עזרה חבר'ה .. מחר קב"ן..

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

Melo
יצירת קשר:

עזרה חבר'ה .. מחר קב"ן..

הודעהעל ידי Melo » 11 פברואר 2013 18:35

טוב אחרי שקיבלתי המלצה מפסיכיאטר שאני לא מתאים למסגרות,בעל אישיות נרציסטית ומצב רוח דכואני אני חוזר מחר לצבא על מנת להפגש עם קבנית שלא מאמינה לי בשיט כיוון שכבר בדקה אותי לפני שנכנסתי לכל העניין של הטארגט , עכשיו המצב הוא כזה שאני בספק שהיא תפנה אותי אפילו לפסיכיאטר למרות שיש לי המלצה מפסיכו אזרחי.
ובעוד כשבוע-שבוע וחצי אני אמור לחזור לבקום לשיבוץ מחדש וממה שהבנתי ששם הקבנים משחררים חיילים ביתר קלות , האם זה נכון ?
בפגישה הנוכחית עם הקבנית שלא מאמינה לי פשוט לא לשתף פעולה ? או לעשות את כל העניין של הטארגט ?
ושאלה אחרונה שאני חייב לשאול זה איך אתם עונים על השאלה כששואלים אותכם למה אתם רוצים לצאת מהצבא , יעני מה ספיציפי אני צריך להגיד ? הרי אני לא יגיד בגלל שאני בדכאון או רוצה להתאבד , אלא משהו ספיציפי ואני אף פעם לא יודע להגיד להם מה ., המלצות ?
אורח

Re: עזרה חבר'ה .. מחר קב"ן..

הודעהעל ידי אורח » 11 פברואר 2013 19:10

Melo כתב:טוב אחרי שקיבלתי המלצה מפסיכיאטר שאני לא מתאים למסגרות,בעל אישיות נרציסטית ומצב רוח דכואני אני חוזר מחר לצבא על מנת להפגש עם קבנית שלא מאמינה לי בשיט כיוון שכבר בדקה אותי לפני שנכנסתי לכל העניין של הטארגט , עכשיו המצב הוא כזה שאני בספק שהיא תפנה אותי אפילו לפסיכיאטר למרות שיש לי המלצה מפסיכו אזרחי.
ובעוד כשבוע-שבוע וחצי אני אמור לחזור לבקום לשיבוץ מחדש וממה שהבנתי ששם הקבנים משחררים חיילים ביתר קלות , האם זה נכון ?
בפגישה הנוכחית עם הקבנית שלא מאמינה לי פשוט לא לשתף פעולה ? או לעשות את כל העניין של הטארגט ?
ושאלה אחרונה שאני חייב לשאול זה איך אתם עונים על השאלה כששואלים אותכם למה אתם רוצים לצאת מהצבא , יעני מה ספיציפי אני צריך להגיד ? הרי אני לא יגיד בגלל שאני בדכאון או רוצה להתאבד , אלא משהו ספיציפי ואני אף פעם לא יודע להגיד להם מה ., המלצות ?

כן. טארגט.תשובה כמו "כי אני לא יכול יותר".
alex gerenshtein

תזרוק תשובות לא רלוונטיות והכי חשוב מהכל אל תסתכל לפרצוף שלה

הודעהעל ידי alex gerenshtein » 11 פברואר 2013 21:20

במהלך הפגישה תראה את עצמך עצוב כזה לא חסר מה לעשות הכל תלוי איך תציג את עצמך מולה
Melo
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Melo » 11 פברואר 2013 22:25

אחרי הלא יכול יותר הם שואלים תמיד למה ? מה בדיוק אני לא יכול ... וזה אני לא יודע לענות
אורח

הודעהעל ידי אורח » 12 פברואר 2013 16:09

Melo כתב:אחרי הלא יכול יותר הם שואלים תמיד למה ? מה בדיוק אני לא יכול ... וזה אני לא יודע לענות

"הכל"
"לא יודע"
"להיות פה"
להיות יצירתי לא יזיק.

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 21 אורחים