שאלות

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

babolat75
יצירת קשר:

שאלות

הודעהעל ידי babolat75 » 07 ינואר 2013 23:11

קיבלתי הפניה לפסיכיאטר אחרי שהייתי בשיחה עם קבן. עכשיו בקרוב תהיה פגישה עם פסחכיאטר אז מה להגיד לו כדי שיחשוב לשחרר אותי ולא לתת לי כדורים או קהס מסוים כיהמטרה שלי היא להשתחרר. אשמח לתשובות תודה רבה רבה וגם האם זה מפריע בעתיד זה שיצאתי על נפשי ללימודי פסיכולוגיה? תארים מתקדמים בפסיכולוגיה? או לימודי רפואה? ואם כן אז איך? ואיך מתגברים על זה? תודה רבה
אורח

Re: שאלות

הודעהעל ידי אורח » 08 ינואר 2013 10:01

babolat75 כתב:קיבלתי הפניה לפסיכיאטר אחרי שהייתי בשיחה עם קבן. עכשיו בקרוב תהיה פגישה עם פסחכיאטר אז מה להגיד לו כדי שיחשוב לשחרר אותי ולא לתת לי כדורים או קהס מסוים כיהמטרה שלי היא להשתחרר. אשמח לתשובות תודה רבה רבה וגם האם זה מפריע בעתיד זה שיצאתי על נפשי ללימודי פסיכולוגיה? תארים מתקדמים בפסיכולוגיה? או לימודי רפואה? ואם כן אז איך? ואיך מתגברים על זה? תודה רבה

זה לא מפריע אם לא תציין את זה. אין להם דרך לדעת זאת. בשני המקצועות שציינת יש ראיון, פשוט לא מציינים את זה. ואם אתה רוצה כסת"ח, אז לך לשירות אזרחי או משהו כזה - אבל גם את זה לא חייבים.

לכדורים וקהס אתה פשוט אומר לא ומבהיר לו ששחרור זה הדבר היחיד שיקל עלייך. תקצין קצת את המצוקה ששידרת אצל הקב"ן אבל בלי להגזים עם התאבדות\פ]גיעה בסביבה כי אז תאושפז.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 08 ינואר 2013 20:15

בקבלת רישיון ללימודי רפואה, אתה חייב לציין אם שירתת שירות מלא או לא, ומדוע לישירתת שירות מלא... זה שהוא יעשה שירות לאומי/אזרחי לא יעשה לו כיסוי תחת על הפרופיל שמנע ממנו להתגייס.
אני בעל פרופיל 21 ולומד כרגע שנה שלישית רפואה בחו"ל (לא ניסיתי להתקבל בארץ כי זה כמעט בלתי אפשרי). בקיצור, יוכלו לעשות לך בעיות בקבלת רישיון עבודה לעסוק כרופא או פסיכולוג... הכל תלוי כמובן בסיבת השיחרור.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 08 ינואר 2013 21:24

אורח כתב:בקבלת רישיון ללימודי רפואה, אתה חייב לציין אם שירתת שירות מלא או לא, ומדוע לישירתת שירות מלא... זה שהוא יעשה שירות לאומי/אזרחי לא יעשה לו כיסוי תחת על הפרופיל שמנע ממנו להתגייס.
אני בעל פרופיל 21 ולומד כרגע שנה שלישית רפואה בחו"ל (לא ניסיתי להתקבל בארץ כי זה כמעט בלתי אפשרי). בקיצור, יוכלו לעשות לך בעיות בקבלת רישיון עבודה לעסוק כרופא או פסיכולוג... הכל תלוי כמובן בסיבת השיחרור.

אל תדבר שטויות. מה הכוונה לא אפשרי? הכל אפשרי ועובדה שהיו אנשים שלא שירתו ולמדו רפואה. גם גברים וגם נשים. זה שאתה לא הצלחת לא אומר כלום.
יש מעט מאוד סעיפים רפואיים שיכולים לעשות לך בעיות עם הרשיון ברפואה. גם אם יצאת על סעיף נפשי חמור, חוות דעת עדכנית מהפסיכיאטר בתקופה בה תהיה זכאי לרשיון תסדר את העניין ותסתום להם את הפה, ואם במקרה הזה עשית גם שירות לאומי, אז זה כיסוי תחת למהדרין.

