רוצה לצאת מהצבא, עוד לא מגוייס

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

Deceiver
יצירת קשר:

רוצה לצאת מהצבא, עוד לא מגוייס

הודעהעל ידי Deceiver » 09 ספטמבר 2012 20:45

היי,
היום אני בן 20, סיימתי את הלימודים שלי בגיל 19.
אז הסיפור אהבה שלי עם צה"ל מתחיל דווקא ברגל ימין בגיל 18, ברגע שקיבלתי צו ראשון,
הבעיה היית שאז לקחתי רקוטאן(תרופה נגד פצעי בגרות) שהיה חשש לכבד אז אמרו לי תסיים את הטיפול תעשה בדיקה שהכל בסדר ותתגייס, בזמן הזה החלטתי שאני מנסה עתודה, עכשיו כשנרשמתי עשו לי כבר בעיות אך לבסוף נתנו לי לעשות פסיכומטרי במועד חריג ביולי וזהו,
חודש לפני הבחינה אני מקבל ציון מהצבא שאומרים לי שאני לא בעתודה עקב נתונים אישיים...
אחרי הרבה מאבקים איתם הודיעו לי שזה סופית שאני לא בעתודה וחבל לי על הזמן, נכון לאותו הרגע שילמתי כבר על הפסיכומטרי וזה הוריד לי את המוטיבציה ללמוד.

שלושה ימים לפני הבחינה מתקשרים אליי שוב ומודיעים לי שהטעות היית שלהם, שבמחשב זה לא הופיע שקיבלתי מועד חריג אז עכשיו אני יכול לגשת לבחינה.... 3 ימים בלי ללמוד אני ידעתי שלא אצליח וצדקתי קיבלתי 493. ואז הבנתי שאני מתגייס אז ביקשתי דחייה שאוכל לטוס ולהנות לפני הגיוס(דחייה היית ל3 חודשים עד לנוב 11)
במהלך התקופה הזאת עשיתי כמה בדיקות וגילו אצלי מיגרנה כרונית(שידעתי אליה תמיד אבל אף פעם לא היה רציני כמו פעם), הצבא נתן לי עוד 3 חודשי דחייה... עד לינואר 2012, עשיתי בדיקות והכל וגם בזמן הזה למדתי לפסיכומטרי וקיבלתי 635, מה שמקנה לי מקום ללמוד בטכניון. בינואר 2012 עשו לי ועדה רפואית ושם הקורדיאולוג שלהם עשה לי קורדיאוגרמה וראה משהו מוזר ושלח אותי לרופא אזרחי ושוב דחייה של 3 חודשים!!!
אחרי בדיקות וזה, עדיין לא מצאו אצלי משהו אבל אני במעקב כי הרופא האזרחי הבין שאני לא מבלבל אף אחד ובאמת משהו מפריע
במאי 2012 החלטתי לנסות ללכת לעתודה נוספת(הראי יש לי ציון מתאים והכל, כל מה שצריך זה להוסיף את השם שלי ברשימה וזהו)
הצבא החליט שלא לנכון לעשות את זה ואחרי ריב מאוד גדול אמרתי שאני לא רוצה להגייס ומשום מה קיבלתי עוד דחייה על כלום!

מה שמביא אותנו לתאריך הזה, בעוד יומיים יש לי ועדה רפואית ועוד פגישה בקשר לגיוס,

עכשיו המצב שלי בבית הוא כזה:
אמא שלי על נכות של 100% מוכרת, עם שיתוק של צד שמאל לחלוטין,מה שמחמיר עם הזמן ומקשה עליי ללכת לצבא(פירוט בהמשך)
יש לי 3 אחים(אחד בן 18) ועוד שניים בני שנתיים
המצב הכלכלי בשפל(הלוואות של 70 אלף ואף יותר) מה שלא מאפשר לילדים ללכת לגן, אח שלי שיש לו בעיות סמים והצבא יודע עליהם
עכשיו אבא שלי עובד מהבוקר עד השעות המאוחרות של הערב(בזמן הזה אני מטפל בילדים ובאמא שלי,אח שלי פעם בבית פעם לא אבלאף פעם לא עוזר)
כשאבא שלי מסיים לעבוד, אנחנו מתחלפים ואני יוצא לעבודה כדי לעזור כלכלית בבית( כל חודש סכום של 2000 ויותר אני מביא להורים, ניתן לראות פירוט משיכות בבנק)

עכשיו כל המצב הזה מאוד מקשה אליי ללכת לצבא כי המדינה לא רוצה לשים לאמא שלי מטפלת אלוהים יודע למה
ואני חייב לשמור עליה בשעות הבוקר וערב מה שפוסל ממני את הדבר היחידי שהצבא יכול להציע לי שהוא יומיות.

