הפסיכי שחט את "טארגט"

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

Coleworld
יצירת קשר:

הפסיכי שחט את "טארגט"

הודעהעל ידי Coleworld » 23 אוקטובר 2012 19:06

הביאו לי ישר פסיכי ולא קב"ן (כניראה החוות דעת הייתה ממש טובה) קיבלתי אחד רוסי מבוגר בן 50+ עם שפם של "פרינגלס" הבנזונה ידע כל טריק בספר, כל דבר, אפילו דברים קטנים כמו "למה אתה לא מסתכל לי בעיניים"? "למה אתה מגרד ביד"? וכדומה קיצר מנסה בכח להפיל אותי על קטנות ולצערי המניאק ניצח בסיבוב הזה, החזיר אותי הביתה עם הזין ביד... אחרי 5 שעות של המתנה!! (אם אתם קוראים את זה ואתם איכשהו קשורים למדור בריאות הנפש בבקו"ם תמותו!!!!!) 5 דקות והוא חיפף אותי שמעתי גם מאיזה בחורה ועוד בחור שהיו לפניי שהוא מתקתק... כניראה הבנזונה יודע את כל הקטע,

עכשיו אני חושב ללכת לפסיכי אזרחי נוסף ולהשיג חוות דעת חמורה יותר, אם עוד פעם תוקעים לי את המנאייק הזה מה אני עושה?! אני יכול לבקש להחליף אותו?!

אשמח להעלאת המורל או לסיפורים של אלו שידעו פסיכיאטרים צבאיים, תודה מראש :)
LONIMAS
יצירת קשר:

Re: הפסיכי שחט את "טארגט"

הודעהעל ידי LONIMAS » 23 אוקטובר 2012 19:08

איזה לשכת גיוס זה ?
אל תתרגש

הודעהעל ידי אל תתרגש » 23 אוקטובר 2012 19:15

אל תתרגש, כל פגישה שהייתה עם מבט לרצפה שאלו אותי למה אני עם מבט מושפל ואמרו לי להרים תראש
הרמתי לשניה וישר השפלתי מבט שוב... אין ממה להתרגש זה לא אומר כלום
Coleworld
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Coleworld » 23 אוקטובר 2012 19:29

LONIMAS כתב:איזה לשכת גיוס זה ?

בקו"ם, ובקשר לבחור השני אני יודע ש"לא להתרגש" אבל נראה שמתחילת השיחה הוא לא שם זין ולא מתכוון להקשיב ורק ניסה להוציא אותי שקרן ונראה לי שהוא הצליח כי הוא שלח אותי בלי כלום
אורח

הודעהעל ידי אורח » 23 אוקטובר 2012 20:23

אתה עדיין פה COLEWORLD? חשבתי שקיבלת פטור כבר.
תנסה עוד הפעם, תמשיך לנסות ובסוף תקבל את הפטור. אני יודע שזה נשמע מייאש אבל זה נשמע יותר טוב מ"אל תדאג יש לך רק 3 שנים".
mark18
יצירת קשר:

הודעהעל ידי mark18 » 24 אוקטובר 2012 03:02

במקרה לפסיכי קוראים אלכסנדר קף מברהן תל השומר?
555

הודעהעל ידי 555 » 24 אוקטובר 2012 10:31

תמיד לעקוב בדיוק אחרי מה שאומרים בטארגט לא טוב, צריך גם לחשוב לבד מעבר... לא להעמיד פנים לגמרי.
עוד חוות דעת תמיד טובה כי בעזרתה אפשר לערער על החלטת הפסיכיאטר.
Coleworld
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Coleworld » 24 אוקטובר 2012 12:43

mark18 כתב:במקרה לפסיכי קוראים אלכסנדר קף מברהן תל השומר?

אולי... אבל אם אתה מתכוון למישהו נאצי אז כניראה זה הבחור
mark18
יצירת קשר:

הודעהעל ידי mark18 » 24 אוקטובר 2012 13:07

אתה יודע כמה קבנים ופסיכיאטרים נאצים יש חחח הם הרוב המוחלט בצבא.
בכל מקרה היה לי סיפור דומה. כל מה שאתה צריך לעשות זה להיות בטוח בעצמך וגם כששואלים שאלות שיכולות להפיל אותך לנסות לשמור על קור רוח ולהמשיך בהצגה.
יעזור גם אם יהיה לך סיפור רקע מסויים שתוכל להיצמד עליו. בכל מקרה צריך לזכור שלא צריך לדבר יותר מדי עם הפסיכי\קבן (כי פשוט תתן לו יותר מידע בשביל להפיל אותך)
Coleworld
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Coleworld » 24 אוקטובר 2012 13:36

mark18 כתב:

אתה יודע כמה קבנים ופסיכיאטרים נאצים יש חחח הם הרוב המוחלט בצבא.
בכל מקרה היה לי סיפור דומה. כל מה שאתה צריך לעשות זה להיות בטוח בעצמך וגם כששואלים שאלות שיכולות להפיל אותך לנסות לשמור על קור רוח ולהמשיך בהצגה.
יעזור גם אם יהיה לך סיפור רקע מסויים שתוכל להיצמד עליו. בכל מקרה צריך לזכור שלא צריך לדבר יותר מדי עם הפסיכי\קבן (כי פשוט תתן לו יותר מידע בשביל להפיל אותך)

אוקיי אז כדאי לי ללכת לפסיכי אזרחי עוד פעם? ומה להגיד לו? ואם מפילים אותי על אותו פסיכי אני יכול לבקש אחר?
mark18
יצירת קשר:

הודעהעל ידי mark18 » 24 אוקטובר 2012 13:53

אוקיי אז כדאי לי ללכת לפסיכי אזרחי עוד פעם? ומה להגיד לו? ואם מפילים אותי על אותו פסיכי אני יכול לבקש אחר?

לדעתי אתה פשוט צריך לקבוע פגישה חוזרת עם הקבן\פסיכי ולהציג את חוות הדעת המקורית (אני בטוח שהיא די טובה עם ישר הביאו לך פסיכי).
תנסה להיות מוכן יותר לשאלות שיכולות להפיל אותך, בנוסף אתה צריך להבין שזה די עניין של מזל בשתי הפגישות הראשונות שלי לא קיבלתי כלום ואז הבפגישה השלישית נתנו לי גימלים של חודש ואז 21.
בכל מקרה גם אם תיפול על אותו פסיכי פשוט תמשיך להיתנהג לפי הטארגט (יעזור לך אם יהיה לך סיפור מסוים שאליו אתה נצמד).
בהצלחה.
Coleworld
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Coleworld » 24 אוקטובר 2012 15:08

mark18 כתב:

לדעתי אתה פשוט צריך לקבוע פגישה חוזרת עם הקבן\פסיכי ולהציג את חוות הדעת המקורית (אני בטוח שהיא די טובה עם ישר הביאו לך פסיכי).
תנסה להיות מוכן יותר לשאלות שיכולות להפיל אותך, בנוסף אתה צריך להבין שזה די עניין של מזל בשתי הפגישות הראשונות שלי לא קיבלתי כלום ואז הבפגישה השלישית נתנו לי גימלים של חודש ואז 21.
בכל מקרה גם אם תיפול על אותו פסיכי פשוט תמשיך להיתנהג לפי הטארגט (יעזור לך אם יהיה לך סיפור מסוים שאליו אתה נצמד).
בהצלחה.

אם אני נופל על אותו פסיכי אני גמור... אני חייב מישהו אחר!! אבל אני ינסה לפקסס עוד פעם את אותה חוות הדעת שוב נקווה שתעזור

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו־ 16 אורחים