קיבלתי זימון לקב"ן!!!

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

Coleworld
יצירת קשר:

קיבלתי זימון לקב"ן!!!

הודעהעל ידי Coleworld » 30 אוגוסט 2012 12:07

אז כניראה שהצבא מאד הזדרז והיום בבוקר קיבלתי זימון לקב"ן (אני עדיין מלש"ב)

הבעיה: החארות רוצים שאני יתגייס ב 19 לנובמבר, הזימון נקבע ל 7 בנובמבר, מה לעשות?! להגיד שהמצב לא טוב וצריך להקדים? צריך עזרה מאד חשוב אנשים!!
אורח

Re: קיבלתי זימון לקב"ן!!!

הודעהעל ידי אורח » 30 אוגוסט 2012 16:49

Coleworld כתב:אז כניראה שהצבא מאד הזדרז והיום בבוקר קיבלתי זימון לקב"ן (אני עדיין מלש"ב)

הבעיה: החארות רוצים שאני יתגייס ב 19 לנובמבר, הזימון נקבע ל 7 בנובמבר, מה לעשות?! להגיד שהמצב לא טוב וצריך להקדים? צריך עזרה מאד חשוב אנשים!!

זה לא מאוד חשוב, ואתה לא כזה חשוב..... אולי זה חשוב לך אבל אתה יכול לאכול חרא.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 31 אוגוסט 2012 00:00

אם תשתמט כמה חודשים, לא נראה לי יעשו לך משהו...
Coleworld
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Coleworld » 31 אוגוסט 2012 00:20

אורח כתב:אם תשתמט כמה חודשים, לא נראה לי יעשו לך משהו...

.... אתה אפילו קראת? אמרתי יש לי זימון ב 7 בנובמבר... ה 19 זה התאריך גיוס, אני שואל האם כדאי להקדים? או האם בפגישה עצמה הקב"ן יידחה לי את הגיוס מכיוון שאני יראה לו שאני לא כשיר והוא יידחה את הגיוס עד לפגישה עם הפסיכי?
dudu_dudu
יצירת קשר:

הודעהעל ידי dudu_dudu » 31 אוגוסט 2012 00:22

שלח שוב את החוות דעת יחד עם בקשה לפגישה דחופה עם קב"ן
zanzuri123
יצירת קשר:

הודעהעל ידי zanzuri123 » 31 אוגוסט 2012 16:31

ואלה אתם מצחיקים אותי אתם כל הזמן אומרים תפקססו ככה תשלחו ככה אין בן אדם בדכאון ובמצב לא טוב יעשה את הדברים האלה ילך לפקסס לקבל חוות דעת בן אדם בדכאון אין לו כח לעשות כלום בחיים בטח שלא להתחיל לפקסס לצבא דברים וללכת לקבל חוות דעת מפסיכיאטר אזרחי זה נראה לי מוזר
Coleworld
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Coleworld » 31 אוגוסט 2012 19:14

zanzuri123 כתב:ואלה אתם מצחיקים אותי אתם כל הזמן אומרים תפקססו ככה תשלחו ככה אין בן אדם בדכאון ובמצב לא טוב יעשה את הדברים האלה ילך לפקסס לקבל חוות דעת בן אדם בדכאון אין לו כח לעשות כלום בחיים בטח שלא להתחיל לפקסס לצבא דברים וללכת לקבל חוות דעת מפסיכיאטר אזרחי זה נראה לי מוזר

אולי זה מוזר.... אבל כל עוד הצד השני מקבל את זה, זה ממש לא משנה בכל מקרה יש לך משהו להוסיף שקשור לעיניין? או שרק דודו צדיק בסדום?
Coleworld
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Coleworld » 01 ספטמבר 2012 14:43

zanzuri123 כתב:יש לךי עוד הרבה מה להגיד ימעפןן

אתה פשוט אפס...
בן   
יצירת קשר:

הודעהעל ידי בן    » 03 ספטמבר 2012 12:13

מוזר.. אני קיבלתי סידור לתור לקב"ן בדיוק שהבאתי להם את החוות דעת של הפסיכולוגית.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 03 ספטמבר 2012 13:03

אתה יכול לבקש שיקדימו לך את הקב"ן אבל לא בטוח שיתייחסו אליך.
אם תעשה עבודה טובה אצל הקב"ן יהיה בסדר ולא יגייסו אותך.
במקרה הכי גרוע אם לא הלך לך עם הקב"ן אתה תמיד יכול לראות קב"ן ביום הגיוס
Coleworld
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Coleworld » 03 ספטמבר 2012 13:33

אורח כתב:אתה יכול לבקש שיקדימו לך את הקב"ן אבל לא בטוח שיתייחסו אליך.
אם תעשה עבודה טובה אצל הקב"ן יהיה בסדר ולא יגייסו אותך.
במקרה הכי גרוע אם לא הלך לך עם הקב"ן אתה תמיד יכול לראות קב"ן ביום הגיוס

אני ינסה להתקשר אלינם היום ולבקש... אני פשוט לא רוצה לדחות את זה עד הרגע האחרון, שאלה לי אלייך אורח, אם אצל הקב"ן שזה שבוע וחצי לפני הגיוס אני מצליח להעביר לו שיש בעיה, האם הוא ידחה לי אוטומטית את הגיוס? או איך זה עובד?
dudu_dudu
יצירת קשר:

הודעהעל ידי dudu_dudu » 03 ספטמבר 2012 22:16

תראה משהו....לי היה גיוס יום ראשון\שני והיה לי זימון לקב"ן יום חמישי שרצה לראות אותי דחוף, ולאחר הפגישה איתו הוא אמר לי שהוא ממליץ לשחרר אותי...
אז זה תלוי עד כמה תרשים את הקב"ן שאתה לא מסוגל לשרת שהוא יחליט לשחרר אותך לגמריי או פשוט לעביר לך את הגיוס למועד שבו מתגייסים חיילים עם בעיות נפשיות וכו'...

