פגישה עם הקב"ן

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

שימי
יצירת קשר:

פגישה עם הקב"ן

הודעהעל ידי שימי » 07 נובמבר 2012 13:37

יש לי בקרוב פגישה עם הקב"ן, אני מלש"ב לפני גיוס אני צריך קצת טיפים, קראתי טרגט והכול, אבל בכללי תנו לי עצות איך להתנהג? כדאי לתת לקב"ן כמה שיותר מידע עליי ולהגיד לו למה אני חושב מגיע לי להוריד פרופיל? או שזה טעות ואני צריך להוריד תראש ולענות משפטים קצרים רק שאלות שהוא שואל? ועוד משהו המטרה שלי להוריד פרופיל 45, יהיה לי צד בעניין כמה פרופיל אני יקבל? כי אני רוצה לשרת בצבא אבל רק ג'ובניק, ולחכמים פה אל תמליצו לי להוריד ל21, אני יודע מה אני עושה אני לא רוצה להשתמט.
אורח

Re: פגישה עם הקב"ן

הודעהעל ידי אורח » 07 נובמבר 2012 14:26

שימי כתב:יש לי בקרוב פגישה עם הקב"ן, אני מלש"ב לפני גיוס אני צריך קצת טיפים, קראתי טרגט והכול, אבל בכללי תנו לי עצות איך להתנהג? כדאי לתת לקב"ן כמה שיותר מידע עליי ולהגיד לו למה אני חושב מגיע לי להוריד פרופיל? או שזה טעות ואני צריך להוריד תראש ולענות משפטים קצרים רק שאלות שהוא שואל? ועוד משהו המטרה שלי להוריד פרופיל 45, יהיה לי צד בעניין כמה פרופיל אני יקבל? כי אני רוצה לשרת בצבא אבל רק ג'ובניק, ולחכמים פה אל תמליצו לי להוריד ל21, אני יודע מה אני עושה אני לא רוצה להשתמט.

לחכמים פה? לא אתה חכם גדול... נראה לך שחייבים לך פה משהו? תגיד תודה שבכלל עונים לך יבן שרמוטה.... אחרי זה אתה תבוא לבכות פה כמו החיסכון בקונדום שהוציא אותך מהכוסלאמאשלך.
שימי
יצירת קשר:

הודעהעל ידי שימי » 07 נובמבר 2012 14:59

אורח כתב:
שימי כתב:יש לי בקרוב פגישה עם הקב"ן, אני מלש"ב לפני גיוס אני צריך קצת טיפים, קראתי טרגט והכול, אבל בכללי תנו לי עצות איך להתנהג? כדאי לתת לקב"ן כמה שיותר מידע עליי ולהגיד לו למה אני חושב מגיע לי להוריד פרופיל? או שזה טעות ואני צריך להוריד תראש ולענות משפטים קצרים רק שאלות שהוא שואל? ועוד משהו המטרה שלי להוריד פרופיל 45, יהיה לי צד בעניין כמה פרופיל אני יקבל? כי אני רוצה לשרת בצבא אבל רק ג'ובניק, ולחכמים פה אל תמליצו לי להוריד ל21, אני יודע מה אני עושה אני לא רוצה להשתמט.

לחכמים פה? לא אתה חכם גדול... נראה לך שחייבים לך פה משהו? תגיד תודה שבכלל עונים לך יבן שרמוטה.... אחרי זה אתה תבוא לבכות פה כמו החיסכון בקונדום שהוציא אותך מהכוסלאמאשלך.

זה היה בהומור לא ניסיתי לקלל או לזלזל פה במישהו, הכוונה שלי שאני לא רוצה להשתמט מהרבה סיבות, ציינתי שאני מעוניין בפרופיל 45 שלא יהיה פה אי הבנות, תודה לעוזרים.
Coleworld
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Coleworld » 07 נובמבר 2012 16:47

שימי כתב:
אורח כתב:

זה היה בהומור לא ניסיתי לקלל או לזלזל פה במישהו, הכוונה שלי שאני לא רוצה להשתמט מהרבה סיבות, ציינתי שאני מעוניין בפרופיל 45 שלא יהיה פה אי הבנות, תודה לעוזרים.