בפסיכולוגיה בטוח לא יעשו לך בעיות, כי בקבלת הרשיון הבדיקה היא לא כה מדוקדקת מבחינת השירות הצבאי, זה דבר שיכול לעלות רק בראיון לתואר שני ואז אם עשית שירות אזרחי זה משמעותי .
אורח

הודעהעל ידי אורח » 09 ינואר 2013 01:57

לא אמרתי שזה לא אפשרי... אמרתי שפשוט אם הוא ישתחרר זה לא משנה אם הוא יעשה שירות לאומי או לא...
וגם לי דיברתי על הקבלה ללימודים אלא על הקבלת רישיון לעשות במקצוע הרפואה בארץ.. כן אפשר להתקבל ללימודים בארץ עם פרופיל 21.. אבל כמו שאמרתי, קבלת רישיון מותנית בסיבה גם שבגללה יצאת ( קשיי הסתגלות לא ימנעו ממך לקבל רישיון... סכיזופרניה לעומת זאת כן).
ושוב אני מדגיש שמדובר בקבלת רישיון תעסוקה במקצועות הללו בארץ ולא בקבלה ללימודים.. אתה יכול אפילו לראות באתר אינטרנט של משרד הבריאות את הטופס שאתה חייב למלא "טופס בקשת רישיון תעסוקה במקצוע הרפואה, מקצוע הפסיכולוגיה" ואתה תראה שהם שואלים שם "האם סבלת ממחלות/בעיות/הפרעות כלשהן שמנעו ממך להתגייס או לסיים שירות מלא?" "אם כן פרט אלו" וצריך גם להוציא מהצבא את התיק הרפואי הצבאי שלך ששם רשומה סיבת השיחרור... אני לא אומר סתם אני יודע... ושוב, אם רשמו לך קשיי הסתגלות או דיכאון עקב שירות צבאי אני בספק אם זה ימנע ממך לקבל רישיון.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 09 ינואר 2013 11:01

אורח כתב:לא אמרתי שזה לא אפשרי... אמרתי שפשוט אם הוא ישתחרר זה לא משנה אם הוא יעשה שירות לאומי או לא...
וגם לי דיברתי על הקבלה ללימודים אלא על הקבלת רישיון לעשות במקצוע הרפואה בארץ.. כן אפשר להתקבל ללימודים בארץ עם פרופיל 21.. אבל כמו שאמרתי, קבלת רישיון מותנית בסיבה גם שבגללה יצאת ( קשיי הסתגלות לא ימנעו ממך לקבל רישיון... סכיזופרניה לעומת זאת כן).
ושוב אני מדגיש שמדובר בקבלת רישיון תעסוקה במקצועות הללו בארץ ולא בקבלה ללימודים.. אתה יכול אפילו לראות באתר אינטרנט של משרד הבריאות את הטופס שאתה חייב למלא "טופס בקשת רישיון תעסוקה במקצוע הרפואה, מקצוע הפסיכולוגיה" ואתה תראה שהם שואלים שם "האם סבלת ממחלות/בעיות/הפרעות כלשהן שמנעו ממך להתגייס או לסיים שירות מלא?" "אם כן פרט אלו" וצריך גם להוציא מהצבא את התיק הרפואי הצבאי שלך ששם רשומה סיבת השיחרור... אני לא אומר סתם אני יודע... ושוב, אם רשמו לך קשיי הסתגלות או דיכאון עקב שירות צבאי אני בספק אם זה ימנע ממך לקבל רישיון.

זה לא ימנע ממנו.
אורח

Re: שאלותס

הודעהעל ידי אורח » 09 ינואר 2013 22:04

ואם רשום סכיזופרניה? זה בעיה אם אני אגיד ששיקרתי כדי לצאת מהצבא? יענו שהכל היה שקר ואין לי בעיה להביא חוות דעת עדכנית מפיסכיאטר שאומר שאני בריא והכל בסדר?
vishskin
יצירת קשר:

הודעהעל ידי vishskin » 09 ינואר 2013 22:13

אורח כתב:ואם רשום סכיזופרניה? זה בעיה אם אני אגיד ששיקרתי כדי לצאת מהצבא? יענו שהכל היה שקר ואין לי בעיה להביא חוות דעת עדכנית מפיסכיאטר שאומר שאני בריא והכל בסדר?

