בבקשה חברים, מחר פגישה עם פסיכיאטר צבאי! צריך עזרה דחוף!!

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

dani571
יצירת קשר:

בבקשה חברים, מחר פגישה עם פסיכיאטר צבאי! צריך עזרה דחוף!!

הודעהעל ידי dani571 » 15 אוקטובר 2012 23:16

ערב טוב לכולם,
בגלל השעה אני מאוד מקווה שמישהוא יהיה מוכן לעזור ולענות לי על זה כי אני צריך תשובה עד מחר..
היום התקשרו אליי ואמרו לי שיש לי מחר זימון לפסיכאטר צבאי בשעה 11, והיו בטוחים ששלחו לי זימון בדואר, אבל כרגיל הצבא עושה מלא פשלות, וגיליתי על זה רק היום..
את הזימון לפסיכיאטר קיבלתי מהקב"ן שכבר הייתי אצלו פעם אחת אחרי שהפסיכיאטר האזרחי שלי נתן לי דיאגנוז והקב"ן אמר לי שיביאו לי זימון לפסיכיאטר..
ישלי כמה שאלות..
1) איני מעוניין כרגע לצאת על פרופיל 21, המטרה שלי למחר היא להוציא לא פחות ולא יותר מת"ש 7! מה אני צריך להגיד לו כדי לא להגזים ולקבל 21 אלה רק להוריד פרופיל לבערך 45 ולקבל ת"ש 7??
2) אני יסביר לכם את זה ככה, אני מעדיף שבטעות אני ייקבל פרופיל 21 מאשר שבטעות לא ייצא לי מזה כלום (בטעות בגלל שאני רוצה רק ת"ש 7 ולא לצאת..).
עכשיו השאלה עד כמה המשחק צריך להיות טוב בשביל שלא יהיה מוגזם? אני יודע שלא להסתכל לו ישירות לעיניים למשך הרבה זמן, לשחק עם הידיים כול הזמן, לכרסם ציפורניים, לדבר חלש, באיטיות ועם תקיעות באמצע... אני גם לא הולך לישון בלילה כדי לבוא אליו עייף עם שקיות ולהגיד לו שאני כבר כמה חודשים לא מצליח לישון נורמלי וזאת עייפות מצטברת, נרדם בכול מקום... מה עוד אני יכול לעשות בשביל שזה יהיה אמין? בבקשה תעזרו לי.. הייתי בטוח שיהיה לי מספיק זמן ללמוד על זה אבל זה בא אליי כול כך בבום הדבר הזה ולא הספקתי כלום.. בלילה אני יישב וייקרא אבל אני מבקש גם עזרה ממכם..
3) כמה זמן השיחה עם הפסיכיאטר? הוא הולך לשאול אותי הכול מהכול או שרק קצת רקע? ומה אחרי זה?

זה בעיקר כול השאלות שלי, תודה רבה לעונים, זה מאוד חשוב לי!!
אורח

Re: בבקשה חברים, מחר פגישה עם פסיכיאטר צבאי! צריך עזרה דחוף!!

הודעהעל ידי אורח » 16 אוקטובר 2012 00:01

dani571 כתב:ערב טוב לכולם,
בגלל השעה אני מאוד מקווה שמישהוא יהיה מוכן לעזור ולענות לי על זה כי אני צריך תשובה עד מחר..
היום התקשרו אליי ואמרו לי שיש לי מחר זימון לפסיכאטר צבאי בשעה 11, והיו בטוחים ששלחו לי זימון בדואר, אבל כרגיל הצבא עושה מלא פשלות, וגיליתי על זה רק היום..
את הזימון לפסיכיאטר קיבלתי מהקב"ן שכבר הייתי אצלו פעם אחת אחרי שהפסיכיאטר האזרחי שלי נתן לי דיאגנוז והקב"ן אמר לי שיביאו לי זימון לפסיכיאטר..
ישלי כמה שאלות..
1) איני מעוניין כרגע לצאת על פרופיל 21, המטרה שלי למחר היא להוציא לא פחות ולא יותר מת"ש 7! מה אני צריך להגיד לו כדי לא להגזים ולקבל 21 אלה רק להוריד פרופיל לבערך 45 ולקבל ת"ש 7??
אין דבר כזה, לקבל ת"ש 7 זה יותר נדיר מלקבל 21, ואם תרמוז או תגיד שאתה רוצה ת"ש 7 ולא לצאת, אז בטוח לא תקבל שום דבר.
2) אני יסביר לכם את זה ככה, אני מעדיף שבטעות אני ייקבל פרופיל 21 מאשר שבטעות לא ייצא לי מזה כלום (בטעות בגלל שאני רוצה רק ת"ש 7 ולא לצאת..).
עכשיו השאלה עד כמה המשחק צריך להיות טוב בשביל שלא יהיה מוגזם? אני יודע שלא להסתכל לו ישירות לעיניים למשך הרבה זמן, לשחק עם הידיים כול הזמן, לכרסם ציפורניים, לדבר חלש, באיטיות ועם תקיעות באמצע... אני גם לא הולך לישון בלילה כדי לבוא אליו עייף עם שקיות ולהגיד לו שאני כבר כמה חודשים לא מצליח לישון נורמלי וזאת עייפות מצטברת, נרדם בכול מקום... מה עוד אני יכול לעשות בשביל שזה יהיה אמין? בבקשה תעזרו לי.. הייתי בטוח שיהיה לי מספיק זמן ללמוד על זה אבל זה בא אליי כול כך בבום הדבר הזה ולא הספקתי כלום.. בלילה אני יישב וייקרא אבל אני מבקש גם עזרה ממכם..
3) כמה זמן השיחה עם הפסיכיאטר? הוא הולך לשאול אותי הכול מהכול או שרק קצת רקע? ומה אחרי זה?
השיחה 5-10 דקות, הוא בדרך כלל ישחק משחקים מפגרים איתך וינסה לראות איך אתה מגיב, בסך הכל אתה בעצמך לא יודע מה אתה רוצה אז רוב הסיכויים שלא תקבל שום דבר.

