פרופיל חדש- תנועה לאזרוח החברה בישראל

רשת הליווי לסרבנים ונמנעים: www.newprofile.org/livuy
עכשיו 23 ספטמבר 2014 00:16

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 52 הודעות ]  עבור לעמוד 1, 2  הבא
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: רוצה לצאת מהצבא
הודעהפורסם: 20 ינואר 2013 17:40 

טוב זה יהיה קצת ארוך אבל ככה:
התגייסתי ב 26.11.12, לחיל התותחנים (בתור לוחם). לאחר כמעט שבועיים (5.12), הורידו לי פרופיל ל 64 על טחורים, והיו אמורים להעביר אותי בסיס. החליטו להשאיר אותי שם, ובעצם ישבתי שם חודש בלי לעשות כלום. נכנסתי לדכאון עמוק, בנוסף ליחס המגעיל שקיבלתי, וגם חשבתי על לפגוע בעצמי. אמרתי להורים שאני בדיכאון אבל הם אמרו לי להיות חזק ושהכל יהיה בסדר. לפני שבועיים בערך, היום המיוחל הגיע, והעבירו אותי לבסיס חדש.
הבעיה, שהבסיס הזה ברמה"ג, ואני גר בדרום (אז קשה לי להגיע לשם מבחינה רפואית). אני כרגע בעוד יותר דכאון וכבר לא רוצה לעשות צבא (מדוכא + מוגעל מהיחס שקיבלתי). היום הייתה לי ועדה רפואית (בנושא הטחורים), ולא השתנה מצבי, אמרו לי לחזור לבסיס אבל אמרתי בסדר והלכתי הביתה (כרגע אני סוג של נפקד).
מה אני עושה ?

דווח על הודעה זו
חזור למעלה
 פרופיל אישי שלח הודעה פרטית  
 נושא ההודעה: Re: רוצה לצאת מהצבא
הודעהפורסם: 20 ינואר 2013 19:48 
omer672 כתב:
טוב זה יהיה קצת ארוך אבל ככה:
התגייסתי ב 26.11.12, לחיל התותחנים (בתור לוחם). לאחר כמעט שבועיים (5.12), הורידו לי פרופיל ל 64 על טחורים, והיו אמורים להעביר אותי בסיס. החליטו להשאיר אותי שם, ובעצם ישבתי שם חודש בלי לעשות כלום. נכנסתי לדכאון עמוק, בנוסף ליחס המגעיל שקיבלתי, וגם חשבתי על לפגוע בעצמי. אמרתי להורים שאני בדיכאון אבל הם אמרו לי להיות חזק ושהכל יהיה בסדר. לפני שבועיים בערך, היום המיוחל הגיע, והעבירו אותי לבסיס חדש.
הבעיה, שהבסיס הזה ברמה"ג, ואני גר בדרום (אז קשה לי להגיע לשם מבחינה רפואית). אני כרגע בעוד יותר דכאון וכבר לא רוצה לעשות צבא (מדוכא + מוגעל מהיחס שקיבלתי). היום הייתה לי ועדה רפואית (בנושא הטחורים), ולא השתנה מצבי, אמרו לי לחזור לבסיס אבל אמרתי בסדר והלכתי הביתה (כרגע אני סוג של נפקד).
מה אני עושה ?

נפקדות לא היה הפתרון. זה היה טפשי. במצב שלך, צפה למשפט, אני חושב שלא תשלח לכלא על נפקדות קצרה עם הנסיבות שלך, ואולי גם לא למעצר, אבל ריתוק אולי כן יהיה.

החלטת לצאת על נפשי?

הנה מה שכתבתי למישהו אחר:

עשית נפקדות, בהתחשב במבוי הסתום שאליו הגעת אחריי התנהלות לקויה מצידך וטיפול קב"ן זה בסדר, לא הכי חכם אבל גם לא ממש טפשי.
החלטת שאתה יוצא מהצבא לגמרי ולא מחכה להקלה שלהם, מעולה, והסברתי לך באשכול הקודם למה.

זה האתר של רשת הליווי:
http://livuy.newprofile.org/

צור איתם קשר:
במייל (מומלץ)- info@newprofile.org
בהודעה קולית- 03-5160119

הם יכולים לתת לך ייעוץ מקצועי יותר, ויש להם גם ייעוץ משפטי.

עכשיו, מה אתה צריך לעשות כדי לצאת:
קודם כל, תקרא את השלבים האלה רק אחריי שאתה קורא את טרגט 21 (חפש בגוגל או בפורום, יש בחתימה של SOLUS) ומבין היטב מה עלייך להגיד וכיצד להתנהג אצל הקב"ן. זה שאתה מרגיש רע זו עילה לשחרור, אבל אתה צריך להראות את זה לקב"ן.

1. להוציא חוות דעת מפסיכולוג או פסיכיאטר. ניתן לעשות באופן פרטי, וזה יכול לעולת בין 300-2500 ש"ח, תלוי במטפל. ניתן לעשות זאת באמצעות פנייה למיון כללי בכל בית חולים ולבקש שם פסיכיאטר, בעלות של 760 ש"ח. ניתן לבקש הפניה למיון בחינם מביקורופא, אבל בשביל זה צריך להכנס לרופא - לשדר מצוקה חריפה ולא לצאת משם עד שאתה מקבל את ההפניה. יש אפשרות גם לבקש אחר כך אסמכתא לתשלום מרופא היחידה - אצלו תצטרך להסביר שהיה מדובר במקרה חירום. בכל מקרה זה לא מובטח שהוא ייתן, אבל 760 זה מחיר סביר לעומת מה שאתה עובר עכשיו. לא לפחד להגיד שאתה רוצה לצאת ושרע לך, לא אצל הפסיכיאטר במיון ולא אצל הקב"נים. אין דבר כזה שלא תקבל מיון - צריך להתעקש לקבל את זה, לשדר מצוקה אפילו חריפה יותר מאצל הקב"ן, והוא יישבר בסוף. את זה שיוזם פה את המהלך, אתה לא יכול לתת להם לא להפנות אותך למיון כי אחרת משהו ממש רע יקרה - ואתה צריך להעביר את זה לרופא.
2. ללכת לברה"ן ולהתלונן שאף אחד בבסיס וביחידה לא מטפל בך ברצינות ואתה חייב טיפול דחוף. לשדר מצוקה, לא לעזוב עד שמכניסים אותך לקב"ן. אפשר להתעקש על פסיכיאטר ושחרור אצל הקב"ן, אבל רוב הסיכויים שיפנו אותך לקב"ן ביחידה, כלומר, תיאלץ לחזור ליחידה כדי להשפט על הנפקדות או לפחות לקבל טיפול.
3. כמו שהסברתי לך באשכול הקודם, במידה ואתה מוחזר לבסיס ולא מקבל גימלים או מגיע לריתוק\מעצר\כלא בגלל הנפקדות - אל תתפקד. הסברתי לך את זה בפירוט באשכול הקודם:
מה שאומרים לך לעשות זה להראות למפקדים שאתה מנסה לעשות את הפקודות שלהם, אבל לא מצליח. קם והולך לעשות מה שהם אומרים לך, אבל פתאום באמצע הלו"ז נעלם. אם תתלונן כל הזמן שרע לך, שאתה לא יכול לישון\לאכול\לשתות\להתקלח\שאתה חייב קב"ן כל הזמן(בכי יוסיף מאוד), זה מעולה. נותנים לך פקודה, אתה מתחיל לעשות אבל משתדל למרוח את הזמן ולא לבצע אותה בזמן ולא לבצע אותה טוב ואם המפקד שואל אותך מה קורה, אתה עונה שאתה חייב קב"ן דחוף. אפשר גם להסתגר בחדר ולא לצאת לשום דבר חוץ ממשפט (מאוד מומלץ, זה משדר שאתה במצוקה מאוד חריפה, אבל בעקבות שבירת הלו"ז אתה תעלה למשפט שהעונש שלו הוא 21 או 28 יום ריתוק, שבמהלכם אתה אמור להמשיך לעשות את אותו דבר כלומר לא לתפקד, ולדרוש קב"ן עד שהוא נותן לך את מה שאתה רוצה). אפשר להתחיל נוהל (לא כזה מומלץ, אבל תלוי עד כמה אתה במבוי סתום).
4. אם קב"ן לא מפנה לפסיכיאטר - אתה מנסה שוב. אם פסיכיאטר לא משחרר, אתה מנסה שוב לפנות לקב"ן, ושוב ושוב ושוב. התמדה, זה כל הסיפור. בסוף תשוחרר. במידה ואתה מרגיש שאתה במבוי סתום, אתה יכול לחזור על אחד או יותר מהשלבים שתיארתי כאן.
תזכור שכולם בצבא ובמערכות שקשורות לצבא משקרים, כולם רוצים לנסות למרוח אותך ואתה צריך לחשוב רק על השחרור, לא לוותר, לא להבהל, לא לכעוס ולא להתייאש - אלא להתמיד.
התהליך יכול לקחת גג חצי שנה מהיום, בדרך כלל זה לוקח פחות. כל שלב שתיארתי מקצר את התהליך באופן משמעותי.
בהצלחה.