אתה יכול גם לרשום שנולדת עם 4 רגליים ויד אחת, אף אחד לא ישחרר אותך על בסיס מה שכתוב בדף
להצהיר שאתה חולה סכיזורפניה זה כמו שתגיד שאין לך רגליים וידיים, המחלה עד כדי כך ברורה לעין ועד כדי כך תצא מפגר.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 10 ינואר 2013 07:53

רגע אז אוכל לקבל רישיון לעבוד בפסיכולוגיה? וגם לתואר שני והלאה? אני אגיד ששיקרתי זה אפשרי?
אורח

הודעהעל ידי אורח » 10 ינואר 2013 09:49

אורח כתב:ואם רשום סכיזופרניה? זה בעיה אם אני אגיד ששיקרתי כדי לצאת מהצבא? יענו שהכל היה שקר ואין לי בעיה להביא חוות דעת עדכנית מפיסכיאטר שאומר שאני בריא והכל בסדר?

סכיזופרניה זה אחד מאותם סעיפים שמרגע שמאבחנים אותם אצלך - זו בעייה רצינית. כמו שVISHKIN אמר, רצוי לא להשתחרר על סעיף כזה אלא על סעיף כמו דכאון.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 10 ינואר 2013 09:50

אורח כתב:רגע אז אוכל לקבל רישיון לעבוד בפסיכולוגיה? וגם לתואר שני והלאה? אני אגיד ששיקרתי זה אפשרי?

זה אפשרי אם תביא חוות דעת ואם מדובר בסעיפים קלים כמו דכאון, וכו'.
זה הרבה יותר מסובך אם מדובר בסכיזופרניה, פחות מסובך אם מדובר הפרעות אכילה. הבנת את ההבדל בין הסעיפים?
אורח

הודעהעל ידי אורח » 10 ינואר 2013 16:07

אורח כתב:בקבלת רישיון ללימודי רפואה, אתה חייב לציין אם שירתת שירות מלא או לא, ומדוע לישירתת שירות מלא... זה שהוא יעשה שירות לאומי/אזרחי לא יעשה לו כיסוי תחת על הפרופיל שמנע ממנו להתגייס.

אפשר לחשוב שלעשרות אלפי הערבים שמתקבלים ללימודי רפואה בארץ יש שירות צבאי ברקע שלהם.........
אורח

הודעהעל ידי אורח » 10 ינואר 2013 16:50

אורח כתב:

אפשר לחשוב שלעשרות אלפי הערבים שמתקבלים ללימודי רפואה בארץ יש שירות צבאי ברקע שלהם.........

לא, אבל לכל מי שלומד רפואה בארץ חשוב שיהיה רקע התנדבותי. רופא צריך להיות אדם תורם לחברה ובעל אישיות מאוד מסוימת. יהודי שהיה צריך אבל לא עשה שירות צבאי במקרה הזה יצטייר רע מאוד ללא שירות אזרחי.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 10 ינואר 2013 19:18

לזה שמעלי, אתה כותב שטויות...
לא מדובר ברקע שבודק אישיות של אדם.... פשוט מאוד, רוצים לדעת מה היא הסיבה הבריאותית שבגללה לא שירתת.... ערבים פטורים כחוק וככה הם לא צריכים לכתוב איזו בעיה בריאותית מנעה מהם לשרת שירות מלא. המבחן הזה לא בודק ציונות אלא רק בריאות... וכמו שכבתי, אם סיבת השיחרור היא קשיי הסתגלות, בעבר חלית בסרטן, דיכאון כתוצאה מלחץ השירות אז לא אמורה להיות שום בעיה בקבלת הרישיון.. אם הסיבה היא סכיזופרניה, התקפות פסיכותיות או דברים בסיגנון ספק רק אם תקבל רישיון (מומלץ במקרה של איבחון של מחלות נפש קשות שגרמו לשיחרורך להביא חוות דעת של פסיכיאטר אשר מראה שהיה מדובר בדבר חולף וכעט אתה בריא בנפשך ובגופך)
אורח

הודעהעל ידי אורח » 10 ינואר 2013 19:21

ורק להוסיף, רופא לא צריך להיות בעל אישיות מסויימת... רופא הוא לא מלאך ותעודת רופא מוסמך לא תעניק לי בעתיד שום ייחוס מוסרי או ערכי גבוה יותר מזה של מנקה רחוב... די להפוך כל רופא לאיזה קדוש... אני פה לומד עם חברה ישראלים בחו"ל שלהם ולכבוד האדם יש מעט במשותף... רופא טוב לא חייב להיות אדם ערכי אלא פשוט טוב מאוד במה שהוא עוסק בו. אני תמיד אעדיף רופא מעולה פחות נחמד מאשר איזה רופא בלוף עם חיוך וערכים
אורח

