-קבנית קשה ולא עוזרת!

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

pleasehelp
יצירת קשר:

-קבנית קשה ולא עוזרת!

הודעהעל ידי pleasehelp » 24 אוקטובר 2012 12:14

היי, אתמול הייתי אצל קבנ"ית בניצנים, שם אני משרת, ושפכתי את הלב שם, והרגשתי שהיא מנסה להוציא אותי שקרן ולא לעזור לי באמת, היא רק אומרת לי שאני צריך לעבוד על עצמי עם זה שאני לא מסתדר עם אף אחד בבסיס ועם המפקד שלי שהוא אחד המניאקים!
אמרתי לה שבכל בסיס שהייתי לא הצלחתי להסתדר ועברתי 3 בסיסים עד שהגעתי לכאן, ואמרתי לה שאני לא מסתדר במסגרת הזאת יותר ושגם בחופש שאני נמצא בבית אני רק מודאג ומפחד לחזור לבסיס לעוד שבוע מייגע...
היא אמרה שהיא צריכה לחשוב על מה אפשר לתת לי, בנתיים קבעה לי עוד תור אצלה ביום שלישי 30.10
היא מאוד נחמדה אבל מסורה יותר מדיי לצבא, יש לה 2 ארונות אם זה משנה משהו...
מה אני עושה? אני מרגיש שאני מאבד את עצמי וזה מתחיל להשפיע עליי גם בבית למרות שאני מרגיש מן הסתם הרבה יותר טוב להיות בבית
אני חייב לצאת מהמקום הזה ומהצבא...בבקשה מישהו?
אורח

Re: -קבנית קשה ולא עוזרת!

הודעהעל ידי אורח » 24 אוקטובר 2012 16:39

pleasehelp כתב:היי, אתמול הייתי אצל קבנ"ית בניצנים, שם אני משרת, ושפכתי את הלב שם, והרגשתי שהיא מנסה להוציא אותי שקרן ולא לעזור לי באמת, היא רק אומרת לי שאני צריך לעבוד על עצמי עם זה שאני לא מסתדר עם אף אחד בבסיס ועם המפקד שלי שהוא אחד המניאקים!
אמרתי לה שבכל בסיס שהייתי לא הצלחתי להסתדר ועברתי 3 בסיסים עד שהגעתי לכאן, ואמרתי לה שאני לא מסתדר במסגרת הזאת יותר ושגם בחופש שאני נמצא בבית אני רק מודאג ומפחד לחזור לבסיס לעוד שבוע מייגע...
היא אמרה שהיא צריכה לחשוב על מה אפשר לתת לי, בנתיים קבעה לי עוד תור אצלה ביום שלישי 30.10
היא מאוד נחמדה אבל מסורה יותר מדיי לצבא, יש לה 2 ארונות אם זה משנה משהו...
מה אני עושה? אני מרגיש שאני מאבד את עצמי וזה מתחיל להשפיע עליי גם בבית למרות שאני מרגיש מן הסתם הרבה יותר טוב להיות בבית
אני חייב לצאת מהמקום הזה ומהצבא...בבקשה מישהו?

ככל שאתה מדבר יותר אתה מקבל פחות, מה אתה באמת חשבת שהיא שם כדי לעזור לך???? חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח
לא ילדון תמים... היא שם כדי להשאיר כמה שיותר בשר תותחים כמוך בצבא, כדאי שתהיה פחות ילד ותתחבר למציאות.
לך לברהן תל השומר כי היא מורחת אותך ואם תמשיך ללכת רק אליה לא תקבל כלום, ואם אתה מתפקד ממילא לא תקבל כלום.
pleasehelp
יצירת קשר:

הודעהעל ידי pleasehelp » 25 אוקטובר 2012 00:46

איך אני עושה את זה? צריך בקשה מיוחדת בשביל להגיע לשם? אני פשוט לא מסוגל להמשיך להיות במקום הזה כבר!חייב לצאת כמה שיותר מהר
mark18
יצירת קשר:

הודעהעל ידי mark18 » 25 אוקטובר 2012 01:07

מה שאתה צריך לעשות:
1) להבין שהמטרה של הקבנים היא לשחרר כמה שפחות אנשים, לכן אם תמשיך להיתנהג כך ככל הנראה לא תקבל כלום מהקבנית.
2) תקרא את הטארגט 21 (חיפוש מהיר בגוגל)
3) להגיע לברהן תל השומר (ליד לשכת הגיוס יש בסיס של מקרפר ב ליד בית החולים). תגיע לשם בבוקר ותדרוש לראות קבן. ינסו למרוח אותך (יגידו לך שצריך אישור מהמפקדים, שאתה לא שייך אליהם, שהם לא יכולים לקבל אותך בלי תור וכו...) אתה חייב להראות סימני מצוקה ולא לעזוב את המקום. בסופו של דבר יתנו לך קבן.
4) אצל הקבן תתנהג לפי הטארגט (אם תשפוך את הלב שלך זה רק יפגע בך, ממולץ לדבר כמה שפחות).
5) עם קצת מזל הקבן יפנה אותך לפסיכיאטר והוא כבר יוכל לעזור לך (שינוי בסיס, הורדת פרופיל, שיחרור מהצבא).
אורח