אם המטרה שלך 21, והקב"ן מעביר לך את תאריך הגיוס אז זה ככל הנראה יהיה למחווה אלון אני לא סגור על זה....בקיצור זו טירונות שממש בצפון הרחוק של הארץ ושם יש כאלה עם בעיות נפשיות וכל מיני מסכנים כאלה, ואין שם מפקדים, אלא מפקדות.
מה שמוזר בטירונות הזו זה שזו טירונות 02,אבל ואבל גדול היא נמשכת חודשיים כמעט.....

אם אתה תתנגד לכך אתה צריך ללכת שוב פעם לפסיכיאטר אזרחי ולשלוח חוות דעת שנית על מנת לקבל זימון נוסף לקב"ן, בחוות דעת תרחיב שמצבך גרוע ביותר ויש לך מחשבות אובדניות בגלל הצבא בלבד..(אתה צריך להדגיש את זה).

בדרך כלל לא משתחררים בפגישה הראשונה...גם לא מלשבים...לכן זה תלוי עד כמה תרשים את הקב"ן שאינך מסוגל לשרת....אם אתה רוצה באמת להשתחרר בפגישה הראשונה אני ממליץ לך לפעול כך:
שהקב"ן שואל אותך שאלות אתה לא יוצר איתו קשר עין...תסתכל על הריצפה במשך כל השיחה, תענה תשובות ב2-3 מילים אפילו 1 אם אפשר...בטון דיבור חלש שבקושי שומעים..ואם הוא שואל אותך שאלה מכשילה אתה לא חייב לענות אתה יכול להגיד לעצמך בקול מאוד חלש-- "מה זה משנה כבר" או "לא יודע"...ותנסה לפעמים גם לא לענות לעיניין...המשפט היחידי המלא שאתה יכול וצריך להגיד זה שאם תתגייס אתה תפגע בעצמך.

בהצלחה.
Coleworld
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Coleworld » 04 ספטמבר 2012 00:12

dudu_dudu כתב:תראה משהו....לי היה גיוס יום ראשון\שני והיה לי זימון לקב"ן יום חמישי שרצה לראות אותי דחוף, ולאחר הפגישה איתו הוא אמר לי שהוא ממליץ לשחרר אותי...
אז זה תלוי עד כמה תרשים את הקב"ן שאתה לא מסוגל לשרת שהוא יחליט לשחרר אותך לגמריי או פשוט לעביר לך את הגיוס למועד שבו מתגייסים חיילים עם בעיות נפשיות וכו'...

אם המטרה שלך 21, והקב"ן מעביר לך את תאריך הגיוס אז זה ככל הנראה יהיה למחווה אלון אני לא סגור על זה....בקיצור זו טירונות שממש בצפון הרחוק של הארץ ושם יש כאלה עם בעיות נפשיות וכל מיני מסכנים כאלה, ואין שם מפקדים, אלא מפקדות.
מה שמוזר בטירונות הזו זה שזו טירונות 02,אבל ואבל גדול היא נמשכת חודשיים כמעט.....

אם אתה תתנגד לכך אתה צריך ללכת שוב פעם לפסיכיאטר אזרחי ולשלוח חוות דעת שנית על מנת לקבל זימון נוסף לקב"ן, בחוות דעת תרחיב שמצבך גרוע ביותר ויש לך מחשבות אובדניות בגלל הצבא בלבד..(אתה צריך להדגיש את זה).

בדרך כלל לא משתחררים בפגישה הראשונה...גם לא מלשבים...לכן זה תלוי עד כמה תרשים את הקב"ן שאינך מסוגל לשרת....אם אתה רוצה באמת להשתחרר בפגישה הראשונה אני ממליץ לך לפעול כך:
שהקב"ן שואל אותך שאלות אתה לא יוצר איתו קשר עין...תסתכל על הריצפה במשך כל השיחה, תענה תשובות ב2-3 מילים אפילו 1 אם אפשר...בטון דיבור חלש שבקושי שומעים..ואם הוא שואל אותך שאלה מכשילה אתה לא חייב לענות אתה יכול להגיד לעצמך בקול מאוד חלש-- "מה זה משנה כבר" או "לא יודע"...ותנסה לפעמים גם לא לענות לעיניין...המשפט היחידי המלא שאתה יכול וצריך להגיד זה שאם תתגייס אתה תפגע בעצמך.

בהצלחה.

וואי דודו תודה גבר, שאלה אחרונה, איך שילבת בשיחה את "אם אני אתגייס אני אפגע בעצמי" האם הוא שואל אותך משהו שמוביל אותך לומר זאת? או שאתה פשוט הכנסת את זה לשיחה?
dudu_dudu
יצירת קשר:

הודעהעל ידי dudu_dudu » 04 ספטמבר 2012 11:06

הכנסתי את זה לשיחה...
אבל אם הוא שואל אותך אם יש לך בדרך כלל מחשבות אובדניות....תגיד שרק לאחרונה בגלל הצבא.....

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 14 אורחים