הודעהעל ידי אורח » 10 ינואר 2013 19:27

אורח כתב:ורק להוסיף, רופא לא צריך להיות בעל אישיות מסויימת... רופא הוא לא מלאך ותעודת רופא מוסמך לא תעניק לי בעתיד שום ייחוס מוסרי או ערכי גבוה יותר מזה של מנקה רחוב... די להפוך כל רופא לאיזה קדוש... אני פה לומד עם חברה ישראלים בחו"ל שלהם ולכבוד האדם יש מעט במשותף... רופא טוב לא חייב להיות אדם ערכי אלא פשוט טוב מאוד במה שהוא עוסק בו. אני תמיד אעדיף רופא מעולה פחות נחמד מאשר איזה רופא בלוף עם חיוך וערכים

טוב אני אתעלם ממה שכתבת על איכות הרופא, כי זה לא העניין פה.

היות ואני מכיר היטב את האופן שבו ממיינים סטודנטים לרפואה בארץ, אני אומר שבראיון שואלים ועוד איך על רקע התנדבותי. כך לדוגמא, התנדבות במד"א תמיד תוסיף "נקודות" לרופא לעתיד. כך גם שירות אזרחי או צבאי, התנדבות בזמן התיכון, התנדבות בזמן התואר וכו'. זו עובדה, אתה מוזמן לבדוק באתר של כל אוניברסיטה, להכנס למרכז הארצי לבחינות והערכה ולבדוק את המבחנים שלהם - שחלקם הם לא מבחנים שנועדו לבדוק ידע, אלא את ההתאמה של האדם למקצוע הרפואה.

יש אנשים שיכלו להתקבל מבחינת הנתונים שלהם ונפלו בראיון בגלל שטות שאמרו או דבר שלא הובן נכון.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 10 ינואר 2013 20:37

על המיונים אני לא יודע... כמו שאמרתי עד עכשיו, אני מדבר רק על קבלת הרישיון עיסוק ברפואה ולא על קבלה ללימודים
אורח

הודעהעל ידי אורח » 10 ינואר 2013 20:59

אורח כתב:
אורח כתב:ורק להוסיף, רופא לא צריך להיות בעל אישיות מסויימת... רופא הוא לא מלאך ותעודת רופא מוסמך לא תעניק לי בעתיד שום ייחוס מוסרי או ערכי גבוה יותר מזה של מנקה רחוב... די להפוך כל רופא לאיזה קדוש... אני פה לומד עם חברה ישראלים בחו"ל שלהם ולכבוד האדם יש מעט במשותף... רופא טוב לא חייב להיות אדם ערכי אלא פשוט טוב מאוד במה שהוא עוסק בו. אני תמיד אעדיף רופא מעולה פחות נחמד מאשר איזה רופא בלוף עם חיוך וערכים

היות ואני מכיר היטב את האופן שבו ממיינים סטודנטים לרפואה בארץ, אני אומר שבראיון שואלים ועוד איך על רקע התנדבותי. כך לדוגמא, התנדבות במד"א תמיד תוסיף "נקודות" לרופא לעתיד. כך גם שירות אזרחי או צבאי, התנדבות בזמן התיכון, התנדבות בזמן התואר וכו'. זו עובדה, אתה מוזמן לבדוק באתר של כל אוניברסיטה, להכנס למרכז הארצי לבחינות והערכה ולבדוק את המבחנים שלהם - שחלקם הם לא מבחנים שנועדו לבדוק ידע, אלא את ההתאמה של האדם למקצוע הרפואה.

יש אנשים שיכלו להתקבל מבחינת הנתונים שלהם ונפלו בראיון בגלל שטות שאמרו או דבר שלא הובן נכון.