הודעהעל ידי אורח » 25 אוקטובר 2012 05:10

גם אני הייתי בטירונות בניצנים ויצאתי על 21 ליפני שבועיים איזה קבנית קיבלת יש שתים לשתיהם קוראים טל אחת גבוהה ואחת יותר קטנה חמודה הוציאה אותי די מהר חודש זה טוב שהיא קבעה לך עוד פגישה זה מעקב קבן תמשיך אם מה שעשית עד עכשיו תגזים אם זה עוד כמה פגישות כאלה ולפסיכי ולוועדה. רק אל תוותר זה קשה אם יש לך שאלות או משהו אני פה אחי
pleasehelp
יצירת קשר:

הודעהעל ידי pleasehelp » 25 אוקטובר 2012 13:04

אני אצל טל הנמוכה כנראה...ג'ינג'ית כזאת נחמדה חמודה...אבל היא מנסה להוציא ממני כל הזמן שאני אביע רגשות ואפתח בשיחה,אני עובד מטבח שם בניצנים עושה שבוע שבוע והמפקד שלי רסר מניאק שמדבר איתה ואומר לה אני עושה הצגות והכל בסדר איתי...אני אנסה להגיע לברהן תל השומר איכשהו, אבל אני חייב לקבל משהו מהקבנית שם לפני שאני משתגע ואני חייב לדעת איך...
אורח

הודעהעל ידי אורח » 25 אוקטובר 2012 13:27

גם אני הייתי אצלה היא סבבה חכה ליום. שלישי תחזור אליה ותתאר לה שהמצב החמיר והתחילו לך לחצים ממש כואבים בחזה שאתה בבסיס תגזים אם זה תראה בדיכאון כבד תתאר לה מצב אובדני ותן לאחת מההורים שלך לדבר איתה נראה לי יש לי את המספר שלה עדיין אם אתה צריך עוד כמה פגישות כאלה אתה בחוץ תדאג שהיא תפנה אותך לפסכיאטר ולא נראה לי שיש לך מה ללכת לבהרן בגלל שאתה כבר בטיפול קבן לא נראה לי שיתנו לך אבל לחץ של אמא אליה תמיד עובד לפחות לי עבד
pleaslp

הודעהעל ידי pleaslp » 25 אוקטובר 2012 20:31

וואלה? אם אבא שלי ידבר איתה זה יהיה אותו דבר כמו לחץ של אמא? הקטע שאני צריך להשיג את המספר שלה בעצמי....
אורח

הודעהעל ידי אורח » 25 אוקטובר 2012 21:55

זה לא משנה אבא או אמא העיקר שאחד מההורים יתקשר ויתאר לה מצב ממש רע והידרדרות במצב ,זה לא מה שיוצי אותך אבל זה מאוד יזרז את זה ויעלה את האחוזים שלך לצאת משמעותית שתגיע אליה ביום שלישי עדיף שתראה רע תגיד לה שאתה נמצא בבסיס נהיה לך בלילה לחצים ממש כואבים בחזה ואתה חייב לצאת משם תגיד גם שאתה בבית אתה לא@..מצליח לישון מהלחץ ומהמחשבות על החזרה לבסיס תוסיף חרדות וכאלה במידה והפסיכיאטר שתראה ינסה להביא לך תרופות תסרב ואם בכל זאת נותנים תגיד שלקחת אחד ועשה לך ממש רע את המספר של הקבנית אם אתה לא רוצה לקחת ממני אסז שאבא שלך יתקשר לחמל יצעק יעשה קצט באלאגן ויבוידרוש לדבר אם הקבנית טל קינן קוראים לה .
pleasehelp
יצירת קשר:

הודעהעל ידי pleasehelp » 25 אוקטובר 2012 23:08

תודה רבה גבר...אני אנסה הכל ואעדכן בהמשך
אורח

הודעהעל ידי אורח » 26 אוקטובר 2012 10:23

מחכה לשמוע אחי אני פה בהצלחה
pleasehelp
יצירת קשר:

הודעהעל ידי pleasehelp » 27 אוקטובר 2012 18:18

אגב יש לי שאלה...איך אני צריך לענות לקבנית אם היא שואלת אותי שאלות...כל שאלה לא משנה מה, נגיד מחמיאה לי כמו שהיא עשתה שהסתפרתי...שואלת אותי מה נשמע?
ושואלת אותי איך אני מרגיש עם זה...דברים כאלה
Coleworld
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Coleworld » 27 אוקטובר 2012 18:59

pleasehelp כתב:אגב יש לי שאלה...איך אני צריך לענות לקבנית אם היא שואלת אותי שאלות...כל שאלה לא משנה מה, נגיד מחמיאה לי כמו שהיא עשתה שהסתפרתי...שואלת אותי מה נשמע?
ושואלת אותי איך אני מרגיש עם זה...דברים כאלה

