לקראת שחרור או לא ?

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

delon 10
יצירת קשר:

לקראת שחרור או לא ?

הודעהעל ידי delon 10 » 28 דצמבר 2012 16:15

אהלן לכולם
אני חוזר הפעם עם עדכונים חדשים .
הייתי בכלא 6 שוב פעם הפעם על עריקות קיבלתי 14 יום .
המשכתי להיפגש שם עם הקבנית הקשה שראיתי בכליאה קודמת והיא אמרה שהמפגישה הראשונה אני רק רוצה להישתחרר ( אמרתי שאני רק רוצה להיות קרוב לאמא שלי ) ואני לא רוצה לעזור לעצמי ובילבלה את המוח שעוד לא התחלתי איך אני יודע שאני לא מתאים , כמובן שאמרתי לה שאני גורר את עצמי מהמיטה בבוקר וקם עם הרגשה שהנשמה שלי מתה מבפנים אך לא נירא שזה הזיז לה כל כך ,
שאלה אם אני רוצה לפגוע בעצמי ואני אמרתי שלא בכדאי לא להיות בבידוד בכלא .
חזרתי לעוד פגישה איתה אחרי שהיא דיברה עם אמא שלי שאמרה לי שהכל נכון כמובן ואמרה שאיך אני אמור להתגייס במצב כזה ( הקבנית ענתה לה בשיחה טוב בסדר .... כנירא לא היה לה כל כך מה להגיד )
בקיצור היא אמרה שהיא לא יכולה לשחרר אותי ואין לה על מה ו!כל מיני חארטות רעות והיא שיקרה לי בפנים שהיא לא יכולה לשחרר אותי והיא עוזרת לי רק בתקופה שאני נמצא בכלא .
ושאמא שלי אמרה לה בשיחה שאני כן יכול לעשות צבא ושאני יהיה בסדר או משהו בסגננון ...
(דבר שלא היה ולא נברא ! שיקרה לי במצח נחושה . ) אמא שלי אמרה שהיא לא יודעת איך אני מסוגל לשרת ככה .
בסוף היא אמרה שהיא תעביר אותי לקבן בבקום ( שכבר נפגשתי איתו בימים הראשונים של הגיוס , מאוד לא נחמד צצועק ותוקפני )
וביום ראשון אני אמור להיפגש איתו הוא ראש מדור אבחון והערכה בברהן בקום ככה שהוא עושה מה בא לו בא ניקרא לזה ככה ...
מה אתם אומרים חברה לאן זה מתקדם נפגשתי כבר עם קבן 5 פעמים ואני רק יוצא ונכנס מהכלא ..
מה להגיד ביום ראשון , האם שהוא ישאל להגיד אתה מתכוון לפגוע בבעצמך להגיד לא יודע או שאני לא מתכוון לפגוע בעצמי ? ( תמיד אמרתי לא כי פחדתי מאישפוז )
אם אני אומר לא יודע הוא ישלח אותי לאשפוז בכח מהבקום ?
לאן כל זה הולך חברה אני מיואש
alex gerenshtein

תראה להם סימנים של רוע דיכאון תגמגם תבכה בקיצור לא חסר מה לע

הודעהעל ידי alex gerenshtein » 28 דצמבר 2012 16:25

בפגישה מול קב"ן מדי פעם תסובב את הפנים שלך לקיר ותדבר עם עצמך כאילו אתה מדבר עם מישהו תרעיד בהפתעה מולם את הידיים רגליים את עצמך תעשה אם ישאלו למה אתה רועד פשוט תגיד בטון שקט אבל מה שתחליט לענות או לא וחשוב מאוד לא להתסכל לעיניים של הקב"ן פשט לשבת מולו עם פנים למטה לריצפה

קיצר לא חסר מה לעשות שוב פעם אני אומר
Solus
יצירת קשר:

Re: לקראת שחרור או לא ?

