התקדמות..

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

hairyass
יצירת קשר:

התקדמות..

הודעהעל ידי hairyass » 20 נובמבר 2012 22:14

היום הייתי אצל קבן שוב אחרי שראו את המצוקה שלי בבסיס. סידרו לי קבן ליום למחרת ושיחררו אותי הביתה לאפטר.
כשהייתי אצל הקבן הוא שאל אותי מה קרה, אמרתי שאיבדתי טעם בחיים ושאני לא יכול להמשיך ושזה גדול עלי.
הוא שאל מה ההורים חושבים על זה שאני רוצה להשתחרר מהצבא, אמרתי הם תומכים.
הוא הציע טיפול תרופתי, אמרתי שלא כי ההורים שלי אומרים שזה רעל ושזה לא עוזר. הוא אמר בוא נתקשר להורים.
דיבר עם אבא שלי, אמר לו שהוא רוצה לתת לי תרופות שיעזרו. אבא שלי יצא עליו, אמר לו שאני כבר שנה סמרטוט בצבא, ולסמם אותי במשך חודש לא יעזור ושהוא לא מסכים.
הקבן שאל אם הוא חושב שלשחרר אותי זה הפיתרון, אבא שלי אמר שכן, וכמה שיותר מהר.
הקבן קבע לי ישר פסיכיאטר לעוד שבוע, אמרתי לו שאני לא יכול לחזור לבסיס והוא נתן לי גימלים לכמה ימים.

השאלה שלי היא כזאת:
מה אני יכול לעשות כדי לא לפספס את ההזדמנות הזאת אצל הפסיכי? אני רוצה להיות בטוח שאני יוצא כי אם גם הפעם (פעם שניה אצל פסיכי) אני לא יוצא ואני צריך לחזור לבסיס ולחכות לקבן שוב, אני בטוח אעשה מעשה רע.
מה אתם חושבים שהסיכויים שלי לצאת בפגישה הזאת?
vishskin
יצירת קשר:

Re: התקדמות..

הודעהעל ידי vishskin » 21 נובמבר 2012 03:07

hairyass כתב:היום הייתי אצל קבן שוב אחרי שראו את המצוקה שלי בבסיס. סידרו לי קבן ליום למחרת ושיחררו אותי הביתה לאפטר.
כשהייתי אצל הקבן הוא שאל אותי מה קרה, אמרתי שאיבדתי טעם בחיים ושאני לא יכול להמשיך ושזה גדול עלי.
הוא שאל מה ההורים חושבים על זה שאני רוצה להשתחרר מהצבא, אמרתי הם תומכים.
הוא הציע טיפול תרופתי, אמרתי שלא כי ההורים שלי אומרים שזה רעל ושזה לא עוזר. הוא אמר בוא נתקשר להורים.
דיבר עם אבא שלי, אמר לו שהוא רוצה לתת לי תרופות שיעזרו. אבא שלי יצא עליו, אמר לו שאני כבר שנה סמרטוט בצבא, ולסמם אותי במשך חודש לא יעזור ושהוא לא מסכים.
הקבן שאל אם הוא חושב שלשחרר אותי זה הפיתרון, אבא שלי אמר שכן, וכמה שיותר מהר.
הקבן קבע לי ישר פסיכיאטר לעוד שבוע, אמרתי לו שאני לא יכול לחזור לבסיס והוא נתן לי גימלים לכמה ימים.

השאלה שלי היא כזאת:
מה אני יכול לעשות כדי לא לפספס את ההזדמנות הזאת אצל הפסיכי? אני רוצה להיות בטוח שאני יוצא כי אם גם הפעם (פעם שניה אצל פסיכי) אני לא יוצא ואני צריך לחזור לבסיס ולחכות לקבן שוב, אני בטוח אעשה מעשה רע.
מה אתם חושבים שהסיכויים שלי לצאת בפגישה הזאת?

נשמע שגובהים, אבל אני תמיד ממליץ להגיע עם ציפיות לכך שזאת לא הפגישה האחרונה, אצלי תמיד הגיע מועקה נפשית גדולה סביב פגישות עם קב"ן, ורק בפגישה האחרונה כשפשוט החלטתי לא לצפות לשום דבר וגם לא ליחס אנושי הרגשתי משוחרר יותר, 0% לחץ וזה עבד.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 21 נובמבר 2012 13:54

איך לדעתך להתנהג?
כמו טארגט או כמו עצמי?
אם הוא שואל שאלות לענות בהרחבה או לגמגם ולהוריד תראש?
יש כל כך הרבה דעות סותרות בנושא ולכל אחד עובד משהו אחר.. אני לא יודע מה לעשות..
אורח

הודעהעל ידי אורח » 21 נובמבר 2012 14:13

אורח כתב:איך לדעתך להתנהג?
כמו טארגט או כמו עצמי?
אם הוא שואל שאלות לענות בהרחבה או לגמגם ולהוריד תראש?
יש כל כך הרבה דעות סותרות בנושא ולכל אחד עובד משהו אחר.. אני לא יודע מה לעשות..

זה תלוי, האם באופן טבעי אתה מתנהג אף יותר גרוע ממה שמתואר בטארגט? האם יש לך הפרעה אמיתית שניכרת לעין?

בעקרון עדיף לדבוק תמיד במה שעשית, כדי שלא יחשבו שאתה משקר. לגמגם ולא ליצור קשר עין זה טוב. אם השתמשת בטארגט וכבר בנית דמות, תמשיך. אם יש לך בעיות אמיתיות ובאופן טבעי ניכר שאתה במצוקה, אתה לא חייב לשקר, פשוט תן לפסיכיאטר לראות מה אתה מרגיש באמת. אם המצב מחריף באופן משכנע, זה יזרז את התהליך.

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו־ 33 אורחים