אני רוצה להביא מסמכים שמאמתים את כל המצב שלי בבית ולקבל אי התאמה על מצב הבית(יש את זה למישהו שאני מכיר והמצב שלו בערך קשה כמו שלי, אבל לא מסתכלים לבעיות של אחרים)

סבא שלי גם על נכות של 100% וגם עיוורון בעין ימין, ולכן אפילו סבתא שלי שהיא קרובת משפחה היחידה שלנו לא יכולה לעזור כי היא עוזרת לסבא שלי

איך אני יוצא מהצבא, אני רוצה לצאת, מעדיף על אי התאמה מאשר על קב"ן אבל אני חייב לעזור בבית זה הדבר הכי קדוש לי וחשוב לי.

הבעיה שאין לי זמן לבזבז לנסיעות, לראיונות עם קב"ן/משקית ת"ש או שיכלאו אותי(כי את זה הם ירצו לעשות) כי בזמן שאני אשרוף המצב של אמא שלי יגיע לקריטי ביותר שיגרום לאבא שלי להפסיד ימי עבודה וגם לי לחוסר ימי עבודה ובכך להידרדרות של המצב הכלכלי.

בזמן האחרון(תקופה של חודשיים) יש לי לחץ חזק בלב וגם דיכאון מאוד גדול בגלל זה(הלחץ בלב כנראה מחרדה או משהו כזה או באמת יש לי בעיות רפואיות)

איך לעזאזל אני מסביר לצבא שאני פשוט לא אתאים להם ורק ידרדרו אותי נפשית ורפואית עם הגיוס שלהם

מצטער על החפירה אבל אני ממש ממש בלחץ, לכל מי שקרא הכל תודה רבה על הזמן שהקדשתם
Deceiver
יצירת קשר:

Re: רוצה לצאת מהצבא, עוד לא מגוייס

הודעהעל ידי Deceiver » 09 ספטמבר 2012 20:49

עוד משהו ששכחתי לציין, לאמא שלי יש בעיות לב גם, וגם לסבא שלי(שזה נבעה הנכות שלו),
אז הבעיות לב עוברות תורשתית(גם לסבא רבה ובכל המשפחה שלהם ועד אלינו)

שזה גרום לי להיכנס לדיכאון ולחץ בנוסף בקשר ללב
vishskin
יצירת קשר:

הודעהעל ידי vishskin » 09 ספטמבר 2012 21:08

תראה אני לא מכיר את האפשרות של לצאת מהצבא על בסיס קשיים משפחתיים אבל גם יצא לי לשמוע דברים דומים לזה בעבר.
תבקש עזרה מרשת הליווי, הם מנוסים בהרבה מאוד מקרים אינדוודואלים של אי התאמה, אני לא בטוח מה הלינק לעמוד הליווי אבל אני מקווה שמי שיגיב אחרי ידע ויפרסם.

דבר אחד שאני יודע לגבי וועדות אי התאמה זה שהם מלקטים את כל המידע שיש להם עליך, בעיקר בקשות פרט (כגון עתודה) ומידע אחר שיש להם לגביך והם מתחשבים בו בוועדה, לדוגמה פציפיסט שביקש להתמיין לחי"ר חודשיים לפני הוועדה כנראה לא יוכר כפציפיסט וכו'.
זה עלול להקשות עליך כי היה לך מוטיבציה בעבר לשרת ועוד בתפקיד נדרש (שחשוב לצהל).

בהנחה (ואני מאוד מקווה בשבילך שזה לא יקרה) שלא יכירו בבעיות שלך ועדיין ירצו לגייס אותך, יש את האפשרות לעריקויות כאשר בסופן תשלח למעצר, שם יש סיכוי סביר שגחל"ת תמליץ לשחרור (אל תבנה על זה אבל תזכור שזאת אופציה).