דווח על הודעה זו
חזור למעלה

הודעהפורסם: 20 ינואר 2013 23:50 
הייתי במיון בחינם, אבל לא רשמו לי המלצה, הייתי צריך להגיד שאני רוצה להשתחרר? אני לא יודע מה לעשות. לחזור מחר בלי תיק? הוא רשם שיש לי חשיבה רציפה, זה בסדר? איך עושים את הפצע עם העט? זה פותח הנושא דרך אגב

דווח על הודעה זו
חזור למעלה

הודעהפורסם: 21 ינואר 2013 06:45 

אם אני לא טועה, חשיבה רציפה מציינת שאין לך שיבוש בתהליכי החשיבה היום-יומיים : אתה מפוקס, ישיר ומסודר. לי לא יגידו שיש "חשיבה רציפה" מכיוון שהיא יכולה להגיע לאזורים מאוד אימפולסיביים, מאוד מהר. זה אומר שהיכולת שלי לחשוב על התוצאות ועל המעשים, מגיעה לאפס במקרה של לחץ רב או חרדה. אותם מעשים מתבססים על גחמה של הרגע, משמע שאופי החשיבה נתון באנדרלמוסיה, אי סדר.

בגלל צורת מחשבה כזו, אנשים כאן הגיעו למסקנה שאחד לא צריך להסביר את עצמו לחלוטין, או אפילו סוג של כיוון החלטתי בפני אף אחד (לענות חצי שאלות ובעיקר "אני לא יודע") : אופי החישבה אינו רציף, אינו עיקבי. ובגלל זה אחד לא יודע מה לכל הרוחות והשמיים הוא עושה. משמע, שהוא מסוכן.

בנוגע למיון, לא היית חייב לאמר שאתה רוצה להשתחרר, imo, כך או אחרת היית מקבל הפניה לראות קב"ן כמה שיותר מהר.כנראה שעשית את הרושם שאתה על סף התאבדות ורוצה שמשהו יעזור לך לרסן את זה, כנגד לטפל בבעיה שיצרה את הסימפטום של המחשבות האובדניות. על פי דעתי עליך ללכת לשם שנית והפעם לדאוג שהם מבינים שהבעיה לא נפתרה בגלל שאתה מרגיש טיפה יותר טוב, כשאתה חוזר לבסיס המחשבות והנטיות חוזרות, מהר. כעקרון אתה יכול לאמר דברים כמו : "אין לי כוח יותר, אני פשוט רוצה לצאת מצה"ל וזהו." זה מראה יותר יאוש מאשר כוונה, אך זה מכוון את הקב"ן באופן עקיף לגשת ליציאה בלי שהוא יחשוב שזו המטרה המוחלטת שלך (אני לא יודע מהו טיב מערכת היחיסים שלך שם עם הקב"ן, בגלל זה עקיפות נוטה להיות יותר ניטרלית. אך אם אתה רואה שהוא עדיין לא מקשיב, תלך עם הרצון שלך עד הסוף. רוצה לצאת? תגיד שאתה רוצה לצאת. רק תדאג שמבינים למה. כמו שמר.אורח אמר : לא מתפקד, לא ישן, לא אוכל, לא שותה...העניין לא עובד.)

נ.ב: אני מרגיש מעט אחראי בנוגע לעיצה עם העט :arrow: אם אתה מספיק מיואש, זה הצעד הכי נמוך תחת הקטגוריה של בטיחות שאני מכיר כדי להציג מצוקה דרך חתכים. אתה ס"כ לוקח עט צבא פלסטיק מחורבן שיש בכל מקום, דורך עליו עד שישבר ובוחר את הצד עם הזווית הכי חדה. כעקרון זה חד כמו הציפורן שלך, עד כדי כך הדבר לא עושה דבר. כל מה שזה עושה זה טראומה קטנה לעור. אני הייתי צריך לתחוב את הדבר בכל הכוח אל תוך הזרוע שלי כדי שזה ישאיר סימן. יש כאלו אנשים שלא ימליצו לך על הדבר, אך אם אתה מופנם ושונא שיתופים רגשיים כמוני, העט היה מספיק טוב כדי לפסוח על הגישה שאני עובד על משהו... ברגע שהקב"ן ראה את זה, זה היה הדבר היחידי שהבחור רצה לשמוע לגביו. התאבדות זה דבר מאוד רציני בצה"ל והם מעיפים לך את הצורה משם אם אתה מראה סימפטומים של המצב הזה (כפי שציינתי, זה לא חייב להתבטות דרך "חתכים", זה יכול להיות דרך דיבור וחוסר תפקוד, בין שלל של סיבות..)

שוב, כי זה חשוב לציין; יש כאלו אנשים שמשכנעים את הקב"ן ואת הסביבה שאם לא יעוף מהבסיס או צה"ל הוא יהרוג את עצמו דרך מילים וחוסר תפקוד, ויש כאלה שמעדיפים להראות לפני שהם מדברים <_< אני ממליץ קודם כל לנסות לדבר לפני שאתה משקיע יום שלם ב"שיטה" הזאתי :arrow: אך כל אחד חפשי לעסקיו. אל תשכח שזה תהליך, אתה תקבל מה שאתה רוצה רק תתמיד.

