מחיר של עורך דין צבאי?

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

nomanymore
יצירת קשר:

מחיר של עורך דין צבאי?

הודעהעל ידי nomanymore » 24 נובמבר 2012 21:48

אם כבר לצאת על בטוח כנראה שאי אפשר להמנע מלבזבז קצת כסף.
אז פסיכיאטר אזרחי לפי מה שהבנתי זה בסביבות ה 600-800 ש"ח...אבל כמה עולה עורך דין צבאי?והאם זה עולה כסף רק לקבל ייעוץ?
vishskin
יצירת קשר:

Re: מחיר של עורך דין צבאי?

הודעהעל ידי vishskin » 24 נובמבר 2012 22:12

אוקי ומה תעשה איתו בדיוק? הוא יכול להקטין לך את ימי הכלא שאתה מקבל על עריקות ולחתום על הצהרה פציפיסטית.
זה לא "רוצה להשתחרר? מבצע 50% למלש"בים לפני גיוס במשרדי חרטא ושות' "
תהליך השחרור על ידי הצהרות פציפיסטיות הוא מאוד מסורבל וקשה והוא בטוח לא זול יותר מחוות דעת של פסיכולוג. אם אתה בן אז הוא עוד יותר קלוש.
במידה ואתה לפני גיוס אז לך לקופת חולים לרופא משפחה ותבקש ממנו הפנייה לפסיכולוג או פסיכיאטר של הקופה, המחיר יהיה ב2 ספרות.
nomanymore
יצירת קשר:

הודעהעל ידי nomanymore » 25 נובמבר 2012 11:36

vishskin כתב:אוקי ומה תעשה איתו בדיוק? הוא יכול להקטין לך את ימי הכלא שאתה מקבל על עריקות ולחתום על הצהרה פציפיסטית.
תהליך השחרור על ידי הצהרות פציפיסטיות הוא מאוד מסורבל וקשה והוא בטוח לא זול יותר מחוות דעת של פסיכולוג. אם אתה בן אז הוא עוד יותר קלוש.
במידה ואתה לפני גיוס אז לך לקופת חולים לרופא משפחה ותבקש ממנו הפנייה לפסיכולוג או פסיכיאטר של הקופה, המחיר יהיה ב2 ספרות.

להקטין ימי כלא זה כבר טוב...מה שאני כן צריכה זה למחוק רישום פלילי על הישיבה בכלא. אני רוצה להגר לקנדה וזה יכול לעשות לי בעיות...מן הסתם חשבתי שעורך דין יכול להיות שימושי במצב כזה.
חוות דעת של פסיכולוג אני גם ככה רוצה...עדיף שכבר יהיה שניהם, גם החוות דעת וגם העורך דין.לפי ההיגיון זה יגדיל את הסיכויים שלי להשתחרר בלי רישום פלילי.ולמזלי אני בת, אז אמור להיות קל יותר.
אני יכולה ללכת לקופת חולים אבל שמעתי שפסיכולוגים מהקופה לא נותנים חוות דעת...רק פרטיים.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 25 נובמבר 2012 13:31

nomanymore כתב:
vishskin כתב:אוקי ומה תעשה איתו בדיוק? הוא יכול להקטין לך את ימי הכלא שאתה מקבל על עריקות ולחתום על הצהרה פציפיסטית.

להקטין ימי כלא זה כבר טוב...מה שאני כן צריכה זה למחוק רישום פלילי על הישיבה בכלא. אני רוצה להגר לקנדה וזה יכול לעשות לי בעיות...מן הסתם חשבתי שעורך דין יכול להיות שימושי במצב כזה.
חוות דעת של פסיכולוג אני גם ככה רוצה...עדיף שכבר יהיה שניהם, גם החוות דעת וגם העורך דין.לפי ההיגיון זה יגדיל את הסיכויים שלי להשתחרר בלי רישום פלילי.ולמזלי אני בת, אז אמור להיות קל יותר.
אני יכולה ללכת לקופת חולים אבל שמעתי שפסיכולוגים מהקופה לא נותנים חוות דעת...רק פרטיים.

תפני אליהם ותשאלי באופן ספציפי, יש כאלה שנותנים ויש כאלה שלא (יש גם פרטיים שלא נותנים באופן עקרוני).
את לא חוששת שחוות דעת תפגע לך גם כן בהגירה? בכל מקרה תזהרי שלא להגזים ולהגיע לאשפוז(כשמסוכנים לעצמך או לסביבה).
אני חושב שיהיה חכם לפנות לעורך דין, כי הם אלה שיודעים את כל הפרטים האלה ונשמע שאת צריכה אדם שהוא מקצועי בתחום.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 25 נובמבר 2012 13:34

אורח כתב:
nomanymore כתב:"]אוקי ומה תעשה איתו בדיוק? הוא יכול להקטין לך את ימי הכלא שאתה מקבל על עריקות ולחתום על הצהרה פציפיסטית.

תפני אליהם ותשאלי באופן ספציפי, יש כאלה שנותנים ויש כאלה שלא (יש גם פרטיים שלא נותנים באופן עקרוני).
את לא חוששת שחוות דעת תפגע לך גם כן בהגירה? בכל מקרה תזהרי שלא להגזים ולהגיע לאשפוז(כשמסוכנים לעצמך או לסביבה).
אני חושב שיהיה חכם לפנות לעורך דין, כי הם אלה שיודעים את כל הפרטים האלה ונשמע שאת צריכה אדם שהוא מקצועי בתחום.[/quote]

אני אגב לא התכוונתי שתוותרי על החוות דעת, פשוט אל תגזימי כדי שלא יהיה איזה דיווח על אבחנה שהיא מוגזמת מדי (כמו סכיזופרניה).

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו־ 17 אורחים