אמינות זה דבר חשוב מאוד, כמו גם הוכחות. גם אם תגיד משהו 1000 פעמים בלי הוכחות יהיה לך קשה מאוד לקבל את מה שאתה רוצה. תדאג שיהיה איתך תמיד מידע כולל לגבי כל אדם במשפחה שלך, מצב בריאותי ונפשי, חשוב שידעו (ויוכח גם) שאם אתה תתגייס אז הלך על המשפחה שלך.

בכל מקרה הייתי ממליץ לא להתגייס ולהתחיל להצהיר על בעיות נפשיות כבר עכשיו ליתר ביטחון.
Coleworld
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Coleworld » 09 ספטמבר 2012 21:35

Deceiver כתב:היי,
אז הסיפור אהבה שלי עם צה"ל מתחיל דווקא ברגל ימין בגיל 18, ברגע שקיבלתי צו ראשון,
הבעיה היית שאז לקחתי רקוטאן(תרופה נגד פצעי בגרות) שהיה חשש לכבד אז אמרו לי תסיים את הטיפול תעשה בדיקה שהכל בסדר ותתגייס, בזמן הזה החלטתי שאני מנסה עתודה, עכשיו כשנרשמתי עשו לי כבר בעיות אך לבסוף נתנו לי לעשות פסיכומטרי במועד חריג ביולי וזהו,
חודש לפני הבחינה אני מקבל ציון מהצבא שאומרים לי שאני לא בעתודה עקב נתונים אישיים...
אחרי הרבה מאבקים איתם הודיעו לי שזה סופית שאני לא בעתודה וחבל לי על הזמן, נכון לאותו הרגע שילמתי כבר על הפסיכומטרי וזה הוריד לי את המוטיבציה ללמוד.

שלושה ימים לפני הבחינה מתקשרים אליי שוב ומודיעים לי שהטעות היית שלהם, שבמחשב זה לא הופיע שקיבלתי מועד חריג אז עכשיו אני יכול לגשת לבחינה.... 3 ימים בלי ללמוד אני ידעתי שלא אצליח וצדקתי קיבלתי 493. ואז הבנתי שאני מתגייס אז ביקשתי דחייה שאוכל לטוס ולהנות לפני הגיוס(דחייה היית ל3 חודשים עד לנוב 11)
במהלך התקופה הזאת עשיתי כמה בדיקות וגילו אצלי מיגרנה כרונית(שידעתי אליה תמיד אבל אף פעם לא היה רציני כמו פעם), הצבא נתן לי עוד 3 חודשי דחייה... עד לינואר 2012, עשיתי בדיקות והכל וגם בזמן הזה למדתי לפסיכומטרי וקיבלתי 635, מה שמקנה לי מקום ללמוד בטכניון. בינואר 2012 עשו לי ועדה רפואית ושם הקורדיאולוג שלהם עשה לי קורדיאוגרמה וראה משהו מוזר ושלח אותי לרופא אזרחי ושוב דחייה של 3 חודשים!!!
אחרי בדיקות וזה, עדיין לא מצאו אצלי משהו אבל אני במעקב כי הרופא האזרחי הבין שאני לא מבלבל אף אחד ובאמת משהו מפריע
במאי 2012 החלטתי לנסות ללכת לעתודה נוספת(הראי יש לי ציון מתאים והכל, כל מה שצריך זה להוסיף את השם שלי ברשימה וזהו)
הצבא החליט שלא לנכון לעשות את זה ואחרי ריב מאוד גדול אמרתי שאני לא רוצה להגייס ומשום מה קיבלתי עוד דחייה על כלום!

אמא שלי על נכות של 100% מוכרת, עם שיתוק של צד שמאל לחלוטין,מה שמחמיר עם הזמן ומקשה עליי ללכת לצבא(פירוט בהמשך)
המצב הכלכלי בשפל(הלוואות של 70 אלף ואף יותר) מה שלא מאפשר לילדים ללכת לגן, אח שלי שיש לו בעיות סמים והצבא יודע עליהם
עכשיו אבא שלי עובד מהבוקר עד השעות המאוחרות של הערב(בזמן הזה אני מטפל בילדים ובאמא שלי,אח שלי פעם בבית פעם לא אבלאף פעם לא עוזר)
כשאבא שלי מסיים לעבוד, אנחנו מתחלפים ואני יוצא לעבודה כדי לעזור כלכלית בבית( כל חודש סכום של 2000 ויותר אני מביא להורים, ניתן לראות פירוט משיכות בבנק)

עכשיו כל המצב הזה מאוד מקשה אליי ללכת לצבא כי המדינה לא רוצה לשים לאמא שלי מטפלת אלוהים יודע למה
ואני חייב לשמור עליה בשעות הבוקר וערב מה שפוסל ממני את הדבר היחידי שהצבא יכול להציע לי שהוא יומיות.

