עזרה בבקשה

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

lala55
יצירת קשר:

עזרה בבקשה

הודעהעל ידי lala55 » 01 ספטמבר 2012 23:26

אהלן חברה התחלתי בתור לוחם ביחידה מובחרת, לאחר 3 חודשים יצאתי, אני לא יתחיל לחפור אבל ההסבר ללמה יצאתי מלוחמה הוא בגלל שהבנתי שלהיות לוחם בצהל זה חארטה אחת גדולה והיחס שנותנים לך הוא עוד יותר חארטה והחלטתי שבאמת לא רוצה להיות לוחם.. הורידו אותי למפקדה של היחידה שבה הייתי בתור נהג חמשושים אחד ל5... הבנתי שזה גם לא בשבילי ואמרתי נשלוף את הקלף.. לפני הצבא הייתי מטופל בכדורים נגד דיכאון לא משהו רציני והסתרתי את זה כדי שלא יורידו לי פרופיל, כמו כן גם ביום הגיוס הצטיידתי ממכתב מהפסיכיאטר שטענה שברגע שאני ירגיש מצוקה לשלוף אותו ללא הרף... כמובן שאחרי חודשיים בערך שהייתי נהג וסבלתי שלפתי את המכתב וטענתי שאני בדיכאון מול הקבן שהפנה אותי לפסיכיאטר שלו בכלל עשיתי הצגה שלמה וטענתי לו שאני לוקח 3 כדורים בעודי לוקח כדור אחד ביום... הוא הוריד לי אוטומטי את הפרופיל ל64 עם סעיף ליקוי נפשי ונתן לי ת"ש 2... לאחר מכן המשכתי לחפור למפקדי ואמרתי להם שאני לא רוצה לשרת ביחידה בשום אופן בכל תפקיד שהוא, ואני רוצה לעבור לבסיס קרוב לבית ושאני רוצה לדבר עם הפסיכיאטר שוב כמובן שהם ענו כמו שתמיד הצבא עונה: " אנחנו נדבר עם הקבן ונחזור אליך", כמובן שידעתי שזה בכלל לא מעניין אותם והם לא יטרחו אפילו לדבר עם הקבן כדי לקבוע לי פגישה ואני מבחינתם ימשיך להיות נהג, חיכיתי יומיים, שלוש ארבע, לא חוזרים אלי... הייתי נפקד 3 ימים ואמרתי להם שאין בכוונתי לחזור עד שלא יתנו לי שיחה עם פסיכיאטר וכמובן שהביאו לי.. אמרו לי שהפגישה שלי במאזי בשעה 10 בבוקר בענף בריאות הנפש, עכשיו פה הם כבר התחילו להגזים חיכיתי שעה שעתיים שלוש ומה מסתבר שהרופא שאליו הוזמנתי טוען שלא קבעתי אליו טור.. כמובן שהתבכיינתי לו ואמרתי לו שמצבי מאוד קשה ואני חייב לראות אותו במיידי והוא הבין שאין לו ברירה.. בקיצור נתנו לי איזה פסיכיאטר מילואימניק מטומטם שלא מבין כלום מהחיים שלו סיפרתי לו תקשיים סיפרתי לו מה אני מרגיש והוא אמר אני מצטער אחי אני מילואמניק אני לא יכול לעזור לך ואני רואה שממש קשה לך אבל אני יעביר את זה לקבן שלך.. יום אחרי חזרתי ליחידה והם טענו שאני עדיין חייב להישאר שם בשום אופן לא הסכמתי ואמרתי להם שאני ימות לפני שאני ישרת פה אמרו לי לבוא מחר ליחידה מחר ב11 ושרוב הסיכויים שיפלטו אותי למאזי... אני כבר לא ידעו אם להאמין להם או לא יש מצב גדול שמחר אני יבוא והם שוב ישקרו לי בפנים.. החלום שלי באמת שיפלטו אותי למאזי ומשם אני יגיע לבסיס שאני מפנטז עליו כבר חצי שנה: נחשונים... השאלה שלי היא מה הסיכוי שבמאזי אני יבקש להגיע לבסיס הזה ויתנו לי.... כמה אני יצטרך לשבת בכלא בשביל זה? ואם יגידו לי שאני יצטרך לצאת לקורס מסויים ורק לאחר מכן אוכל להגיע לבסיס הזה האם להאמין לזה או שזה רק בשביל להשתיק אותי ? מה אתם אומרים להגיע למאזי ולא להתפנות משם עד שלא יתנו לי נחשונים ?

שאלה נוספת חשובה מאוד... רציתי לשאול מה קורה אחרי שבן אדם אשר נפקד מהיחידה שלו למשך כשבוע בסביבות ה4-5, חוץ מזה שיש לו דפוק של כמעט שלוש חודש, איך הצבא מתייחס אליו ? זה שהיחידה תפלוט אותי ממנה את זה אני יודע השאלה היא שאחרי 4-5 נפקדויות וישיבה ארוכה במעצר ובכלא איך הקצין מיון נגיד מתייחס אליך במאזי ? בתור בן אדם בעייתי שיקבל מה שהוא רוצה כי בפעמים הבאות שהוא יהיה נפקד הוא פשוט יעוף מהצבא ? סתם נקודה למחשבה
תודה רבה לכל העונים ושיהיה המשך שבוע טוב
dudu_dudu
יצירת קשר:

Re: עזרה בבקשה

הודעהעל ידי dudu_dudu » 02 ספטמבר 2012 13:39

תעשה טובה לעמצך וצא על 21 בשביל מה אתה סובל לחינם?....אתה לא רואה איך שמים עלייך ועל הקשיים שלך זין אחד גדול?
lala55
יצירת קשר:

הודעהעל ידי lala55 » 02 ספטמבר 2012 22:03

אני יודע אחי אבל חשבת מה יהיו ההשלכות שאני יצא מהצבא על 21 נפשי וכן אני מדבר איתך על מקומות עבודה אפילו הפשוטים ביותר וגם סתם ללכת ברחוב ועם כל זה שהמדינה והמערכת התייחסה אליך כמו כלב וכמו זין להגיד לעצמך לפחות עשיתי בשבילה משהו...
כמובן שבלי תעודת שיחרור שהולכת איתך כל החיים בערך ובלי כלום... עדיף לנסות להילחם ולעשות בעיות שיעבירו אותי לבסיס שאני יעשה בו בית זונות ואחרי זה לקבל תעודת שיחרור ומענק שיחרור וגם להשלים בגרויות על חשבון הצבא ופסיכומטרי... נשאר לי בסה"כ עוד שנתיים ועדיף לסיים אותם ולנצל מהצבא את מה שאפשר עם כל החרא שהוא מאכיל אותך ואפשר לנצל מהצבא הרבה מאוד...

אגב יום חמישי מעבירים אותי למאזי ומשם אני כבר מניח שיביאו לי נחשונים גם אם זה ידרוש ממני להיכנס לכלא 15 פעם... ברגע שאני מגיע לנחשונים זה בית זונות אחד גדול, משמה אני כבר יסתדר
dudu_dudu
יצירת קשר:

הודעהעל ידי dudu_dudu » 03 ספטמבר 2012 09:07

קח תקרא:
viewtopic.php?f=2&t=8

לגביי העבודות אתה יכול להגיד למעסיקים שיצאת על רפואי...הם לעולם לא יכולים לדעת על איזו בעיה רפואית, וגם בפטור עצמו לא מצויינת הבעיה, אלא רק רשום שהפטור רפואי.

ותראה, המדינה הזאת לא שמה על כאלה ששירתו אפילו ביחידות ההכי מובחרות שיש, אז למה אתה חושב שמישהו ישים עלייך ששירתת בתור ג'ובניק ששווה לתחת? סליחה שאני ככה מתאר את זה, אבל למדינה הזאת אין הערכה לאף אחד לא משנה מה עשית בצבא, תחשוב על זה ותסתכל קצת סביבך...
גם למעסיקים לא הכי אכפת אם עשית צבא או לא (הייתי בכמה ראיונות כבר), אלא להפך הם מעדיפים עובדים שלא יברחו להם למילואים פתאום משום מקום...
lala55
יצירת קשר:

הודעהעל ידי lala55 » 03 ספטמבר 2012 22:33

אחי קראתי את זה 200 פעם, זה לא קשור לראיונות עבודה, אני חושב שאם אני ישתחרר מהצבא ואני יכול להשתחרר אם אני רוצה... אני פשוט לא יוכל להסתכל על עצמי במראה וכן אני יודע שהצבא מתייחס אלינו כמו הסודנים בעיקר החיל הירוק שאותו אני באמת שונא, אני מדבר איתך על ההרגשה העצמית מעבר ל"כתם" שאתה מנסה להסביר לי שהוא לא עושה אבל זה לא מה שחשוב לי מה שחשוב לי זה נטו ההרגשה העצמית שלי שחברים שלי שירתו בתור לוחמים או תומכי לחימה בבסיסים סגורים ורק אני יגיד להם מהצד יצאתי מהצבא עדיף לסיים את השנתיים האלה בתור הג'ובניק הכי מגעיל שיש ואני גם חייל בעייתי אני יודע שלא תהיה להם בררה אלא לתת לי מה שאני רוצה, וכן תוך כדי הצבא אני יוכל להמשיך לעבוד ולחסוך קצת כסף לשפר 3 בגרויות ולעשות פסיכומטרי, הצבא לא כך כך מפריע לי תאמת כי אני יודע שאני יהיה בבסיס שהוא מטר מהבית שלי ואני יהיה שם בדיוק לשעה וחצי שעתיים לא יותר וינצל את כל מה שמגיע לי מהצבא... לבוא ולהגיד אני שובר תכלים יוצר מהצבא על 21 זה לא הכי חכם לפני שבדקת טוב טוב מה האופציות הנוספות...

מה שכן אני לא פוסל אם ימשיכו להתנהג אלי כמו לפח אשפה ויעשו לי דווקא אני יכנס בהם הכי חזק שזה אומר לצאת מהצבא, אבל אני לא רוצה שזה יקרה פשוט יום ראשון הבא אני צריך להתייצב במאזי לקצין ששמה ישבצו אותי בנחשונים גם אם זה דורש לעשות כל דבר במאזי אני כבר יוכל למשוך...
dudu_dudu
יצירת קשר:

הודעהעל ידי dudu_dudu » 05 ספטמבר 2012 13:39

תעשה מה שאתה חושב.. אני אמרתי את שלי.

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו־ 21 אורחים