זה בעיקר כול השאלות שלי, תודה רבה לעונים, זה מאוד חשוב לי!!
dani571
יצירת קשר:

הודעהעל ידי dani571 » 16 אוקטובר 2012 00:12

אוקיי, אבל אם אני יגיד שאין לי בעיה לשרת אבל אני רוצה שהצבא ייתחשב בצרכים האישיים שלי שזה לשרת ליד הבית, ולחזור כול יום הביתה לפני רדת החשיכה? אני לא ייקבל את זה?
vishskin
יצירת קשר:

הודעהעל ידי vishskin » 16 אוקטובר 2012 00:19

הת"ש ניתן על ידי סעיף קה"ס
כשאתה מקבל הת"ש 4 אתה ישן 7 לילות בבית אבל עדיין עושה שמירות ותורניות שכוללות כמו לילות.
הת"ש 7 משלב פטור לינה בבסיס בכל מצב שהוא, זה אומנם לא פטור שמירות כי יש גם שימרות יום אבל זה בהחלט הרבה יותר קשה להשגה מהת"ש 4, אין מצב שתקבל הת"ש 7 בלי הסטוריה בצבא, הסעיף ניתן לפי פעולות שהחייל עושה. לפי מה שאני יודע הוא גם דורש ועידה.

לגבי הת"ש 4, צריך להגיע משילוב של קשיי הסתגלות בחיים, לא קשיים שנגרמים מדיכאון (שזה פשוט תסמין אפשרי) אלא מהפרעת אישיות שזה אומר שההתנהגות שלך במקור היא שונה ולא מדובר במשהו אירעי. לכן הייתי מביא חוות דעת מבית הספר על אי הסתדרות בכל הפנים (לימודית, חברתית, אפילו שכלית), בכללי עדיף שהחיים שלך לא יכללו יותר מדי פעילויות שכוללות אנשים שהם לא אתה. במקרה שלי גם אמרתי שאני לא מרגיש קשור לאף אחד מהמשפחה שלי ובקושי איכפת לי מהם ושאני שונא כל אירוע משפחתי. זה בדיוק אחד התסמינים האפשריים של הפרעת אישיות שלאחר מכן גם שחררה אותי.

- הוא יכול לשאול על הרבה מאוד דברים, בעיקר אם תתחיל לדבר על העבר שלך.

במידה ותקבל פרופיל 21 תוכל להתנדב לשנה אחת של שירות, במידה ואחרי שנה תרצה להמשיך תוכל גם להגיע ל3 שנים סדיר, בתור מתנדב אתה מקבל אחלה פטורים אשר כוללים לינה בבית (לא יודע אם לכולם אבל אתה יכול לדרוש את זה) ורפואה אזרחית (יתרון עצום). הקרייה ותה"ש מלאים בחיילים שקיבלו פרופיל 21.
Coleworld
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Coleworld » 16 אוקטובר 2012 03:35

dani571 כתב:אוקיי, אבל אם אני יגיד שאין לי בעיה לשרת אבל אני רוצה שהצבא ייתחשב בצרכים האישיים שלי שזה לשרת ליד הבית, ולחזור כול יום הביתה לפני רדת החשיכה? אני לא ייקבל את זה?

תגיד אתה רציני? זה לא חלוקת פטורים, ברגע שהוא ייראה שאתה שם לקבל הקלות הוא יסבן אותך, אתה צריך להגיע נחוש (לא לישון זה נהדר) ומאד חשוב לחשוב טוב מאד אם אתה באמת מוכן לתת 3 שנים כי לך תדע אם בכלל הוא ייתן לך את הת"ש 7, מה שאני אומר זה שיש לך את הלילה לחשוב מה אתה רוצה, ותגיע רציני, אין לדעת מה הוא יביא לך אבל אם הוא יישאל אותך אם אתה רוצה לצאת ותגיד לו "לא" יש סיכוי שהוא ייראה שאתה מתקפל ויחפף אותך, אבל אם תראה שאתה רציני לדעתי הוא יתגמש
בהצלחה ותעדכן :)
dani571
יצירת קשר:

הודעהעל ידי dani571 » 19 אוקטובר 2012 16:02

זהוא, השתחררתי (:
Coleworld
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Coleworld » 19 אוקטובר 2012 17:51

dani571 כתב:זהוא, השתחררתי (:

אתה יכול לספר איך היה? איך התנהלה הפגישה? מה הוא שאל? איך התנהגת? זה יעזור לכאלה שעומדים לעבור אותו דבר בשבועות הקרובים (אני ביניהם)
dani571
יצירת קשר:

הודעהעל ידי dani571 » 19 אוקטובר 2012 23:33

אחי פתחתי פוסט של כול התהליך הקצר שהיה לי, תקרא (:

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 14 אורחים