טרגט 21

דווח על הודעה זו
חזור למעלה
הודעהפורסם: 21 ינואר 2013 08:12 

אני חייב להבין כי אני רואה את זה כבר בכמה מקומות: להגיד לקב''נ שיש לך נטייה אובדנית ואתה חושב על המוות, או להראות סימני ניסיון התאבדות (חתכים בעיקר), לא יכול להוביל לאישפוז כפוי?

דווח על הודעה זו
חזור למעלה
הודעהפורסם: 21 ינואר 2013 08:33 

Adambenmo כתב:
אני חייב להבין כי אני רואה את זה כבר בכמה מקומות: להגיד לקב''נ שיש לך נטייה אובדנית ואתה חושב על המוות, או להראות סימני ניסיון התאבדות (חתכים בעיקר), לא יכול להוביל לאישפוז כפוי?

שאלה מעולה, והתשובה היא כן ולא. נתחיל בזה שלחתוך את עצמך לא אומר שאתה רוצה למות, וזה לא מראה נתיה אובדנית (ברגע הנתון) בהכרח. זו יכולה להיות שיטה מאוד גרועה להירגע.

נתיה אובדנית אינה בהכרח אומרת הרצון למות, נתיה אובדנית בעיקר מסתכמת ברצון עז לפגוע בעצמך כדי לזכות בתצומת לב או לשחרר לחץ (כאב במרבית המקרים גורם לשיחרור של אדרנלין בגוף, אני לא אתפלא אם שמעת או ראית תלמיד בבית ספר דוקר את עצמו עם עיפרון כדי להעיר את עצמו.)
אני מכיר אנשים שחתכו את עצמם כדי : "להקיז את התחושות והרגשות השלילים החוצה עם הדם", אותם אנשים מתייחסים למצב מנטלי כמו רעל; יש להחליף את הדם "הרע" עם הדם "הטוב".
אני הייתי במיון פסיכיאטרי לאחר שדיווחתי לסגל שהדיבורים איתם לא מובלים לדבר ופגישות הקב"ן לא עוזרות לי בעליל. אני זקוק למדרגה הבאה שזה מיון, ושם דחו לי אשפוז כפוי מכיוון שהבינו שאני ס"כ רוצה שיעזרו לי, שלחו אותי המלצה לראות קב"ן דחוף. אין לי דגש על מוות, אני לא מתאים לסביבה וזה דחק אותי לעשות דברים דרסטיים (Because nobody fucking listens) : 'תוציאו אותי מהסביבה הזאתי ואני אהיה מספיק כשיר כדי לשלוט בעצמי.'

מי שכן מתאשפז..אני פשוט אצטט את עצמי :
ציטוט:
כאשר שאתה מכריז על זה שאתה רוצה להתאבד, זה מראה פיקסציה מסוכנת כלפי מוות. אתה כבר לא ילד פטי קטן שאפשר להרגיע : יש לך תוכנית ויש לך את הגישה. אתה לא רוצה יותר עזרה, אתה רוצה לסיים את הסיפור המושתן הזה ולעזאזל עם כל מי שסביבך...היי! אולי אפילו תיקח משהו איתך! כמו המפקד או הקב"ן אשר התעלמו ממך, על פי דעתך, ממצוקתך! לוודאי שווה לדונם ביחד בגיהנום.

ובגלל זה, מי שאומר שהוא הולך להתאבד, מתאשפז בכפייה (או לפחות מעבירים אותו תחת פרוצדורה לא נעימה כמו השגחת-אובדנות, פרח לי השם מהראש אך אתה יודע למה אני מתכוון.) אתה מגדיר את עצמך כמסוכן לעצמך במיוחד לאחרים.
אם אתה אומר שאתה כל כך מדוכא ומיואש שאתה חושב יום ויום על לפגוע בעצמך כי הדבר ידגיש את רמת החומרה של מצבך, זה לא אומר שאתה הולך לרצוח אף אחד. אתה ס"כ רוצה עזרה. בסדר?
אף אחד לא ילביש אותך בג'קט משוגעים ויזרוק אותך לחדר מרופד אשר ישכין אותך והחבר הדמיוני שלך באבלס, הדובי הוורד שרומז לך לפוצץ ולאנוס את החפים מפשע.

אני רק אחדד, יש מספר רב של אנשים שאומרים שהם רוצים להתאבד אך זה לא אומר שהם כבר תיכננו את זה או סגורים על זה. האנשים סביב האדם האובדני, במיוחד הקב"ן, מבינים בסופו של דבר שזה דיבור סרק שנועד להשיג עזרה. אין לטעות, הבעיה קיימת וזה מאוד אפשרי שבסופו של דבר הם ייהרגו את עצמם, אך זה לא אומר שהם עדיין הגיעו למצב מספיק רדוד כדי לעשות משהו דרסטי ברגע זה. זה מה שקבנים מפחדים ממנו, במקרה ולא יעזרו לחייל הנתון ברגע זה או בעתיד הקרוב, הם ידחקו אותו להתאבדות. ואותה עזרה אינה אומרת אשפוז, זה אומר גימלים, הקלות שירות או שיחרור מהשירות. זה כמו שאחד מבקש לראות פסיכיאטר, הוא קודם כל מדבר קצת עם המפקד. ואז רואה קב"ן. ואז, אולי, רואה פסיכיאטר. זה תהליך של הדרגתיות, ואפשוז זה דבר מאוד קיצוני ודרסטי. במיוחד בגלל שזה עולה לצבא כסף.

טרגט 21

דווח על הודעה זו
חזור למעלה
הודעהפורסם: 21 ינואר 2013 10:30 
אורח כתב:
הייתי במיון בחינם, אבל לא רשמו לי המלצה, הייתי צריך להגיד שאני רוצה להשתחרר? אני לא יודע מה לעשות. לחזור מחר בלי תיק? הוא רשם שיש לי חשיבה רציפה, זה בסדר? איך עושים את הפצע עם העט? זה פותח הנושא דרך אגב

חשיבה רציפה או לא זה לא משנה, האם הוא רשם שאתה דכאוני? אובססיבי? לא כשיר לשירות? חרדתי? דברים כאלה...

כן היית צריך להגיד שאתה לא יכול לחזור לשם ומכתב השחרור הוא חוות הדעת. אם לא קיבלת, נסה שוב.

דווח על הודעה זו
חזור למעלה

הודעהפורסם: 21 ינואר 2013 12:30 

Solus כתב:
Adambenmo כתב:

שאלה מעולה, והתשובה היא כן ולא. נתחיל בזה שלחתוך את עצמך לא אומר שאתה רוצה למות, וזה לא מראה נתיה אובדנית (ברגע הנתון) בהכרח. זו יכולה להיות שיטה מאוד גרועה להירגע.

