2 שאלות מאוד דחופות זה ליום ראשון !!

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

JacKasS
יצירת קשר:

2 שאלות מאוד דחופות זה ליום ראשון !!

הודעהעל ידי JacKasS » 07 מרץ 2013 19:09

מה קורה חברים, אני חייב עזרה בדחיפות רבה
1. רציתי לדעת אם בנאדם ניסה להתאבד בזה שהוא שם חגורה בצוואר ואיים להתאבד ובכי וזה, זה יכול לקרות שוב ? כאילו לא יחשבו שזה משחק שפעם ראשונה הוא ניסה ולא הצליח כי עצרו אותו והוא כאילו רוצה לנסות שוב ? ואם לא חגורה יש לכם עצות איך לביים התאבדות ?

2. האם להגיד לפסיכי אזרחי פרטי, שהיה לי ניסיון התאבדות בצבא ? או שזה יכול להיות מסוכן ויאשפזו אותי .. ?

תודה מראש לעוזרים זה דחוף !
אורח

Re: 2 שאלות מאוד דחופות זה ליום ראשון !!

הודעהעל ידי אורח » 07 מרץ 2013 19:46

JacKasS כתב:מה קורה חברים, אני חייב עזרה בדחיפות רבה
1. רציתי לדעת אם בנאדם ניסה להתאבד בזה שהוא שם חגורה בצוואר ואיים להתאבד ובכי וזה, זה יכול לקרות שוב ? כאילו לא יחשבו שזה משחק שפעם ראשונה הוא ניסה ולא הצליח כי עצרו אותו והוא כאילו רוצה לנסות שוב ? ואם לא חגורה יש לכם עצות איך לביים התאבדות ?

2. האם להגיד לפסיכי אזרחי פרטי, שהיה לי ניסיון התאבדות בצבא ? או שזה יכול להיות מסוכן ויאשפזו אותי .. ?

תודה מראש לעוזרים זה דחוף !

1. אף אחד כאן לא ימליץ לך לביים התאבדות חוץ מטרולים. יש דרכים אחרות. זה לא שווה את זה.

2. לא יודע, אבל זה לא מחייב אשפוז, רק כוונה לעתיד. קח בחשבון ששקר יכול לסבך אותך.
JacKasS
יצירת קשר:

הודעהעל ידי JacKasS » 07 מרץ 2013 21:36

לא אחי לא ענית לי
אם מישהו מנסה להתאבד עם חגורה עוד פעם לא יחשבו שזה סתם ?
ולהגיד לפסיכי שניסיתי בצבא ? כי באמת נסיתי ועצרו אותי זה לא שאני משקר פשוט אני מפחד שהוא יאשפז אותי או משהו כזה..
אורח

הודעהעל ידי אורח » 07 מרץ 2013 21:49

JacKasS כתב:לא אחי לא ענית לי
אם מישהו מנסה להתאבד עם חגורה עוד פעם לא יחשבו שזה סתם ?
ולהגיד לפסיכי שניסיתי בצבא ? כי באמת נסיתי ועצרו אותי זה לא שאני משקר פשוט אני מפחד שהוא יאשפז אותי או משהו כזה..

עניתי לך - אל תעשה את זה. אתה לא תקבל תשובה אחרת.
sunnie

הודעהעל ידי sunnie » 09 מרץ 2013 10:14

יכול להיות שישימו אותך בנוהל התאבדות, אבל אני ממליצה שתגיד. זה ממש רציני. משם יהיה לך קל יותר לצאת
BaierEric
יצירת קשר:

הודעהעל ידי BaierEric » 27 דצמבר 2014 07:57

יכול להיות שישימו אותך בנוהל התאבדות, אבל אני ממליצה ש
We are the pioneers in providing OG0-092 braindumps dumps and Test king.com tutorials with thomasaquinas.edu exam pass guarantee. Download our latest testking ccie sckans questions to pass real exam of mcitp training in www.muih.edu

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 38 אורחים