אני רוצה להביא מסמכים שמאמתים את כל המצב שלי בבית ולקבל אי התאמה על מצב הבית(יש את זה למישהו שאני מכיר והמצב שלו בערך קשה כמו שלי, אבל לא מסתכלים לבעיות של אחרים)

סבא שלי גם על נכות של 100% וגם עיוורון בעין ימין, ולכן אפילו סבתא שלי שהיא קרובת משפחה היחידה שלנו לא יכולה לעזור כי היא עוזרת לסבא שלי

איך אני יוצא מהצבא, אני רוצה לצאת, מעדיף על אי התאמה מאשר על קב"ן אבל אני חייב לעזור בבית זה הדבר הכי קדוש לי וחשוב לי.

הבעיה שאין לי זמן לבזבז לנסיעות, לראיונות עם קב"ן/משקית ת"ש או שיכלאו אותי(כי את זה הם ירצו לעשות) כי בזמן שאני אשרוף המצב של אמא שלי יגיע לקריטי ביותר שיגרום לאבא שלי להפסיד ימי עבודה וגם לי לחוסר ימי עבודה ובכך להידרדרות של המצב הכלכלי.

בזמן האחרון(תקופה של חודשיים) יש לי לחץ חזק בלב וגם דיכאון מאוד גדול בגלל זה(הלחץ בלב כנראה מחרדה או משהו כזה או באמת יש לי בעיות רפואיות)

איך לעזאזל אני מסביר לצבא שאני פשוט לא אתאים להם ורק ידרדרו אותי נפשית ורפואית עם הגיוס שלהם

בוא ניתן לך בומבה: לצבא לא מזיז הביצה השמאלית על המצב המשפחתי/כלכלי שלך... לא אכפת להם מכלום... תצא על פרופיל 21 תקרא טארגט ותשנן לפני כן אתה צריך להוציא חוות דעת מפסיכיאטר אזרחי או מקופת חולים (יותר זול מהקופה) שירשום לך המלצה שאתה במצב נפשי גרוע שאתה מתכנן להתאבד ושאם יכריחו אותך להתגייס אתה לא תהסס לבצע זאת... קיצר מה שאתה צריך לעשות זה לדבר על המצב הנפשי הרעוע והגרוע שלך ולא להזכיר אפילו במילה את הבעיות האחרות עד כמה שהן קשות... כי לצערי צה"ל כבר מזמן מזמן לא מוסרי ובטח ובטח שלא אנושי ללא שום חמלה ורחמים אז עשה לאמך ואחיך טובה, ותעשה את הצעד לכיוון 21 בהצלחה ותעדכן :)
vishskin
יצירת קשר:

הודעהעל ידי vishskin » 09 ספטמבר 2012 23:22

Coleworld כתב:בוא ניתן לך בומבה: לצבא לא מזיז הביצה השמאלית על המצב המשפחתי/כלכלי שלך... לא אכפת להם מכלום... תצא על פרופיל 21 תקרא טארגט ותשנן לפני כן אתה צריך להוציא חוות דעת מפסיכיאטר אזרחי או מקופת חולים (יותר זול מהקופה) שירשום לך המלצה שאתה במצב נפשי גרוע שאתה מתכנן להתאבד ושאם יכריחו אותך להתגייס אתה לא תהסס לבצע זאת... קיצר מה שאתה צריך לעשות זה לדבר על המצב הנפשי הרעוע והגרוע שלך ולא להזכיר אפילו במילה את הבעיות האחרות עד כמה שהן קשות... כי לצערי צה"ל כבר מזמן מזמן לא מוסרי ובטח ובטח שלא אנושי ללא שום חמלה ורחמים אז עשה לאמך ואחיך טובה, ותעשה את הצעד לכיוון 21 בהצלחה ותעדכן :)