נתיה אובדנית אינה בהכרח אומרת הרצון למות, נתיה אובדנית בעיקר מסתכמת ברצון עז לפגוע בעצמך כדי לזכות בתצומת לב או לשחרר לחץ (כאב במרבית המקרים גורם לשיחרור של אדרנלין בגוף, אני לא אתפלא אם שמעת או ראית תלמיד בבית ספר דוקר את עצמו עם עיפרון כדי להעיר את עצמו.)
אני מכיר אנשים שחתכו את עצמם כדי : "להקיז את התחושות והרגשות השלילים החוצה עם הדם", אותם אנשים מתייחסים למצב מנטלי כמו רעל; יש להחליף את הדם "הרע" עם הדם "הטוב".
אני הייתי במיון פסיכיאטרי לאחר שדיווחתי לסגל שהדיבורים איתם לא מובלים לדבר ופגישות הקב"ן לא עוזרות לי בעליל. אני זקוק למדרגה הבאה שזה מיון, ושם דחו לי אשפוז כפוי מכיוון שהבינו שאני ס"כ רוצה שיעזרו לי, שלחו אותי המלצה לראות קב"ן דחוף. אין לי דגש על מוות, אני לא מתאים לסביבה וזה דחק אותי לעשות דברים דרסטיים (Because nobody fucking listens) : 'תוציאו אותי מהסביבה הזאתי ואני אהיה מספיק כשיר כדי לשלוט בעצמי.'

ציטוט:
כאשר שאתה מכריז על זה שאתה רוצה להתאבד, זה מראה פיקסציה מסוכנת כלפי מוות. אתה כבר לא ילד פטי קטן שאפשר להרגיע : יש לך תוכנית ויש לך את הגישה. אתה לא רוצה יותר עזרה, אתה רוצה לסיים את הסיפור המושתן הזה ולעזאזל עם כל מי שסביבך...היי! אולי אפילו תיקח משהו איתך! כמו המפקד או הקב"ן אשר התעלמו ממך, על פי דעתך, ממצוקתך! לוודאי שווה לדונם ביחד בגיהנום.

ובגלל זה, מי שאומר שהוא הולך להתאבד, מתאשפז בכפייה (או לפחות מעבירים אותו תחת פרוצדורה לא נעימה כמו השגחת-אובדנות, פרח לי השם מהראש אך אתה יודע למה אני מתכוון.) אתה מגדיר את עצמך כמסוכן לעצמך במיוחד לאחרים.
אם אתה אומר שאתה כל כך מדוכא ומיואש שאתה חושב יום ויום על לפגוע בעצמך כי הדבר ידגיש את רמת החומרה של מצבך, זה לא אומר שאתה הולך לרצוח אף אחד. אתה ס"כ רוצה עזרה. בסדר?
אף אחד לא ילביש אותך בג'קט משוגעים ויזרוק אותך לחדר מרופד אשר ישכין אותך והחבר הדמיוני שלך באבלס, הדובי הוורד שרומז לך לפוצץ ולאנוס את החפים מפשע.

אני רק אחדד, יש מספר רב של אנשים שאומרים שהם רוצים להתאבד אך זה לא אומר שהם כבר תיכננו את זה או סגורים על זה. האנשים סביב האדם האובדני, במיוחד הקב"ן, מבינים בסופו של דבר שזה דיבור סרק שנועד להשיג עזרה. אין לטעות, הבעיה קיימת וזה מאוד אפשרי שבסופו של דבר הם ייהרגו את עצמם, אך זה לא אומר שהם עדיין הגיעו למצב מספיק רדוד כדי לעשות משהו דרסטי ברגע זה. זה מה שקבנים מפחדים ממנו, במקרה ולא יעזרו לחייל הנתון ברגע זה או בעתיד הקרוב, הם ידחקו אותו להתאבדות. ואותה עזרה אינה אומרת אשפוז, זה אומר גימלים, הקלות שירות או שיחרור מהשירות. זה כמו שאחד מבקש לראות פסיכיאטר, הוא קודם כל מדבר קצת עם המפקד. ואז רואה קב"ן. ואז, אולי, רואה פסיכיאטר. זה תהליך של הדרגתיות, ואפשוז זה דבר מאוד קיצוני ודרסטי. במיוחד בגלל שזה עולה לצבא כסף.

מדהים, הבנתי. בהמשך היום אפתח נושא ואפילו אחזור על השאלה הזאת כדי שזה יהיה מרוכז- אשמח אם תעזור. !

דווח על הודעה זו
חזור למעלה
הודעהפורסם: 21 ינואר 2013 12:30 

Solus כתב:
Adambenmo כתב:

ציטוט:

מדהים, הבנתי. בהמשך היום אפתח נושא ואפילו אחזור על השאלה הזאת כדי שזה יהיה מרוכז- אשמח אם תעזור. !

דווח על הודעה זו
חזור למעלה
הודעהפורסם: 23 ינואר 2013 16:04 
זה פותח הנושא. היום נסעתי לבסיס, בדרך הרגשתי שהלב שלי מתנתק מהגוף, חזרתי הביתה. בכיתי כל הנסיעה וחתכתי את עצמי עם עט, עכשיו אני בבית, מה אני עושה?

דווח על הודעה זו
חזור למעלה

הודעהפורסם: 24 ינואר 2013 02:43 

טוב, קודם כל כך את עצמך בידיים ואל תפגע בעצמך (שום דבר לא שווה את זה שתפגע בעצמך במיוחד לא הצבא).
מה שאני הייתי מציע לך זה לפנות לברהן תל השומר לראות שם קבן ולהסביר לו את הבעיות שלך. סביר להניח שהוא יפנה אותך חזרה לקבן ביחידה שלך שיוכל לעזור לך. אם אתה רוצה להשתחרר הייתי מציע לך לקרוא את הטארגט 21 לפני הפגישה עם הקבן.
בהצלחה.

דווח על הודעה זו
חזור למעלה
הודעהפורסם: 24 ינואר 2013 06:41 

אם "חתכת" את עצמך כפי שציינתי, שזה למעשה בכלל לא לחתוך, אז יש לך קייס אחד נוסף לקב"ן כי המצב שלך נראה מספיק חמור כדי לקבל את התצומת לב שלהם מאוד מהר.
אם "חתכת" את עצמך עד דימום... Well, shit son. במקרים כאלו רצוי שתפנה את עצמך למיון פסיכיאטרי דרך הפניה בביקורופא ואז תפנה לבית החולים הקרוב אליך, תדאג שאתה משדר מצוקה שמראה שאתה על הקצה ולא כבר עברת אותו. לעבור את הקצה = אשפוז. אני יודע שכבר היית שם, אך זה רק יעזור לך לדעת איך לדבר איתם. הפעם תכוון לחוות דעת והפניה לראות קב"ן ASAP. (במצב שאתה נמצא אני מאמין שהם יבינו, בקלות רבה.)

טרגט 21

נערך לאחרונה על ידי Solus בתאריך 19 פברואר 2013 06:45, נערך פעם אחת בסך הכל.

