הקדימו את הפגישה... אבל לא בהרבה

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

Coleworld
יצירת קשר:

הקדימו את הפגישה... אבל לא בהרבה

הודעהעל ידי Coleworld » 11 ספטמבר 2012 13:43

אז אחרי שחפרתי למיט"ב הקדימו לי את הפגישה ל 23 באוקטובר, החארות רוצים לגייס אותי ב 19 לנובמבר... עכשיו יש לי חוות דעת טובה מאד מהפסיכי האזרחי, רציתי לדעת אם אני עושה את אותו דבר אצל הקב"ן במפגש הוא יכול ישר להעביר אותי לפסיכי צבאי או שהוא ינסה למרוח אותי כי אני קרוב לגיוס?! ואם הוא מעביר אותי לפסיכי האם אוטומטית יידחו לי את הגיוס עד לסיום העיניין? אני ממש צריך עזרה אנשים, מכל מי שעמד מול קב"ן כשהיה מלש"ב, האם זה אפשרי לצאת ממש שנייה לפני הגיוס? תודה לעוזרים
Coleworld
יצירת קשר:

Re: הקדימו את הפגישה... אבל לא בהרבה

הודעהעל ידי Coleworld » 12 ספטמבר 2012 15:45

מישהו?
dudu_dudu
יצירת קשר:

הודעהעל ידי dudu_dudu » 12 ספטמבר 2012 21:48

Coleworld כתב:אז אחרי שחפרתי למיט"ב הקדימו לי את הפגישה ל 23 באוקטובר, החארות רוצים לגייס אותי ב 19 לנובמבר... עכשיו יש לי חוות דעת טובה מאד מהפסיכי האזרחי, רציתי לדעת אם אני עושה את אותו דבר אצל הקב"ן במפגש הוא יכול ישר להעביר אותי לפסיכי צבאי או שהוא ינסה למרוח אותי כי אני קרוב לגיוס?! ואם הוא מעביר אותי לפסיכי האם אוטומטית יידחו לי את הגיוס עד לסיום העיניין? אני ממש צריך עזרה אנשים, מכל מי שעמד מול קב"ן כשהיה מלש"ב, האם זה אפשרי לצאת ממש שנייה לפני הגיוס? תודה לעוזרים

בטח שאפשרי...אותי שיחררו בתור מלש"ב ממש כמה ימים לפני הגיוס החדש שקבעו לי ...
קרא את הסיפור שלי בדף הבא, רק שים לב שהסיפור שלי בתחתית הדף:

viewtopic.php?f=2&t=10863

ציינתי שם גם איך להתנהג עם קב"ן.

בהצלחה!
Coleworld
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Coleworld » 12 ספטמבר 2012 23:31

dudu_dudu כתב:
Coleworld כתב:אז אחרי שחפרתי למיט"ב הקדימו לי את הפגישה ל 23 באוקטובר, החארות רוצים לגייס אותי ב 19 לנובמבר... עכשיו יש לי חוות דעת טובה מאד מהפסיכי האזרחי, רציתי לדעת אם אני עושה את אותו דבר אצל הקב"ן במפגש הוא יכול ישר להעביר אותי לפסיכי צבאי או שהוא ינסה למרוח אותי כי אני קרוב לגיוס?! ואם הוא מעביר אותי לפסיכי האם אוטומטית יידחו לי את הגיוס עד לסיום העיניין? אני ממש צריך עזרה אנשים, מכל מי שעמד מול קב"ן כשהיה מלש"ב, האם זה אפשרי לצאת ממש שנייה לפני הגיוס? תודה לעוזרים

בטח שאפשרי...אותי שיחררו בתור מלש"ב ממש כמה ימים לפני הגיוס החדש שקבעו לי ...
קרא את הסיפור שלי בדף הבא, רק שים לב שהסיפור שלי בתחתית הדף:

http://newprofile.org/forum/viewtopic.php?f=2&t=10863

ציינתי שם גם איך להתנהג עם קב"ן.

בהצלחה!

תודה רבה דודו :)

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 18 אורחים