הודעהעל ידי Solus » 28 דצמבר 2012 17:02

אני אגיב בנוגע לפגיעה עצמית : אף אחד לא יאשפז אותך אלא אם כן זה מצב חמור, מה שלא רלוונטי אליך. אם אתה פוגע בעצמך במגמה למות, זה קורא לאשפוז. פגיעה עצמית אינה אקסלוסיבית למוות ומשומשת לרבות כדי להשיג תצומת לב מן הסביבה לגבי המצוקה של האדם.
לדעתי האישית עדיף לפלוט תגובה מבולבלת של "כן" ו-"לא יודע" אם שואלים אותך, אתה לא אמור להסביר את עצמך אלא ליחצן סיפטומים של לחץ, יאוש או / וחרדה. אני ארחיב על הנושא אחר-כך, אך אני מאמין שמשהו אחר יעשה את זה.
vishskin
יצירת קשר:

הודעהעל ידי vishskin » 28 דצמבר 2012 18:18

קודם כל אל תסתור את עצמך, תישאר אחיד עם החמרה.
נראה שאתה נופל על קבנים שהם על הפנים, Make sense...
אני גם לא בטוח לגבי השחרור בפגישה הבאה אבל יש סיכוי שזה יקרה מכיוון שלפעמים בקרב הזה בין החייל למערכת אם החייל לא מוכן לוותר הצבא מוותר בשלב כלשהו. כלומר יש מצב שהוא יאחבן אותך רק כדי שהתהליך שלך לא ימשיך לעוד בעיות עריקיות וכו'. ככה שאני נותן לפגישה הזאת 50/50.

יותר מזה, כדאי שתבין שאי חשש לאובדנות הוא לא מה שהפיל אותך, בכללי אתה מסומן אצליהם כקב"ניסת מטורגט ולא כמי שאתה מציג את עצמך. אם כי אני יוצא מנקודת הנחה שזה מה שהם חושבים על 90% מהחיילים בכל מקרה, לכן אני אומר פשוט תחמיר את המצב, תן את הרושם ששירות לא הולך לקרות, בעיקר בגלל שאתה לא יכול ולא בעיקר בגלל שאתה לא רוצה. תן את הרושם של המצב הנפשי כמצב שאי אפשר לשרת בו או לתפקד וזהו תגמור עם זה. בכל מקרה תשתדל להשאיר את בעיות המשמעת בתוך הבסיס ולא לצאת לנפקדויות, אתה לא צריך להמשיך בשיטה שלהם וגם תמעיט בשיחות עם מפקדים, פשוט תתעלם ותתרחק מהם. אתה יכול לעלות להם את הסעיף, אתה יכול לעשות בעיות ושטויות, אבל אל תעשה דברים שאתה יודע שתישפט עליהם מחבוש (לדוגמא אל תקלל מפקד).
delon 10
יצירת קשר:

הודעהעל ידי delon 10 » 29 דצמבר 2012 18:56

solus תודה על התגובה , אשמח אם תפרט ותירד לפרטים ..
אז בגדול נפלתי על חרא קבנים ומחר נקווה לטוב .
אני לא יודע איך להימנע מלא להיכנס לכלא כי אם הקבן לא משתכנע , אז אני שוב מסרב פקודה לעלות לטירונות ,
אני עדיין בבקום התגייסתי ב22 לאוקטובר ולא עשיתי כלום חוץ מחוגר ומדים ובגלל זה טיילתי בכלא פעמיים ,
נקווה שמחר הוא יאמין לי ולא יבקשו ממני לעלות שוב לטירונות והוא יקבע לי תור לפסיכיאטר כי אם לא זה שוב כלא ...
אני מניח שרובכם יצאתם מהשירות סדיר שלכם שזה יותר קל כי קבנים של סדיר יותר נחמדים וזה ולא קבן אתיופי של כלא 6 שישן במדבר ושום דבר לא מזיז לו או קבן מרוקאי ממורמר בבקום lol
כנירא אני אגיד שאני לא יודע אם אפגע בעצמי ונקווה שזה יגמר בפטור המיוחל !
תעודדו חברים :)
Solus
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Solus » 29 דצמבר 2012 19:42

אני פשט אשים את זה כי אני כבר מרגיש כמו תקליט שבור בנוגע לנושא הזה : http://cms.education.gov.il/NR/rdonlyre ... danut1.pdf
אני צריך פשוט להעתיק את כל הנושאים האלו לתיקייה אחת גדולה ופשוט להעתיק+להדביק אחר כך..

