מחיר חוות דעת?

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

nomanymore
יצירת קשר:

מחיר חוות דעת?

הודעהעל ידי nomanymore » 26 נובמבר 2012 14:39

אז סוף סוף קבעתי תור עם פסיכיאטר (פרטי)...אמרתי ישר שאני צריכה חוות דעת, והוא אמר 850 ש"ח. מה לדעתכם?יקר מדי?
כי קראתי פה שיש כאלה שנתנו להם ב400-500 ש"ח...אבל גם שמעתי שבמרכז זה יותר יקר...
האם הצבא יחשיב את זה יותר כי זה פסיכיאטר (ד"ר) ולא פסיכולוג?
הוא היה אחד היחידים שמצאתי בראשון, והיו לו המלצות טובות (מוניטין טוב)...
אורח

Re: מחיר חוות דעת?

הודעהעל ידי אורח » 26 נובמבר 2012 14:58

nomanymore כתב:אז סוף סוף קבעתי תור עם פסיכיאטר (פרטי)...אמרתי ישר שאני צריכה חוות דעת, והוא אמר 850 ש"ח. מה לדעתכם?יקר מדי?
כי קראתי פה שיש כאלה שנתנו להם ב400-500 ש"ח...אבל גם שמעתי שבמרכז זה יותר יקר...
האם הצבא יחשיב את זה יותר כי זה פסיכיאטר (ד"ר) ולא פסיכולוג?
הוא היה אחד היחידים שמצאתי בראשון, והיו לו המלצות טובות (מוניטין טוב)...

850 אצל פסיכיאטר? את צריכה להגיד תודה. אני לא אגיד שזה המחיר הכי זול, יכולת להשיג ב760 במיון מפסיכיאטר של בית החולים, אבל פחות מזה לחוו"ד מפסיכיאטר פרטי? לא נראה לי.
כבר יצא לי לשמוע על 1,000, אפילו 1,500-2500 לחוות דעת אחת מפסיכיאטר אחד. הפסיכיאטרים הם מאוד יקרים. המחירים שציינת הם עבור חוות דעת אצל פסיכולוג (אצל עובד סוציאלי אפשר אפילו תמורת פחות, אבל זה לא באמת "שווה" את זה).

השאלה היא אם את רוצה פרטי או לא. האם יש כאן שיקולי זמן? כי קופ"ח\ציבורי זה סחבת.

בקופ"ח היית יכולה להוציא בפחות מפסיכולוג (או אפילו מפסיכיאטר) אבל השאלה אם הם יסכימו וכמה זמן זה ייקח.
vishskin
יצירת קשר:

הודעהעל ידי vishskin » 26 נובמבר 2012 17:33

אם כסף זה בעיה אז לכי לפסיכולוג (400 שקל מחיר סביר)
אם יש הבדל אז הוא מזערי
לדעתי אין הבדל וחבל על הכסף.
nomanymore
יצירת קשר:

הודעהעל ידי nomanymore » 26 נובמבר 2012 22:17

אז קיבלתי את החוות דעת (הוא אפילו עשה לי הנחה בסוף הפגישה!!) אבל יש לי שאלה...
האם היא אמורה להיות בכתב יד?
הייתי בטוחה שהיא אמורה להיות מודפסת...(למרות שבטח זה לא משנה)
vishskin
יצירת קשר:

הודעהעל ידי vishskin » 27 נובמבר 2012 05:01

כתב יד, תעשי 2 העתקים של זה, אחד תשמרי בבית ואת המקור וההעתק תביאי איתך
בעקרון הם סורקים את זה למחשב ואז בפגישה הבאה את לא צריכה להביא את זה אבל עדיף שתמיד תוכלי לתת להם משהו פיזי לשמור.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 27 נובמבר 2012 09:41

במיון מקבלים מודפס. יצא לי גם לראות חוות דעת של פסיכולוגים מודפסים. מה זה משנה כתב יד או מודפס? זה לא משנה. משנה שיש חותמת ושזה רופא\פסיכולוג חי ואמיתי.

