מיואש

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

Sufadev
יצירת קשר:

מיואש

הודעהעל ידי Sufadev » 06 ספטמבר 2012 15:04

אשכול קודם:
viewtopic.php?f=2&t=13366

בהמשך לאשכול הקודם שפתחתי,יצאתי מהיחידה (הדחה על רקע רפואי),וכרגע אני עדיין עם פרופיל 97 ובבקום בקצין מיון כנראה ישלחו אותי לקרבי,אני ממש לא רוצה קרבי ואני גם לא מבין למה כל הרופאים לא מקשיבים למה שהאורטופד קבע -הורדת פרופיל לפי סעיף ליקוי 46613,הם פשוט לא מוכנים לתת לי ועדה רפואית לא יודע למה. אחרי ההדחה מהיחידה אמרו לי ללכת הביתה והם יתקשרו אליי כבר לחזור לעשות טופס טיולים וכו' ואז לבקו"ם.
נראהלי שעניין הועדה הרפואית יקח עוד הרבה זמן אם בכלל,איך אני יורד לג'וב?! אני רוצה להישאר בצבא אבל ממש לא בקרבי.
אין לי מושג מזה קבן,קה"ס או פרופיל נפשי ומה ההשפעות שלהם..הייתי מאוד שמח אם הייתם אומרים לי מה כל דבר עושה.
אני רוצה לרדת לתפקיד במודיעין או תפקיד עם עבודה במחשבים כדי לצאת אחרי הצבא להיי טק ולא לעשות תפקיד של אפסנאי/ספר שלא יצא לי ממנו כלום.

בבקשה עזרה..אני כבר מיואש לא יודע מה לעשות עם המערכת הצבאית
אורח

Re: מיואש

הודעהעל ידי אורח » 06 ספטמבר 2012 15:25

Sufadev כתב:אשכול קודם:
viewtopic.php?f=2&t=13366

בהמשך לאשכול הקודם שפתחתי,יצאתי מהיחידה (הדחה על רקע רפואי),וכרגע אני עדיין עם פרופיל 97 ובבקום בקצין מיון כנראה ישלחו אותי לקרבי,אני ממש לא רוצה קרבי ואני גם לא מבין למה כל הרופאים לא מקשיבים למה שהאורטופד קבע -הורדת פרופיל לפי סעיף ליקוי 46613,הם פשוט לא מוכנים לתת לי ועדה רפואית לא יודע למה. אחרי ההדחה מהיחידה אמרו לי ללכת הביתה והם יתקשרו אליי כבר לחזור לעשות טופס טיולים וכו' ואז לבקו"ם.
נראהלי שעניין הועדה הרפואית יקח עוד הרבה זמן אם בכלל,איך אני יורד לג'וב?! אני רוצה להישאר בצבא אבל ממש לא בקרבי.
אין לי מושג מזה קבן,קה"ס או פרופיל נפשי ומה ההשפעות שלהם..הייתי מאוד שמח אם הייתם אומרים לי מה כל דבר עושה.
אני רוצה לרדת לתפקיד במודיעין או תפקיד עם עבודה במחשבים כדי לצאת אחרי הצבא להיי טק ולא לעשות תפקיד של אפסנאי/ספר שלא יצא לי ממנו כלום.

בבקשה עזרה..אני כבר מיואש לא יודע מה לעשות עם המערכת הצבאית

אתה אומר שאתה רוצה להישאר בצבא אז קודם כל את אף אחד לא מעניין מה אתה רוצה, ודבר שני אתה תאכל הרבה חרא ותקבל הרבה זלזול אז כדאי שתפסיק לבכות כי יש לך עוד 3 שנים של זה.
dudu_dudu
יצירת קשר:

הודעהעל ידי dudu_dudu » 06 ספטמבר 2012 15:38

חחחחחח כמה שאלות-- למה אתה חושב שדווקא לך יתנו להיות בתפקיד במודיעין או משהו במחשבים?מה הנתונים שלך בדיוק?