מלש"ב תצא בחוץ!
הצבא אטום, אבל הבעיות שלך מאוד מאוד קיצוניות וקשה לי להאמין שמישהו יוכל לערער עליהן (שוב פעם, במידה ויהיה לך את ההוכחות הנצרכות), לדעתי שמור פרופיל 21 כתוכנית ב'
הבעיות שלך הן בסיס אפשרי לבעיות נפשיות ככלל ודיכאון בפרט.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 10 ספטמבר 2012 09:19

אתה יכול לנסות ולפרט לועדה הרפואית את המצב הבריאותי שלך ולקוות שישחררו אותך על 21 רפואי. אני בספק שיעבוד , אבל אתה כמובן יכול לנסות.
אי התאמה מקבלים היום על התנהגות רעה בצבא או אם יש לך עבר פלילי כבד. אחרת אין ממש סיכוי.
כל הבעיות הכלכליות שיש לך לא יעזרו לך לצאת מהצבא. תקבל אולי הקלות בשירות ויתנו לך אישור לעבוד - אבל לא תקבל שחרור בגללם.

העצה שלי היא שתקח את כל הצרות שיש לך ותתרגם אותן לקשיים נפשיים.
אתה לא צריך לשקר ולא כלום. הבעיות שתיארת כאן הן בעיות כבדות ומלחיצות ממש. אתה צריך לראות קב"ן ולהסביר לו איך אתה מרגיש. תוציא מהמשוואה את הבעיות הכלכליות והבריאותיות שיש במשפחה, ורק תגיד לו איך אתה מרגיש.
אם הוא יראה שיושב מולו בחור דכאוני עם חרדות ולחץ קיומי (בלי שהוא ידע לגמרי מה הסיבה לכך) הוא יוכל לאשר לך פטור.
השאלה היא כמובן כמה חמור תוכל להראות לו שהמצב שלך.
Deceiver
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Deceiver » 10 ספטמבר 2012 11:23

אז מחר בצבא אני מדבר על בעיות נפשית ולא מעלה שום דבר בקשר למה שכתבתי?

אם כן אשמח לקבל המלצות על מה לשחק עם הקב"ן ומה להגיד לו

ואיפה למצוא טארגט 21?
אורח

הודעהעל ידי אורח » 10 ספטמבר 2012 11:28

Deceiver כתב:היי,

חחחחחח... תביא כמה מסמכים שאתה רוצה הם ילכו ישר לתיקיה ואחרי כמה שנים לגריסה.

זה לא מעניין בצבא אף אחד.

מעדיף? :lol: :lol: :lol:

מה אתה אומר? באמת אין לך זמן?? :P עלק איש עסקים תראו אותו... אין לו זמן.. חחחחחחחחחחח

כן ממש מרשים מישהו הסיפורי סבתא שלך, אולי רק את סבתא שלך באמת... :P

תנסה להסביר לפקידה בת ה- 18 שתראיין אותך, נראה לאן זה יביא אותך :lol: :lol: :lol:

בכיף, תמיד כיף לראות בשר תותחים חדש :P

Deceiver
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Deceiver » 10 ספטמבר 2012 13:05

לזה שמעליי, ממש אבל ממש לא אכפת לי מה אתה או מישהו אחר חושב,
הדברים שכתבתי זה מה יש.

לך אני מאחל המון כסף לתרופות, אבל לך תדע אולי גם זה לא יהיה מספיק לך, רק בריאות חמוד
Deceiver
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Deceiver » 10 ספטמבר 2012 14:33

עוד משהו,
כמו שאמרתי מחר אמורה להיות לי ועדה רפואית עם קורדיאולוג צבאי,
האם כדאי ללכת לשם, כי קב"ן אני בטוח לא אקבל מחר אז אני אצטרך לעשות את זה דרך הטלפון, או שכן ללכת ולהגיד לקורדיאולוג שאני רוצה קב"ן???
אורח

הודעהעל ידי אורח » 10 ספטמבר 2012 15:06

Deceiver כתב:עוד משהו,
האם כדאי ללכת לשם, כי קב"ן אני בטוח לא אקבל מחר אז אני אצטרך לעשות את זה דרך הטלפון, או שכן ללכת ולהגיד לקורדיאולוג שאני רוצה קב"ן???