אני אקצר על הנושא : עליך להראות רמת סיכון סבירה שמבוטא על ידי אימפולסיביות גבוהה; משמע שאתה מגיב ופועל על בסיס האירוע ובאופן לא אחיד וצפוי; להיות קאוטי; זה אומר מסוכן. אם אתה מתוכנן, ומראה שאפשר לצפות את ההתנהגות שלך אתה לא מסוכן למערכת, וכך רמת הסיכון שלך יורדת.
כדי להימנע מאשפוז, אתה יכול לטעון שהפגיעה העצמית שלך היא כדי "להרגיש משהו" או "לראות מתי אנשים ישימו פס עלי, כמה הם יתנו לי לעשות" וכדומה, מרמור ויאוש מוחלט.
עצה שלי; יש בצבא המון עטים זולים מפלסטיק. תשבור אחד, תחתוך את עצמך. זה לא יכאב בכלל וזה לא גורם לדימום, זה כמו לשרוט את עצמך עם הציפורניים, רק טיפה יותר עמוק. זה מאדים את העור וגורם לזה להראות יותר חמור ממה שזה באמת. (לי לקח בערך יום שלם כדי לגרום לזה להראות רציני, רק שאני הייתי באותו זמן טיפה דפוק בשכל כנגד ההזמנות שלך להיות מחושב כלפי זה)

אם יש לך עוד שאלות לגבי איך להתנהג מול הקב"ן....טרגת 21, אם לא; אתה יכול לשאול אותי משהו סצפיפי ואני אנסה לענות על זה, כמו כל אחד אחר בפורום הזה.
חופשי ומאושר

הודעהעל ידי חופשי ומאושר » 29 דצמבר 2012 20:12

תגיד שכבר פגעת בעצמך/אתה הולך לפגוע. תגיד את כל זה בפירוש שלא יהיה מקום לטעות.
תמלמל גם כל הזמן דברים כמו "זה גדול עלי" וכל מיני כאלה.
תיראה אומלל ואל תדבר הרבה.. אל תראה רגש מסויים.. אל תכעס או תצעק ודברים כאלה
שיהיה בהצלחה ותעדכן!
delon 10
יצירת קשר:

הודעהעל ידי delon 10 » 30 דצמבר 2012 19:25

היום הלכתי לפגישה שלא התקיימה מכיוון שהוא הלך הבית מוקדם או משהו כזה..
נדחתה למחר, ותאמת שהיום קצת חשבתי לעצמי שהשיחה שלי חסרת בשר מבחינת איך שאני מתאר לו שאני לא יכול ואני בדיכאון ..
אני אגיד שאני עצוב מהרגע שאני קם עד הרגע שאני עולה לישון , ואני לא נהנה מכלום ?
אם תוכלו לתת לי משפטים בסגנון שיבהירו לו את המצב העגום והקשה שאני נמצא בו אודה לכם מראש .
משפטים שילחיצו אותו :)
דרך אגב היום הוא שיחרר 2 חיילים ..
חופשי ומאושר

הודעהעל ידי חופשי ומאושר » 31 דצמבר 2012 02:29

רשמתי לך תגובה מעל.. בעיקרון אתה לא צריך לדבר הרבה.. מספיק שאתה נראה חסר אונים ומדוכא, מסתכל למטה, משחק בידיים, מדבר חלש
הוא יבין לבד.
delon 10
יצירת קשר:

הודעהעל ידי delon 10 » 31 דצמבר 2012 20:35

שלום לכולם, אני שמח לעדכן את האשכול עם בשורות טובות :)
הקבן שראיתי היום בבקום היה ממש נחמד , זה לא מי שציפיתי שיהיה העצבני ..
הוא התחיל לשאול שאלות ואמר שאני מוכר לברהן , שאל אם אני רוצה לשרת וזה אמרתי שאני לא יכול , ואז הוא ירד לפרטים מה אני מרגיש וכו , השיחה הלכה טוב לגמרי ,
הוא אמר שהוא יכול לתת לי פרופיל 45 נפשי ואני יהיה קלב יומיות ( הוא אמר לאמא שלי הוא לא מוכן לשמוע אפילו ) , הוא ראה שאני לא בקטע והוא אמר שהוא רואה שאני במצוקה , ולא חבל עכשיו להשתחרר מהצבא כי תמיד אפשר ואפילו לא ניסיתי ..
דיבר עם אמא שאישרה הכל אבל קצת התווכחה איתו שיוציא אותי על אי התאמה ולא על נפשי והוא אמר שאי אפשר .
הוא אומר לי תנסה בשביל אמא לא חבל :D
חחחח בקיצור הוא אמר לה הוא לא מוכן לשמוע על כלום חוץ משיחרור , השיחה נמשכה כמעט שעה , הוא אמר בא נוודא פרטים והתחיל לשאול על אחים ומצב בבית , וידא כתובת וטלפון וקבע תור לפסיכיאטר ביום רביעי והוא אמר שהוא יחליט אם אני כשיר לשירות , והוא מציין שהוא דיבר עם ההורים ככה שאין צורך להתקשר אליהם או לזמן אותם .
כתב ירידה בהנאה ואין תאבון לאכול וכאלה ..
מה אתם אומרים אני בדרך החוצה ? ( זה הקבן ה 6 ) הוא לקח את הנושא ברצינות ולכן ישר דיבר על שיחרור והוא אמר לאמא שלי שהוא רוצה שיהיה לי טוב .
איך אני אמור להתנהג אצל הפסיכי ביום רביעי ?ואם זה רגל בחוץ שיש לי פגישה עם פסיכי כשהקבן המליץ על שיחרור ?!
נערך לאחרונה על ידי delon 10 ב 01 ינואר 2013 07:55, נערך 2 פעמים בסך הכל.
delon 10
יצירת קשר:

הודעהעל ידי delon 10 » 01 ינואר 2013 07:44

חברה תענו לי אני מתפוצץ עוד מעטטט
אורח

הודעהעל ידי אורח » 01 ינואר 2013 07:58

delon 10 כתב:חברה תענו לי אני מתפוצץ עוד מעטטט

אל תדאג חבר, פסיכיאטרים מתבססים על מה שניתן להם מהקב"ן. לא חסרים מקרים בהם הפסיכיאטר שאל כמה שאלות ואחרי 5 דקות היית בחוץ ממתין לוועדה רפואית ולשחרור. אם הכל ילך חלק, אתה בחוץ.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 01 ינואר 2013 09:03

delon 10 כתב:שלום לכולם, אני שמח לעדכן את האשכול עם בשורות טובות :)
הקבן שראיתי היום בבקום היה ממש נחמד , זה לא מי שציפיתי שיהיה העצבני ..
הוא התחיל לשאול שאלות ואמר שאני מוכר לברהן , שאל אם אני רוצה לשרת וזה אמרתי שאני לא יכול , ואז הוא ירד לפרטים מה אני מרגיש וכו , השיחה הלכה טוב לגמרי ,
הוא אמר שהוא יכול לתת לי פרופיל 45 נפשי ואני יהיה קלב יומיות ( הוא אמר לאמא שלי הוא לא מוכן לשמוע אפילו ) , הוא ראה שאני לא בקטע והוא אמר שהוא רואה שאני במצוקה , ולא חבל עכשיו להשתחרר מהצבא כי תמיד אפשר ואפילו לא ניסיתי ..
דיבר עם אמא שאישרה הכל אבל קצת התווכחה איתו שיוציא אותי על אי התאמה ולא על נפשי והוא אמר שאי אפשר .
הוא אומר לי תנסה בשביל אמא לא חבל :D
חחחח בקיצור הוא אמר לה הוא לא מוכן לשמוע על כלום חוץ משיחרור , השיחה נמשכה כמעט שעה , הוא אמר בא נוודא פרטים והתחיל לשאול על אחים ומצב בבית , וידא כתובת וטלפון וקבע תור לפסיכיאטר ביום רביעי והוא אמר שהוא יחליט אם אני כשיר לשירות , והוא מציין שהוא דיבר עם ההורים ככה שאין צורך להתקשר אליהם או לזמן אותם .
כתב ירידה בהנאה ואין תאבון לאכול וכאלה ..
מה אתם אומרים אני בדרך החוצה ? ( זה הקבן ה 6 ) הוא לקח את הנושא ברצינות ולכן ישר דיבר על שיחרור והוא אמר לאמא שלי שהוא רוצה שיהיה לי טוב .
איך אני אמור להתנהג אצל הפסיכי ביום רביעי ?ואם זה רגל בחוץ שיש לי פגישה עם פסיכי כשהקבן המליץ על שיחרור ?!

