לצאת לפני גיוס

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

LONIMAS
יצירת קשר:

לצאת לפני גיוס

הודעהעל ידי LONIMAS » 21 אוקטובר 2012 17:15

---
נערך לאחרונה על ידי LONIMAS ב 23 אוקטובר 2012 13:40, נערך פעם 1 בסך הכל.
Coleworld
יצירת קשר:

Re: לצאת לפני גיוס

הודעהעל ידי Coleworld » 22 אוקטובר 2012 13:32

LONIMAS כתב:שלום לכם,
החלטתי שאני לא מעוניין בשירות צבאי
אני אמור להתגייס לקרבי אין לי שום בעיות רפואיות והנתונים שלי מאוד גבוהים (התמיינתי לקורס טייס ואפילו עברתי במיונים שיחה עם פסיכולוג)
בכל הדרך בשביל להתקדם במיונים אמרתי שיש לי מוטיבציה גבוהה לשירות (טעות...)
עכשיו אני ממש נכנסתי לדיכאון בגלל הגיוס...אני באמת לא ישן בלילה ולא מרבה לאכול...כל הזמן חושב על הגיוס ואני פשוט לא מתאים לזה...
חשבתי ללכת לפיסיכיאטר ולהגיד לו את זה כל זה...זה יעזור אם אני אלך לפסיכיאטר שאמא שלי טופלה אצלו ? (היא הייתה בדיכאון וטופלה בכדורים)
רציתי לדעת מה כדאי להגיד לו ? ומה עושים בעצם אחר כך ? למי פונים בצבא ? בקיצור מה התהליך שאצטרך לעבור בשביל לקבל את הפטור ?

תודה רבה.

קודם כל העובדה שאמא שלך הייתה בדיכאון ועל כדורים מצויינת (בשביל להשתחרר)

לך לפסיכי אזרחי תקבל חוות דעת על הצבא תגיד שאתה בדיכאון לא אוכל לא יושן לא יוצא מהבית, תקרא "טארגט 21" ותשנן!! תגיד גם שאמא שלך בדיכאון ועל כדורים זה יעזור מאד וחשוב מאד לציין שיש לך מחשבות אובדניות בגלל הצבא והגיוס
את החוות דעת תפקסס למיט"ב ומשם אם תתקשר ישלחו לך זימון לקב"ן תעשה אותו דבר אצלו ואם הוא ישתכנע הוא ייקבע לך פסיכי צבאי שהוא לרוב משחרר אם אתה נותן רושם חזק והקב"ן ממליץ, מאד חשוב שלא תעלה על מדים ביום הגיוס כי אז אתה תיחשב "חייל" ולא אזרח והם ירגישו שאתה ניתן לשיכנוע עם מספיק לחץ אז אל תעשה את זה, עכשיו כמה קב"א? כמה פרופיל? ומתי הגיוס?
LONIMAS
יצירת קשר:

הודעהעל ידי LONIMAS » 22 אוקטובר 2012 15:44

Coleworld כתב:
אני אמור להתגייס לקרבי אין לי שום בעיות רפואיות והנתונים שלי מאוד גבוהים (התמיינתי לקורס טייס ואפילו עברתי במיונים שיחה עם פסיכולוג)
עכשיו אני ממש נכנסתי לדיכאון בגלל הגיוס...אני באמת לא ישן בלילה ולא מרבה לאכול...כל הזמן חושב על הגיוס ואני פשוט לא מתאים לזה...
חשבתי ללכת לפיסיכיאטר ולהגיד לו את זה כל זה...זה יעזור אם אני אלך לפסיכיאטר שאמא שלי טופלה אצלו ? (היא הייתה בדיכאון וטופלה בכדורים)
רציתי לדעת מה כדאי להגיד לו ? ומה עושים בעצם אחר כך ? למי פונים בצבא ? בקיצור מה התהליך שאצטרך לעבור בשביל לקבל את הפטור ?

תודה רבה.

לך לפסיכי אזרחי תקבל חוות דעת על הצבא תגיד שאתה בדיכאון לא אוכל לא יושן לא יוצא מהבית, תקרא "טארגט 21" ותשנן!! תגיד גם שאמא שלך בדיכאון ועל כדורים זה יעזור מאד וחשוב מאד לציין שיש לך מחשבות אובדניות בגלל הצבא והגיוס
את החוות דעת תפקסס למיט"ב ומשם אם תתקשר ישלחו לך זימון לקב"ן תעשה אותו דבר אצלו ואם הוא ישתכנע הוא ייקבע לך פסיכי צבאי שהוא לרוב משחרר אם אתה נותן רושם חזק והקב"ן ממליץ, מאד חשוב שלא תעלה על מדים ביום הגיוס כי אז אתה תיחשב "חייל" ולא אזרח והם ירגישו שאתה ניתן לשיכנוע עם מספיק לחץ אז אל תעשה את זה, עכשיו כמה קב"א? כמה פרופיל? ומתי הגיוס?

קב"א 55 פרופיל 82 והגיוס ב-מרץ 2013 עוד בערך 5 חודשים
הבנתי מכמה מקומות שלא תמיד טוב להזכיר מחשבות אובדניות כי זה יכול להביא לאישפוז כפוי....ואני ממש לא רוצה את זה
ואני לא מוצא בשום מקום את הטרגט 21 הזה...לא יודע למה....
הקטע זה שמאוד הראתי רצון להגיע לטייס ואני מפחד שעכשיו אף אחד לא יאמין לי....
makmako
יצירת קשר:

הודעהעל ידי makmako » 22 אוקטובר 2012 18:31

LONIMAS כתב:
Coleworld כתב:

תודה רבה.

קב"א 55 פרופיל 82 והגיוס ב-מרץ 2013 עוד בערך 5 חודשים
הבנתי מכמה מקומות שלא תמיד טוב להזכיר מחשבות אובדניות כי זה יכול להביא לאישפוז כפוי....ואני ממש לא רוצה את זה
ואני לא מוצא בשום מקום את הטרגט 21 הזה...לא יודע למה....
הקטע זה שמאוד הראתי רצון להגיע לטייס ואני מפחד שעכשיו אף אחד לא יאמין לי....

בטרגט רשום שגם פרח טיס יצא מהצבא בסופו של דבר.
רמיזה על מחשבות אבדניות לא יוביל לאשפוז כפוי. הכרזה מפורשת שהנה אתה הולך לעשות את זה, עכשיו או יותר מאוחר, כן. אז אל תפחד, פשוט תדבר על הנושא באופ מעורפל.

http://www.notimportant.co.il/?page_id=1061

תגיע עד "קריאת רשות" שם יהיה גם את הטרגט וגם את מדריך גונזו לקבנ"סיט הצעיר....
בהצלחה!

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו־ 13 אורחים