חחחחחח עלק קורדיאולוג.... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
אפלטון

הודעהעל ידי אפלטון » 10 ספטמבר 2012 18:40

Deceiver כתב:עוד משהו,

אל תתייחס בפורומים האלו תמיד יש אהבלים,בכל מיקרה באמת לרוב הבעיות ת''ש שלך הם לא יתייחסו ברצינות במיוחד לא בטירונות...תלך מחר לוועדה תיהיה מאוד מדוכא שמה ותגזים עם הבעיות הרפואיות אם לא ישחררו אותך ותיהיה בדיכאון רוב הסיכויים שישאלו אותך אם אתה צריך לראות מומחה או קבן,אצל הקבן והפסיכיאטר זה יותר שפת גוף ודיבור ולא באמת מה שאתה מספר,אם באמת יש לך כלכך הרבה בעיות בבית אתה אמור ליהיות שבור מול הקבן ואל תתבייש לבכות (כמובן שתקרא טארגט 21 לפני).
וכן אני משוחרר (כבר שנה) על 21 ביגלל בעיות "נפשיות" אבל תאכלס עשיתי את זה כי היה לי בעיות כלכליות בבית והיום אני לא רואה אף אחד ממטר :)
dudu_dudu
יצירת קשר:

הודעהעל ידי dudu_dudu » 10 ספטמבר 2012 19:47

מה זה הקורדיאולוג הזה??....מה השטויות האלה שהצבא מוכר לך?? אתה לא שם לב שהם רוצים לנפנף אותך?

עכשיו תשמע...יש לך רקע מצויין לצאת על 21....ותאמין לי שההשפעה באזרחות ממש אפס....להפך אם אתה מחפש בעיות בעתיד אז תצא על "אי התאמה"....
כשמעסיק ישאל אותך למה לא עשית צבא?...אתה תוכל להגיד על בעיה רפואית...למעסיק ולאף אחד אחר לא ידע ולא יהיה לו את הזכות לדעת...אך אם אתה רוצה להיות מאבטח או עובד ממשלתי זה גם אפשרי אבל צריך קצת לחכות...ואז להגיד כביכול שמצבך ישתפר...
מה אתה תגיד למעסיק שיצאת על אי התאמה???... אתה יודע איזה אנשים יוצאים בדרך כלל על אי התאמה.???כאלה שיש להם עבר פלילי בדרך כלל...מעסיקים רק ישמעו את זה ויזרקו אותך מכל המדרגות....על פרופיל 21.... שבה תציין שיש לך בעיה רפואית מסויימת לא יעשו לך כלום..להפך ירצו עובד שלא בורח כל כמה זמן למילואים.
עכשיו תפעל כך-- לך לפסיכולוג אזרחי (יקר אבל אתה יכול לקבוע פגישה אפילו מחר) או דרך הקופת חולים (זול) ותבקש מהם חוות דעת לצבא ותציין בפניהים שיש לך דיכאון מאוד עמוק וקשה לקראת הגיוס ולאחרונה יש לך מחשבות אובדניות בגלל הצבא...(תציין שזה בגלל הצבא רק)...ואז תפקסס את החוות דעת לתל השומר כולל דף נוסף שבו תבקש פגישה דחופה עם קב"ן ואז ככל הנראה תקבל זימון...ואז תחזור לפה שוב לקבל עצות כיצד להתנהג אצל קבן.....

תאמין לי שלצאת על אי התאמה זו טעות חייך....ואם אתה רוצה ללכת בה אז נותר לי לאחל לך רק בהצלחה....פטור של פרופיל 21 נפשי...זהו פטור רפואי לכל דבר...כך גם מצויין בתעודת פטור ואף אחד לא יכול לדעת על מה בדיוק יצאת.

ואגב, מה אתה רוצה ללמוד בטכניון בדיוק??? למען האמת הציון פסיכו שלך די בינוני אבל נחמד..
אורח

הודעהעל ידי אורח » 10 ספטמבר 2012 20:47

היי זה אני Deceiver פשוט מחובר מהנייד..

ללמוד בטכניון אני הולך להנדסת תוכנה הציון נמוך כן אבל הבגרויןת טובות.

מחר אני אלך אקווה שאני יהיה מדוכא ואצליח לקבל מהם יחס של קבן
dudu_dudu
יצירת קשר:

הודעהעל ידי dudu_dudu » 10 ספטמבר 2012 21:40

אורח כתב:היי זה אני Deceiver פשוט מחובר מהנייד..

