האם ועדה רפואית יכולה לשלול למרות המלצת פסיכיאטר וקב"ן?

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

fuckmilitary
יצירת קשר:

האם ועדה רפואית יכולה לשלול למרות המלצת פסיכיאטר וקב"ן?

הודעהעל ידי fuckmilitary » 20 נובמבר 2012 19:47

הייתי היום אצל קב"ן ושיחקתי אותה די טוב (נראה לי) כך שהוא שלח אותי מיד לפסיכיאטר, שניהם הפנו אותי לועדה רפואית עם המלצה לפרופיל 21 על הפרעת אישיות דו קוטבית, האם יש מצב שהועדה הרפואית לא תתחשב בזה ותשאיר אותי בצה"ל? או שהיא סה"כ חותמת גומי?
תודה.
אורח

Re: האם ועדה רפואית יכולה לשלול למרות המלצת פסיכיאטר וקב"ן?

הודעהעל ידי אורח » 20 נובמבר 2012 20:10

fuckmilitary כתב:הייתי היום אצל קב"ן ושיחקתי אותה די טוב (נראה לי) כך שהוא שלח אותי מיד לפסיכיאטר, שניהם הפנו אותי לועדה רפואית עם המלצה לפרופיל 21 על הפרעת אישיות דו קוטבית, האם יש מצב שהועדה הרפואית לא תתחשב בזה ותשאיר אותי בצה"ל? או שהיא סה"כ חותמת גומי?
תודה.

לא, הוועדה היא חותמת גומי, אצלי הוועדה הייתה רופאה כללית אחת ושאלה רק פרטים מזהים .
לכל מקרה, אם יהיה פסיכיאטר בוועדה, כדאי שתתנהג באופן דומה לזה שהתנהגת אצל הקב"ן - מובן שאל תגיד דברים כמו "אני רוצה לשרת", גם אם מפחידים אותך. בגדול, אל תתנהג באופן שסותר את סעיף הליקוי שלך .
אורח

הודעהעל ידי אורח » 20 נובמבר 2012 20:38

אורח כתב:לא, הוועדה היא חותמת גומי, אצלי הוועדה הייתה רופאה כללית אחת ושאלה רק פרטים מזהים .
לכל מקרה, אם יהיה פסיכיאטר בוועדה, כדאי שתתנהג באופן דומה לזה שהתנהגת אצל הקב"ן - מובן שאל תגיד דברים כמו "אני רוצה לשרת", גם אם מפחידים אותך. בגדול, אל תתנהג באופן שסותר את סעיף הליקוי שלך .

אצלי אותו סיפור בדיוק רק שלא ציינו את הבעיה ..אחרי הפסיכיאטר רק הודיעו לי שתהיה וועדה.
מקווה שאתה צודק, בא לי כבר לעוף משם...
fuckmilitary
יצירת קשר:

הודעהעל ידי fuckmilitary » 20 נובמבר 2012 20:41

אורח כתב:אצלי אותו סיפור בדיוק רק שלא ציינו את הבעיה ..אחרי הפסיכיאטר רק הודיעו לי שתהיה וועדה.

מתי יש לך ועדה?
Adam
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Adam » 20 נובמבר 2012 20:50

fuckmilitary כתב:
אורח כתב:אצלי אותו סיפור בדיוק רק שלא ציינו את הבעיה ..אחרי הפסיכיאטר רק הודיעו לי שתהיה וועדה.

מתי יש לך ועדה?

אופס שכחתי להתחבר אז כתבתי בתור אורח
עוד לא קבעו לי תאריך. רק הודיעו שתהיה.

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot] ו־ 20 אורחים