רוצה להמציא סיבה

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

Sani9
יצירת קשר:

רוצה להמציא סיבה

הודעהעל ידי Sani9 » 14 נובמבר 2012 07:53

שלום לכולם :)
יש לי שאלה בנוגע לפרופילים רפואיים שקיימים. כרגע אני מחפשת עבודה בשמירה בגלל שאני סטודנטית וזאת עבודה די נוחה. אני יצאתי על סעיף של קשיי הסתגלות אבל קצת מוזר לי להגיד את זה
בראיון עבודה. לא נראה לי שזה ימצא חן בעיניי מנהל.
אילו סעיפים רפואיים (לא נפשיים ) קיימים כסעיפים שמשחררים מצהל? יש לכם אולי רעיונות? משהו לא מןגזם איתו אני אראה כמישהי שכשרה לעבוד כמובן..או משהו שיכול לחלוף עם הזמן...
אני ממש מקווה שתוכלו לעזור לי כי אין לי..מושג.... תודה מקרב לב לכולם.
שריונר 401

Re: רוצה להמציא סיבה

הודעהעל ידי שריונר 401 » 14 נובמבר 2012 08:16

Sani9 כתב:שלום לכולם :)
יש לי שאלה בנוגע לפרופילים רפואיים שקיימים. כרגע אני מחפשת עבודה בשמירה בגלל שאני סטודנטית וזאת עבודה די נוחה. אני יצאתי על סעיף של קשיי הסתגלות אבל קצת מוזר לי להגיד את זה
אילו סעיפים רפואיים (לא נפשיים ) קיימים כסעיפים שמשחררים מצהל? יש לכם אולי רעיונות? משהו לא מןגזם איתו אני אראה כמישהי שכשרה לעבוד כמובן..או משהו שיכול לחלוף עם הזמן...
אני ממש מקווה שתוכלו לעזור לי כי אין לי...... תודה מקרב לב לכולם.

בתקנות של חוק שירות הביטחון [נוסח משולב] תוכלי למצוא את כל המרעין בישין שנותן 21.
קודם כל צה"ל הוא בין הצבאות הנוקשים בעניין הזה, לעומת מדינות אחרות צה"ל מגייס גם חיילים עם מחלות כרוניות לתפקידים עורפיים.
בשביל 21 המחלה צריכה להיות או גורם סיכון חמור או כזאת שמשפיעה על התפקוד באופן משמעותי. לא קיים דבר כפי שביקשת, "לא מוגזם, כשירה לעבוד" "חולף עם הזמן", אין, כל מי שמקבל 21 רפואי לא כשיר לעבוד בשמירה.
אגב, את הולכת לבצע עבירה פלילית.
Sani9
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Sani9 » 14 נובמבר 2012 19:36

שריונר 401 כתב:
Sani9 כתב:שלום לכולם :)
אני ממש מקווה שתוכלו לעזור לי כי אין לי...... תודה מקרב לב לכולם.

בתקנות של חוק שירות הביטחון [נוסח משולב] תוכלי למצוא את כל המרעין בישין שנותן 21.
קודם כל צה"ל הוא בין הצבאות הנוקשים בעניין הזה, לעומת מדינות אחרות צה"ל מגייס גם חיילים עם מחלות כרוניות לתפקידים עורפיים.
בשביל 21 המחלה צריכה להיות או גורם סיכון חמור או כזאת שמשפיעה על התפקוד באופן משמעותי. לא קיים דבר כפי שביקשת, "לא מוגזם, כשירה לעבוד" "חולף עם הזמן", אין, כל מי שמקבל 21 רפואי לא כשיר לעבוד בשמירה.
אגב, את הולכת לבצע עבירה פלילית.

תודה רבה על הקובץ. המחלות שם באמת מאוד קשות. מוזר, כי פגשתי אנשים שהסיבות שלהם ליציאה מהצבא היו יותר קלות...אבל יכול להיות שהם גש שקרו מי יודע...
אגב, בקשר לעבירה פלילית...לשאול מה הסיבה ליציאה מהצבא זה גם לא חוקי? או שאני טועה..?
Sani9
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Sani9 » 14 נובמבר 2012 19:43

אגב... אם היה לי שבר ברגל, די מסובך והחדירו לי ברגים לתוכה וזה גרם לי לכאבים חזקים בגב וברגל עצמה וסיבוכים(זה באמת קרה, אבל לא לתקופה ארוכה)
זה יכול להיחשב כ21?
Coleworld
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Coleworld » 15 נובמבר 2012 03:45

Sani9 כתב:אגב... אם היה לי שבר ברגל, די מסובך והחדירו לי ברגים לתוכה וזה גרם לי לכאבים חזקים בגב וברגל עצמה וסיבוכים(זה באמת קרה, אבל לא לתקופה ארוכה)
זה יכול להיחשב כ21?

רק אם זה ממש ממש הפריע לתפקוד שלך

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו־ 14 אורחים