מה שכן משנה זה מי מביא לך אותה. מכתב מהמחלקה הדחופה למשל יפחיד אותם כהוגן. מכתב מפסיכיאטר זו חוות דעת שבשרשרת המזון היא "נחשבת" יותר ויכולה לקצר את התהליך (להמנע מקב"ן נוסף בדרך).
nomanymore
יצירת קשר:

הודעהעל ידי nomanymore » 27 נובמבר 2012 12:05

אורח כתב:במיון מקבלים מודפס. יצא לי גם לראות חוות דעת של פסיכולוגים מודפסים. מה זה משנה כתב יד או מודפס? זה לא משנה. משנה שיש חותמת ושזה רופא\פסיכולוג חי ואמיתי.

מה שכן משנה זה מי מביא לך אותה. מכתב מהמחלקה הדחופה למשל יפחיד אותם כהוגן. מכתב מפסיכיאטר זו חוות דעת שבשרשרת המזון היא "נחשבת" יותר ויכולה לקצר את התהליך (להמנע מקב"ן נוסף בדרך).

לא כ"כ משנה, רק שהכתב יד של הפסיכיאטר שהייתי אצלו דיי קשה לקריאה...
אבל בעיקרון הוא כתב שיש לי חרדות מגיל צעיר, התנתקות חברתית עם מחשבות אובדניות ושאני לא מסוגלת לשרת בצה"ל ושהוא מבקש שאראה קב"ן בקשר של כשירות לשירות.אז אני מניחה שזה מכתב לא רע.באופן כללי אני שמחה שהלכתי.
nomanymore
יצירת קשר:

הודעהעל ידי nomanymore » 27 נובמבר 2012 12:06

vishskin כתב:כתב יד, תעשי 2 העתקים של זה, אחד תשמרי בבית ואת המקור וההעתק תביאי איתך
בעקרון הם סורקים את זה למחשב ואז בפגישה הבאה את לא צריכה להביא את זה אבל עדיף שתמיד תוכלי לתת להם משהו פיזי לשמור.

תודה!!
אורח

הודעהעל ידי אורח » 27 נובמבר 2012 12:34

nomanymore כתב:
אורח כתב:במיון מקבלים מודפס. יצא לי גם לראות חוות דעת של פסיכולוגים מודפסים. מה זה משנה כתב יד או מודפס? זה לא משנה. משנה שיש חותמת ושזה רופא\פסיכולוג חי ואמיתי.

לא כ"כ משנה, רק שהכתב יד של הפסיכיאטר שהייתי אצלו דיי קשה לקריאה...
אבל בעיקרון הוא כתב שיש לי חרדות מגיל צעיר, התנתקות חברתית עם מחשבות אובדניות ושאני לא מסוגלת לשרת בצה"ל ושהוא מבקש שאראה קב"ן בקשר של כשירות לשירות.אז אני מניחה שזה מכתב לא רע.באופן כללי אני שמחה שהלכתי.

אל תדאגי להם! רופא יודע לקרוא כתב יד של רופא... סתם, זו לא צריכה להיות הדאגה שלך, הם יתעסקו עם חוות הדעת ואם תהיה להם איזו בעייה הם יכולים גם ליצור איתו קשר. אני מניח שבחותמת שלו מצויין מספר הרשיון...

אם הוא כתב שלדעתו את לא כשירה לשירות, זה מעולה.
vishskin
יצירת קשר:

הודעהעל ידי vishskin » 28 נובמבר 2012 06:26

חרדות לבד זה לא תמיד מספיק בשביל פרופיל 21, אז זה טוב שכתוב שם מאפיינים של הפרעת אישיות ("התנתקות חברתית עם מחשבות אובדניות").
שגיא

הודעהעל ידי שגיא » 01 אפריל 2017 11:45

אפשר בבקשה לקבל את המספר טלפון של הפסיכיאטר ב850 ושל הפסיכולוג גם לי יש בעיות בצבא וצריך חוות דעת וכל פסיכיאטר שהתקשרתי עליו עד עכשיו אמר לי 3000-2500
רינת
יצירת קשר:

הודעהעל ידי רינת » 20 דצמבר 2017 00:55

גם אני צרכה טלפון של פסיכיאטר לקבל חוות דעת....
תוכל לשלוח לי ?

שגיא כתב:אפשר בבקשה לקבל את המספר טלפון של הפסיכיאטר ב850 ושל הפסיכולוג גם לי יש בעיות בצבא וצריך חוות דעת וכל פסיכיאטר שהתקשרתי עליו עד עכשיו אמר לי 3000-2500

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot], Google [Bot] ו־ 20 אורחים