פסיכיאטר פרטי

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

manum
יצירת קשר:

פסיכיאטר פרטי

הודעהעל ידי manum » 04 דצמבר 2012 13:26

שלום, אנע משרת 5 חודשים החיל אוויר בבסיס חור עם יציאות על הפנים, אני רוצה לעבור בסיס ע"י חוות דעת של פסיכיאטר פרטי ,עוד אף פעם לא הייתי אצל קבן יש מישהו שמכיר פסיאטרים פרטיים באזור המרכז? ואני אשמח אם מישהו שיסביר לי איך הולך התהליך הזה
אורח

Re: פסיכיאטר פרטי

הודעהעל ידי אורח » 04 דצמבר 2012 13:38

manum כתב:שלום, אנע משרת 5 חודשים החיל אוויר בבסיס חור עם יציאות על הפנים, אני רוצה לעבור בסיס ע"י חוות דעת של פסיכיאטר פרטי ,עוד אף פעם לא הייתי אצל קבן יש מישהו שמכיר פסיאטרים פרטיים באזור המרכז? ואני אשמח אם מישהו שיסביר לי איך הולך התהליך הזה

הפורום מיועד למי שמרגיש שהוא חייב לצאת מהצבא, לא למי ש"רוצה לעבור בסיס".
Ugu
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Ugu » 04 דצמבר 2012 14:07

הפורום גם מיועד לכל מי שמרגיש חסר אונים בצבא ו/או רוצה לקבל הקלות למיניהן. לכל אחד יש את הזכות לקבל עזרה.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 04 דצמבר 2012 14:18

Ugu כתב:הפורום גם מיועד לכל מי שמרגיש חסר אונים בצבא ו/או רוצה לקבל הקלות למיניהן. לכל אחד יש את הזכות לקבל עזרה.

אף אחד לא יכול לעזור לו מהסיבה הפשוטה שאין שום דרך להבטיח שהוא יקבל הקלה מסוימת שאותה הוא רוצה, בניגוד לתהליך היציאה מהצבא שבו הכל ברור.

יצא לי גם לראות הודעה של מלווה שאומרת שהוא לא עוזר לאנשים "להשיג קומבינות בצבא" אלא לצאת, כאן בפורום. זה גם מה שרשום באתר התנועה ובהודעות בנעוץ.
manum
יצירת קשר:

הודעהעל ידי manum » 04 דצמבר 2012 14:59

אני לא צריך הבטחה , אני רק רוצה לדעת אם זה יכול לעזור ואיך בדיוק, ויש לי עוד שאלה מה ההבדל בין קבן במילואים לבין פיסיכיאטר פרטי ?
אורח

הודעהעל ידי אורח » 04 דצמבר 2012 15:02

manum כתב:אני לא צריך הבטחה , אני רק רוצה לדעת אם זה יכול לעזור ואיך בדיוק, ויש לי עוד שאלה מה ההבדל בין קבן במילואים לבין פיסיכיאטר פרטי ?

אז תעשה מה שרשום בטארגט 21 ובמדריך גונזו לקבניסט הצעיר...

אין הבדל למעט בגישה... שניהם מומחים בתחום בריאות הנפש אבל אחד מהם עובד בצבא (אני לא חושב שיש ביכולתו לשנות משהו במערכת אגב).
manum
יצירת קשר:

הודעהעל ידי manum » 04 דצמבר 2012 15:35

לא כל כך מצאתי את זה אני אשמח אם תסבירו לי,ואני בחיל אוויר אז כל בקשה לקבן זה לוקח לפחות חודש,איך אפשר לבקש קבן בזמן הקצר ביותר גם אם זה כולל נפקדות
Solus
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Solus » 04 דצמבר 2012 20:43

manum כתב:לא כל כך מצאתי את זה אני אשמח אם תסבירו לי,ואני בחיל אוויר אז כל בקשה לקבן זה לוקח לפחות חודש,איך אפשר לבקש קבן בזמן הקצר ביותר גם אם זה כולל נפקדות

על פי ההודעות שקראתי בפורום, לקבל קב"ן בבסיס שלך דרך נפקדות לא תעזור לך. הם ימשכו אותך בעזרת הבטחות ריקות ואז ישפטו אותך. על פי ההבנה שלי, אם זה מגיע לנפקדות אתה צריך לדרוש לראות קב"ן בברה"ן; זאת אומרת מחוץ ליחידה שלך (אני לא 100% בטוח בכך, משהו מוזמן לאמת את דברי.)

לגבי גונזו : http://www.notimportant.co.il/wp-conten ... anists.pdf
manum
יצירת קשר:

הודעהעל ידי manum » 04 דצמבר 2012 21:35

תודה!
שמעתי שהצבא מחוייב לספק לי קבן תוך שבועיים זה נכון?
ואני אשמח אם מישהו מכיר קבן במילואים/פסיכיאטר פרטי ויוכל לתת לי את הפרטים שלו
vishskin
יצירת קשר:

הודעהעל ידי vishskin » 05 דצמבר 2012 18:13

יש הרבה חוקים בצה"ל, אף אחד לא עומד דום לכולם ובטח לא כאלו שבאים לטובת החפ"ש ככה שלא הייתי בונה על החוק של ה14 יום.
מה שכן חשוב שתדע, גורמי הפיקוד שלך הם אלה שקובעים את התור ואת דחיפותו וזה על פי אבחונם של המצב שלך והמצב כפי שאתה מתאר אותו. לכן חייל שנראה לעין תקין לחלוטין ולא מתאר בעצמו בעיה רצינית יקבל עדיפות מאוד נמוכה.
העדיפות הכי גבוהה היא לדוגמה נוהל התאבדות שמחייב לראות קב"ן תוך יום. במידה ואין קב"ן לפעמים שולחים לגורם אזרחי שקרוב לבסיס (כגון בית חולים) או לגורם בריאות נפש כללי כמו ברה"ן.
אני לא ממליץ על נוהל התאבדות, אמרתי את זה כדי שתבין איך זה עובד.
אם תצליח לשקף את המצב הנפשי שלך למפקדים שלך אתה אמור לראות קפ"ס מהר יותר, כמובן לדרוש קפ"ס הרבה פעמים גם אם אתה נשמע כמו תקליט שבור. הרבה אנשים מעלימים את המפאיינים של הבעיה הנפשית שלהם מול המפקדים והחברים בבסיס ורק מול הקב"ן הם נפתחים כי כביכול רק בחדר של הקב"ן משנה מה שאתה אומר. הנכון הוא להציג את המצב הנפשי שלך לכל גורם צבאי שהוא, זה יקדם את הפגישה ויקדם את תוצאות הפגישה.
manum
יצירת קשר:

הודעהעל ידי manum » 07 דצמבר 2012 11:17

תודה!

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot] ו־ 26 אורחים