ללמוד בטכניון אני הולך להנדסת תוכנה הציון נמוך כן אבל הבגרויןת טובות.

מחר אני אלך אקווה שאני יהיה מדוכא ואצליח לקבל מהם יחס של קבן

יפה.. אני מבין שבטח הממוצע בגרויות שלך 115+ לא?חח
Deceiver
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Deceiver » 10 ספטמבר 2012 21:55

117
סכם 88.125
מקנה מקום בלימודים אבל הצבא הזה עוד יכול לדפוק הכל..
דוד שלי עושה דוקטורט בטכניון בפיזיקה סידר לי שם מלגות מטורפות וגם עשה לי מערכת ללימודי ערב וגם יש לי אוטו שהוא סידר שאוכל להגיע כל יום בערב ככה
Deceiver
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Deceiver » 11 ספטמבר 2012 08:50

הצלחתי להזיז את הצבא ממני קצת כשאמרתי שאין לי בדיקות ואעשה אותם חודש הבא.

עכשיו יש לי תור אצל פסיכיאטר מקופת חולים ב17 לאוקטובר(חודש הבא)
מה אני מספר לה???
שכל אחד יכתוב את הסיפור שלו פה מה הוא היה אומר ועושה אצל הפסיכיאטר בכדי לקבל חוות דעת שצריך לצאת מהצבא.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 11 ספטמבר 2012 11:20

Deceiver כתב:הצלחתי להזיז את הצבא ממני קצת כשאמרתי שאין לי בדיקות ואעשה אותם חודש הבא.

עכשיו יש לי תור אצל פסיכיאטר מקופת חולים ב17 לאוקטובר(חודש הבא)
מה אני מספר לה???
שכל אחד יכתוב את הסיפור שלו פה מה הוא היה אומר ועושה אצל הפסיכיאטר בכדי לקבל חוות דעת שצריך לצאת מהצבא.

חחחחחחחחחחחחחחחחחחח עלקקקקקקקקקקק שכל אחד יכתוב את הסיפור שלו פה? למה מי אתה בכלל יא גוש חרא עצלן... לך חפש פה זה לא דוד שלך שעושה בשבילך הכל :P
אפס עצלן כמוך בדרך כלל נושר מהלימודים בשנה הראשונה, במיוחד כשבקושי פסיכומטרי הצלחת לעבור בציון בינוני ומטה. :lol: :P
Deceiver
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Deceiver » 11 ספטמבר 2012 11:49

אני מאמין שדווקא את השנה הראשונה אני עוד אעבור בהצטיינות במיוחד שהצלחתי לעבור את כל מבחני המכינה בציון של 117(לאחר הבונוסים)
ובזה שאני מצטיין בגרויות אבל אל תדאג תביא לי את השם שלך שאני אשמור לך משרת מנקה אצלי במשרד עוד 4 שנים תוכל לנקות הכל שם אפילו את הגוש חרא שאני אוציא אתה תנקה

לנושא לא נרשמתי לקורס אף פעם ולקבל 635 ועל גדר כמותי 682 אני חושב שזה מספיק, התקבלתי? אז מה אכפת לי בדיוק.. ובקשר לזה שדוד שלי סידר לי, אני לא יכול לבקש חלק מהמלגות שדוד שלי סידר לי בגלל שאני רק יהיה שנה ראשונה, אז זה שיש לי כסף נוסף ללימודים וגם עוד ישאר לי כסף לעזור בבית מה אכפת לי אז איך סידרו לי את זה??

אולי אתה מקנא אז זה כבר סיפור אחר

מתמטיקה במשקל של 10 קיבלתי 98
פזיקה משקל של 5 קיבלתי 97
אנגלית משקל 5 קיבלתי 100
וכתיבה מדעית קיבלתי 100 במשקל של 2 גם כן

מביא 117, מצטיין בגרויות מצטיין מכינה

אז אולי אפס כמוך צריך עוד לקבל ממני שיעור, אני שם כסף שהציון שלך לא מקנה אפילו מקום באדריכלות
dudu_dudu
יצירת קשר:

