וועדת שבצר

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

manum
יצירת קשר:

וועדת שבצר

הודעהעל ידי manum » 22 ינואר 2013 17:01

היי הייתה לי היום וועדת שבצר , שינוי שיבוץ עקב המלצת הקפס ,מפקד היחידה שלי נתן המלצה חיובית , רציתי לדעת מה עכשיו קורה ? אני מחכה למטה חא כדי שיתנו לי תשובה ? ומה הסיכוי שהוםלא יאשר על אף המלצות המפקד והקפס ותוך כמה זמן אקבל סיפוח לבסיס ? זה חשוב לי מאוד פשוט מאוד קשה לי פה בבסיס
אורח

Re: וועדת שבצר

הודעהעל ידי אורח » 22 ינואר 2013 18:27

manum כתב:היי הייתה לי היום וועדת שבצר , שינוי שיבוץ עקב המלצת הקפס ,מפקד היחידה שלי נתן המלצה חיובית , רציתי לדעת מה עכשיו קורה ? אני מחכה למטה חא כדי שיתנו לי תשובה ? ומה הסיכוי שהוםלא יאשר על אף המלצות המפקד והקפס ותוך כמה זמן אקבל סיפוח לבסיס ? זה חשוב לי מאוד פשוט מאוד קשה לי פה בבסיס

אין אף אחד מעל הוועדה הזו, כך שאין סיכוי למעט במקרים חריגים שלא תקבל את זה לאחר הוועדה ממש, אם זה ייקח זמן אז אין סיבה שזה יקח יותר מכמה ימים עד שבוע.
Adambenmo
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Adambenmo » 23 ינואר 2013 16:58

איך מתנהל וועדת שבצר אתה יכול לפרט?
Adambenmo
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Adambenmo » 24 ינואר 2013 15:06

מישהו?
manum
יצירת קשר:

הודעהעל ידי manum » 24 ינואר 2013 15:25

וועדת שבצר זאת וועדה לשינוי שיבוץ עקב מצב בריאותי, תחילה כל המפקדים והדרגות הבחירות של הבסיס כולל המבס ואת חובש היחידה או רופא היחידה מתכנסים בחדר ומדברים על מצבו הבריאותי של החייל,אחר כך החייל נכנס הם שואלים אותו מספר שאלות על מצבו הבריאותי לא חייבים לענות אבל מומלץ לאחר מכן החייל יוצא והם ממשכים לדבר עליו אחרי מספר דקות החייל שוב נכנס והדרגה הבחירה אומרת את התשובה,אחר כך שולחים את זה לקריה מחכים לתשובה של הקריה, הקריה מזמינה תחייל גם לוועדה רפואית.
אם יש המלצה מהקבן או מרופא היחידה אז כנראה שהם יאשרו

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו־ 21 אורחים