דווח על הודעה זו
חזור למעלה
הודעהפורסם: 24 ינואר 2013 10:34 
Solus כתב:
אם "חתכת" את עצמך כפי שציינתי, שזה למעשה בכלל לא לחתוך, אז יש לך קייס אחד נוסף לקב"ן כי המצב שלך נראה מספיק חמור כדי לקבל את התצומת לב שלהם מאוד מהר.
אם "חתכת" את עצמך עד דימום... Well, shit son. במקרים כאלו רצוי שתפנה את עצמך למיון פסיכיאטרי בביקורופא, תדאג שאתה משדר מצוקה שמראה שאתה על הקצה ולא כבר עברת אותו. לעבור את הקצה = אשפוז. אני יודע שכבר היית שם, אך זה רק יעזור לך לדעת איך לדבר איתם. הפעם תכוון לחוות דעת והפניה לראות קב"ן ASAP. (במצב שאתה נמצא אני מאמין שהם יבינו, בקלות רבה.)

אני לא מדמם, אבל השם של המפקדת שלי (ועוד כמה "חתכים") חרוט לי על היד, הייתי בביקור רופא, הוא נתן המלצה לפסיכולוג בהקדם ונתן גימלים (כלומר אני לא נפקד). ללכת לברה"ן ראשי? אני אוכל לקבל שם המלצה? וגיליתי את הבעיה שלי - יש לי התקפי חרדה כשאני חוזר לבסיס, קשה לנשום,דופק גבוה,לחץ בחזה, הזעה, רצון לברוח. אני פיזית לא מסוגל לחזור, אני חייב טיפול ASAP.

דווח על הודעה זו
חזור למעלה

הודעהפורסם: 24 ינואר 2013 15:07 

מה זאת אומרת המלצה לפסיכולוג? קב"ן? כיצד אמורים לטפל בך עכשיו לאחר שיצאת מביקורופא?
אני חש שאני מפספס כאן אינפורמציה, אין לי מושג בדיוק למה התכוונת בפסיכולוג; אך לגבי הגימלים, ועוד העובדה שלא קיבלת חוות דעת : זה בעייתי אם הדבר אומר שעליך לחזור ליחידה שלך. (אני בכלל מבולבל; איך זה יכול להיות שהבחור קיבל אותך, ראיין אותך, הבין את המצוקה שלך, נתן לך גימלים והמלצה 'לפסיכולוג' אך לא רשם על הדף מהי חוות דעתו המקצועית? אם יש לו הסמכות להפנות אותך ולתנת לך גימלים לוודאי יש לו הסמכות לרשום לך חוות דעת? :| או שפשוט ראית רופא "רגיל" לאחר שהבסיס הקפיץ אותך לביקור רופא לאחר שראת את היד שלך, מחשש לזיהום .. או משהו? o_o אני מנסה להשלים את החסר כאן..)

בכל מקרה, השורה התחתונה היא : אני מאמין שעליך כעת ללכת לברה"ן. כן, אתה אמור לקבל שם חוות דעת מפסיכיאטר (עדיף) או קב"ן. שוב, אני לי שמץ של מושג מה זה הפנייה ל"פסיכולוג", אך אתה יכול לנסות לנופף את זה בעיני אנשי הברה"ן כדי לקבל פגישה עם הפסיכיאטר לאחר שאתה מקצין את הבעיה (פסיכולוג נמוך יותר מפסיכיאטר בשרשרת המזון של בריאות הנפש, כך שהם עלולים, על פי ההמלצה בלבד, להפנות אותך לקב"ן בלבד. שוב, אין לי שמץ של מושג מה זו ההפניה הזאתי. תראה את ההפניה ככוח שכנוע בלבד.)

אז כפי שאפשר לראות, בילבלת אותי לחלוטין. אז רצוי לא לסמוך יותר מדי על מה שרשמתי לך שם, אני מאמין שמשהו יותר מנוסה בעזור הזה ימלא את החלל.

טרגט 21

דווח על הודעה זו
חזור למעלה
הודעהפורסם: 28 ינואר 2013 00:41 
באיזה גדוד שובצת בטירונות? אולי אני אוכל לעזור לך.

דווח על הודעה זו
חזור למעלה

הודעהפורסם: 05 פברואר 2013 14:44 
אורח כתב:

`
רק עכשיו שמתי לב, שובצתי לגדוד קרן.

היום חזרתי לבסיס (לחץ גדול מאוד מההורים). רצו לחסן אותי כנגד לרצוני - ואיימו בסירוב פקודה. בסוף ישבתי בחדר של הרופא וצפיתי באנשים מתחסנים. כל פעם הסתכלו עליי ואמרו - למה אתה לא עושה? מה אתה מפחד? זה לא כואב וכו'. הרופא לא הסכים לי לצאת אבל שמתי זין, רצתי משם, בוכה ורותח מזעם. תפסתי את התיק ופשוט ברחתי (זה בסיס באמצע שום-מקום), הלכתי ברגל איזה 2 -3 ק"מ עד שחייל לקח אותי באוטו למקום עם תח"צ. אני לא עונה למפקדים (אני נפקד).
יש לי פגישה עם הפיסיכולוג שלי ב 6. אתמול "כתבתי" מכתב התאבדות, למרות שאני לא רוצה להתאבד (בנתיים)-אבא שלי נלחץ נורא. אבל אני כן רוצה לא ללבוש יותר את המדים ולא לראות את המפקדים שלי יותר.
אני לא יודע מה לעשות יותר, איך אני מסביר שאני במצוקה? אני חרד נורא וכבר נמאס לי שאומרים לי - "אתה כמו כולם, תתגבר" - כי אני לא כולם- וזה בדיוק מה שגורם לי לרצות להשתחרר.
מה אני עושה?! תודה.

דווח על הודעה זו
חזור למעלה

הודעהפורסם: 05 פברואר 2013 15:33 
אורח כתב:
אורח כתב:

`

היום חזרתי לבסיס (לחץ גדול מאוד מההורים). רצו לחסן אותי כנגד לרצוני - ואיימו בסירוב פקודה. בסוף ישבתי בחדר של הרופא וצפיתי באנשים מתחסנים. כל פעם הסתכלו עליי ואמרו - למה אתה לא עושה? מה אתה מפחד? זה לא כואב וכו'. הרופא לא הסכים לי לצאת אבל שמתי זין, רצתי משם, בוכה ורותח מזעם. תפסתי את התיק ופשוט ברחתי (זה בסיס באמצע שום-מקום), הלכתי ברגל איזה 2 -3 ק"מ עד שחייל לקח אותי באוטו למקום עם תח"צ. אני לא עונה למפקדים (אני נפקד).
יש לי פגישה עם הפיסיכולוג שלי ב 6. אתמול "כתבתי" מכתב התאבדות, למרות שאני לא רוצה להתאבד (בנתיים)-אבא שלי נלחץ נורא. אבל אני כן רוצה לא ללבוש יותר את המדים ולא לראות את המפקדים שלי יותר.
אני לא יודע מה לעשות יותר, איך אני מסביר שאני במצוקה? אני חרד נורא וכבר נמאס לי שאומרים לי - "אתה כמו כולם, תתגבר" - כי אני לא כולם- וזה בדיוק מה שגורם לי לרצות להשתחרר.
מה אני עושה?! תודה.

תפנה כמה שיותר מהר לרשת הליווי של פרופיל חדש, ותקרא טרגט 21 והודעות ישנות בפורום.
להוציא חוו"ד וללכת לברה"ן, ואחריי זה לחזור לבסיס ולא לתפקד עד שקב"ן כלשהו ישחרר.