הודעהעל ידי dudu_dudu » 11 ספטמבר 2012 12:29

הנה הסיפור שלי הוא בסוף העמוד רק תשים לב:

viewtopic.php?f=2&t=10863

מקווה שתלמד ממנו ואם יש לך שאלות אתה מוזמן לשאול.
פרופילניק

הודעהעל ידי פרופילניק » 11 ספטמבר 2012 13:48

Deceiver כתב:אני מאמין שדווקא את השנה הראשונה אני עוד אעבור בהצטיינות במיוחד שהצלחתי לעבור את כל מבחני המכינה בציון של 117(לאחר הבונוסים)
ובזה שאני מצטיין בגרויות אבל אל תדאג תביא לי את השם שלך שאני אשמור לך משרת מנקה אצלי במשרד עוד 4 שנים תוכל לנקות הכל שם אפילו את הגוש חרא שאני אוציא אתה תנקה

לנושא לא נרשמתי לקורס אף פעם ולקבל 635 ועל גדר כמותי 682 אני חושב שזה מספיק, התקבלתי? אז מה אכפת לי בדיוק.. ובקשר לזה שדוד שלי סידר לי, אני לא יכול לבקש חלק מהמלגות שדוד שלי סידר לי בגלל שאני רק יהיה שנה ראשונה, אז זה שיש לי כסף נוסף ללימודים וגם עוד ישאר לי כסף לעזור בבית מה אכפת לי אז איך סידרו לי את זה??

אנגלית משקל 5 קיבלתי 100

אז אולי אפס כמוך צריך עוד לקבל ממני שיעור, אני שם כסף שהציון שלך לא מקנה אפילו מקום באדריכלות

אני מציע שתיזהר מביטחון עצמי מופרז. למדתי באוניברסיטה מקצועות דומים ואני יכול להגיד שהלימודים באוניברסיטה שונים מאוד מהלימודים לבגרות (ובמכינה) ולפסיכומטרי: החומר רב יותר וברמה גבוהה יותר, ויש ציפייה ליותר לימוד עצמי. גם אלה שהיו מצטיינים בבגרות ובפסיכומטרי לא תמיד מצליחים בלימודים, לפחות בהתחלה. זה לא אומר שלא תצליח, ייתכן בהחלט שכן - אבל זה אומר שכדאי להיות עם האצבע על הדופק, במיוחד בשנה הראשונה לפני שמתרגלים ללימודים.

אני אומר את זה גם כדי שלא תחשוב שאתה מסודר אם יש לך ציונים כאלה במכינה, אלא תזכור להשקיע מאמצים (יותר ממה שדרוש בתיכון), וגם כדי שלא תתייאש אם לא תצליח בהתחלה. בכל מקרה, זחיחות לא טובה לאף אחד.
Deceiver
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Deceiver » 11 ספטמבר 2012 14:03

פרופילניק כתב:
Deceiver כתב:אני מאמין שדווקא את השנה הראשונה אני עוד אעבור בהצטיינות במיוחד שהצלחתי לעבור את כל מבחני המכינה בציון של 117(לאחר הבונוסים)

אנגלית משקל 5 קיבלתי 100

אני מציע שתיזהר מביטחון עצמי מופרז. למדתי באוניברסיטה מקצועות דומים ואני יכול להגיד שהלימודים באוניברסיטה שונים מאוד מהלימודים לבגרות (ובמכינה) ולפסיכומטרי: החומר רב יותר וברמה גבוהה יותר, ויש ציפייה ליותר לימוד עצמי. גם אלה שהיו מצטיינים בבגרות ובפסיכומטרי לא תמיד מצליחים בלימודים, לפחות בהתחלה. זה לא אומר שלא תצליח, ייתכן בהחלט שכן - אבל זה אומר שכדאי להיות עם האצבע על הדופק, במיוחד בשנה הראשונה לפני שמתרגלים ללימודים.

אני אומר את זה גם כדי שלא תחשוב שאתה מסודר אם יש לך ציונים כאלה במכינה, אלא תזכור להשקיע מאמצים (יותר ממה שדרוש בתיכון), וגם כדי שלא תתייאש אם לא תצליח בהתחלה. בכל מקרה, זחיחות לא טובה לאף אחד.

זה ברור, פשוט כשחרא כמוה מגיע ועושה רעש ופוזות זה מטריף, תמיד השנה הראשונה הרבה הרבה יותר קשה אבל גם אותה עוברים
מקווה שהרף ששמתי לעצמי לא יהיה גבוה מדי

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 14 אורחים