- יש לך קשרים בצבא? כי אם לא אז שכח מכל הפנטזיות שלך....אתה חי באשליות מה אתה חושב שישר אחרי הצבא אתה תעבוד בהייטק?אתה לא בממר"ם, לא ב8200 או משהו בסגנון אז למה שיקחו אותך להייטק בדיוק? אתה צריך גם נתונים מתאימים מהצו ראשון שגם הם לפעמים לא תמיד מבטיחים לך תפקיד או משהו נוצץ....אני מכיר לא מעט שיש להם נתונים מעולים והם סתם אוכלים הרבה חרא....אם אתה מקומבן או משהו אז לך על זה אם לא אז שכח מזה....לא משנה אפילו אם יש לך את הנתונים הטובים ביותר חחחחח
Sufadev
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Sufadev » 06 ספטמבר 2012 15:43

נתונים יש..והכוונה הייתה שלא משנה הייטק לא הייטק הפואנטה היא לא לעשות תפקיד של אפסנאי אלה משהו שיתרום לעתיד.

קוד: בחר הכל

אתה אומר שאתה רוצה להישאר בצבא אז קודם כל את אף אחד לא מעניין מה אתה רוצה, ודבר שני אתה תאכל הרבה חרא ותקבל הרבה זלזול אז כדאי שתפסיק לבכות כי יש לך עוד 3 שנים של זה.

אם אין לך משהו חכם להגיד פשוט סתום תפה
dudu_dudu
יצירת קשר:

הודעהעל ידי dudu_dudu » 06 ספטמבר 2012 15:46

הכל טוב ויפה שיש לך מטרות...אבל הצבא שם על זה ז**....המטרה הראשונית של הצבא זה שתיהיה חייל קרבי....במיוחד שיש לך פרופיל 97...

אם אתה אפסנאי או ג'וב מעפן אחר באמת כדאי לך לצאת מהצבא...פשוט בזבוז זמן ענק...אל תצפה מהם לאיזה תפקיד נוצץ ...
Sufadev
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Sufadev » 06 ספטמבר 2012 16:49

קודם כל השאיפה היא לרדת לג'וב.
אני לא מבין למה רופאי יחידה מתווכחים עם החלטת אורטופד ולא נונתנים לי ועדה להורדת פרופיל כמו שהאורופד אמר.
מה אני אמור לעשות מול הקצין מיון שהוא יגיד לי שאני הולך לקרבי?..פשוט לדפוק נפקדות?..מה לעשות
vishskin
יצירת קשר:

הודעהעל ידי vishskin » 06 ספטמבר 2012 17:48

מה הפז"מ שלך?
עשית טירונות 02 או יותר מזה?

במידה ולא עשית טירונות שהיא מעל 02 או שהפז"מ שלך מעל חצי שנה יש סיכוי גבוהה מאוד שתקבל תומכ"ל ולא קרבי. ג'וב בלי קה"ס/פרופיל/בעיות משמעת לא תקבל.
dudu_dudu
יצירת קשר:

הודעהעל ידי dudu_dudu » 06 ספטמבר 2012 18:44

עזוב אותך אורטופד ושטויות...גם אני בזמנו רציתי ללכת על הקטע הזה כדי לקבל תפקיד של ג'ובניק...
עד שהבנתי שהפרופיל ההכי נמוך שיכול לצאת לי מזה זה 72...שנחשב גם לפרופיל ההכי גרוע בצהל ..אז צפה לקבל את התפקידים ההכי מגעילים שיש..כמו- חימוש,חיל האוויר טכני, שיריון,תותחנים ועוד כמה תפקידי פח...
אם אה רוצה להיות האבא של הג'ובניקים פגישה אחת טובה עם קב"ן תסדר לך הכל...
כל מה שאתה צריך לעשות זה לשלוח חוות דעת מפסיכולוג אזרחי או קופת חולים שבה תציר שאתה נמצא בדכאון וחששות עקב הגיוס..
Sufadev
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Sufadev » 07 ספטמבר 2012 00:02

פזם 5 וחצי חודשים רובאי 02....

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 14 אורחים