דווח על הודעה זו
חזור למעלה

הודעהפורסם: 05 פברואר 2013 17:23 
אורח כתב:
אורח כתב:
אורח כתב:

`

מה אני עושה?! תודה.

תפנה כמה שיותר מהר לרשת הליווי של פרופיל חדש, ותקרא טרגט 21 והודעות ישנות בפורום.
להוציא חוו"ד וללכת לברה"ן, ואחריי זה לחזור לבסיס ולא לתפקד עד שקב"ן כלשהו ישחרר.

עכשיו אני הולך לפסיכולוג אזרחי, אח"כ לביקור רופא ואז כנראה לבי"ח. מה יקרה אחר כך? הם יכולים לעזור איכשהו (גם גימלים זה טוב,בנתיים).

דווח על הודעה זו
חזור למעלה

הודעהפורסם: 05 פברואר 2013 17:35 
עכשיו אני הולך לפסיכולוג אזרחי, אח"כ לביקור רופא ואז כנראה לבי"ח. מה יקרה אחר כך? הם יכולים לעזור איכשהו (גם גימלים זה טוב,בנתיים).[/quote]

לא עדיף לעשות את זה הפוך? ביקורופא - הפנייה למיון בבי"ח - פסיכיאטר? למה אתה רוצה ישר אזרחי?
ותעשה חיפוש בפורום.

דווח על הודעה זו
חזור למעלה

הודעהפורסם: 06 פברואר 2013 14:41 
טוב אז יש לי חוו"ד מפסיכולוג שמצבי הדרדר והוא חושב שיש סיכון שאני אפגע בעצמי. הלכתי לביקור רופא וקיבלתי הפניה למיון. במיון ראיתי פסיכיאטרית מאוד נחמדה שכתבה מכתב (לא מצליח להבין את הכתב), אבל מה שכתוב בסוף זה שהיא אבחנה בעיות הסתגלות עם סימנים פסיכוטיים, ושהיא ממליצה על פסיכיאטר צבאי דחוף. אמרתי את זה למ"פ שלי והוא אמר שהוא ידבר עם הקבנ"ית ויארגן את זה. כרגע אני בבית (הוא לא אמר לי לחזור לבסיס, אז אני חושב שאני לא נפקד). מה הלאה/מצבי טוב? כרגע אני מוכן להסתפק ביומיות+קל"ב. ד"א המ"פ ראה אותי מנסה לחתוך את היד עם סכין גילוח.

דווח על הודעה זו
חזור למעלה

הודעהפורסם: 07 פברואר 2013 20:11 
חבר'ה אפשר עזרה בבקשה?

דווח על הודעה זו
חזור למעלה

הודעהפורסם: 07 פברואר 2013 21:33 

אנשים במצב שלך לא מרבים בכלל המשך שירות, זה סביר מאוד להניח שירצו להוציא אותך אלא אם כן תתעקש על כך שיומיות יקלו עליך מספיק כדי לתפקד. לגבי עניין הנפקדות, כל עוד לא אמרו לך איפה להיות אתה ממשיך בנוהל הרישמי. שאני מניח שזה אומר להיות בבסיס. אבל מכיוון שלכאורה היית נפקד עד עכשיו ולא רצו לשפוט אותך, אני לא רואה למה פתאום עכשיו יעלו את זה (ככל הנראה מפחדים ממך עכשיו, חוששים שתעשה משהו תחת אחריותם. אך זה מעניין, נראה שהם גמישים למדי בבסיס שלך או חסרי שידרה לחלוטין.) נאמר לבחור באיזה אשכול לפני כמה ימים שבתום הוועדה הרופאית, משמע שישוחרר יש לפנות ליחידה שלו להישפט על הנפקדות שלו. :D כאילו שאפשר לשפוט אזרח על נפקדות.

אז אני חושב שאתה במצב טוב, על פי מה שכתבת כאן. רק תתדאג שיש לך קשר עם הסגל בבסיס שתדע מתי בכלל קבעו לך את הפגישה.

טרגט 21

דווח על הודעה זו
חזור למעלה
הודעהפורסם: 17 פברואר 2013 13:32 
אוקיי אז טעיתי, חזרתי לבסיס, נשפטתי (קיבלתי נזיפה), ראיתי את הקב"נית (מסתבר שבמכתב רשום "ללא סימנים פסיכוטיים", פשוט לא הבנתי את הכתב"), הקב"נית לא התרגשה, אמרה שאפשר לעשות שיחות כדי לעזור להתמודד ואמרה שתפנה אותי לפסיכיאטר רק אחרי עוד כמה מפגשים(והיא אמרה שכל מפגש זה פעם בשבועיים). אה וד"א היא אמרה שהפסיכיאטרית לא מבינה כי קשיי הסתגלות אפשר לאבחן רק אחרי 3 חודשים (כן,בטח).
בכל מקרה, הייתי אמור לחזור לבסיס, כמובן - התקף חרדה בדרך(גם קמתי עם כאב גרון הבוקר), חזרתי הביתה, ניסיתי לחתוך את עצמי עם סכין (לא עבד, חרא של סכין).
אז היום בחמש אני אמור ללכת לביקור רופא כדי שלא ירשמו לי נפקדות. אני מתכוון לחתוך את עצמי עם סכין נורמלית כי פאקינג אף אחד לא שם עליי, אפילו ההורים שלי (שכן תומכים בי), כבר אומרים לי להתמודד רק עוד קצת- אבל אני לא מסוגל יותר. אני אוכל חרא כבר יותר מדי זמן(בשבילי).
מה הלאה?

דווח על הודעה זו
חזור למעלה

הודעהפורסם: 17 פברואר 2013 18:20 

:| ...
אתה יכול להכניס את עצמך לנוהל התאבדות, תשתמש בסגל שלך כדי להשפיע על הקבנית. נכון שהם יודעים באיזה מצב אתה נמצא, אך תדאג שהם יבינו שאתה בהחלט כבר בסף יאוש נוראי; שאתה כבר מבעד לחוסר-תפקוד (נפקדות וכולו) אתה למעשה גורם שלא קיים בבסיס. אם תצליח שמישהו ידבר עבורך, הרווחת. ההורים שלך גם יכולים לעזור לך בזה, שזה מעלה נקודה טובה; למה הם לא צועקים על האנשים בבסיס עבורך? הצבא לא נוטה להחזיק מעמד נגד הורים.
בכל מקרה, ככל שזה הולך לנטילת אחריות על אנשים; כל מה שהם צריכים להבין זה שאי אפשר """""לתקן""""" אותך, אי אפשר לדחוס אותך אל תוך הדפוס שהם רוצים. אם אתה רוצה "להבריא", תוכל לעשות זאת כאזרח. תבדוק את הקישור הראשון בחתימה שלי, זה אמור לתנת לך מעט אינפורמציה לגבי איך קב"ן חושב.

נ.ב: נראה לי שבאמת רצוי שתפנה לרשות הליווי של פרופיל חדש, תוכל לקבל מהם יותר מידע מדויק.