אתה לא מכיר כלום לגבי איך שממיינים סטודנטים לרפואה... הראיון נעשה על ידי הרבה אנשים שונים ששואלים דברים שונים לפי איך שמגרד להם בביצים באותו יום. התנדבות במד"א? שאמא שלך תסחוב חולים שמנים במדרגות בחינם..... עלק יא זין אימפוטנט תקום מהחור של התחת של הסביבה ותוציא את הלשון שלך הרטוב מלא בחרא - מי שיש לו שכל יתקבל לרפואה ומי שלא יתקבל לרפואה בחו"ל ואחר כך ירוויח פי 3-4 כסף בשנה..... שסבתא שלך תשכב במיון תראה איזה רופאים "מתאימים למקצוע הרפואה" מסתובבים שם.... ילד כאפות שחושב שאתה חכם בתחת של אחותך.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 10 ינואר 2013 21:05

אורח כתב:
אורח כתב:

אתה לא מכיר כלום לגבי איך שממיינים סטודנטים לרפואה... הראיון נעשה על ידי הרבה אנשים שונים ששואלים דברים שונים לפי איך שמגרד להם בביצים באותו יום. התנדבות במד"א? שאמא שלך תסחוב חולים שמנים במדרגות בחינם..... עלק יא זין אימפוטנט תקום מהחור של התחת של הסביבה ותוציא את הלשון שלך הרטוב מלא בחרא - מי שיש לו שכל יתקבל לרפואה ומי שלא יתקבל לרפואה בחו"ל ואחר כך ירוויח פי 3-4 כסף בשנה..... שסבתא שלך תשכב במיון תראה איזה רופאים "מתאימים למקצוע הרפואה" מסתובבים שם.... ילד כאפות שחושב שאתה חכם בתחת של אחותך.

לא אמרתי כלום על טיב האבחון הזה, רק ציינתי שהוא קיים ואמרתי מהו אחד מהקרטריונים. אפשר ללמוד בחו"ל, רק שאחר כך אם אתה חוזר לארץ העתיד שלך תלוי בהכרה של המדינה והמל"ג בכל מה שלמדת בחו"ל, ולעיתים בהשלמות שונות.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 10 ינואר 2013 21:08

שכחתי לציין שאת האבחון מעבירים בדרך כלל רופאים בכירים, כאשר חלק מהתחנות משתתפים בהם פסיכולוגים קליניים.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 10 ינואר 2013 23:04

אם אתה תגיד להם שאתה נגד התנדבות (התנדבות במד"א? שאמא שלך תסחב שמנות במדרגות) אז אין סיכוי שתתקבל כי זה מראה שאתה אדם אנוכי שרק חושב על עצמו.
כן אני אותו אחד שלומד כרגע בחו"ל ויצא על פרופיל 21. שאלתי את הפסיכיאטר שנתן לי את ה-21 בפגישה האחרונה שלי איתו אם יציאה מהצבא תפגע לי בסיכוי ללמוד רפואה בארץ (הוא פסיכיאטר בירושלים) והוא ענה לי "אני אחד מאלה שיושבים בראיון קבלה ללימודים ולאחר היכרות איתך אני מבטיח לך שאם תגיע לראיון אתה תעבור אותו".. ככה שאין קשר בין שירות צבאי לקבלה ללימודי רפואה. השאלה ששואלים אותך בדף של בקשת רישיון לעסוק היא רק על מנת לבדוק את המצב הבריאותי שלך זה הכל... לא ערכי ולא בטיח... אבל אני לא הייתי רוצה שיהיה לי רופא שרואה רק את טובתו האישית על חשבון טובתו של הזולת.....
אורח

הודעהעל ידי אורח » 11 ינואר 2013 02:40

אורח כתב:אם אתה תגיד להם שאתה נגד התנדבות (התנדבות במד"א? שאמא שלך תסחב שמנות במדרגות) אז אין סיכוי שתתקבל כי זה מראה שאתה אדם אנוכי שרק חושב על עצמו.
כן אני אותו אחד שלומד כרגע בחו"ל ויצא על פרופיל 21. שאלתי את הפסיכיאטר שנתן לי את ה-21 בפגישה האחרונה שלי איתו אם יציאה מהצבא תפגע לי בסיכוי ללמוד רפואה בארץ (הוא פסיכיאטר בירושלים) והוא ענה לי "אני אחד מאלה שיושבים בראיון קבלה ללימודים ולאחר היכרות איתך אני מבטיח לך שאם תגיע לראיון אתה תעבור אותו".. ככה שאין קשר בין שירות צבאי לקבלה ללימודי רפואה. השאלה ששואלים אותך בדף של בקשת רישיון לעסוק היא רק על מנת לבדוק את המצב הבריאותי שלך זה הכל... לא ערכי ולא בטיח... אבל אני לא הייתי רוצה שיהיה לי רופא שרואה רק את טובתו האישית על חשבון טובתו של הזולת.....