אתה צריך להתנהג בדיכאון עיניים לריצפה ולענות בקצרה רק כששואלים אותך... זהו
אורח

הודעהעל ידי אורח » 07 נובמבר 2012 23:01

רק שתדע, קצת קשה לכוון לפרופיל מסויים (שהוא לא 21), כי הקב"ן/פסיכי יכול להמליץ לך על הפרופיל אחר ממה שאתה רוצה לפי שיקול דעתו ואתה לא יכול להגיד לו שבא לך 45, אם אתה רוצה ג'וב אז הייתי מציע לך ללכת על כיון של פחדים מדם, גופות וכו... בכול מקרה כך בחשבון שהוא יכול להמליץ לך על 21 אם הוא חושב שאתה לא מתאים לשירות... או על כול פרופיל אחר לפי שיקול דעתו.

בהצלחה.
vishskin
יצירת קשר:

הודעהעל ידי vishskin » 09 נובמבר 2012 00:38

תכין מצגת יפה כזאת ומקושטת של למה אתה חושב שמגיע לך פרופיל 45, ותכין עמוד אודות של כל הפרטים שלך ואולי תוסיף גם כמה עובדות לגבי דיכאון בסוף כסיכום
Coleworld
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Coleworld » 09 נובמבר 2012 04:25

vishskin כתב:תכין מצגת יפה כזאת ומקושטת של למה אתה חושב שמגיע לך פרופיל 45, ותכין עמוד אודות של כל הפרטים שלך ואולי תוסיף גם כמה עובדות לגבי דיכאון בסוף כסיכום

חחחחחחחחחח עשית לי תלילה!!
שימי
יצירת קשר:

הודעהעל ידי שימי » 09 נובמבר 2012 09:21

vishskin כתב:תכין מצגת יפה כזאת ומקושטת של למה אתה חושב שמגיע לך פרופיל 45, ותכין עמוד אודות של כל הפרטים שלך ואולי תוסיף גם כמה עובדות לגבי דיכאון בסוף כסיכום

אחלה אני מכין, מקווה שהקב"ן יתרשם..
אורח

הודעהעל ידי אורח » 12 נובמבר 2012 22:10

איזה שטיות אנשים רשמו פה . תיכול לפעול על פי טרגט ב100% גם ככה במקרה הטוב תקבל פרופיל 64 נפשי היום קשה רצח לקבל פרופיל נפשי כול הקבנים ראו כבר 100 אנשים כמוך .
פשוט תפעיל על פי טרגט 21 ותגיד שאתה רוצה לשרת בצבא . אתה תקבל 45 /64 נפשי .

אני 3 פעמים הייתי בנוהל התאבדות ועדיין רק אחרי ששאלו אותי אם אני רוצה להשתחרר ואמרתי כן הם שחררו אותי .
אורח

הודעהעל ידי אורח » 13 נובמבר 2012 11:54

סליחה שאני מפרסם פה. לא מצליח לפתוח משתמש.
היה לי היום קבן והוא אמר לי שהוא נותן לי דחית שרות.
חייל קרא לי אחרי כמה זמן ואמר לי שיש לי הזמנה לועדה רפואית וראיתי שכתוב בדף פרופיל 24.
בנתיים ביטלו לי את התאריך גיוס עד להודעה חדשה.
החיילת אמרה להביא מסמכים עדכניים מגורמים נפשיים אזרחיים לועדה ושם אולי ימליצו לשחרר אותי. היא אמרה שאני ישב בוועדה מול כמה רופאים.
מה זה אומר כל הסיפור הזה?
אורח

הודעהעל ידי אורח » 13 נובמבר 2012 14:15

דחיית שירות . חצי שנה הפז"ם ידפק בזמן שאתה תהיה באזרחות ואז תראה פסכיאטר אחרי חצי שנה והוא יחליט עם לשחרר אותך או לא . (בכך שהוא יחליט אני מתכוון שהוא ישאל אותך אם אתה רוצה לשרת כן/לא זה תלוי בך ב100% ... )
Coleworld
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Coleworld » 13 נובמבר 2012 19:31

אורח כתב:סליחה שאני מפרסם פה. לא מצליח לפתוח משתמש.
היה לי היום קבן והוא אמר לי שהוא נותן לי דחית שרות.
חייל קרא לי אחרי כמה זמן ואמר לי שיש לי הזמנה לועדה רפואית וראיתי שכתוב בדף פרופיל 24.
בנתיים ביטלו לי את התאריך גיוס עד להודעה חדשה.
החיילת אמרה להביא מסמכים עדכניים מגורמים נפשיים אזרחיים לועדה ושם אולי ימליצו לשחרר אותי. היא אמרה שאני ישב בוועדה מול כמה רופאים.
מה זה אומר כל הסיפור הזה?

אתה כבר בצבא?

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 16 אורחים