טרגט 21

דווח על הודעה זו
חזור למעלה
הודעהפורסם: 17 פברואר 2013 20:18 
ניסיתי לחתוך שוב-חרא של סכין. קיבלתי 3 גימלים מביקור רופא, מחר אני הולך לפסיכולוג שלי (מקווה לחו"ד), וכנראה גם אלך לברה"ן כי אצלי בבסיס לא שמים זין.
בנתיים אני לא אוכל ולא שותה, מקווה להתמוטט ולעבור לר"מ 2, אולי משם יעזרו לי.

דווח על הודעה זו
חזור למעלה

הודעהפורסם: 17 פברואר 2013 20:21 
אורח כתב:
ניסיתי לחתוך שוב-חרא של סכין. קיבלתי 3 גימלים מביקור רופא, מחר אני הולך לפסיכולוג שלי (מקווה לחו"ד), וכנראה גם אלך לברה"ן כי אצלי בבסיס לא שמים זין.

אל תעשה את זה לעצמך, אפשר לצאת בדרך אחרת.
פנה בבקשה לרשת הליווי.

דווח על הודעה זו
חזור למעלה

הודעהפורסם: 18 פברואר 2013 00:59 

אורח כתב:
אורח כתב:

פנה בבקשה לרשת הליווי.

אוי נו, גם אני חתכתי את עצמי עם סכין, כמה אפילו
אפילו לא נשאר צלקת.
(אל תראה את זה כהמלצה, אם אתה גם ככה חותך את עצמך בשביל ההצגה ולא באמת אז תשתמש בטריק של SOULS עם העט).

דווח על הודעה זו
חזור למעלה
הודעהפורסם: 18 פברואר 2013 10:25 
vishskin כתב:
אורח כתב:
אורח כתב:

פנה בבקשה לרשת הליווי.

אוי נו, גם אני חתכתי את עצמי עם סכין, כמה אפילו
אפילו לא נשאר צלקת.
(אל תראה את זה כהמלצה, אם אתה גם ככה חותך את עצמך בשביל ההצגה ולא באמת אז תשתמש בטריק של SOULS עם העט).

כבר עשיתי את הקטע עם העט- אני רוצה שידעו שזה יותר רציני מזה- אני מדמם ואני עושה את זה כי זו האלטרנטיבה שלי להתאבדות(אני די מרגיש ככה, האמת).

דווח על הודעה זו
חזור למעלה

הודעהפורסם: 18 פברואר 2013 12:12 

אה הבנתי, אז לא, אל תדמם אין שום סיבה ויש דרכים אחרות
פשוט כנס לנוהל על ידי הצהרות, זה מספיק טוב, אל תקצין כל כך

דווח על הודעה זו
חזור למעלה
הודעהפורסם: 18 פברואר 2013 13:28 
vishskin כתב:

אני לא מתכוון לחזור לבסיס יותר. בגלל זה אני שואל מה לעשות. שמים עליי זין כ"כ גדול שם, אני לא יכול יותר עם החוסר אונים הזה. המחשבות האבדניות לא מפסיקות לבוא וכבר נשבר לי. אני באמת באמת לא יכול יותר. בגלל זה אני מקצין- מישהו צריך לשים לב שפאקינג משהו לא בסדר, אני לא כמו כולם-אני לא יכול פשוט להגיע לבסיס, לקום כל בוקר למסדר, לעשות שמירות ולתפקד.
אני כבר אובד עצות. אין לי כוחות יותר.

דווח על הודעה זו
חזור למעלה

הודעהפורסם: 18 פברואר 2013 15:55 
אורח כתב:
vishskin כתב:

אני לא מתכוון לחזור לבסיס יותר. בגלל זה אני שואל מה לעשות. שמים עליי זין כ"כ גדול שם, אני לא יכול יותר עם החוסר אונים הזה. המחשבות האבדניות לא מפסיקות לבוא וכבר נשבר לי. אני באמת באמת לא יכול יותר. בגלל זה אני מקצין- מישהו צריך לשים לב שפאקינג משהו לא בסדר, אני לא כמו כולם-אני לא יכול פשוט להגיע לבסיס, לקום כל בוקר למסדר, לעשות שמירות ולתפקד.

הרעיון הוא להיות שם ולא לתפקד. או ללכת לברה"ן. או לביקורופא ומיון. אבל נפקדות סתם ככה? מזה אתה תגיע רק לכלא או פשוט תתקע באותו שלב.
אין מה לעשות, כחייל אתה חייב לעבור דרך היחידה כדי לצאת. הדרך האחרת היא לא לתפקד ולסרב פקודה - להגיע לכלא - לא לתפקד - ולצאת כבר משם.

דווח על הודעה זו
חזור למעלה

הודעהפורסם: 18 פברואר 2013 16:19 
אורח כתב:
אורח כתב:
vishskin כתב:

הרעיון הוא להיות שם ולא לתפקד. או ללכת לברה"ן. או לביקורופא ומיון. אבל נפקדות סתם ככה? מזה אתה תגיע רק לכלא או פשוט תתקע באותו שלב.
אין מה לעשות, כחייל אתה חייב לעבור דרך היחידה כדי לצאת. הדרך האחרת היא לא לתפקד ולסרב פקודה - להגיע לכלא - לא לתפקד - ולצאת כבר משם.

אני אחזור לשם בארון קבורה. אני לא יכול לחזור לשם - לא יכול.

דווח על הודעה זו
חזור למעלה

הודעהפורסם: 19 פברואר 2013 08:50 
אני ממש צריך עזרה חברה, מחר אני צריך לחזור לבסיס.

דווח על הודעה זו
חזור למעלה

הודעהפורסם: 19 פברואר 2013 16:33 
אורח כתב:
אני ממש צריך עזרה חברה, מחר אני צריך לחזור לבסיס.

תפנה בבקשה לרשת הליווי.
אין דרך לצאת בלי לעבור ביחידה, חוץ מכלא או פציעה (ולהיות מסופח לר"מ2). מצטער.

דווח על הודעה זו
חזור למעלה

הודעהפורסם: 19 פברואר 2013 17:30 
במקרה הכי גרוע אני אסתפח לרמ 2. למישהו יש עצות?

דווח על הודעה זו
חזור למעלה

הודעהפורסם: 20 פברואר 2013 15:18 
בגלל שאני אמור לעבור לבה"ד 7, ושמעתי ששם הקב"ן יוכל לעזור לי (הקב"נית הנוכחית בת של זונה). אני רוצה לקבל מספיק גימלים עד למעבר (מתישהו במרץ). יש לכם רעיון ?

דווח על הודעה זו
חזור למעלה

הודעהפורסם: 20 פברואר 2013 16:56 
אורח כתב:
בגלל שאני אמור לעבור לבה"ד 7, ושמעתי ששם הקב"ן יוכל לעזור לי (הקב"נית הנוכחית בת של זונה). אני רוצה לקבל מספיק גימלים עד למעבר (מתישהו במרץ). יש לכם רעיון ?

לא, הפורום לא נועד לזה ואנחנו לא נמליץ לך לפגוע בעצמך בשביל גימלים.
אתה יכול לפנות לביקורופא\ברה"ן\רופא יחידה\ מיון בבקשה לגימלים נפשיים.