מתעלם... היא בוחנת את ההתנהגות שלך, אדם בדיכאון הוא אדיש לסביבה אל תחייך או תגיד "תודה" תמשיך עם הראש בריצפה וקול חלש
אורח

הודעהעל ידי אורח » 27 אוקטובר 2012 21:53

מחזק את מה שזה שמעליי רשם גם לי היא עשתה את זה הרבה ניסתה להכניס לי מילים לפה על איך שהמצב משתפר וכאלה תהיה אנטי אליה שהיא מדברת ככה אל תגלה עינין נגיד על השיאר היית יכול להגיד משפט כמו היסתפרתי רק כי הכריחו אותי או משהו כזה כל פגישה שיש לך רק תגזים יותר (לא יותר מידיי )
אורח

הודעהעל ידי אורח » 27 אוקטובר 2012 21:58

תשחק איתה על לחצים בחזה בעיות שינה שכרחורות בעיות חברתיות התבודדות להגיד שצוחקים אלייך שאתה מבוזה כאלה דברים עדיף שאבא שלך יגיד לה כמו שכבר אמרתי לך ושתתאמו סיפור טוב ואמין אם מצב בעייתי גם מחוץ לצהל תשחק על זה אתה.תהיה בדרך החוצה
pleaslp

הודעהעל ידי pleaslp » 28 אוקטובר 2012 19:20

אחי אתה יכול לתת לי את המספר של טל קינן הקבנית? זה דחוףף רק מה אומר לאבא שלי להגיד לה אם היא שואלת מאיפה השיג את המספר?
אורח

הודעהעל ידי אורח » 29 אוקטובר 2012 02:48

pleaslp כתב:אחי אתה יכול לתת לי את המספר של טל קינן הקבנית? זה דחוףף רק מה אומר לאבא שלי להגיד לה אם היא שואלת מאיפה השיג את המספר?

שיגיד שהוא התקשר לשלישות של הבסיס והביאו לו.
pleashlp

הודעהעל ידי pleashlp » 29 אוקטובר 2012 05:25

סבבה....יש לך את המספר?
pleashlp

הודעהעל ידי pleashlp » 29 אוקטובר 2012 07:07

בעצם לא משנה גבר השגתי כבר...תודה בכל מקרה :-)
אורח

הודעהעל ידי אורח » 29 אוקטובר 2012 10:13

היא לא תשאל ואם כן תגיד מהחמל
אורח

הודעהעל ידי אורח » 29 אוקטובר 2012 10:14

היא לא תשאל ואם כן תגיד מהחמל
pleasehelp
יצירת קשר:

הודעהעל ידי pleasehelp » 30 אוקטובר 2012 19:07

תודה לכולם לכל העזרה...היום בבוקר בדיוק יצאתי מהתפקיד שלי וגם הוציאו אותי הביתה ואני מתחיל לעשות יומיות בתור פקיד של המפקדת מפקדה, לא משהו מזהיר...
בקיצור, הקבנית החמודה הזאתי קבעה לי תור לשבוע הבא יום שלישי איתה ועם פסיכיאטר של הבסיס...
אני לא סגור על עצמי עדיין לגבי לצאת מהצבא בגלל ההורים...
אבל אני בטוח רוצה לצאת מהבסיס הזה ( ניצנים ) ולצאת לבסיס מז"י
מישהו יכול לתת עצה בעניין? ושוב תודה על הכל :)!!!
Coleworld
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Coleworld » 31 אוקטובר 2012 01:32

pleasehelp כתב:תודה לכולם לכל העזרה...היום בבוקר בדיוק יצאתי מהתפקיד שלי וגם הוציאו אותי הביתה ואני מתחיל לעשות יומיות בתור פקיד של המפקדת מפקדה, לא משהו מזהיר...
בקיצור, הקבנית החמודה הזאתי קבעה לי תור לשבוע הבא יום שלישי איתה ועם פסיכיאטר של הבסיס...
אני לא סגור על עצמי עדיין לגבי לצאת מהצבא בגלל ההורים...
אבל אני בטוח רוצה לצאת מהבסיס הזה ( ניצנים ) ולצאת לבסיס מז"י
מישהו יכול לתת עצה בעניין? ושוב תודה על הכל :)!!!

לדעתי אם אתה כבר על "הגל" תצא... כי אם אתה לא אוהב את זה וזה משפיע עלייך אז להיות פקיד לא יעזור כי אחרי שבוע שבועיים חודש תשתעמם ותתבאס מזה קיצר תעשה מה שאתה רואה לנכון אבל אל תחשוב שזה הולך להיות כיף

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו־ 15 אורחים