נחמד, דעה אישית שלי? בד"כ הפסיכיאטרים מייחסים חשיבות לדברי הקב"ן
ככה שלפי דעתי תקבל פרופיל 45 זמני עם קל"ב יומיות או שיחרור (תלוי מההתרשמות של הפסיכיאטר)
במידה ולא תשתחרר בפגישה הקרובה, תמשיך לפנות/לבקש קב"ן שיפנה אותך לפסיכיאטר שוב... בפגישה השנייה כבר שיש לך 45 זמני וקל"ב יומיות הוא ישחרר אותך.
ככה לפחות היה אצלי.. רק עם פרופיל 64.
ככגDelon 10

הודעהעל ידי ככגDelon 10 » 01 ינואר 2013 09:20

אני מקווה שהוא ישחרר ישר בלי פרופיל 45 וכל החארטה הזה . אני עכשיו עם 64 רפואי לא נפשי , והקבנוס לא התעקש על פרופיל 45 נפשי כי הוא ראה שאנן במצוקה והוא אמר לאמא שלי שאין טעם שאני ילך שוב לכלא וכל זה .
delon 10
יצירת קשר:

הודעהעל ידי delon 10 » 01 ינואר 2013 11:12

הקבן אתמול התחיל להסביר לאמא שלי על מקומות עבודה וכל זה ואמר לי אם אני יודע מה זה פרופיל 21 נפשי ...
ושיש לי זמן לחשוב על זה עד יום רביעי ..
זאת אומרת שהשחרור כמעט ובטוח ?
Solus
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Solus » 02 ינואר 2013 06:44

כן.
אגב, הפסיכיאטר מנסיוני לא דיבר בכלל. הוא פשוט שלח אלי מבטים מדי פעם והמשיך לכתוב עד ששלח אותי לוועידה הרפואית. פסיכיאטרים במיון, עכשיו...זה משהו אחר בצורה כמעת משעשעת. שואלים אותך שם הכל. בסוף הפגישה אבחנו אותי עם אספרגר, סביר להניח בגלל שאמרתי שיש לי בעיות עם רעשים. כמובן שזה בולשיט, אך זה רשום על הדף. אך זה לא רלוונטי אליך, ואני בספק שהפסיכיאטר בבסיס שלך הולך לעבור איתך האותו תהליך. הקבנים כבר אבחנו אותך בשבילו, הוא רק צריך "לאשר". במיון, הם עושים הכל מהתחלה.
delon 10
יצירת קשר:

הודעהעל ידי delon 10 » 02 ינואר 2013 15:54

אהלן לכל החברה הטובים..
היום הייתי אצל הפסיכיאטר שיחרר על סעיף 32747 , עברתי וועדה רפואית וקיבלתי את הפטור המיוחל !
אני רוצה להגיד לכל אלו שנמצאים בתהליך להיות חזקים ולא להתייאש , אני ראיתי הרבה קבנים והייתי בכלא פעמיים .
תודה לאנשים המדהימים שיש בפורום שתמיד עזרו לי ולפורום בכלל .
שלא נדע עוד צהל !!!!!!!!!!!! :lol:
alex gerenshtein

שמחים לשמוע ולדעת בהצלחה שיהיה

הודעהעל ידי alex gerenshtein » 02 ינואר 2013 15:56

אז רגע אתה כבר יצאת לחלוטין מהצבא?
delon 10
יצירת קשר:

הודעהעל ידי delon 10 » 02 ינואר 2013 15:57

כן יש לי את הפטור וחתמתי על הוועדה רפואית ,
מחר מחזיר מדים וזהו .

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”