עזרה מה להגיד לקבן

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

delon 10
יצירת קשר:

עזרה מה להגיד לקבן

הודעהעל ידי delon 10 » 04 דצמבר 2012 16:19

אהלן לכולם
אני ביום חמישי הולך להסגיר את עצמי בכלא 6 , ואני יפגש שם עם קבן .
( ראיתי כבר 3 קבנים שאמרו לי להמשיך להישאר במעקב ) ושמו עליי פס ושלחו אותי בחזרה לבקום לראות קצין מיון במקום קבן .
עכשיו אני רוצה להקצין את המצב ולהגיד לקבן בכלא "שאני לא רואה טעם בחיים האלו " , זה טוב או שהוא יפרש את זה כהתאבדות וישלח אותי לאגף ? , שלשם אני לא רוצה להגיע !
אבל אם הוא ישאל אותי מפורשות אם אני מתכוון לפגוע בעצמי אני יגיד לו שלא .
בקיצור תעזרו לי בבקשה איך להעביר לו את המסר של התאבדות בלי להגיע לאגף הזוועתי הזה אלא שיבין את זה בדרך עקיפה ולא ישירות וזה יקצר תהליכים בשיחרור ...
אם תוכל ממש לצטט משפטים אני אשמח כי אני חושב ומנסה ולא הולך לי ...
אנשים שעברו את זה אשמח לשמוע ממכם איך מעבירים את המסר בצורה ברורה כמו אלו מילים או משפטים כן להגיד .
מת כבר לקבל את הפטור המיוחל אך לא מתייאש :) !
תודה רבה לעוזרים הפורום הזה מעולה !!
אורח

Re: עזרה מה להגיד לקבן

הודעהעל ידי אורח » 04 דצמבר 2012 17:12

delon 10 כתב:אהלן לכולם
אני ביום חמישי הולך להסגיר את עצמי בכלא 6 , ואני יפגש שם עם קבן .
( ראיתי כבר 3 קבנים שאמרו לי להמשיך להישאר במעקב ) ושמו עליי פס ושלחו אותי בחזרה לבקום לראות קצין מיון במקום קבן .
עכשיו אני רוצה להקצין את המצב ולהגיד לקבן בכלא "שאני לא רואה טעם בחיים האלו " , זה טוב או שהוא יפרש את זה כהתאבדות וישלח אותי לאגף ? , שלשם אני לא רוצה להגיע !
אבל אם הוא ישאל אותי מפורשות אם אני מתכוון לפגוע בעצמי אני יגיד לו שלא .
בקיצור תעזרו לי בבקשה איך להעביר לו את המסר של התאבדות בלי להגיע לאגף הזוועתי הזה אלא שיבין את זה בדרך עקיפה ולא ישירות וזה יקצר תהליכים בשיחרור ...
אם תוכל ממש לצטט משפטים אני אשמח כי אני חושב ומנסה ולא הולך לי ...
אנשים שעברו את זה אשמח לשמוע ממכם איך מעבירים את המסר בצורה ברורה כמו אלו מילים או משפטים כן להגיד .
מת כבר לקבל את הפטור המיוחל אך לא מתייאש :) !
תודה רבה לעוזרים הפורום הזה מעולה !!

תחפש בגוגל "הערכת סיכון אובדנות" של ד"ר בני פלדמן ופרופסור גולן שחר. המודלים שתראה שם זהים כמעט לחלוטין לאלו שמשתמשים בהם הקב"נים.
delon 10
יצירת קשר:

הודעהעל ידי delon 10 » 04 דצמבר 2012 20:07

הסתכלתי על המסמך הזה וזה לא עוזר בשיט .
עוד אנשים בבקשה זה די דחוף !
delon 10
יצירת קשר:

הודעהעל ידי delon 10 » 05 דצמבר 2012 13:36

אנשים תגיבו זה למחר
דידי

הודעהעל ידי דידי » 05 דצמבר 2012 16:41

תראה, אתה לא חייב להראות במילים. תראה בשפת גוף, אל תסתכל בעינייםם, תחכה לפני שאתה עונה כל תשובה, תגיד "לא יודע" הרבה. תדבר בקול חלש.
תגיד "אין טעם". תגיד שאין סיבה ואין משמעות ושאתה לא מתאים לפה. אל תדבר על העתיד בשום פנים ואופן- גם אם מנסים להגיד "מה יקרה אם תשחרר" ושיט כזה- תגיד "לא יודע".

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 18 אורחים