוך כדי שיש לי משפחה עם 3 ילדים לפרנס. וזה עוד במקרה הטוב.. אלה אנשים שלא ידעו עוד הנאה מה היא לעולם...הם כלואים בתוך מעגל שלא ייגמר.

זאת מדינה ללא עתיד.

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 26 אורחים