עזרה עם הפסיכיאטר.

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

Dr.Kill
יצירת קשר:

עזרה עם הפסיכיאטר.

הודעהעל ידי Dr.Kill » 14 אוגוסט 2012 19:44

זה הנושא שלי בהרחבה:
viewtopic.php?f=2&t=13322

עכשיו נקבע לי פגישה עם הפסיכיאטר תחילת שבוע הבא ומכאן הסיפור נגמר לגמרי (יציאה על 21).

נפגשתי עם הפסיכיאטר בעבר אחרי שקיבל חוות דעת מחרא קב"ן. עכשיו אני עם אחלה קב"ן אבל אני מפחדת שבגלל שהפסיכיאטר פגש אותי כבר, הוא קיבל רושם לא נכון וידפוק לי את היציאה על 21. אני יודעת ששאלתי מישהו בנושא הקודם שלי מה דעתו אבל אני רוצה לשמוע עוד, כי הפסיכיאטר הזה די מרגיז בלשון המעטה ואני רוצה רק שזה יגמר כמה שיותר מהר.

אז מה כדאי לי לומר לו ומה להגיד אם הוא מתעקש על טיפול בתרופות נגד דיכאון בתוך הצבא כמו שהציע בפעם הקודמת?
Coleworld
יצירת קשר:

Re: עזרה עם הפסיכיאטר.

הודעהעל ידי Coleworld » 14 אוגוסט 2012 20:51

Dr.Kill כתב:זה הנושא שלי בהרחבה:

עכשיו נקבע לי פגישה עם הפסיכיאטר תחילת שבוע הבא ומכאן הסיפור נגמר לגמרי (יציאה על 21).

נפגשתי עם הפסיכיאטר בעבר אחרי שקיבל חוות דעת מחרא קב"ן. עכשיו אני עם אחלה קב"ן אבל אני מפחדת שבגלל שהפסיכיאטר פגש אותי כבר, הוא קיבל רושם לא נכון וידפוק לי את היציאה על 21. אני יודעת ששאלתי מישהו בנושא הקודם שלי מה דעתו אבל אני רוצה לשמוע עוד, כי הפסיכיאטר הזה די מרגיז בלשון המעטה ואני רוצה רק שזה יגמר כמה שיותר מהר.

אז מה כדאי לי לומר לו ומה להגיד אם הוא מתעקש על טיפול בתרופות נגד דיכאון בתוך הצבא כמו שהציע בפעם הקודמת?

לא להסכים לשום טיפול תרופתי... ולהישאר נחושה שהמטרה שלך היא לצאת מהצבא ולא תתפשרי
Dr.Kill
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Dr.Kill » 14 אוגוסט 2012 23:03

Coleworld כתב:
Dr.Kill כתב:זה הנושא שלי בהרחבה:

לא להסכים לשום טיפול תרופתי... ולהישאר נחושה שהמטרה שלך היא לצאת מהצבא ולא תתפשרי

זה מה שניסיתי בפעם הקודמת. והוא פשוט אמר שאם אני לא מסכימה לתרופות, אין מה לעשות.
tavoriko
יצירת קשר:

הודעהעל ידי tavoriko » 15 אוגוסט 2012 01:14

תשקרי לו תגידי לו שיש לך בן משפחה רופא והוא אמר לך שתרופות פסיכיאטריות יהרסו לך את המוח (הן באמת עושות את זה) ואת לא רוצה לסכן את העתיד הבריאותי/נפשי שלך
אורח

הודעהעל ידי אורח » 15 אוגוסט 2012 13:02

זה לא משנה שכבר ראית את הפסיכיאטר בעבר.
בעיות נפשיות הולכות ומחמירות . ואם כבר להפך- הוא יראה שהמצב שלך לא משתפר ואת תשוב מגיעה אליו אז הוא לא ינפנף אותך.
כלל האצבע במיקרים של חזרה לפסיכיאטר/קב"ן שלא רצה להוציא אותך זה להחמיר את המצב שהיה לך בפגישה האחרונה.
אם הוא יראה שאת במצב רע ושהקב"ן המליץ על 21 הוא גם יתחשב.

בקשר לכדורים - את יכולה להגיש שאת מפחדת לקחת כדורים לא מסוגלת אפילו לבלוע אותם שאת לא רוצה שידפק לך לגמרי המוח ושהרופא/ משפחה שלך אמרו לך שזה יהפוך אותך לזומבית או כל דבר בסגנון.
mark18
יצירת קשר:

הודעהעל ידי mark18 » 15 אוגוסט 2012 15:18

זה שאת מסרבת לכדורים יכול לתת רושם שאת לא באמת רוצה להיתמודד עם הבעיה שלך, אלא רק לצאת מהצבא.
לדעתי יותר פשוט להסכים לכדורים (בלי באמת לקחת אותם) הפסיכיאטר איתן לך גימלים ופגישות חוזרות כל מה שאת צריכה לעשות זה להסביר לו שהכדורים לא עזרו לך והמצב שלך החמיר. רוב הסיכויים שאחרי שהפסיכיאר יראה שהכדורים לא עזרו לך, הוא ימליץ לשחרר אותך.
qwert
יצירת קשר:

הודעהעל ידי qwert » 15 אוגוסט 2012 18:57

לדעתי לא נשמע רעיון טוב להסכים לכדורים - ינסו תקופת זמן לראות אם את מתקדמת ואולי ינסו סוגים/מינונים שונים - נשמע כמו בזבוז זמן. אני אמרתי שאני אף פעם לא לוקח כדורים ואני לא אוהב דברים לא טבעיים, שאני מפחד שזה ישפיע עליי וישנה את מי שאני לאיזה בובה חסרת מוח כמו ילדים על ריטלין.
כמו שאמרו לפני תראי החמרה - אין מה לפחד מהפסיכיאטר אפילו אם הוא חרא. אם את מראה את הסימנים הנכונים אין לו ברירה אלא להוציא אותך - ואם את חושבת שהוא עושה לך דווקא אפשר גם לקבול פסיכיאטרים על החלטות שגויות.
Dr.Kill
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Dr.Kill » 16 אוגוסט 2012 10:49

אוקיי. אני אנסה. תודה רבה לכולם.

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו־ 10 אורחים