וואלעק מה אתה אומר... למה מי יגיד כאלה דברים מפגרים? אפשר לחשוב שזה סוד גדול מה צריך להגיד ואיך להתנהג........
נשמע כאילו אתה חי בסרט כי זה מה שקורה כשאתה לא יודע מה זה העולם האמיתי ואבאל'ה מממן את הלימודים כי ילד הצמר גפן הקטן שברירי מידי בשביל לעבוד......... איזה רופא לא רואה רק את טובתו האישית? חוץ מילדים מושתנים שרואים האוס וחושבים שזאת תהיה העבודה שלהם כמוך?
אתה תמצוץ בבית חולים הרבה זרגים מטאפוריים, ובמידה ותעצבן את האדם הלא נכון או לא תלקק מספיק חורי תחת אתה תעוף לחרא של החרא עם מגף עמוק בתחת שלך. אתה תהיה כמו זונה קטנה וצייתנית אז תתחיל להתאמן על ליקוק תחת למנהל המחלקה שלך ילד שמנת, וכשתכניס לחולה אצבע עמוק לתחת בבדיקה תדמיין את "הטובה האישית של הזולת" :lol:
אורח

הודעהעל ידי אורח » 11 ינואר 2013 03:09

הילד שמנת הזה כבר דחף אצבע לתחת של גופות... התיכון התנדבתי שלוש שנים במד"א ושנתיים בצער בעלי חיים ונתקלתי לא פעם אחת באנשים שהקיאו עליי, חרא של כלבים אבל תחושת הסיפוק התגברה על הגועל... סיפוק בלעזור לאחר (לא בטוח שאתה יודע מה זה) זאת תחושה נפלאה וזאת תחושה שכל אדם שרוצה להיות רופא חייב שתהייה לו... התודה שאתה מקבל ממשפחה של בנאדם שווה יותר מאלפי שקלים... אני בחרתי את המקצוע בגלל הסיפור המקצועי ולא בגלל הכסף... אני לא חושב על להיות מנתח פלסטי כי זה לא מעניין... ואל תדאג, בוועדה יש גם פסיכיאטרים שמאבחנים שפת גוף וכך הם יוכלו לדעת אם אתה משקר או לא... אדם כמוך בחיים לא יוכל להיות רופא כי אתה פשוט לא מתאים לזה....
אורח

הודעהעל ידי אורח » 11 ינואר 2013 03:12

ולמען הסר ספק, כל התיכון בנוסף להתנדבויות עבדתי כל יום בקייטרניג.... וכן, אני מגיע ממשפחה עם לא מעט כסף.... אני באמת מצטער שההורים שלי הצליחו יותר מבחינת קריירה משלך... באמת הם צריכים עונש על זה שהם הצליחו יותר בחיים מאשר ההורים שלך.. קנאה הוא החטא היחידי משבעת החטאים שלא מסב עונג למי שסובל ממנו אז אני מציע לך להיפטר ממנו....
אורח

הודעהעל ידי אורח » 11 ינואר 2013 03:15

אגב, אני גם לא ראיתי או רואה האוס... ומשום שאני נמצא בבתי חולים כבר מתקופת תיכון אני יודע יפה מאוד איך נראים תנאי העבודה של רופאים בארץ... ואתה כנראה מתוסכל שלא עברת את התנאי קבלה בארץ לרפואה אבל גם אין לך מספיק כסף לנסוע לחו"ל ללמוד... כמו שאמרתי, קנאה
אורח

הודעהעל ידי אורח » 11 ינואר 2013 10:12

אורח כתב:אגב, אני גם לא ראיתי או רואה האוס... ומשום שאני נמצא בבתי חולים כבר מתקופת תיכון אני יודע יפה מאוד איך נראים תנאי העבודה של רופאים בארץ... ואתה כנראה מתוסכל שלא עברת את התנאי קבלה בארץ לרפואה אבל גם אין לך מספיק כסף לנסוע לחו"ל ללמוד... כמו שאמרתי, קנאה

וועדת הקבלה היא לא קבועה, ויש חשיבות לחברי הוועדה ולדעתם על שירות צבאי. רופא מורעל, באופן הגיוני, לא יתנהג באופן חיובי כלפי אדם שלא שירת בכלל.

בהצלחה בלימודים.

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 42 אורחים