שאלה לגבי ברה"ן

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

baliSwag
יצירת קשר:

שאלה לגבי ברה"ן

הודעהעל ידי baliSwag » 27 אוגוסט 2012 15:42

אנשים פה כל הזמן אומרים ללכת לברה"נ, אבל היום הייתי שם והם לרוב, מקבלים אנשים רק מבסיסים במרכז ששייכים אליהם.
אני אמנם נכנסתי אחרי הרבה בלאגן ולא ויתרתי להם, אבל עדיין זה לא עזר לי כל כך כי הפסיכיאטר התעצבן על זה שהוא צריך לבדוק אותי למרות שאני לא קשור אליו והוא התייחס אלי כמו זין, לא שנעלבתי פשוט הוא כתב דברים לא נכונים כמו זה שאני מחייך.

השאלה שלי: לכל אלה שאומרים פה לאנשים ללכת לברה"ן, לאנשים שבאמת היו שם ולא קשורים למקום (יעני בעיקר קרביים שמשרתים בצפון ובדרום) הכניסו אותכם? אם כן איך? כי לדעתי נכנסתי אחרי הרבה מזל וצירוף מקרים אבל אם אני בא לשם עוד שבוע אני כנראה לא אכנס.

בנוסף אני עכשיו עמוק בתהליך ואנשים שיצאו לא במזל אלא בעבודה קשה ומעוניינים לעזור, תשלחו לי בבקשה הודעה פרטית.

אני כבר סדירניק הרבה זמן
אורח

Re: שאלה לגבי ברה"ן

הודעהעל ידי אורח » 27 אוגוסט 2012 15:58

לא יודע לגבי השאלות שלך אבל מה לגבי הבסיס שלך? לא נותנים לך קב"ן?
ואם אתה הולך על קטע של מחשבות אובדניות, שמעתי פה על בנאדם שפשוט הלך לביקור רופא, כולו דיכאוני ואמר שהוא כל הזמן רואה את עצמו מתאבד - קופץ מהחלון, שובר את המנורת פלורסנט וחותך את עצמו, תולה את עצמו מהדלת וכאילו כל דבר חולני ואפשרי שבסביבה- יחד עם סימנים של דיכאון - שלחו אותו למיון לפסיכיאטר וקיבל המלצה ל21. שווה ניסיון.
baliSwag
יצירת קשר:

הודעהעל ידי baliSwag » 27 אוגוסט 2012 16:21

פסיכיאטר אזרחי לא שווה הרבה, כמו שכתבתי יש לי כבר חוות דעת מפסיכיאטר אזרחי, אבל צריך המלצה של גורם צבאי.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 27 אוגוסט 2012 18:44

אם אתה בסדיר אתה יכול להשיג בבסיס בקלות לא? אני לא מבין את הבעיה?
לבקש מהמפקד בדחיפות, אפילו לפתוח "בנוהל התאבדות" כדי שיבין אם הוא מנפנף אותך, אם עדיין מתעלמים לפנות לגורמים מעליו, או לרופא יחידה שיפנה אותך לקבן, אם המשרד של הקבן אצלך בבסיס פשוט כנס לשם ותתחיל להתלונן, או לקצין העיר על ההתעלמות, או אפילו לקבול לא משנה את מי.
לירות לכל הכיוונים עד שמשהו יפגע.
baliSwag
יצירת קשר:

הודעהעל ידי baliSwag » 27 אוגוסט 2012 22:02

ביחידה שלי אין בכלל קבן, יש עם זה איזו בעיה אבל לא משנה, אני יכול באמת בקלות יחסית להשיג קבן, אבל זה שאתה משיג קבן לא אומר שהוא יפנה אותך לפסיכיאטר. וכן אני יורה לכל הכיוונים כאילו אין מחר אבל אני מחפש עוד כיוונים
אורח

הודעהעל ידי אורח » 27 אוגוסט 2012 23:34

אם אתה יכול להשיג בקלות קבן, ואומר לו דברים נכונים הוא חייב לתת לך פסיכיאטר. וזה בטוח.
אתה לא צריך עוד כיוונים, אלא אם נפלת על קבן מנייאק שבכוונה אפילו שצריך לא נותן לך פסיכיאטר.
קראת את המדריך טרגט 21? http://kodeks.arabblogs.com/index1.html
אורח

הודעהעל ידי אורח » 28 אוגוסט 2012 05:01

כן אני מכיר אץת המסמך בעל פה אבל כמו שאמרת בעצמך, רוב הקבנים הם זונות שקרניות
גונזילה

הודעהעל ידי גונזילה » 28 אוגוסט 2012 17:10

לא יודע מה יש לאנשים פה מברה"ן תל השומר .
נפגשתי שם עם קבן איזה 15 פעם וכול פעם אני רואה שמגיעים אנשים לא מבסיסם שברהן תל השומר מטפל בהם ורבים עם הפקידות ו90% מהפעמים לא מכנסים אותם .
בכללי כדאי לצאת בימינו צריך לדעתי נוהל התאבדות + המלצה מפסכיאטר אזרחי .
או פשוט ללכת לקב"ן איזה 30 פעם לשגע אותו בלי הפסקה .
אני עשיתי את שניהם .
anonn
יצירת קשר:

הודעהעל ידי anonn » 29 אוגוסט 2012 00:36

גונזילה כתב:לא יודע מה יש לאנשים פה מברה"ן תל השומר .
נפגשתי שם עם קבן איזה 15 פעם וכול פעם אני רואה שמגיעים אנשים לא מבסיסם שברהן תל השומר מטפל בהם ורבים עם הפקידות ו90% מהפעמים לא מכנסים אותם .
בכללי כדאי לצאת בימינו צריך לדעתי נוהל התאבדות + המלצה מפסכיאטר אזרחי .
או פשוט ללכת לקב"ן איזה 30 פעם לשגע אותו בלי הפסקה .
אני עשיתי את שניהם .

שאלה. אם אני נפקד וקיבלתי המלצה מפסיכיאטר אזרחי, והקב"ן הרגיל שלי שאני איתו בטיפול, לא יכול לקבל אותי עד שאני לא מסיים נפקדות, אל מי אני פונה אם לא לברה"ן?

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו־ 37 אורחים