דווח על הודעה זו
חזור למעלה

הודעהפורסם: 20 פברואר 2013 18:35 

אורח כתב:
אורח כתב:

לא, הפורום לא נועד לזה ואנחנו לא נמליץ לך לפגוע בעצמך בשביל גימלים.
אתה יכול לפנות לביקורופא\ברה"ן\רופא יחידה\ מיון בבקשה לגימלים נפשיים.

מגבה את זה וממליץ להתרכז בביקור רופא / מיון ולדרוש גימלים על סמך הבעיות שלך. צריך להיות משכנע וגם אומרים לך לא אז לא לצאת מהחדר ולהמשיך לחפור בנושא.

דווח על הודעה זו
חזור למעלה
הודעהפורסם: 21 פברואר 2013 13:00 
הייתי אתמול אצל פסיכיאטר במיון, כמובן שהוא לא שם עליי ואמר שאם אני רוצה להשתחרר אז לשבת בכלא ולצאת על אי התאמה. סיפרתי לו על זה שאני מדוכא, ולא מתפקד בבסיס, סיפרתי לו שחתכתי את עצמי ושיש לי מחשבות אבדניות. הוא אמר לי שאני לא חולה נפש, ושיש לי קשיי הסתגלות. הוא אמר שהתאבדות זה מטומטם והוא לא יכול לעזור. בקיצור נמאס לי כבר, אני מרגיש את האבדניות קרובה מתמיד ויאוש גואה בי. אני לא יודע מה לעשות

דווח על הודעה זו
חזור למעלה

הודעהפורסם: 21 פברואר 2013 16:40 
אורח כתב:
הייתי אתמול אצל פסיכיאטר במיון, כמובן שהוא לא שם עליי ואמר שאם אני רוצה להשתחרר אז לשבת בכלא ולצאת על אי התאמה. סיפרתי לו על זה שאני מדוכא, ולא מתפקד בבסיס, סיפרתי לו שחתכתי את עצמי ושיש לי מחשבות אבדניות. הוא אמר לי שאני לא חולה נפש, ושיש לי קשיי הסתגלות. הוא אמר שהתאבדות זה מטומטם והוא לא יכול לעזור. בקיצור נמאס לי כבר, אני מרגיש את האבדניות קרובה מתמיד ויאוש גואה בי. אני לא יודע מה לעשות

נסה שוב, בית חולים אחר, או אולי יום אחר ושעה אחרת (כדי שהפסיכיאטר התורן יהיה אחר).

דווח על הודעה זו
חזור למעלה

הודעהפורסם: 21 פברואר 2013 17:32 
כבר הייתי אצל שלושה שונים-כל אחד זרק זין

דווח על הודעה זו
חזור למעלה

הודעהפורסם: 22 פברואר 2013 13:19 

לא יודע מה לעשות כבר, לא רוצה ללכת לכלא- מצד שני לא יכול לחזור לבסיס. קב"נית בת זונה. לא רוצה לשבור את עצמי כדי להגיע לר"מ 2, אבל באמת שאני לא רואה ברירה אחרת.

דווח על הודעה זו
חזור למעלה
הודעהפורסם: 22 פברואר 2013 13:26 
omer672 כתב:
לא יודע מה לעשות כבר, לא רוצה ללכת לכלא- מצד שני לא יכול לחזור לבסיס. קב"נית בת זונה. לא רוצה לשבור את עצמי כדי להגיע לר"מ 2, אבל באמת שאני לא רואה ברירה אחרת.

לך לברה"ן\ירפ"א או לבית חולים נוסף, רביעי, במקום מרוחק יותר מהבית שלך.

דווח על הודעה זו
חזור למעלה

הודעהפורסם: 22 פברואר 2013 14:15 

הולך להשתכר וליפול במדרגות

דווח על הודעה זו
חזור למעלה
הודעהפורסם: 22 פברואר 2013 14:22 
omer672 כתב:
הולך להשתכר וליפול במדרגות

אנא ממך, אל תעשה את זה. אל תתן לאנשים מטומטמים להשפיע עלייך כך. הבריאות שלך יש לה משמעות גדולה יותר מאשר לשחרור שאפשר להשיג על ידי התעקשות בדרך אחרת.

דווח על הודעה זו
חזור למעלה

הודעהפורסם: 23 פברואר 2013 19:11 

ניסיתי לחשוב זמן מה מה אני יכול להוסיף שיעזור לך, אך שבתי ללא תשובה. אני מתרשם מהחוסר תפקוד של גורמי בריאות הנפש (אזרחי וצבאי) ביחס לתיק שלך, כזו עקביות נותנת לי את הרושם שאתה עושה משהו לא כשצריך -- לא מסביר את מעמדך היטב. אני באמת תוהה איך דבר כזה קורה כאשר יש אנשים שמשתחררים בקלות כנגד התלעות שאתה עובר.
אך בכל מקרה, אם אתה באמת עובר לבה"ד 7 -- במרץ הקבנים שם מתחלפים, כך שאתה עלול להיקלע בתהליך בין שני קבנים. אך אם תצליח להיפגש עם לפחות אחד מהם פעם אחת אני בטוח, על פי רכות ליבם, שתוכל להגיע מידית לפסיכיאטר. אפילו עם חוות הדעת השלילית של הקבנית הנוכחית שלך, אני חושב שיבינו אותך שם הרבה יותר טוב.

טרגט 21

דווח על הודעה זו
חזור למעלה
הודעהפורסם: 24 פברואר 2013 16:13 

אוקיי, אז אחרי שלא אכלתי לא שתיתי ולא דיברתי במשך 30+ שעות, לקחו אותי למיון, הסכמתי לאישפוז, הגעתי למחלקה. היום נפגשתי עם שני פסיכיאטרים, שהבינו שאני לא צריך תרופות נגד דכאון (מה שניסו לדחוף לי), אלא רק לשחרר אותי עם המלצה. אז שוחררתי וסופחתי לר"מ 2. כלומר, כרגע אני בגימלים עד הודעה חדשה. ר"מ 2 גם דאגו לי לפסיכיאטר אזרחי (FUCK YOU קב"נית), ביום רביעי, כך שאני מכוסה עד אז.
עכשיו השאלה שלי היא: מה הלאה?

דווח על הודעה זו
חזור למעלה
הודעהפורסם: 24 פברואר 2013 16:31 

תחזור עם אוסף של חוות דעת ותשתחרר, אין הלאה לחייל במצב שלך

דווח על הודעה זו
חזור למעלה
הודעהפורסם: 24 פברואר 2013 16:49 

אבא שלי ממש לא רוצה שאני אשתחרר, הוא חושב שאני צריך לעשות יומיות קל"ב ואני אסתדר. השאלה אם זה לא ידפוק אותי (אם אח"כ אני כן ארצה להשתחרר)? או שבכלל אם הפסיכיאטר לא יאמין לי.

דווח על הודעה זו
חזור למעלה
הודעהפורסם: 24 פברואר 2013 18:29 
כמה זמן הייתה במחלקה הסגורה לילה אחד רק ? ואז סיפחו אותך לרמ 2 ?

דווח על הודעה זו
חזור למעלה

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 52 הודעות ]  עבור לעמוד 1, 2  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Majestic-12 [Bot], nandro ו 4 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה

חפש: