פרופיל 45 נפשי.

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

Zinnat
יצירת קשר:

פרופיל 45 נפשי.

הודעהעל ידי Zinnat » 16 אפריל 2013 20:24

סבלתי בשקט, אני כבר שנה בצבא, הלכתי לקבן משם לפסיכיאטר הפסיכיאטר אמר לי שאני מוריד לך לפרופיל 45 נפשי עם סעיף על דיכאון סעיף על חרדות וסעיף על שיבוש באישיות משהו כזה. הפסיכיאטר גם רשם לי ואמר לי אפשרות לשחרור בהמשך וקבע לי תור לעוד חודש להחליט אם אני משתחרר לגמרי. התפקיד שלי הוא מכונאי מרכבה. הוא נתן לי פתור לחודשיים מהמקצוע וגם רשם אפשרות לפסילת מקצוע בהמשך. הפרופיל שלי הוא עכשיו 45 אחרי ועדה רפואית. המפקדים שלי לא כ"כ שמים על הפרופיל החדש שלי. ואחרי הרצעה של שעה על איך הרסתי לעצמי את העתיד ודפקתי לעצמי את החיים הם התחילו פשוט לא לעשות איתי כלום. הם נותנים לי לעשות כל מיני עבודות משרדיות וכל מיני עבודות רס"ר אבל מצד שני לא עושים איתי שום דבר למרות שאני נמצא בסדנת עבודה, וזה לא שאני על תקן פקיד או עובד רס"ר, אני עדיין על תקן מכונאי מרכבה. הם לא אמורים להחליף לי תקן או משהו? הרי כל מי שפסל מקצוע או הוריד לפרופיל 45 (בדר"כ רפואי) בסדנה שלי הועבר לתקן אחר, כמו טבח, עובד רס"ר, אפסנאי ובסגנון. אני מרגיש שאני סוג של מפספס פה משהו ואני צריך ללחוץ על משהו כדי שהם לא יוצאיו ממני פראייר.
אורח

Re: פרופיל 45 נפשי.

הודעהעל ידי אורח » 16 אפריל 2013 20:29

Zinnat כתב:סבלתי בשקט, אני כבר שנה בצבא, הלכתי לקבן משם לפסיכיאטר הפסיכיאטר אמר לי שאני מוריד לך לפרופיל 45 נפשי עם סעיף על דיכאון סעיף על חרדות וסעיף על שיבוש באישיות משהו כזה. הפסיכיאטר גם רשם לי ואמר לי אפשרות לשחרור בהמשך וקבע לי תור לעוד חודש להחליט אם אני משתחרר לגמרי. התפקיד שלי הוא מכונאי מרכבה. הוא נתן לי פתור לחודשיים מהמקצוע וגם רשם אפשרות לפסילת מקצוע בהמשך. הפרופיל שלי הוא עכשיו 45 אחרי ועדה רפואית. המפקדים שלי לא כ"כ שמים על הפרופיל החדש שלי. ואחרי הרצעה של שעה על איך הרסתי לעצמי את העתיד ודפקתי לעצמי את החיים הם התחילו פשוט לא לעשות איתי כלום. הם נותנים לי לעשות כל מיני עבודות משרדיות וכל מיני עבודות רס"ר אבל מצד שני לא עושים איתי שום דבר למרות שאני נמצא בסדנת עבודה, וזה לא שאני על תקן פקיד או עובד רס"ר, אני עדיין על תקן מכונאי מרכבה. הם לא אמורים להחליף לי תקן או משהו? הרי כל מי שפסל מקצוע או הוריד לפרופיל 45 (בדר"כ רפואי) בסדנה שלי הועבר לתקן אחר, כמו טבח, עובד רס"ר, אפסנאי ובסגנון. אני מרגיש שאני סוג של מפספס פה משהו ואני צריך ללחוץ על משהו כדי שהם לא יוצאיו ממני פראייר.

בהצלחה עם זה. במערכת הצבאית? הסיכויים שתצליח קלושים.

אתה מוזמן לחפש בפורום ולהווכח בעצמך שהרבה יותר קשה (כמעט בלתי אפשרי) לקבל הקלות מאשר לצאת.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 17 אפריל 2013 13:11

חח תקשיב הקלות לא יהיו לך מצטער לבאס אותך, הכי טוב זה להשתחרר אם כל כך רע לך..
המלך
יצירת קשר:

הודעהעל ידי המלך » 17 אפריל 2013 20:53

חחח ככה עשו למישהו מהבסיס שלי..
קיצור תברר בשלישות למה עדיין לא שינו לך את המקצוע ל"עובד כללי" (מספר מקצוע 0040)
אורח

הודעהעל ידי אורח » 18 אפריל 2013 03:27

Zinnat כתב:סבלתי בשקט, אני כבר שנה בצבא, הלכתי לקבן משם לפסיכיאטר הפסיכיאטר אמר לי שאני מוריד לך לפרופיל 45 נפשי עם סעיף על דיכאון סעיף על חרדות וסעיף על שיבוש באישיות משהו כזה. הפסיכיאטר גם רשם לי ואמר לי אפשרות לשחרור בהמשך וקבע לי תור לעוד חודש להחליט אם אני משתחרר לגמרי. התפקיד שלי הוא מכונאי מרכבה. הוא נתן לי פתור לחודשיים מהמקצוע וגם רשם אפשרות לפסילת מקצוע בהמשך. הפרופיל שלי הוא עכשיו 45 אחרי ועדה רפואית. המפקדים שלי לא כ"כ שמים על הפרופיל החדש שלי. ואחרי הרצעה של שעה על איך הרסתי לעצמי את העתיד ודפקתי לעצמי את החיים הם התחילו פשוט לא לעשות איתי כלום. הם נותנים לי לעשות כל מיני עבודות משרדיות וכל מיני עבודות רס"ר אבל מצד שני לא עושים איתי שום דבר למרות שאני נמצא בסדנת עבודה, וזה לא שאני על תקן פקיד או עובד רס"ר, אני עדיין על תקן מכונאי מרכבה. הם לא אמורים להחליף לי תקן או משהו? הרי כל מי שפסל מקצוע או הוריד לפרופיל 45 (בדר"כ רפואי) בסדנה שלי הועבר לתקן אחר, כמו טבח, עובד רס"ר, אפסנאי ובסגנון. אני מרגיש שאני סוג של מפספס פה משהו ואני צריך ללחוץ על משהו כדי שהם לא יוצאיו ממני פראייר.

חחחחחחחחח אם נראה לך שהוא ישחרר אותך בעוד חודש אתה מאוד תמים... הוא אמר את זה כדי שתרגיש שאתה "על סף שחרור" כי הרבה ילדים נבהלים כשאומרים להם שהולכים להוציא אותם מהצבא ומיד נהיים ילדים טובים וצייתנים.
אם תבקש ממנו בעוד חודש לצאת הוא יגיד לך לא.

למה לא מחליפים לך תקן? כי מחכים חודשיים עד שיגמר לך הפטור מהמקצוע ואז יתחילו לטחון אותך חזק, בינתיים מנסים לייאש אותך בכל מיני דרכים כדי לייאש אותך.

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 9 אורחים